Zacatecnikum


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zacatecnikum  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zacatecnikum
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom3


PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smazte na kokosaku a nemusite resit prepalovani vubec.
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Smazte na kokosaku a nemusite resit prepalovani vubec.

https://en.wikipedia.org/wiki/Smoke_point
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vim, dival jsem se na to. Ale zkousel si na tom nekdy smazit?
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Ja vim, dival jsem se na to. Ale zkousel si na tom nekdy smazit?

Nevím, jestli máš na mysli kokosák nebo oliváč, ale to je jedno. Nesmažil jsem ani na jednom.
Smažím na másle, řízky na sádle, naložené maso na řepkovém oleji a něco nasucho.

Měl jsi na mysli, že kokosák je chutově nejlepší a oliváč naopak není dobrý, nebo že se kokosák nepřepaluje?
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal89


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý večer,chtěl bych poradit.Rozhoduji se mezi proteinem Elite Performance Whey Protein a nebo Mex Nutrition Isolate Pro..kdo má zkušenost ..Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s7RanG


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

michal89 napsal:
Dobrý večer,chtěl bych poradit.Rozhoduji se mezi proteinem Elite Performance Whey Protein a nebo Mex Nutrition Isolate Pro..kdo má zkušenost ..Děkuji


Věř, že to je ÚPLNĚ jedno. To je to poslední, na čem záleží.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik817


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

Chtěl bych poprosit o zhodnocení jídelníčku. Cvičím tak necelý měsíc teprve 2-3x týdně celé tělo. Je mi 29, měřím 178 cm a váha 78/79 kg (vzhledově spíše pohublý)... Moje cíle jsou co nejvíce nabrat, klidně i nějaký ten tuk. Hlavně abych vypadal i vzhledově trochu větší. Přes den zátěž ani moc fyzická aktivita kromě posilovny není (kancelářská práce).

Jídelníček jsem si sestavil i s ohledem na intoleranci laktózy. (opravdu malé množství jí snesu)

Vstávám v 7:20...

8:00 - vločky Musli se sušeným ovocem s vodou a dochucené lžičkou medu
10:00 - 1 nebo 2 banány + 30 g proteinu (80% CMF Instant Whey)
12:30 - Co je na výběr z jídel, většinou se snažím vybrat si nějaké kuřecí maso (100-150g) + brambor/rýže (100/150g) popřípadě těstoviny, rizoto atd...
15:00 - 1 jogurt ovocný + jablko/banán
18:00 - potréninkový nápoj složený z 80% CMF Instant Whey + 50g Maltodextrinu
18:30-45 - Kuřecí maso (někdy ryba) 100-150g + rýže/brambor ..... nebo těstovinový salát s kuřecím
21:00 - nějaká svačina, nemám stanoveno, tak co mě napadne :)

Jako doplněk ke stravě ještě beru 1x Multivitamín (Survival) denně a již zmíněný protein 80% CMF Instant Whey. Momentální jídelníček dodržuji necelý měsíc, cca po dobu, co chodím cvičit.

Děkuji za zhodnocení a popřípadě opravy/poznámky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jídelníček dobrý, jen budeš muset přidat množství, jestli chceš nabrat svaly. Tohle množství bílkovin ti na nabírání svalů stačí, i když víc by určitě neuškodilo, hlavně ale musíš přidat sacharidy; dobrý základ jsou tak 4 gramy na kg hmotnosti.

Obecně bych za sebe na nabírání svalů spíš doporučil držet tuky nízko a kalorický přebytek nahnat pomocí sacharidů, pokud možno z kvalitních zdrojů, a na dietu bílkoviny zvýšit, víc si hlídat tuky, kvůli produkci hormonů, a ubírat sacharidy.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s7RanG


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš je otázka, co a jak se změnilo za ten měsíc aplikace jídelníčku a tréninku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik817


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpověď... No tak trochu se to změnilo, postup nějaký a změna vzhledu proběhla. Tak na začátku to jde vždycky celkem rychle. Jelikož jsem vzhledově spíš hubenější a tuk se mi moc neukládá, tak s tou změnou jídelníčku a cvičením jsem nabral cca 2kg zatím za ten necelý měsíc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Souča


PříspěvekZaslal: so březen 05, 2016 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co mám dělat, když si držim deficit cca 300-400 kalorií (takže jídelák na 2000-2100 kcal denně) a přitom se mi už několikrát stalo, že jsem měl jít spát a přitom jsem měl mít ještě jedno jídlo navíc a už nebylo místo kdy ho zařadit - prostě aniž bych přes den hladověl, tak jsem skončil na 1750 kcal a bylo mi fajn - mám teda zvětšit porce přes den, případně tam narvat jeden tvaroh/cottage/atd. do sebe navíc i když hlad nemám??

Na jednu stranu chci hubout a nemít hlad v deficitu je hodně fajn, ale všude pak lidi strašej, jak si člověk zpomalí metabolismus a držet se třeba pod 1800-1900 je kontraproduktivní... tak nevim

Začalo se to dít, když jsem snížil sachry na 70-100 denně a nahradil to bílkovinama a tukama, nejde o žádný experimenty, jen jsem přišel na to, že hrášek a kukuřice mi k masu chutná o dost víc než rýže :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AldaB


PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2016 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

michal89 napsal:
Dobrý večer,chtěl bych poradit.Rozhoduji se mezi proteinem Elite Performance Whey Protein a nebo Mex Nutrition Isolate Pro..kdo má zkušenost ..Děkuji


Ahoj, mel jsem oba a nic moc.. ted si jedu na allwhey.a super, je 81% a jsem s nim spokojeny vyzkousej ho taky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2016 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souča napsal:
...


Ahoj,
z môjho pohľadu: rozdiel 300 kcal diétu ani objem nerobí. Telo nie je stroj, ísť na neho s kalkulačkou a ignorovať pocity je mierne mimo.. Je veľmi rozumné, že vnímaš, čo ti telo hovorí, vie nám toho povedať naozaj dosť
Pokiaľ na posledné jedlo naozaj nemáš chuť, nejedz ho. Ak chceš mať istotu, daj si len niečo malé, orechy alebo len lyžicu kvalitného (ľanového, rybieho) oleja.. V prípade, že trpíš paranojou z mála bielkovín, tak protein...
Ak sa bojíš spomaleného metabolizmu, vyprdni sa na klasické kardio v miernom tempe a zaraď HIIT (pokiaľ môžeš, tak šprinty najlepšie). To dokáže telo tak nakopnúť, že ten hlad dostaneš nakoniec tak či tak ;)
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czudy
(ban)


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz ohledně bezkalorických produktů, vyplatí se do nich investovat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

do koly zero urcite
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zacatecnikum Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: