Vyrýsovat postavu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vyrýsovat postavu  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Vyrýsovat postavu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jinn


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 4:05 pm    Předmět: Vyrýsovat postavu Odpovědět s citátem

Zdravím...

začal jsem s kamarádama chodit do posilovny... Oni mají jasno v tom, co chtějí, jsou hubení, potřebují nabrat hmotu, předhánějí se o to, kdo víc přibral, mají jasno v tom, co kupovat za připravky a jaké doplňky stravy kupovat... Já mám jinačí problém... Měřím zhruba 195cm a vážím zhruba 100 kilo... Nikdy dříve jsem do posilovny nechodil ani nejsem nijak aktivní sportovec, vidím ale na sobě, že se sebou potřebuju něco dělat, jsem takovej oplácanej... asi ne přímo tlustej ale tu vrstvu na sobě mám... chci to všechno na sobě co nejrychlš zpevnit a přijde mi, že bych měl používat pravej opak toho, co oni... Co bych si měl k posilování pořídit za doplňky a měl bych nějak hodně řešit stravu? Kulturistice se nechci nijak dlouhodobě věnovat, jen chci vypadat líp...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stravu musis vyresit na prvnim miste! Pak hned odpovidajici trenink a na nejake doplnky muzes (minimalne prozatim) s klidem zapomenout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 4:10 pm    Předmět: Re: Vyrýsovat postavu Odpovědět s citátem

Jinn napsal:
Co bych si měl k posilování pořídit za doplňky

Pokud chceš investovat do doplňků, tak mimo proteinu a kvalitního multivitamínu nepotřebuješ žádné.

citace:
a měl bych nějak hodně řešit stravu?

Ano, bez toho budou výsledky minimální, nebo žádné. Doporučuju přečíst:

http://kulturistika.ronnie.cz/c-10802-endomorf-jak-se-stravovat-i.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-10991-endomorf-jak-se-stravovat-ii.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-10993-endomorf-jak-se-stravovat-iii.html


citace:
Kulturistice se nechci nijak dlouhodobě věnovat, jen chci vypadat líp...

Zapomeň na to, že budeš "líp" vypadat za měsíc, nebo dva. Pokud chceš výsledky, tak se tomu musíš věnovat dlouhodobě.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsechno co nejrychleji zpevnit... zase jako obvykle, vsichni by vsechno chteli hned, nejlepe s minimalnim usilim a namahou. Na to zapomen, chlapce :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Vsechno co nejrychleji zpevnit... zase jako obvykle, vsichni by vsechno chteli hned, nejlepe s minimalnim usilim a namahou. Na to zapomen, chlapce :)


Pockej to teprve prijde v prubehu cervna, tyden pred dovolenou lidi zjisti, ze jim z plavek vytika nekolika centimetrova vrstva sadla a co ted honem s tim :)
Ja bych jim poradil tak akorat sekacek na maso
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jinn


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Vsechno co nejrychleji zpevnit... zase jako obvykle, vsichni by vsechno chteli hned, nejlepe s minimalnim usilim a namahou. Na to zapomen, chlapce :)


To ani ne, nepočítám s tím, že to bude za chvíli a už vůbec ne bez práce, jen jsem tím chtěl ujasnit, že se nechci kulturistikou zabývat až třeba do míry obrovských svalů, soutěží apod...

Každopádně díky za rady... Co se týče proteinů, měl jsem za to, že ty jsou právě hlavně na to, aby člověk přibral... ještě o tom budu muset něco počíst...

A co třeba BCAA? někdo mi je tuším doporučoval
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wass


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jedna věc je posilování, kdy budeš nabírat svaly a váhu, ale tuk ti zůstane... a nebo hubnutí, kdy ti tuk pojede dolů společně s váhou. Takže si nejdřív musíš ujasnit, co chceš - jestli posilovat (=ještě víc "tlustčí" a mohutnější) a nebo shazovat (=hubenější). Jde to udělat i zároveň, ale to je obzvlášť pro začátečníka celkem komplikovaný, proto je lepší se zaměřit jen na jedno. Při posilování choď do posilky, při hubnutí ti stačí pohyb (běh, jízda na kole) několikrát týdně třeba hodinu odpoledne... samozřejmě žádný pohyb navíc ti neuškodí, ba naopak, pokuď máš 100kg, takže klidně posiluj a sem tam jezdi na kole, ale tělo se musí taky regenerovat, proto nezapomeň na volný dny. Stravu bys měl určitě řešit, ale o tom už psali nademnou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vyrýsovat postavu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: