vysekat si břicho ano či ne?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vysekat si břicho ano či ne?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> vysekat si břicho ano či ne?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
siver


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 1:11 pm    Předmět: vysekat si břicho ano či ne? Odpovědět s citátem

Zdravím Vás sportovci
už nevím co dělat, jak to dělat a zda to dělám správně.

Můj cíl je zhubnout a vysekat si břicho a svaly aby zůastaly co největší. Samozřejmě vím, že s vysekáním břicha musí jít tuk dolu a díky tomu mi jdou také svaly dolu,ale pomalu,jelikož se snažím přjímat dost bílkovin. Zhruba 1-1,2g na 1kg. Začal sem dřít od léta a to tímto stylem.
V létě jsem měl 72kg na výšku 169cm. V pase jsem měřil 93cm. Od léta naštěvuji 2x týdně fitness po dobu 45 minut a 1x týdně kickbox. Do konce minulého roku jsem nic jineho nedělal a snažil se mít tak nějak vyváženou stravu. Od ledna cvičím břicho tak 4x-5x týdně po dobu 10-15 minut.
Naštěvuji fitko 2x týdně a 1x týdně kickbox. Jím5x-7x denně. Momentálně vážím 67kg a v pase měřím 86cm. POtřebuju se dostat tak na 80cm v pase,aby mi šlo vidět pěkně břicho. V tento okamžik co takto cvičím a jím pravidelně se mi začínají rýsovat rýhy na břiše,které nikdy tam nebyly,ale pořád jsem nespokojen. Na to že cvičím břicho už přez měsíc takto intenzivně tak mě štve že stále nic. Kde bude problém v jídle? Mám přidat pohyb?

Příklad mého jídelníčku (díky za opravy)

Snídaně: dva chleby se šunkou,káva a dva cukry. někdy čaj zelený

Svačina:sušenky bebe k tomu čaj nebo jogurt bílý.

Oběd:maso,jak kdy,ryby,kuřecí k tomu rýže nebo brambory se zeleninou

Svačina:Banán,musli tyčinka

Fitko či kickbox

Večeře:Vajíčka nebo tři chleby se šunkou či sýrem 30%.

Druhá večeře:nízkotučný tvaroh s polívkovou lžíci kaka na dochucení.

Za den vypiju tak 2l vody či bylinkových čajů.

Spim denně tak 6-8 h. Průměrně 7 hodin.

nějaké rady co upravit abych se opravdu konečně vysekal, je to můj cíl a pořád toho nemůžu dosáhnout.

přidávám foto
http://i.imgur.com/PRxef.jpg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cetl sis nekdy, jak by mel vypadat dietni jidelnicek? rozhodne tam nemaj co delat chleby, cukr, atd.

ke cviceni bricha - nekdy je mene vice

rada na zaver: CTI!
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siver


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
cetl sis nekdy, jak by mel vypadat dietni jidelnicek? rozhodne tam nemaj co delat chleby, cukr, atd.

ke cviceni bricha - nekdy je mene vice

rada na zaver: CTI!


četl jsem toho spousty.

Čeetl jsem že břicho by se mělo cvičit co nejčastěji, že je to sval, který je hned v pohodě. To jsem taky třeba četl.

Rádoby rady čti to mi moc nepomůže
Ano věř, spoustu materiálu jsem přečetl.
A do konce znám lidi co si občas osladí čaj,nebo jí chleba a jsou vysekaný.
Dokonce sacharidy (krom těch jednoduchých) jsou duležitý,jinak začne úbytek svalové hmoty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych tě asi odkázal na svůj oblíbený www.bodyrecomposition.com, tam je k tomuhle tématu spoustu článků, tady na hlavní stránce by se taky ledacos našlo.

Pokud chceš mít na břiše pekáč, určitě to bude trvat dýl, než měsíc. Do začátku je dobré vědět tři věci - aby ti narostly břišní svaly, musíš je pořádně cvičit (stovky sed lehů denně moc nepomůžou), pro vyrýsování většina lidí potřebuje hodně pečlivě sledovat stravu (kalorie, počet živin) a není bohužel možné cíleně zhubnout jen břicho (musí se hubnout celkově, tělo se samo rozhoduje, odkud si ten tuk vezme).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

siver napsal:
A do konce znám lidi co si občas osladí čaj,nebo jí chleba a jsou vysekaný.


Taky znám lidi, kteří se cpou koblihama, šulánky s mákem a čokoládovými tyčinkami a mají vysekané kostky na břiše. A ještě provokativně poznamenají: "Asi se nemám ptát, jestli si dáš taky?" Každé tělo je individuální, že si to může dovolit někdo jiný neznamená, že to platí i u Tebe... Zaměř se na kvalitní potraviny, vyřaď sušenky, musli apod., začni počítat hodnoty, abys věděl kolik čeho denně přijmeš a měl podle čeho upravovat dál...
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dies


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1/ Bielkovin 1-1.2g/kg telesnej vahy je vhodne tak na udrzanie hmoty pri tvojom treningovom plane.
2/ Snazis sa zredukovat tuk a prijimas v kazdom jedle sacharidy... takto to teda nepojde.

Mal by si zvysit podiel bielkovin na cca 2g/kg (poniektori prijimaju v redukcnej diete este viac) a ubrat sacharidy.

Priklad mojho momentalneho jedalnicka:

Treningovy den:
ranajky: ovsena kasa (orechy, ovocie, kakao...)
trening
obed: maso + priloha (zemiaky/ryza, zelenina)
olovrant: tlusta rolka platkoveho syru so sunkou (90+ %), jablko / ine ovocie
vecera: maso + zelenina
2. vecera: tvaroh (250g) + biely jogurt

netreningovy den:
ranajky: prazenica z 5 vajec (M) + chlieb, zelenina
... zvysok rovnaky ako v treningovy den. 1 den po 2 tyzdnoch cukrovacka - bola oslava narodenin ;)

3x tyzdenne silovy trening, na konci 12min kardio
2x tyzdenne kardio 20 min (prve 2 tyzdne, teraz zvysujem na 30min)

Zatial mam slo dole cca 1kg / tyzden (vyska 185cm, pociatocna vaha 85.6kg).
Nehovorim, ze je to idealna strava, ale asi nebude najhorsia.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

siver napsal:


Rádoby rady čti to mi moc nepomůže


Nejsem dietolog, ale pokud bys měl mít aspoň 2 gramy bílkovin na kilo váhy, orientačně mi vychází, že bys měl sníst nějakých 140 gramů bílkovin, 160 gramů sacharidů a 40 gramů tuku denně, abys měl jakýž takýž deficit a zároveň dostatečný příjem bílkovin, aby si je tělo nebralo ze svalů. Ve dvou vajíčkách máš přibližně 15 gramů bílkovin, v tvarohu tak 30 gramů. Když si odmyslíme ten symbolický plátek šunky a sýra, chybí ti nějakých 90 gramů bílkovin na den. Sníš tolik masa, abys to doplnil? Zato sacharidů máš poměrně hodně, pět krajíců chleba, banán, sušenky, rýže/brambory, ono se to nasčítá. Příjem tuků taky s velkou pravděpodobností překročíš - jen ty dvě vajíčka mají patnáct gramu tuku. Takže tady bych začal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vysekat si břicho ano či ne?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: