8Shade - ektomorf - trénink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 8Shade - ektomorf - trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
8Shade


PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink C:

Bench Press (R):
☞ 3x55 Kg
☞ 3x55 Kg
☞ 3x50 Kg
☞ 3x50 Kg
☞ 3x50 Kg
☞ 3x50 Kg
☞ 3x45 Kg
☞ 4x45 Kg
- v těch prvních sériích +5kg od minule a připadalo mi to obdobně těžké

Mrtvý tah - nadhmat (R):
☞ 5x55 Kg
☞ 5x65 Kg
☞ 5x70 Kg
☞ 5x75 Kg
☞ 5x80 Kg - střídavý
- spokojenost (+5kg v každé sérii)

Military Press (R):
☞ 5x27,5 Kg
☞ 5x30 Kg
☞ 4x30 Kg
☞ 5x27,5 Kg
☞ 8x24 Kg (P)
- +2,5-5kg, minule bych 30 nedal ani jednou, teď to tam šlo pěkně

Rozpažky (S):
☞ 8x10 Kg
☞ 8x15 Kg
☞ 8x12,5 Kg
☞ 13x7,5 Kg (P)
- oproti minule jsem ty prsa tentokrát moc necítil, příště asi menší váhu a víc technicky

Stahování horní kladky (R):
☞ 8x40 Kg
☞ 8x45 Kg
☞ 8x35 Kg
☞ 4x30 + 4x35 Kg (P)
- poslední opáčka jsem cítil že tahám rukama, obdobný problém jako u rozpažek

Upažování (S):
☞ 8x6 Kg
☞ 8x5 Kg
☞ 8x4 Kg
☞ 8x4 Kg (P)
- Tady jsem jel negativní část pěkně pomalu v každé sérii a cítil jsem ramena pěkně

Břicho
- vytáčecí stroj
- sedy-lehy se zapřením kotníků (velmi pomalu negativní část)
- 1/4 sed-leh pomalu na závěr
- kvůli středeční nehodě jsem vynechal cviky na spodní břicho a jel jsem toto


Opět jsem na páteční trénink šel nevyspalý (pouze 5 h spánku), protože jsem večer přivážel matku z města, ale přesto jsem měl energie zase dost. Středeční natažená šlacha mi přestala bolet a jen u mrtvol při větším zapojení nohou jsem to maličko občas ucítil, proto jsem si radši nohama moc nepomáhal a odjel jsem to stejně pěkně.

Ty doplňkové cviky jezdím zbytečně silově a nesplňuje to účel, pro který tam jsou. Proto se vrátím k původnímu FSR tréninku , který jsem nově vypsal (s mírnou modifikací) na první straně tohoto logu.

Jinak mám dnes od rána nějaký zarudlý krk a mírně mi v něm škrabe, tak snad je to jen chvilková záležitost, cítím se totiž jinak docela ok.

Dále jsem zjistil, že mám tzv. vasomotorickou rýmu , tj reaguji na kdejaký průvan, změnu teploty krátkodobým spuštěním vodnaté rýmy z nosu (kdy z nosu přímo teče). Všiml jsem si toho při větrání v naší kanceláři, vždycky celý den bez rýmy a stačilo začít větrat třeba jen minutku a 10 minut jsem smrkal jak o život. Takže vždycky si při větrání odejdu pryč a rýmu už jsem poslední dva dny neměl. Předtím každý den se to opakovalo tak jednou. Když o ní teď vím, tak je snazší se jí vyhýbat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink A:
- vynechán

3. týden - aktuální váha (měřeno v co nejlehčím stavu ráno): 68,9 kg ( +1,2kg )

Tak bohužel z pátečního škrábání v krku jsem měl o víkendu obrovskou rýmu a dnes postupně přechází do kašle, takže několik tréninků budu muset vynechat, dokud nebudu alespoň trochu fit. Chytnul jsem to doma od bratra, který tak od středy do pátku kašlal a ani si nezakrejval pusu blbec... Zajímavý je, jak moje přítelkyně je naprosto immuní na běžný nemoci. O víkendu jsme byli spolu a i přes velkou rýmu atd to ode mě nikdy nic nechytí... Fakt jí tu imunitu závidim.

EDIT: tak immuní taky neni, chytla to taky, ale byla z toho venku za 3 dny :) přecijen je svět spravedlivej.


Naposledy upravil 8Shade dne po říjen 29, 2012 7:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink A:

Bench Press (R):
☞ 5x50 Kg
☞ 5x50 Kg
☞ 5x50 Kg
☞ 5x50 Kg
☞ 5x50 Kg
- všude jsem přidal 5 kg a překvapivě až na poslední sérii lehké
- pauza 1,5min

Shyby - nadhmat (R):
- 5xBW
- 5xBW
- 4xBW
- 4xBW - střední úchop
- 3xBW - sú
- Technicky nic moc, ale nahoru se ještě dostanu
- pauza 1,5min

Kliky na bradlech (R):
☞ 5xBW
☞ 5xBW
☞ 5xBW
☞ 5xBW
☞ 4xBW
- pauza 1 min
- dal jsem si to s kratšíma pauzama a už to bylo technicky kvalitní provedení

Tlaky s jednoručkama na šikmé lavici 30° (P):
☞ 8x12,5 Kg
☞ 7x12,5 Kg
☞ 5x12,5 Kg
☞ 7x10 Kg + 5x7,5 + 5x5 + 8x3
- silově na tom o dost líp než posledně

Přítahy horní kladky - nadhmat (P):
☞ 8x40 Kg
☞ 8x35 Kg
☞ 8x35 Kg
☞ 8x35 Kg + 5x30 + 5x25 + 8x20
- soustředění na techniku a pomalé provední, v poslední sérii mi pálili předloktí a záda krásně

Stahování horní kladky nadhmatem (P):
☞ 8x22,5 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg + 5x20 + 5x15 + 8x12,5
- krásně napumpovanej triceps, pro příště víc myslet na lokty co nejvíc za tělem (u posledních sérií jsem to tak jel a cítil jsem triceps daleko víc)

Břicho
- sed lehy velmi pomalu 20x
- sed lehy krizem 60x
- 1/4 sed lehy 10x pomalu a 10x rychle


Vzhledem k nemoci, která mi zastihla minulý týden jsem jeden týden musel vynechat, úmyslně jsem snížil kalorický příjem, abych se při necvičení zbytečně neprasil, dokonce jsem vynechával všechny vajíčka, kreatin i ostatní doplňky (vyjma vitamínů a omega3), prostě taková lehká očista. Nemoc mi přešla do chrlavého kašle, ale cítím se jinak naprosto fit a ten kašel mám velmi zřídka, tak jsem se rozhodl, že trénink nebudu oddalovat, protože chrchlák může být klidně i tři týdny.

4. týden - aktuální váha (měřeno v co nejlehčím stavu ráno): 68,5 kg ( -0,4kg )
- vysazení kreatinu, týden bez cvičení a snížení kalorického příjmu je znát, ale nevadí mi to, lepší než kdybych přibral tuk. Dneska jsem již zase najel na stoprocentní dodržování jídelníčku, takže to zas půjde nahoru.

Jinak dneska super trénink, týden volna mi silově jen prospěl a soustředil jsem se na přesné pauzy,takže trénink skvěle odsejpal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink B:

Dřep (R):
☞ 5x50 Kg
☞ 5x55 Kg
☞ 5x55 Kg
☞ 5x59 Kg
☞ 5x59 Kg
- jezdím lehce pod paralel, ass to grass už po poslední zkušenosti zkoušet raději nebudu
- poslední opáčko docela těžké, ale necvičil jsem dřepy opravdu dlouho (ani před nemocí)

Biceps zdvih s velkou činkou (R):
☞ 5x21 Kg
☞ 5x27,5 Kg
☞ 5x27,5 Kg
☞ 5x27,5 Kg
☞ 5x27,5 Kg
- poslední série mírný cheating, zbytek těžké, ale technicky dobře

Předkopávání (P+NOS):
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg + 4x20 + 4x15 + 4x10
- naprostej masakr, nemohl jsem snad dvě minuty skoro chodit
- výbornej cvik při pomalé negativní fázi, cítim z něj kapky skvěle

Bicepsové zdvihy s jednoručkami vsedě (P+NOS):
☞ 8x10 Kg
☞ 8x10 Kg
☞ 8x10 Kg
☞ 8x10 Kg + 5x7,5 + 8x5 + 8x3

Zakopávání (P+NOS):
☞ 8x30 Kg
☞ 8x35 Kg
☞ 8x30 Kg
☞ 8x30 Kg + 5x20 + 5x12,5
- zase masakr :)

Výpony vsedě (S):
☞ 12x25kg
- ostatní série vynechány a šel jsem si s přítelkyní zaběhat na pás, abych ty nohy trochu rozhýbal a prokrvil

Běh - pás :
- rychlost 8 - 5 minut
- rychlost 10 - 10 minut
- cooldown 2 min
Spáleno: okolo 100kcal
- moje téměř první zkušenost s cardiem na pásu, chvíli jsem si na to musel zvykat, pak po slezení z pásu dost zvláštní pocity (jako že mi země ubíhá pod nohama apod :) )

Břicho:
☞ pomalé sed-lehy 20x
☞ křížem 20x
☞ 1/4 sed-leh 10x pomalu
☞ 1/4 sed-leh 10x rychle
- už jsem měl po tom běhání dost, tak jsem tomu břichu moc nedal


Po dnešku mam krásně rozsekané nohy, uvidíme, jak budou bolet zítra ráno. Dřepy v dnešní podobě (mam pocit, že přesně takhle hluboko chodí na závodech - kousek pod paralel) nedělaly problémy se šlachou a cítil jsem z nich nohy skvěle. Byl jsem zase s přítelkyní (koučoval jsem jí), takže se trénink natáhl snad na 2h celkem, což normálně stíham tak za 1,5h, ale o to víc mi to bavilo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2012 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink C:

Bench Press (R):
☞ 3x55 Kg
☞ 3x55 Kg
☞ 3x55 Kg
☞ 2x55 Kg
☞ 3x50 Kg
☞ 2x50 Kg
☞ 3x48 Kg
☞ 3x48 Kg
- svalovka z pondělí -> zlepšení nic moc

Mrtvý tah - nadhmat (R):
☞ 5x60 Kg
☞ 5x70 Kg
☞ 5x75 Kg
☞ 5x80 Kg - střídavý
☞ 5x90 Kg - střídavý
- docela dobré, +10kg v poslední sérii od minule

Military Press (R):
☞ 5x30 Kg
☞ 5x30 Kg
☞ 5x30 Kg
☞ 5x30 Kg
☞ 4x30 Kg
- tak tohle bylo naprosto hardcore a těžké, obzvlášť poslední sérka, největší problém je asi se středem těla

Fly machine (P+NOS):
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x22,5 Kg + 5x17,5 + 5x15 + 5x12,5

Přitahování spodní kladky (P+NOS):
☞ 8x45 Kg
☞ 8x45 Kg
☞ 8x45 Kg
☞ 8x45 Kg + 5x35 Kg +5x25 + 5x15
- nádherně jsem cítil záda

Upažování (S+NOS):
☞ 8x5 Kg
☞ 8x4 Kg
☞ 8x4 Kg
☞ 8x4 Kg + 5x3 + 5x2 + 5x1
- soustředění na technické provedení a taky dobře procítěné

Břicho
- vynecháno


Dnes byla přítelkyně znovu se mnou (trochu se to natáhlo) a měl jsem po tréninku ještě akci, tak jsem musel trénink předčasně ukončit, ale trénink jinak docela slušnej. Na benchi mi to zlepšení ani nepřekvapuje, protože jsem prsa neměl ještě vůbec zregenerované, ale zato mi těší mrtvola, i když byla už dost těžká (technicky ale v pořádku).

Již druhý den beru Rybomunyl (posílení imunity - prakticky očkování v prášcích), budu ho ještě brát 2 dny a musím říct, že tělo už na něj nereaguje tak, jako při první dávce před měsícem. Předtím jsem začal kašlat prakticky pár minut po polknutí léku, teď až někdy v odpoledních hodinách a to jen jemně a ještě to zmizí velmi rychle. Vypadá to, že nějaké protilátky už jsem si vytvořil, takže spokojenost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink A:

Bench Press (R):
☞ 1x59 + 3x 55Kg
☞ 5x51 Kg
☞ 5x51 Kg
☞ 4x51 Kg
☞ 3x51 Kg
- těžké a na začátku jsem tam dal omylem o 4kg víc a málem jsem to neuzvedl :))

Shyby - nadhmat (R):
- 5xBW
- 5xBW
- 5xBW
- 5xBW
- 6xBW - 15kg
- poslední série pěknou technikou, jinak nic moc

Kliky na bradlech (R):
☞ 5xBW + 2kg
☞ 5xBW
☞ 5xBW
☞ 5xBW
☞ 6xBW
- tady jsem se cítil velmi jistě, síla v tricepsech se trochu vrací

Tlaky s jednoručkama na šikmé lavici 30° (P):
☞ 7x15 Kg
☞ 5x15 Kg
☞ 7x12,5 Kg
☞ 6x12,5 Kg + 5x10 + 5x7,5 + 5x5
- zase síly o dost víc než posledně

Přítahy horní kladky - nadhmat (P):
☞ 8x40 Kg
☞ 8x40 Kg
☞ 8x40 Kg
☞ 8x40 Kg + 5x35 + 5x30 + 5x25

Stahování horní kladky nadhmatem (P):
☞ 8x22,5 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x27,5 Kg
☞ 8x30 Kg + 5x25 + 5x20 + 5x15
- super a hodně síly

Břicho
- sed lehy velmi pomalu 20x
- sed lehy krizem 40x
- 1/4 sed lehy 20x pomalu


5. týden - aktuální váha (měřeno v co nejlehčím stavu ráno): 70,5 kg ( +2 kg )
- nasazení kreatinu, slušnej jídelníček a ta váha stoupá až moc rychle. Budu vynechávat to arašidový máslo na večer minimálně...


Naposledy upravil 8Shade dne po listopad 12, 2012 8:20 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink B:

Dřep (R):
☞ 5x55 Kg
☞ 5x60 Kg
☞ 5x65 Kg
☞ 5x70 Kg
☞ 5x65 Kg
- 70 už dost těžké, ale byl jsem bez energie už od začátku

Biceps zdvih spodní kladky (P):
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 5x30 Kg
☞ 5x32,5 Kg
☞ 8x25 Kg
- krásně jsem s menší vahou cítil biceps, daleko víc, než při jednoručkách

HIIT - pás (P):
☞ 15 minut, alternování po minutě
☞ low speed 6,5 (okolo 5kcal/min)
☞ high speed 12,5 (okolo 15kcal/min)
☞ spáleno 157 kcal
- vychází mi to, že při tomto nastavení dám přibližně 50kcal/5min


Na dnešek jsem spal opravdu málo, k tomu jsem si zapomněl papír s tréninkem, takže ze začátku trénink nestál za nic, byl jsem šíleně unavenej celej den, ale musim říct, že moje první neplánované HIIT cardio mi zvedlo skvěle náladu. Vždycky jsem si to chtěl zkusit a moje slečna jela na střední intenzitu okolo 8 po dobu asi 24 minut a spálila nějakých 170 kcal, já zkoušel HIIT a spaloval jsem výrazně rychlejš (čísla jsou samozřejmě orientační, to vím). Nakonec velmi zábavnej trénink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2012 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink C:

Bench Press (R):
☞ 3x55 Kg
☞ 3x55 Kg
☞ 3x55 Kg
☞ 3x55 Kg
☞ 3x55 Kg
☞ 2x55 Kg F
☞ 3x50 Kg
☞ 4x50 Kg
- zase jen docela malé zlepšení, ale bylo to lehčí než posledně

Mrtvý tah - nadhmat (R):
☞ 5x65 Kg
☞ 5x75 Kg
☞ 5x85 Kg - střídavý
☞ 5x95 Kg - střídavý
☞ 5x100 Kg - střídavý (+10 kg od minule)
- pyramida mi vyhovuje, ta stovka byla už byla technicky tak akorát, úchop je ale bídnej, neměl jsem molitany jako dřív, ale jen rukavice, který ten úchop podstatně zeslabujou

Tlaky s jednoručkami vsedě (R):
☞ 5x12,5 Kg
☞ 5x15 Kg
☞ 5x15 Kg
☞ 4x15 Kg
☞ 6x15 Kg
- u poslední sérky za mnou stál sparing a najednou to šlo aniž by mi pomáhal, to mi fascinuje :)

Peck Deck (P+NOS):
☞ 8x25 Kg
☞ 8x22,5Kg
☞ 8x27,5 Kg
☞ 8x30 Kg + 5x25 + 5x20 + 8x15
- docela dobrej cvik na dodělání

Přitahování s opěrou (P+NOS):
☞ 10x25 Kg
☞ 10x25 Kg
☞ 10x25 Kg
☞ 10x25 Kg + 5x20 Kg +6x15
- zkusil jsem novej stroj, co jsem ještě ani jinde neviděl a naprosto špičkově jsou na něm cítit záda

Upažování (S):
☞ 8x4 Kg
☞ 8x5 Kg
☞ 8x4 Kg
☞ 8x4 Kg

Břicho
- pomalé leh sedy ?x

Z dnešní mrtvolky radost, u benche jsem šel asi od začátku moc rychle nahoru a teď se zlepšuju jen pomalu, takže asi podseknu a zařadim vysoký počet opakování (cca 12) a postupně budu snižovat počet opakování po x týdnech. Bench mi teda slušně dneska zavalil, já když na tu sérii šel, tak jsem si řikal, že asi budu potřebovat sparinga, ale neřekl jsem si o něj... pak to tak dopadá :) naštěstí srolovat to neni problém s takovouhle pidi váhou.

Military press vstoje jsem z tréninku vyřadil, protože jet ho po mrtvole není zrovna dobrej nápad. Pocítil jsem to už i minule, že moje spodní záda jsou už hodně vysmahlý po MT a u military mi to limitovalo. Tak jsem to vyměnil za jednoručky vsedě s opěrou a ty šly pěkně :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2012 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

počítáš i váhu osy, nebo jen kotouče?
nahoru
8Shade


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2012 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
počítáš i váhu osy, nebo jen kotouče?

Tuhle větu slýcham až nějak moc často :) Počítám co zvedám, tj váhu + kotouče, bench jsem měl vždycky naprosto tragickej (už od přírody naprosto bídnej hrudník, dlouhý ruce, extrémně úzký zápěstí, neni se čemu divit). Před nemocí jsem na tomhle tréninku šel silově o 2,5kg týdně nahoru, bohužel do posilovny, kam teď chodim skoro nejde po takovýchhle inkrementech zvyšovat, takže je tam většinou +5kg a to už je většinou moc velkej skok. I držáky tam maj buď okolo 1kg dohromady nebo 5kg... Asi to fakt zkusim pěkně odmala s větším počtem opakování, není kam spěchat.

Ještě pořád jsem o 7,5kg lehčí, než předtím, a tehdá jsem dával v tomhle tréninku asi 6 sérií trojky se 70 a pětky v tréninku A něco mezi 65-67,5. Nebylo to tehdá ale čistou formou, končil jsem tak 5-10 čísel nad hrudníkem (na druhou stranu jsem se daleko rychlejš zlepšoval). Teď to jedu naprosto čistě až na dotek.

EDIT: mimochodem koukam, že na stejnou otázku se ptal někdo hned na první stránce a odpověděl jsem mu +- to samý :))

PS: Jestli mátě nějaký schémata, s kterýma máte dobrý zkušenosti ve zlepšení na benchi, tak sem s nima :) Jezdit ho stále hodlám 2x týdně po/pá, jde mi spíš kolik opakování v kterej den. Zatim přemýšlim u pondělí nad 8-12 a pátek něco silovějšího 3-5.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink A:

Bench Press (R):
☞ 12x40 Kg
☞ 12x40 Kg
☞ 12x40 Kg
☞ 10x40 Kg + 2x s dopomocí
- podseknuto a šlo to pěkně

Shyby s dopomocí - nadhmat, široký úchop (S):
- 12xBW - 30Kg
- 12xBW - 30Kg
- 12xBW - 30Kg - extrémně široký úchop
- 12xBW - 30Kg
- třetí série naprostej záhul, čtvrtou jsem dokončil jen tak tak
- soustředění na max techniku

Kliky na bradlech (R):
☞ 8xBW
☞ 11xBW
☞ 7xBW
☞ 6xBW
- v druhý sérii mi vyhecovali kluci, co se se mnou šli střídat a fakt jsem koukal jak to šlo

Tlaky s jednoručkama na šikmé lavici 30° (P+NOS):
☞ 8x15 Kg
☞ 5x15 Kg
☞ 4x15 Kg
☞ 8x12,5 Kg + 4x10 + 4x7,5 + 8x5
- super pumpa

Přítahy horní kladky - nadhmat (P):
☞ 10x45 Kg
☞ 8x45 Kg
☞ 8x45 Kg
☞ 8x45 Kg + 5x35 + 5x30 + 5x25
- masakr, ale supr

Stahování horní kladky nadhmatem (P):
☞ 8x27,5 Kg
☞ 8x32,5 Kg
☞ 8x35 Kg
☞ 8x30 Kg + 5x25 + 5x20 + 5x15
- zase výrazně víc síly, ty tricepsy mi nějak jdou a to si hlídam techniku (s tou 35 už to bylo ale technicky na hraně)

Břicho
- sed lehy velmi pomalu 25x
- sed lehy krizem pomalu 20x


6. týden - aktuální váha (měřeno v co nejlehčím stavu ráno): 71,2 kg ( +0,7 kg )
Jak jsem řekl, tak jsem udělal a změnil jsem schéma na benchi až na 12 opáček. Po několika týdnech budu pomalu snižovat opáčka, až se zas nebude moc zvedat váha. To samé jsem udělal u shybů.

Jinak jeden z nejlepších tréninků doposud. Všechno šlo krásně, naprosto fantasticky jsem se napumpoval, že už po tom tréninku to skoro bylo na fotku pro zveřejnění, ale na to si naberu ještě tak 5 kg, než to sem hodim. Od 1.října jsem přibral již téměř 5kg, břicho je pořád ok, kalhoty jsou mi ještě volný :), takže pokračujem nahoru. Tenhle poslední přírůstek se mi líbí, chtěl bych dávat tak +0,5kg za týden, to je pro mě optimal, aby to nešlo tolik do tuku.

Pro Morica (jestli to ještě čteš): Mae mi dneska v práci psal, že chce začít cvičit, tak s nim jdu zejtra na HIIT cardio, pak prej chce chodit alespoň 3x týdně. Jen se bojim, abych si vůbec zacvičil, když budu mít už dva lidi na starosti... Nasadim mu nějakej začátečnickej trénink tady z ronnie, naučim ho techniku a pojedu si svoje, to bude asi nej... ale zabere to tak dva tejdny, než si to osvojí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morico


PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8Shade napsal:
Pro Morica (jestli to ještě čteš): Mae mi dneska v práci psal, že chce začít cvičit, tak s nim jdu zejtra na HIIT cardio, pak prej chce chodit alespoň 3x týdně. Jen se bojim, abych si vůbec zacvičil, když budu mít už dva lidi na starosti... Nasadim mu nějakej začátečnickej trénink tady z ronnie, naučim ho techniku a pojedu si svoje, to bude asi nej... ale zabere to tak dva tejdny, než si to osvojí.

Čtu to tu pravidelně :) ... to zabere možná i víc.. ale co si pamatuju, kdysi dávno se mnou mae byl párkrát cvičit a když jsem mu něco radil, tak se tim opravdu řídil, takže tvoje snaha snad nebude k ničemu ... třeba ho to chytne a budeš mít sparinga :)
_________________
No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable. Socrates
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FSR trénink B - 1.část:

Bicepsový zdvih s velkou činkou (S):
☞ 12x22,5Kg
☞ 12x22,5Kg
☞ 10x22,5Kg
☞ 10x22,5Kg
- pěkně jsem cítil biceps

Bicepsový zdvih spodní kladky (P):
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg
☞ 8x25 Kg + 12x22,5 + 5x20
- perfektně napumpováno

HIIT - pás :
☞ 20 minut, alternování po minutě + 5-8 minut volně
☞ low speed 6,5
☞ high speed 13 (+0,5)
☞ spáleno 250 kcal


Tak jsem dneska vzal kamaráda cvičit a dali jsme si cardio. Už vim, proč si Draper nosí víc triček na převlečení do posilky. Po HIITu už jsem musel rovnou do sprchy, jak ze mě lilo. Předtím jsem si ale odjel biceps, abych zítra měl jen nohy a k nim si hodim zase HIIT. K co nejlepšímu nabírání by tenhle HIIT měl být 2-3x v týdnu, ale na to většinou čas nemám. U většiny cviků, který jsem jel 5x5 teď pojedu těch 12 opakování, ta změna mi vyhovuje (u mrtvoly a dřepů necham 5x5).


Naposledy upravil 8Shade dne st listopad 14, 2012 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Unknown9547


PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Good luck s naberaním, občas si to tu čeknem ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Unknown9547 napsal:
Good luck s naberaním, občas si to tu čeknem ;)

Dík, jak jsem teď začal znova, tak se hodně soustředim na techniku (Plnej rozsah cviku + pomalejší negativní část) a váhy sice jsou bídné, ale svaly procvičuju výrazně líp, než když jsem dřív přesunoval o něco větší váhu z místa A na místo B a ty svaly u toho skoro necítil. Jsem rád, že to tu někdo sleduje, je to pak dobrá motivace, ale i kdyby to tu nikdo nečetl, tak bych si to stejně psal, protože je to dobrej přehled.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: