Zacatecnikum


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zacatecnikum  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zacatecnikum
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marcela


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 9:18 pm    Předmět: Zacatecnikum Odpovědět s citátem

Podobna temata, jako " Potrebuju pribrat " , poradte nejake prasky na pribrani svalove hmoty apod, budeme mazat hned........pouzivejte vyhledavac, ctete zvlaste v tehle sekci, clanky na webu, kupte si Ironman a blabla......

Na vsechny vase otazky uz tady bylo 100 x odpovezeno, hledejte, ctete, pak se teprve ptejte.


Naposledy upravil Marcela dne út březen 22, 2005 10:47 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strabo
Moderátor


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A zrovna jsem se pekne rozepsal...
_________________
Možná jí někdo pamatujete, tu holku ze všech historek vo bezvadnym sexu v letadle a kouření pod volantem, tu holku která nikdy neměla dost, tu holku, která ale byla chytrá a měla peníze, auto, motorku, tu holku, která se už sakra dlouho nevokázala...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mato4


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mato4


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co tam napisal ten sleepsun potom na konci?...som nestihol precitat len tak ma to zaujima nevie niekto?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strabo
Moderátor


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsi mi nemela Marcelo delat.. Ale preziju to
_________________
Možná jí někdo pamatujete, tu holku ze všech historek vo bezvadnym sexu v letadle a kouření pod volantem, tu holku která nikdy neměla dost, tu holku, která ale byla chytrá a měla peníze, auto, motorku, tu holku, která se už sakra dlouho nevokázala...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak konecne prisna spravkyne a bude tu poradek
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
SCHWACA


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sucho


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 10:14 pm    Předmět: hehe Odpovědět s citátem

mne je to tak desat ,len co chudaci zaciatocnici
_________________
cim menej ludom ponukas tym menej od teba chcu ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora AOL Instant Messenger MSN Messenger
Marcela


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 10:25 pm    Předmět: Re: hehe Odpovědět s citátem

sucho napsal:
mne je to tak desat ,len co chudaci zaciatocnici



Nauci se pracovat s informacemi, nebudou lenivi vyhledavat, cist a premyslet. To se jim v zivote sejde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Při registraci nového uživatele bych zobrazoval hlášku něco jako "Použijte funkci 'HLEDAT' před založením nového topicu. Při založení již existujícího topicu bude dotaz bez upozornění smazán moderátory." Nějak výrazně. Lidi jsou blbí a použít hledání je prostě nenapadne. Každý si myslí, že ten jeho dotaz ohledně dávkování kreatinu je jedinečný
nahoru
Batul


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže leckdy je to těžký, hledal jsem tu něco o vlnách a vyběhne ti 15 odkazů, přičemž některý mají až 15 stránek a to se blbě čte, hlavně když to většinou od druhý stránky jsou OT.
Jinak tady u tý výživy a suplementace to má asi větší význam, takže to schvaluju.
OT mě nevadí ve spodní části fóra, tj. od Kuchařky níž.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
attorney


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ta paní je ale drsnáááá

fce hledat je cool, ale kdo se tím má pak prodírat, zvlᚍ když od třetí stránky už je to štěkání lidí na sebe a to se nedá číst
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 5:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně z vás tu brečí,že když něco zadáte do vyhledavače,vyběhne moc odkazů a ještě o moc stránkách,navíc tam nejsou jen informace,ale i OT...fajn,ale přesto-pokud se někdo není ochoten tím prokousat,ať se na mě nezlobí,ale já se budu moc rozmýšlet,jestli se mi bude chtít plýtvat zase mým časem a radit mu....i kdybybch si tedy myslela,že na to znalosti mám...Vy všichni,co tu brečíte,za jak dlouho myslíte,že ti co otom něco ví,se to naučili?Ve většině případů neměli ani kde hledat...museli moc věcí zkoušet sami na sobě...a pokud někomu nestojí za to obětovat pár hodin aby si přečetl základní informace,nedivím se,že mnoha lidem tu nestojí zase on za radu....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obávám se, že s podobným přístupem se toto fórum může prakticky zavřít, protože už vše bylo řečeno, tak proč nehledat, že? Mimoto hledání opravdu moc nefunguje. Co vás tak štve na tom, že mají začátečníci začátečnické dotazy, proto přece byla tato sekce vytvořena! Přijde sem poprvé nějakej uplně zmatenej začátečník, dá sem začátečnickej dotaz (pochopitelně, jak taky jinak) a nějakej moderátor, kterýho to hrozně štve, mu ho hned smaže, opravdu lidskej a inteligentní přítup, gratuluju! Ano, pokud člověk ví, co má přesně hledat, protože už se tu delší dobu pohybuje, zná charakter fóra, počítá s tím, že tu bude hodně OT, tak je funkce hledání jakž takž použitelná, např. jsem si byl schopen najít podrobnosti o CKD. Pokud jste ale začátečník, tak toto možné není, protože NEVÍTE CO HLEDAT, a NEZNÁTE TOTO FÓRUM, a právě proto byla zřízena sekce pro začátečníky. Proto prosím některé nejmenované moderátorky, aby se trochu uklidnily a nebyly tak horlivé!!!
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v podstate mohu souhlasit alejak s PetkouB tak s Ondřejem.Je vsak min."divne"kdyz s enekde zetpa na creatin a o 2cm nize je stejny topic,pokud ho nevidi na poprve chapu ze nehleda z duvodu jak pise Ondřej a zepta se......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zacatecnikum Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: