Ženy - Jak shodit tuk ze zadku


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ženy - Jak shodit tuk ze zadku  Úvodní stránka -> Trénink -> Ženy - Jak shodit tuk ze zadku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Willykk


PříspěvekZaslal: po září 23, 2019 4:47 pm    Předmět: Ženy - Jak shodit tuk ze zadku Odpovědět s citátem

Ahoj. Mohl bych poprosit o radu? Manzelka má odvěký problém s "klepavym zadkem". Má rychle spalování 163/52 celkově je štíhlá, ale neví co s tím zadkem. Beha, jezdí na bruslích a drepuje (se svojí váhou - i 1000 kousků). Vůbec se to nejlepší, zbývají už jen zkusit těžký vahy - pomůže to na spálení tuku?
Díky moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: po září 23, 2019 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pomuze... nepomuze... na drepech to nezalezi. Hubnuti je vzdycky jen zalezitosti kalorickeho prijmu.

Mensi nez vydej - hubnes, vetsi nez vydej - pribiras.

Problem je to, ze u kazdyho se hubne jina partie jinak, zensky maji typicky bud ukladani na zadku/stehnech nebo na brichu. A tahle jejich problemova partie hubne proste spatne. Aby z ni zacal mizet tuk, museji na tom ty ostatni casti tela uz byt opravdu hodne hubene.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
maciak


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

163/52 este moze byt kludne dost tuku, takze len drzat stravu, trening a kardio a to pojde.
Moze sa ale stat ze vsade inde uz bude dost vysekana ale zadok este bude drzat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anttiparle


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby bylo jasnejsi, co kde a jak, zakladam ucet a prikladam foto - nutno dodat, ze jsem ted jeste kojna, nicmene s “trasoritkou” bojuju leta letouci uz od puberty a ani po prvnim diteti, kdy jsem spadla na 43kg, to nebylo o mnoho lepsi :) a protoze tri “kousky” uz staci, rada bych se dala definitivne a idealne natrvalo dokupy 😬 diky za podnety 🙏🏻
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anttiparle


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a kolena mam na sr...... a tezsich vah se s ohledem na tuhle skutecnost z dlouhodobejsiho pohledu kapanek obavam 🙄
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi nerozumim kde je ten problem, na fotkach vsechno vypada v poradku :) Z puvodniho popisu jsem si predstavoval neco uplne jineho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Anttiparle


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klepava zadnice :)) cim podporit spalovani tuku na tyhle zpropadeny partii, kdyz drepy a kardio jaksi netento..... nefungujou zcela 🙄 chcu mit prdelku hladkou jak nase 18mesicni mimino! 😀 taky fotka neni idealni, stydim se za to i sama pred sebou, ale mam pod zadkem na bocich “polstare”, trochu to videt je i tady.. ty se drzi obzvlast pekelne a co si budem - zrovna v leginach to uplne pekne nevypada 😶
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nijak nepodporis spalovani tuku na tyhle partie, nejde cilene hubnout lokalne. Proste jen dal hubnout - mensi prijem, vic aktivity, pokud za soucasnych podminek nehubnes. A proste telo casem zacne brat energii i z tehle casti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Anttiparle


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, zkusim jit vic na dren s ohledem na to hodne casty kojeni - abych zas nebrala prckovi potrebny 👀
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy a mrtvoly pomozu so svalovym tonusom ale skor mi po precitani prispevku pride ze je problem viac v hlave ako na zadku. Btw kolko mas rokov?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dit to je bozi postava, ja tam nic spatneho nevidim.
Snad jen to obleceni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anttiparle


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 1:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roku 30 a hlavou to neni, klepe se to o neco niz 😂 nicmene diky. Mrtvoly by sly :)
Obleceni je zamerne, na spani mam rada pohodli 😀 a nejsme tu na eroticky seznamce 😉
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Těch důvodů může být víc...

1) Můžeš mít úplně tragicky postavenej jídelníček - což pochybuju, to by ses neptala tady :)
2) Geny
3) Zohlednim "fakt" 163/52 + fakt, že podle fotek si hodně štíhlá + prý rychlé spalování, dostatek pohybu a kojení (další výdej) - přijde mi, že tvoje tělo už dál moc hubnout nechce a zoufale si drží nějaké % tuku kvůli správný hormonální rovnováze, kvůli genům asi hlavně v oblasti zadku. Při dalšim hubnutim už určitě půjdou dolu všechny svaly, o čemž by svědčilo, že při 163/43 to nebylo o moc lepší (což je mimochodem na tuhle výšku už podvýživa).

Spíš by asi pomohly výš zmiňovaný vyšší váhy a naopak ubrat kardio, zpevnit ty svaly v týhle oblasti. Navíc kojení, byť je to výdej, může paradoxně občas hubnutí změnou chemie v těle spíš blokovat - některý ženský kojenim zhubnou těhotenský kila, často ani nevědí jak, některý naopak začnou hubnout až po ukončení, byť se během něj usilovně snažily.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anttiparle


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za konstruktivni odpoved.
Jidelnicek jsem nikdy nemela a nemam idealni, ale v tomhle smeru zas az tak moc delat nechci (jsem prilis pohodlna a nehci bejt otrokem jidla.. jim kdyz mam hlad, obcas cunacim, ziju jenom jednou 🤷🏼♀)
Aby nedoslo k mejlce - az tak hubnout nepotrebuju a nechci, rada bych vsak to klepavy zpevnila do nejaky koukatelny podoby. Co se kojeni a obecne poporodnich kil tyce, tohle treti tehotenstvi se mnou pomerne dost zamavalo (+15kg), ale do “puvodniho stavu” jsem se dostala takrka bez namahy a pomerne rychle. Kojit hodlam jeste nejakej ten patek (ale neni to v my rezii :) )
Diky za tipy, zapracuju na tom, manzel poradi s vahama a treba se to povede 😎
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, pěkná hubená postava

Nicméně půjdu tu lehce proti proudu a nemyslím si, že jediná správná odpověď je cviky s těžkou váhou. A taky docela pochybuju že lokální hubnutí 100% nejde podpořit nikdy a nikde. Já mám také problémové partie podobného druhu, ale jsem chlap, tak je mi to přesně u těhle partií
Poslední dobou se věnuju mimo činek i poměrně intenzivnímu intevalovému tréningu, jsou tma i hodně nohy, sprinty, švihadlo, výskoky. A o moc se mi to zlepšilo a to i oproti době kdy jsem byl vysekaný na kost.

Neříkám že je to cesta, jen sdílím zkušenost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ženy - Jak shodit tuk ze zadku Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: