zacit ve 28letech


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zacit ve 28letech  Úvodní stránka -> Začátečníci -> zacit ve 28letech
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Green


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 9:17 pm    Předmět: zacit ve 28letech Odpovědět s citátem

Ahoj, je mi 28 let, jsem spise ektomorf, vazim 72kg. Pred par lety jsem cvicil cca 3roky, hodne me to bavilo, byli i vysledky, ale pak prislo vazne zraneni a s cvicenim byl konec. Ted bych chtel znovu zacit, ale mam trochu problem s motivaci. Respektive si rikam, ze uz je mi 28, testosteronu bude spise ubyvat a bojim se ze uz nebudu schopen moc nabrat kvalitni svalovou hmotu a celkem se to ve me pere. V podstate ani nevim proc sem pisu, nejspis hledam nejakou dobrou motivaci ze i kdyz se blizi tech 30, tak to v pohode jde. Diky za jakekoliv postrehy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Netáraj, pôjde ti to pokojne ešte lepšie, keď sa do toho oprieš s chuťou, rozumom, stravou a pravidelnosťou, nie je to jadrová fyzika a po čase sa môžeš trebárs aj nastreliť, aby si uspokojil mindrák s tým testosterónom, heh.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jako je to na tobě, buď to zkusíš nebo pak můžeš celej život přemejšlet, jaký to mohlo být 
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

máme ti nějakou motivaci poslat poštou ? já začal po desetileté pauze prakticky od nuly ve 36. Takže se trochu bavím nad člověkem 28 bez motivace síly a testosteronu
Naopak už nejsem jelito a zkušenosti se sakra hodili
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Naopak... Jsi v nejlepších letech (možná že ještě ani ne).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak teď jsem se upřímně zasmála... 28 není žádný věk, co to je za pindy?

Buď chceš a nebo ne...

Lidi můžou mít obrovskou motivaci, ale když nemají moral, je jim to k prdu...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

postpubertální krize.. ach jak jsem starej!!!
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mendrovec


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
postpubertální krize.. ach jak jsem starej!!!


Pokud Te to bavilo pred trema rokama tak te to urcite chytne i ted. Jestli nebudes mit nejake vetsi svalove narustky ? i kdyby ne tak co ? zijes jen jednou a radsi zacit ted nez nikdy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
No tak teď jsem se upřímně zasmála... 28 není žádný věk, co to je za pindy?

Buď chceš a nebo ne...

Lidi můžou mít obrovskou motivaci, ale když nemají moral, je jim to k prdu...



kulisku nedej se!
ani 32 neni zadnej vek :D
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 9:15 am    Předmět: Re: zacit ve 28letech Odpovědět s citátem

Green napsal:
Ahoj, je mi 28 let, jsem spise ektomorf, vazim 72kg. Pred par lety jsem cvicil cca 3roky, hodne me to bavilo, byli i vysledky, ale pak prislo vazne zraneni a s cvicenim byl konec. Ted bych chtel znovu zacit, ale mam trochu problem s motivaci. Respektive si rikam, ze uz je mi 28, testosteronu bude spise ubyvat a bojim se ze uz nebudu schopen moc nabrat kvalitni svalovou hmotu a celkem se to ve me pere. V podstate ani nevim proc sem pisu, nejspis hledam nejakou dobrou motivaci ze i kdyz se blizi tech 30, tak to v pohode jde. Diky za jakekoliv postrehy.


Já (po dlouhé přestávce) začínal znovu od nuly v 36 - obézní, bez svalů, zadýchával jsem se do schodů. Ale vzal jsem to úplně obráceně. Řekl jsem si, že mám tak deset let, abych nabral co nejvíc síly a svalů, co to půjde, aby bylo potom co udržovat. Brzy mi bude 42 a dorovnal jsem nebo překonal všechny své osobáky z mládí, kdy jsem zvládal na tvarohu trénovat šestkrát týdně a i tak se cítil jak king. :) Pravda, je to těžší, stojí to mnohem víc úsilí, práce a přemýšlení, a víc to bolí, ale jde to, když se chce.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 9:18 am    Předmět: Re: zacit ve 28letech Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Green napsal:
Ahoj, je mi 28 let, jsem spise ektomorf, vazim 72kg. Pred par lety jsem cvicil cca 3roky, hodne me to bavilo, byli i vysledky, ale pak prislo vazne zraneni a s cvicenim byl konec. Ted bych chtel znovu zacit, ale mam trochu problem s motivaci. Respektive si rikam, ze uz je mi 28, testosteronu bude spise ubyvat a bojim se ze uz nebudu schopen moc nabrat kvalitni svalovou hmotu a celkem se to ve me pere. V podstate ani nevim proc sem pisu, nejspis hledam nejakou dobrou motivaci ze i kdyz se blizi tech 30, tak to v pohode jde. Diky za jakekoliv postrehy.


Já (po dlouhé přestávce) začínal znovu od nuly v 36 - obézní, bez svalů, zadýchával jsem se do schodů. Ale vzal jsem to úplně obráceně. Řekl jsem si, že mám tak deset let, abych nabral co nejvíc síly a svalů, co to půjde, aby bylo potom co udržovat. Brzy mi bude 42 a dorovnal jsem nebo překonal všechny své osobáky z mládí, kdy jsem zvládal na tvarohu trénovat šestkrát týdně a i tak se cítil jak king. :) Pravda, je to těžší, stojí to mnohem víc úsilí, práce a přemýšlení, a víc to bolí, ale jde to, když se chce.


chlape, ty si však "trošku iný prípad*a06*", čo však nepopiera nič z tvojho postu smerom k dotyčnému a jeho dileme
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikex2


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už se na to vykašli a přemýšlej radši o posledním pořízení, vždyť už jsi jednou nohou v hrobě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

právě že jen jednou - a tu druhou si chce ještě pořádně namakat
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych se na to vykaslal a cvicil jen zlehka. Ve 28 letech jses bez nejakyho predchoziho svalovyho zakladu uz proste starej :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

samej dobrák..
a co zkusit nějaký cvičení s expand gumou, trochu Zumby a pak pokud půjde testosteron nahoru ( v tomhle věku už moc nečekej ) tak třeba crossfit!
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zacit ve 28letech Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: