Vyjádření k tréningu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vyjádření k tréningu  Úvodní stránka -> Trénink -> Vyjádření k tréningu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SikiL


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 9:15 pm    Předmět: Vyjádření k tréningu Odpovědět s citátem

Zdravím všechny :)
Chtěl by jsem poprosit o vaše názory na muj tréning.
Cvičím asi rok a pul. Jsem ektomorf. Měřím 186 cm a vážím nějakých 83 kg. Za tu dobu co cvičím jsem nabral nějaké 3 kila (snad svalu) Nemám na sobě moc tuku ale břicho nějak vysekané nemám. Zkoušel jsem všechny možné tréningy od korte, antagonistický tréning atd. Ale nic moc. Ted asi tři týdny jedu tréning složený se zakladních cviku. Pondělí středa a pátek- Pondělí mam zaměřené na prsa takže dělám 3 cviky na prsa kterymi začínám. Benč na šikmé lavici, talky s jednoručkama a kliky na bradlech. Pak jedu jen dřepy 4 serie a mrtvý tah nebo shyby 4 serie. Na konec vždycky zařazuju silové přemístění s vytlakem nad hlavu. 3 serie.

Středa: Záda, začínám shybama, mrtvy tah a veslování nebo nějaký jiný cvik. Pak benč a dřepy. + vzpírání

patek: Nohy, začínám dřepama, pak legpres a vykroky s jednoručkama. pak shyby a benč na šikmé lavici. + vzpírání

Jinak nsažím se jed s lehkýma, těžkýma i středně těžkýma váhama. Ve směs první serii jedu s lehkou váhou kde udělám 12-15 opakování. Pak dam těžkou tak na 5 opakování a dělám přerušované series 12 sekundovými přestavkami. Pak přihodím a jedu 8 opakování a na konec to zase napumpuju nějakou lehčí váhou. Opakování se snažím jed velice poctivě a docela pomalu 2 sekundy nahoru a 3 dolu. Kromě těžkých váhy. Do ted jsem měl docela krátké přestávky tak kolem minuty. To by jsem chtěl změnit na 3-5 minut. Taky přemýšlím zařadit nějaký cvik na ruce a ramena. Ale do toho se nějak nemužu vlézt s časem. Nechci být v posilovně déle než hodinu.
Silově na tom nejsem nějak dobře ale za ten rok a pul jsem se o dost zlepšil.
Benč - 80kg
Mrtvý tah - 140
Dřep - 105

Pokud jde o výživu. Tak jsem jenom na kreatinu a nějaké ty vitamíny. Všechno se snažím výtáhnout ze stravy. (nudle,ryže,tunáky, vajíčka,tvaroh atd.) Ve směs žeru všechno :) Suplementy si nějak nemužu dovolit, protože už závodí moje manželka a oba by jsme to neutáhli.
Díky za vaše názory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
SikiL


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak by jsem chtěl ještě dodat, že ženhle tréning mi velice vyhovuje a na svém těle vidím docela velké pokroky, takže by jsem chtěl u toho nějakou dobu zustak. Jen to ještě nějak doladit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vyjádření k tréningu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: