Alavis Triple blend pro koně


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alavis Triple blend pro koně  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Alavis Triple blend pro koně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
555SIMI555


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 5:09 pm    Předmět: Alavis Triple blend pro koně Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl sem se zeptat, jaký máte názor na tuto kloubní výživu pro koně? (ciz odkaz pod textem) Slyšel sem, že to dost lidí používá. Hlavně mě zajímá, jestli mi to nemůže poškodit orgány jako jsou např ledviny, a jaké dávkování by ste mi doporučili pro 73 Kg. Hraju fotbal 6x týdně a k tomu 3x týdně fullbody, ale spíše na sílu a dynamiku zaměřené ( co nejvetší váha, malé opakování a pak cviky typu přemístění apod.) Ptám se proto, že hrajeme nyní v zimě na umělé trávě, která není zrovna nejměkčí a k tomu nápor na klouby z posilovny a já začínám cítit divné tlačení v kolenech a kotnících, tak abych něco nezanedbal a právě když sem někde četl o kloubní výživě, tak sem narazil na tuto.

http://pethome.cz/kone/5577-alavis-triple-blend-pro-kone-700g-6216294019022.html?gclid=CN6x2KTWj7wCFQ1L3godil8Awg

Sorry za odkaz, doufám, že to není mimo pravidla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuji míchat do vloček, nebo rozprášit na pastvě, aby se dávka rozložila na celý den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prakticky obsahuje to stejný, jako třeba tenhle: https://obchod.ronnie.cz/s-4548-a-t-r-maxx-tabs.html

Balení alavisu 700g obsahuje:
Glukosamin sulfát - 243g
Chondroitin sulfát - 91g
MSM – Methylsulfonyl­methan - 304g
za cenu třeba cca 800,-

Balení A.T.R. Maxx 120 Tabs obsahuje:
Glukosamin sulfát 500 mg (tableta), balení 60g, což je 4x míň
Chondroitin sulfát 200 mg (tableta), balení 24g, což 3,7x míň
MSM 300 mg (tableta), balení 36g, což 8,4x míň
za cenu 419,-

3,7x419=1550,3

Takže za cenu 1550 budeš na stejným množství chondroitin sulfátu a ostatních složek budeš mít ještě stále míň v podobě MaxxWinu. Snad jsem někde neudělal chybu, nechce se mi to kontrolovat.
Jediná nevýhoda je přidanej jablečnej pektin u Triple Blendu, kterej koníkům asi chutná, ale pro lidi je celkem hořkej.
Doma mám zrovna nový balení. :)
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
by PeITeeR


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smažim to cca půl roku a pohoda. Naberu si mezi jidlem naberacku (prilozena v baleni), nandam si to co nejdal do pusy a bezcitne zaleju vodou, tak, abych nic necitil, pac to je fakt mrdnik. Davkuju 1x denne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dm683


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ho jim asi září... hezky mi to pomohlo s bolavejma ramenama. Jelikož vážim cca 98kg, tak dávkuju stejně jako 100kg hříbě. Dycky 14dní celou odměrku iniciační dávku, potom půlku. Hned ráno po probuzení, přímo do tlamy, zalejt vodou, zatřepat a spolknout.
_________________
Co nejde silou, půjde ještě větší silou. No retreat, no surrender.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sory za přihlouplý vtip, z vlastní nevědomosti jsem tě měl za trolla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eschaia


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem to tu psal. Jako dárce krve jsem se přiznal k užívání veterinárního přípravku (Alavis). Dostal jsem na transfuzce sprda, že jsem "blázen" jak mě to mohlo napadnout atd.
Načež poslali (transfuzka FN Brno) Alavis k rozboru na SUKL. Výsledek? Alavis je čistej jak slovo boží... tak užívám (a daruju krev) bez problému dál :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
555SIMI555


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha v pohodě, mám rád srandu i když si ji děláš ze mě a zasmál sem se :-D Já sem to četl na stránkách ženské volejbalové reprezentace že to berou :-D a taky se mi tomu nechtělo věřit.

Jinak díky za reakce, du to objednat a po nějaké době napíšu jak to na mě působí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krieger


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem po zraneni kolene tak bych taky neco takoveho potreboval protoze normalni kloubni vyziva nic moc. Mel jsem dosud jen Colafit.
_________________
Fitness BBC- Źelivského
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Najkl


PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče alavisu triple blend jako kloubní výživy, chtěl jsem do něj taky jít, protože cena ve srovnání s ostatními výživami je prostě super. Akorát si nejsem jistý, zda-li postačují látky obsažené v něm:

Glukosamin sulfát
Chondroitin sulfát
MSM – Methylsulfonyl­methan

chybí mi tam prostě hydrolyzovaný kolagen pro stavbu a obnovu chrupavky. Nemohl by se k tomu vyjádřit někdo znalejší?? Díky
_________________
104kg při 186cm u Arnieho....není to nic ke chlubení....on byl spíš Atlet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2014 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ho jedu uz lehce pres rok a spokojenost. Davkuju porad jednu odmerku, takze jako pro 100g hribe. Vazim 97 kg a proste za ty penize, tam radsi davam dvojitou davku. taky je to teda hodne tim, ze uz mam dve operace ramene a je celkem dost spatne, takze alespon se snazim na tomhle nesetrit. Davkuju to rovnou do 'tlamy' dle navodu , zalejt vodou, nedychat a polknout :) prolejt znova vodou, mix a polknout again..
muj bracha jezdi na kole jako blazen (100km denne) a jede na Alavisu taky a je spokojenej. dokonce to byl on kdo me na to privedl, protoze cyklisti maj taky svoje fora samozrejme a tam to frajeri sypou taky horem dolem :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dávkujete jednu odměrku denně teda? Asi nemá smysl dávat 2 hm ? Vážím necelej metrák.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dával jsem odměrku denně. Předtím jsem měl Alavis MSM a tam jsem dával dávku pro 200kg koně.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Take davam 1 celou odmerku kazdej den, uz od noveho roku, uvazuju esli dat 1 -2 mesice pauzu nebo to proste jet non stop. Paradne me to spravilo rameno, kolena, zada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy jste z toho triple blendu nějací nadšení:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joint Complex Fair Power ® | Survival
Unikátní směs 11 látek pro výraznou podporu kloubního aparátu. Nejsilnější složení na současném trhu.
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alavis Triple blend pro koně Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: