Arašídové máslo


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Arašídové máslo  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Arašídové máslo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka24xx


PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mravenec1 napsal:
Taky sem koupil, ale moc mi to nejede....nevim je to takovy divny samotný
to nekam na neco mazete nebo jak ze vám to tak chutná?




potreninkove jidlo : voda,protein, banan, vločky, arašidovy maslo do mixeru a vypít
nebo si koupis toast namažes arašidovym maslem dáš naplatky nakrajenej banan a sniš :)
nebo na placku z vajiček a vloček.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To z Lidlu je slané nebo spíš do sladka?
A pokud do sladka, tak kde se dá koupit slané? Kdysi dávno mívalo super Tesco, jenže Tesco dříve a dnes .... , takže prd.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
To z Lidlu je slané nebo spíš do sladka?
A pokud do sladka, tak kde se dá koupit slané? Kdysi dávno mívalo super Tesco, jenže Tesco dříve a dnes .... , takže prd.

Dneska jsem byl nakoupit v Lidlu a doma jsem si pak otevřel to Crunchy araš. máslo, je spíše slané jinak to z tesca mi chutově přišlo možná lepší než z lidlu :D ale každý má jiné chutě. Třeba když zkusím smooth z Lidlu, bude lepší jak to z tesca, uvidím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc. Jinak já z Tesca kdysi kupoval nějaké holandské ve skle, a bylo perfektní, mívali to tam v nějakém tom bio-koutku. Pak ho ale přestali mít a měl jsem po srandě. To jejich mi moc nejede, stejně jako třeba to z Kaufu.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To já mohl právě to jejich Tesco value bagrovat celý den klidně To stejné z toho kaufu, prostě 100 lidí 100 chutí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Díky moc. Jinak já z Tesca kdysi kupoval nějaké holandské ve skle, a bylo perfektní, mívali to tam v nějakém tom bio-koutku. Pak ho ale přestali mít a měl jsem po srandě. To jejich mi moc nejede, stejně jako třeba to z Kaufu.


To které máš na mysli je toto a mají ho v albertu v bio koutku. Taky mě šmakuje víc jak ty přeslazené srajdy :) Je pořádně husté, kvalitní a s navíc ještě s pěknou olejovou vrstvou.

_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,

kupujete ještě někdo máslo PEOS z Kauflandu? Dneska jsem je koumal a přišel na zajímavou věc. Mají klasicky 2 provedení, smooth a crunchy, avšak u těch crunchy jsou další dvě varianty - podle barvy víčka. Světlejší a tmavší. Všiml jste si toho někdo? Másla pak mají i jiné hodnoty, to jedno má méně nasycených mast. kyselin, méně sachrů a víc bílkovin...
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dělá si někdo domácí máslo? Jestli jo, hoďte sem cca recept a kde kupujete suroviny

e: tak jsem projel topic a už není třeba ale pokud byste měli zajímavou stránku s levnými ořechy tak napište, třeba o loupané pistácie bych fakt stál, to je jiné máslíčko přátelé
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Dělá si někdo domácí máslo? Jestli jo, hoďte sem cca recept a kde kupujete suroviny

e: tak jsem projel topic a už není třeba ale pokud byste měli zajímavou stránku s levnými ořechy tak napište, třeba o loupané pistácie bych fakt stál, to je jiné máslíčko přátelé


Já si ho dělám pořád, ale receptem tě asi neoslním....

Arašídy vesměs kupuju kolem 30Kč/500g a to jednoduše hodím do mixeru a asi na 3x mixuju (naráz by to nešlo, protože nechci přehřát mixer). Pak ti vznikne nádherná krémová konzistence a 100% máslo za pakatel... někdy přidám trošku soli, jindy zase nadrtím nějakou příchuťovou tabletu, případně přidám lehce třeba skořice, kakao atd. Jen nedoporučuju tu tabletu případně rozpouštět ve vodě, když přidáš i malé množství vody do másla, hodně se zkrátí trvanlivost.

Jinak v Kaufu občas kupuju, ale víceméně to domácí chutná stejně a navíc jsou to fakt 100% arašídy. Nechápu proč to kupovat... a když chceš crunchy jednoduše necháš pár venku a nakonec lehce rozsekáš a vmícháš do zbytku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Dělá si někdo domácí máslo? Jestli jo, hoďte sem cca recept a kde kupujete suroviny

e: tak jsem projel topic a už není třeba ale pokud byste měli zajímavou stránku s levnými ořechy tak napište, třeba o loupané pistácie bych fakt stál, to je jiné máslíčko přátelé


Dobře se v tom vyjme třeba kokosový olej. Pražené nesolené arašídy za 30 Kč půl kila jsem už dlouho neviděl, sám jsem kupoval v Tescu nebo Kaufu, oboje vychází tak na 50 za 500 g
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda nedělám moc arašídové, ale naposled jsem dělala mandle + kokos máslo a výborné! Dala jsem tam Š lžíce oleje z lískových jader a pak l´malilinko medu, abych neuvařila mixér a bomba :)
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Arašídové máslo Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: