Volby do senátů a do krajů


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Volby do senátů a do krajů  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Volby do senátů a do krajů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

O těchto volbách...
...volit nepůjdu
28%
 28%  [ 22 ]
...volit půjdu (ODS)
32%
 32%  [ 25 ]
...volit půjdu (ČSSD)
15%
 15%  [ 12 ]
...volit půjdu (KDU-ČSL)
0%
 0%  [ 0 ]
...volit půjdu (SZ)
1%
 1%  [ 1 ]
...volit půjdu (jiná strana)
5%
 5%  [ 4 ]
...volit půjdu (ne dle stran, ale dle konkrétních lidí)
7%
 7%  [ 6 ]
...oni jsou volby?:-)
9%
 9%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 77

Autor Zpráva
mysH


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ono bylo ocekavany, ze socani to prevalcujou, i kdyz teda ne v takovy mire. Kez by tahle prohra ods trochu probrala a u tech podstatne dulezitejsich parlamentnich voleb to dopadlo treba jak minule.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerryDeMey


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bude ve vedení ODS za dva roky stejná sestava jako před těmito volbami, tak se obávám, že jim nepomůže už ani svěcená voda.

Souhlasím s komentátory ze studia CT24, že do vedení ODS musí přijít nové špičky z regionální politiky, aby se vymetl ten bordel s výraznou pragocentristickou rétorikou (rozuměj Bém, Topolánek + Dalík, Langer, Tluchoř, Bendl, ... ) a strana se ozdravila.
Jen tak má ODS šanci výrazně uspět i v jiných regionech než jen v Praze , Liberci a Ústí nad Labem .....
_________________
Všechno je v tvojí hlavě. Na tobě je dostat to z ní :-).
http://www.ifbbpro.com/hall-of-fame-welcome-message/berry-demey/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakmile se dostane do vedení Paroubek bude zle... alespoň pro ty, co se snaží v tomto státě podnikat. Netvrdím, že ODS je na pohodu, ale furt lepší menší zlo. Ono se jěště uvidí, jak vše bude.
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mára


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je potěšující zpráva po ránu:

http://www.novinky.cz/clanek/152242-cssd-muze-ve-vsech-krajich-vladnout-s-komunisty.html

_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Odcházím z této země...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacharo


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mara - Je to k placi. Jestli se tak stane a KSCM se skrze socany dostane k silne pozici... Osobne muzu jen doufat, ze se to nejak projevi a postupem casu se prijde na to, ze je to chyba.

Edit: Mirio pockej na stredu, uvidime jak projde hlasovani o neduvere vlady.
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Baví mě lidi, kteří si myslí, že se něco změní, ať k horšímu nebo lepšímu. Změní se prd, akorát se bude nadávat na jiný rozkradače.
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super jak každej blije a není to jedno kdo tady bude vládnout? Klausova ODS - zdražování, sračky, podvody, aféry ......Zemanova ( a dalších ) ČSSD - zdražování, sračky, podvody, aféry ...Topolkokotánkova ODS - zdražování, sračky, podvody, aféry.......co přijde teď ? Hádejte...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Triton, Supporter: Chtěl jsem něco napsat, ale seru na to. Radši beru rodinu na oběd než abych se tady nervoval...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacharo


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdražování, sračky, podvody a aféry? Co jsem vyhrál?

Paroubek je demagog a to, že je schopný jít ruku v ruce s komunisty mi pije krev...
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Triton, Supporter: Chtěl jsem něco napsat, ale seru na to. Radši beru rodinu na oběd než abych se tady nervoval...


Dobrou chuť a pozdravuj rodinu, tohle fakt nemá cenu, politika je na houby a debaty o ní ještě víc.
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Triton, Supporter: Chtěl jsem něco napsat, ale seru na to. Radši beru rodinu na oběd než abych se tady nervoval...


vem...za Paroubka budou šnicle zase o něco dražší...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bubu


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Odcházím z této země...


tak s panem bohem...
_________________
sypka leze na bednu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bubu


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Socani vyhrali, protoze ti kradou se stylem - mysli trosicku i na ty ostatni. Ptaci kradou jen pro sebe a na stat serou...
No a navic s tim radarem to taky nevychytali, ale pisnicku naspivala hezkou ( nase paragrafka ) !!
_________________
sypka leze na bednu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já nevolil ani modré, ani oranžovo-rudé (ani černé či zelené ), ale myslím, že ten výsledek je možno vidět ze dvou úhlů. Jako vítězství populistické levice..a tím i důkaz o ne velkém rozumu národa..nebo jako varování ODS (i ostatních dvou koaličních stran), aby se přestala chovat jako banda trotlů. Mají na to celé dva roky. Já osobně se přikláním k tomu druhému důvodu, a zcela s ním souhlasím.

Co mne jediné štvě je, že až moc voličů se chová stylem "ode zdi ke zdi", aneb nasral mne Topol, volím Jyrku, nasral mne Jyrka, volím Topola, a aspoň v těhle "malých" volbách nezkusí dát hlasy někomu třetímu, protože ať u socánků, nebo ODS, furt ty samé xichty budou dělat furt tu samou politiku a chovat se pořád stejně. Ti se změní až ve Strašnicích. Ale to už je čistě můj názor.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Volby do senátů a do krajů Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: