Bolgi - uvidime co z toho bude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolgi - uvidime co z toho bude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Bolgi - uvidime co z toho bude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bolgi


PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2022 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16.2.2022
Beh - tempo
60 minut, z toho 30 minut v cielovom tempe
dokopy 11,67 km
tempo: 6,22km; 4:50 min./km

Dost kvalitka. Skusam tieto tempo behy na konci dlhych behov aspon par km, nech to nie je len 2-hodinovy jogging, ale 30 minut v kuse uz bolo celkom na hrane. Stale som drzal tep do tych 145, ale poslednych 5 minut sa to zacalo splhat vyssie, k 148. Na druhej strane na tych dvoch 10K pretekoch co som doteraz bol, tak tam som mal tepo 150+ v podstate od zaciatku a isiel som pomalsie. Takze zrejme by som vedel teraz zabehnut v treningu lepsi cas ako na tych pretekoch a to ma celkom tesi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: so únor 19, 2022 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.2.2022
Drepy
5x130
5x130
8x130

Predne drepy pauzovane + KB swingy
5x75 + 12x32
5x75 + 12x32
5x75 + 12x32

Goodmorningy + split squat
10x60 + 10x
10x60 +8x

+ beh 33 minut

Pekny trening noh. Objem nic moc, ale kazda seria bola naplno, takze bohate stacilo. Veril som si v lepsie vahy a ta 130 sice nebola najlahsia, ale nakoniec v tretej serii som sa hecol a padlo 8 opacok, co je opat progres. Minule sa mi osvedcili po tazkych drepoch dat lahke pauzovane s maximalnym sustredenim na prevedenie a tentokrat som zvolil predne drepy v supererii s KB swingami. Vaha lahka, ale ked to je 5 drepov a kazdy z nich je pomala negativka a dole pauzovany, tak hned je to uplne ina hra. Potom som chcel este nieco pridat, ale velmi rychlo mi dosla stava. Tak som to dokoncil na beziacom pase v lahkom tempe. prvych 15 minut sa mi podlamovali nohy, ale potom sa to rozbehlo a na zaver uplna pohodka.


19.2.2022
Bench JC sikma
6x35
6x37,5
6x40
6x40
10x37,5

Zhyby podhmatom
8x
5x25
5x25
5x25

Military press + Zhyby
6x50 + 7x
6x50 + 7x
6x50 + 7x
6x50 + 7x

Facepulls + Zadne ramena
3 superserie

+ 35 minut stacionarny bike

Kvalitne tlaky - chcel som dat 3 sestky so 40, ale ta druha bola uz celkom na hrane, tak som radsej zobral trochu lahsie cinky a prihodil desiatku na zaver. Velmi dobre to bolo, zas o trosku viac ako minule.

Zhyby a tlaky, tentokrat som po sto rokoch skusil military, nebolo to vobec lahke. Ale citil som, ze po tych prsiach som uz kvalitne rozbity a zaroven ako som tie military dlho nerobil, tak chvilku trva sa do toho pohybu dostat. Ale fajne. na zaver zadne ramena a 35 minut stacionarny bicykel. Zajtra je v plane dlhy beh, takze radsej nieco beznarazove, nech nohy posetrim a trosku zregenerujem.

Hmotnost dnes rano nalacno 72,0 kg . Moc teraz neriesim vahu, proste vela cvicim/beham a k tomu vela jem a nejako to dopadne ale v podstate mam rovnaku vahu ako po covide a som vyrazne silnejsi na vsetkych cvikoch, co mi pride ako fajn vysledok.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2022 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22.2.2022
Drepy
2x130
2x135
2x137,5
8x132,5

Predne drepy pauzovane
3x85
3x85
3x85
3x85
3x85

Mrtvola
5x120
5x120
5x120

+ beh na pase easy 50 minut

Objem nic moc, ale makol som si. Postupne som isiel s drepmi s vahou hore, pri 137,5 som citil, ze uz to je hrana. Tak som zhodil, ze skusim dat 3-5 opacok. Nakoniec som sa dostal na osem opakovani, co je tym padom posun oproti minule o 2,5kg. Takze super.

Potom predne drepy s pomalymi negativkami a pauzami dole. Cize aj vaha bola mensia, ale efektivna. Na zaver som asi po polroku skusil mrtvoly, kedze som mal vycerpane nohy, tak som neriesil vahu, dal nejakych 120 a skusal ci to ide bez toho, aby som si znicil chrbat. a islo to v pohode, takze fajn pocit na zaver lahky beh na pase 50 minut, nebol to problem, len z uvodu sa mi trosku podlamovali nohy. Ale opat to iste ako minule -s pribudajucim casom to bolo lepsie a lepsie a koncil som tak, ze by som aj este pokracoval ak by som sa uz neponahlal domov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po duben 04, 2022 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3.4.2022
CSOB Polmaraton
Cas 1:42:24
Tempo 4:48 min./km
bpm 140 (max 148)

Tak moj prvy sutazny polmaraton za mnou. Na zaciatku som si stanovil cielovy cas 1:45 a ku koncu 12-tyzdnoveho treningove planu som citil, ze oddychnuty a s podporou atmosfery preteku to je realny ciel. Nakoniec sa to podarilo. Velmi dlho som si drzal rezervu, isiel som nie na pol plynu, ale zdaleka nie na doraz, tempo okolo 5:00 na km, nech som na dohlad cieloveho casu. V druhej polovici som mal dost sil na zrychlenie a sice posledne 3 km som sice chytil krizu, ale to uz som bol blizko ciela a adrenalin to uz dobehol za mna

Samotny pretek bol super, ale musim povedat, ze som si uzival aj samotnu pripravu, mozno aj viac ako ten pretek. Citil som ako sa tyzden po tyzdny zlepsujem, zrychlujem. Silovy trening isiel trosku do uzadia, ale iba trosku. Stale sa snazim odcvicit kazdu partiu 2krat do tyzdna, akurat posledne 2 tyzdne som uplne musel vypustit nohy, lebo som si pri drepe natiahol lytko a nemozem drepovat. Pri behu mi to paradoxne (nastastie) nevadilo. Chcem zajtra opat skusit vo fitku nohy, ci to pojde, alebo stale nie.

Teraz planujem nejake obdobie taku miernu udrziavacku, uzivat si nadobodnutu kondicku, behat pre radost. O 10 dni ideme na predlzeny vikend do Londyna a v piatok sa tam bezi vo Victoria parku nejaky miestny maly polmaraton, tak som sa prihlasil a vyskusam. Uvidime, ze ci sa bezecka forma medzitym strati, alebo naopak este vyzreje a prekvapim sam seba

Dnes ale naspat do fitka vrsok - ramena, prsia, chrbat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 04, 2022 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace, paráda! tady se běželo v sobotu, ale bylo dost chladno, tak jsem ty běžce litoval :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 04, 2022 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne, gratulujem! To si fakt len vyklusal, kludne si mohol pridat na 150bpm a este stale by si mal rezervu.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2022 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk: dik moc. tu sa v nedelu trosku zlepsilo pocasie. sice boli tak 3-4 stupne nad nulou, ale slniecko takze sa to dalo. vacsinu treningov som absolvoval v zime, takze som bol na to zvyknuty

Cohen: dakujem no ten tep je u mna velmi zvlastny - ked idem napr 800m intervaly, tak sa dostavam max na 156-158, ale neviem, ci som vobec mal 160 niekedy (podla hrudneho pasu). takze akoby som to mal cele posunute niekde nizsie. easy beh idem 120-130, tempo 140-145. Takze som naozaj isiel s rezervou, aby som na konci nezhorel. ale toto je asi tiez nieco, co sa clovek nauci praxou - ani ten uvod neprepalit, ale zasa neist na pol plynu prilis dlho


4.4.2022
Tlaky na ramena s JC
8x25
8x27,5
6x30
6x30
7x30

Zhyby
6x
5x10
5x15
5x20
3x24
3x24
4x24
13x

Bench s JC incline + Pritahy na chrbat na lavicke s KB
8x32,5 + 12x16
8x32,5 + 12x16
8x32,5 + 12x16
8x32,5 + 12x16

+ Zadne ramena

Pekny trening, chvilu som sa rozhodoval, ci vyskusat na ramena aj 32,5, ale nakoniec som si povedal, ze na to pride cas, ked dam komfortnych 8 opakovani s 30. Zhyby po dlhsej dobe celkom prijemne, chrbat bol oddychnuty. Rovnako ako moja oblubena kombinacia na lahsie prsia s pritahy KB. Oba cviky na jednej lavicke, zameranie na poctive opacka a pracu svalov.

Dnes idem skusit opat nohy, posledne dva razy som pri rozcvicke drepov musel skoncit kvoli natiahnutemu lytku, takze sa nebudem nikam hnat, spravim si extra dlhu rozcvicku a uvidim aky cvik ma pusti. Mozno to bude drep, mozno mrtvola a mozno nejaky stroj, nechame rozhodnut telo (lytko)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: st duben 13, 2022 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

11.4.2022
Beh
30 minut tempo 4:34 min./km
dokopy aj s rozbehom a vyklusom 58 minut - 11,5 km

12.4.2022
Predne drepy
5x100
5x100
5x100
5x100

Goodmornings
12x60
10x70
10x70
10x70

Military press + Zhyby
6x50 + 6x10
6x50 + 6x10
6x50 + 6x10
12x50 + 10x10

Bench JC incline + Pritahy VC v predklone
10x35 + 10x60
10x35 + 10x60
10x35 + 10x60

Zadne ramena + Rozpazky
3 superserie

Velmi pekny trening. Za posledny mesiac iba druhe drepy, odkedy sa mi natiahlo lytko. Zacal som najprv zadnymi, ale zasa som to lytko citil a bolo by to zle. Ale ked som prehodil na predne drepy, tak mi to nerobilo problem. To su fakt zahady toto
Kedze som mal predne drepy, tak som ich doplnil goodmorningami, dobre ten cvik citim, ziadne velke vahy, ale pomala negativka a dynamicka pozitivna faza. vzdy mam potom na druhy den kvalitne odpalene hamstringy.
Potom uz vrsok, nechcel som to hrotit, tak len lahsie superserie, pricom aspon na poslednu serku som sa hecol. Prsia fajn, desiny s 35 su po ramenach pekny vykon, takze som spokojny. Pritahy na chrbat boli lahke, ale tak som to chcel - kebyze tam pridam na 70-80, tak uz to tam hadzem a to proste nebavi. takto to viem dobre precitit a uzit si to.

Dnes som mal este lahky beh 45 minut a zajtra rano letime do Londyna. V piatok bezim polmaraton vo Victoria parku, je to maly event, neplanujem nejaky osobak. Ale vcerajsi tempo beh mi isiel velmi dobre, uvidim ako mi sadne oddych a cesta a necham sa prekvapit. Urcite by som nerad nejak pohorel a chcel by som tempo okolo 5 minut na km. Ak sa budem citit dobre, tak pridam, ak nie, uberiem, chcem si aj trosku uzit Londyn a pochodit co sa da, nie sa niekde odpaleny regenerovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 13, 2022 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vela stastia! Mna vzdy cestovanie rozbije, radsej vzdy absolvujem nejake lokalne preteky. Lepsie ako sa po 5 hodinovej ceste do KE davat dokopy a na druhy den odbehnut podpriemer... ale ty si este nevysutazeny, takze je samozrejme, ze si na to nazhaveny, takze dobre zabehni a uzi si to!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2022 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak trosku s omeskanim, ale predsa si zapisem moj londynsky "polmaraton"

15.4.2022
Polmaraton - Victoria park
19,7 km
1:32:21
tempo 4:41 min./km
bpm priemer 140


nuz ano, na prvy pohlad je zrejme, ze nieco tu nesedi. bohuzial sa mi stala taka nemila vec, ze som skratka zabludil Bezalo sa v parku, kde mal okruh cca 3 km. problem bol, ze asi v polovici sa trasa oddelovala a bola tam odbocka na half-marathon finish. tak ked som bol asi na 19.km, tak som si myslel, ze je na case tam zabocit, pretoze dalsie kolo by som predsa bol uz na 22.km a to mi nevychadza. bohuzial sa to ukazalo ako chybny kalkul, bola tam totiz este jedna odbocka neskor, ale to uz je jedno. proste som si to skratil, ale sral to pes.

bezalo sa mi nepochopitelne dobre. nepochopitelne preto, ze som predtym moc neoddychoval, den predtym som moc nenaspal a cestoval, pricom som nachodil vyse 20 tisic krokov. takze som bol na starte kvalitne rozbity, nohy stuhnute. tak si hovorim, ze vsak pojdem pre zabavu okolo 5min./km. ale s pribudajicimi km som zistoval, ze to ide, cas je lepsi a osobak si dam aj bez toho, aby som zodral. tak som si povedal, ze posledne 3-4 km pridam a uvidim vysledny cas. bohuzial uz spominany problem s orientaciou ma obral o osobak. o to viac ma to mrzi, ze som sa setril prave na tie posledne km a mal som este kopec energie a sily zrychlovat. co uz. este bude sanca to napravit niekedy v buducnosti

potom klasicke treningy, behy, nic speci. vcera tempo beh

27.4.2022
beh progresivne tempo
celkovo aj s rozcvickou a vyklusom 14 km, 70 minut:
1. kolo 15 minut, tempo 4:40
2. kolo 10 minut, tempo 4:31
3. kolo 10 minut, tempo 4:38
4. kolo 10 minut, tempo 4:20

no parada. fakt som si makol. do posledneho intervalu sa mi uz velmi nechcelo, ale hecol som sa a dal som to, takze na konci velka spokojnost. ale patricne ma to rozbilo, dnes som na kasu. dam aspon vrsok vo fitku, aspon dufam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2022 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie že by som bol schopný odbehnúť toľko čo ty, alebo aspoň odchodiť a asi aj odšoférovať to by som mal problém, ale:

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2022 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo někdy nezabloudil... já často, ale u závodu to naštve 😀 nevadí, příště to zapíšeš, už víš, jak má vypadat příprava 😉
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2022 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dik chlapi, nabuduce sa pokusim si trasu nastudovat asi vopred. hoci zabludit v parku, to uz je len o kusok nizsi level ako zabludit na atletickej drahe

30.4.2022
Mrtvola
5x125
5x125
5x125
5x125
5x125

Predne drepy
6x85
6x90
6x90
6x90

po dlhej dobe som zaradil mrtvoly, nemal som rano cas, tak som dal rychly domaci trening nalacno. menej serii, ale o to poctivejsie som isiel kazde opacko a bolo to fajn.

1.5.2022

Beh - interaly 4x2000m
15 km dokopy

1.kolo - tempo 4:13
2.kolo - tempo 4:12
3.kolo - tempo 4:16
4.kolo - tempo 4:17

no pekna makacka. Povodne som mal v plane ist dat si dlhsi beh, ale napokon som som si to rozmyslel a isiel som na drahu dat si rychlejsie intervaly. minule to bolo 5x1000m, tak teraz ze dam 3 intervaly po 2000m, ale napokon som si pridal este jeden, nech to stoji za to
ziadny som nesiel uplne na dren, bolo to rychle (na mna) tempo, ale nie sprint. citil som vcerajsie mrtvoly aj drepy, ale nebolo to extra limitujuce. takze celkovo som velmi spokojny, super trening.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2022 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6.5.2022
Beh
rano 40 minut, easy

+ poobede silovy trening

Bench JC incline
10x30
10x35
8x40
5x42,5
17x32,5

Veslovanie na stroji
12x55
12x60
8x65
12x55

Military press + Zhyby
8x50 + 8x
8x50 + 8x
8x50 + 8x
8x50 + 8x

Zadne ramena + pec-deck
3 superserie

Rano lahky beh a poobede potom trening vrsku. Skusal som prsia kolko to da, ale tych 42,5 na jednorucky je uz proste dost, neviem sa dostat cez 5-6 opakovani. Tak som skusil potom kolko dam s 32,5, skoncil som na 17 opakovaniach. Na chrbat tentokrat stroj- veslo, isiel som na viac opakovani, poriadne to precitit, mal som z toho dobry dojem. Na zaver superserie military a zhyby. Chcel som ist na military 45kg. Ramena sa mi zdali podozrivo slabe, nechapal som, ze mi 8 opakovani je tak tazkych, ale tak vravel som si, ze to proste musim dat 4 serie po 8 so 45kg a tak som to dal, aj ked tesne. az ked som skladal cinku, tak som si uvedomil, ze som tam mal 50ku no co oci nevidia, to ramena zdvihnu
na zaver zadne ramena na obratenom pecdecku a ked uz som mal medzi seriami volno, tak som si dal rovno aj normalny pecdeck na prsia


7.5.2022
Beh - Long run
30 km
tempo 5:22 min./km
celkovy cas 2:41:13
2 useky s vyssim tempom
30 minut - tempo 4:53 min./ km
20 minut - tempo 4:50 min./ km

No moj suverenne najdlhsi beh. Dlhsie som si to uz chcel vyskusat, nech viem ake to je. a bolo to teda fajn, az na to, ze zaver bol uz fakt utrpenie. Aby som mal osviezenie, tak som isiel 60 minut zakladny vyklus, potom 30 minut tempo, 10 minut vyklus, 20 minut tempo a potom uz do konca vyklus. Chcel som tam vlozit este 10 minut tempo, ale na 24.km som mal uz nohy tak na sracky, ze predstava zrychlenia bola uplne mimo. Kazdopadne som spokojny, na najblizsie obdobie si ale (snad) odpustim taketo 3/4 maratony a zameriam sa skor na budovanie rychlosti na kratsej trase.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2022 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je riadna nakladka, dat si 30-tku a z toho 50 minut intervalov Maratonik si struhnes kedy?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolgi - uvidime co z toho bude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: