Brzo ráno


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Brzo ráno  Úvodní stránka -> Trénink -> Brzo ráno
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Study


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na bench, píšu na mobilu tak sry, pokud si myslíš že trolim tak se pletes, někdy sem asi hodím video, zítra mě cekaj těžké drepy tak snad... Nemůžeš hazat všechny lidi do stejného pytle
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Na bench, píšu na mobilu tak sry, pokud si myslíš že trolim tak se pletes, někdy sem asi hodím video, zítra mě cekaj těžké drepy tak snad... Nemůžeš hazat všechny lidi do stejného pytle


Ja len píšem ako to vnímam ja - proste si sa tu pýtal ako tejto veci neznalý, či ti odporúčame cvičiť takto skoro ráno (o 4:00 či 4:30), a zrazu hneď po prvom tréningu o tomto skorom rannom čase tu dávaš svoje osobáky.... Príde mi to ako by si si touto (podľa mňa nepravdivou informáciou) chcel proste "vynútiť" to, aby sme ti tu písali "super, áno, rozhodol si sa správne, veď robíš osobáky už na prvom takom skorom rannom tréningu"... Áno, som skeptický, a som za túto svoju vlastnosť rád. Proste "nežeriem" informácie spôsobom, že im automaticky verím. A že mi chceš svoj dnes skoro ráno vytvorený osobák na benči dokázať videom ??? ... To akože bude aký dôkaz ? Ja dám na benče 100kg, môžem tu napísať že ho mám 90, a ráno o piatej sa nakamerujem, ako dám 92kg - to bude akože osobák....
Proste ti neverím, a basta. A myslím, že väčšina ti v tomto neverí.
Je tu ale jedna možnosť ešte - možno si dával na benč 50kg (aj s tyčkou), a bál si sa dať na osu dve 20kg kotúče.... Teraz si si ich dal, a zdvihol si 60kg....
PS : A ešte skúšať osobáky benču takto skoro ráno, ešte keď si sám v posilňovni (nezabudni napísať, že si o 4:30 tam nešiel cvičiť sám, ale ešte aj s nejakým iným "bláznom", aby si moje tvrdenie vyvrátil...).... ďalšia vec, ktorá uberá tomu na dôveryhodnosti....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DikobrazieDieťa napsal:
Study napsal:
Na bench, píšu na mobilu tak sry, pokud si myslíš že trolim tak se pletes, někdy sem asi hodím video, zítra mě cekaj těžké drepy tak snad... Nemůžeš hazat všechny lidi do stejného pytle


Ja len píšem ako to vnímam ja - proste si sa tu pýtal ako tejto veci neznalý, či ti odporúčame cvičiť takto skoro ráno (o 4:00 či 4:30), a zrazu hneď po prvom tréningu o tomto skorom rannom čase tu dávaš svoje osobáky.... Príde mi to ako by si si touto (podľa mňa nepravdivou informáciou) chcel proste "vynútiť" to, aby sme ti tu písali "super, áno, rozhodol si sa správne, veď robíš osobáky už na prvom takom skorom rannom tréningu"... Áno, som skeptický, a som za túto svoju vlastnosť rád. Proste "nežeriem" informácie spôsobom, že im automaticky verím. A že mi chceš svoj dnes skoro ráno vytvorený osobák na benči dokázať videom ??? ... To akože bude aký dôkaz ? Ja dám na benče 100kg, môžem tu napísať že ho mám 90, a ráno o piatej sa nakamerujem, ako dám 92kg - to bude akože osobák....
Proste ti neverím, a basta. A myslím, že väčšina ti v tomto neverí.
Je tu ale jedna možnosť ešte - možno si dával na benč 50kg (aj s tyčkou), a bál si sa dať na osu dve 20kg kotúče.... Teraz si si ich dal, a zdvihol si 60kg....
PS : A ešte skúšať osobáky benču takto skoro ráno, ešte keď si sám v posilňovni (nezabudni napísať, že si o 4:30 tam nešiel cvičiť sám, ale ešte aj s nejakým iným "bláznom", aby si moje tvrdenie vyvrátil...).... ďalšia vec, ktorá uberá tomu na dôveryhodnosti....


Sorry, ale...seš blbec. Měli by tě zabanovat i tady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na to nemá cenu snad ani odpovídat Jinak já se ptal na teoretické výhody a nevyhody tréninku rano, ne na to jestli tak mám cvičit a to co sem napsal bylo to jak to nakonec dopadlo a můj pocit z toho
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DikobrazieDieťa napsal:
Study napsal:
Na bench, píšu na mobilu tak sry, pokud si myslíš že trolim tak se pletes, někdy sem asi hodím video, zítra mě cekaj těžké drepy tak snad... Nemůžeš hazat všechny lidi do stejného pytle


Ja len píšem ako to vnímam ja - proste si sa tu pýtal ako tejto veci neznalý, či ti odporúčame cvičiť takto skoro ráno (o 4:00 či 4:30), a zrazu hneď po prvom tréningu o tomto skorom rannom čase tu dávaš svoje osobáky.... Príde mi to ako by si si touto (podľa mňa nepravdivou informáciou) chcel proste "vynútiť" to, aby sme ti tu písali "super, áno, rozhodol si sa správne, veď robíš osobáky už na prvom takom skorom rannom tréningu"... Áno, som skeptický, a som za túto svoju vlastnosť rád. Proste "nežeriem" informácie spôsobom, že im automaticky verím. A že mi chceš svoj dnes skoro ráno vytvorený osobák na benči dokázať videom ??? ... To akože bude aký dôkaz ? Ja dám na benče 100kg, môžem tu napísať že ho mám 90, a ráno o piatej sa nakamerujem, ako dám 92kg - to bude akože osobák....
Proste ti neverím, a basta. A myslím, že väčšina ti v tomto neverí.
Je tu ale jedna možnosť ešte - možno si dával na benč 50kg (aj s tyčkou), a bál si sa dať na osu dve 20kg kotúče.... Teraz si si ich dal, a zdvihol si 60kg....
PS : A ešte skúšať osobáky benču takto skoro ráno, ešte keď si sám v posilňovni (nezabudni napísať, že si o 4:30 tam nešiel cvičiť sám, ale ešte aj s nejakým iným "bláznom", aby si moje tvrdenie vyvrátil...).... ďalšia vec, ktorá uberá tomu na dôveryhodnosti....


Rando?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ovce tu zožerú všetko, čo niekto napíše, a to len preto, lebo tie ovce si proste povedia "nemôžem Studymu dokázať, že neurobil vo svoj prvý ranný tréning osobák na benč, tak mu to proste "zožeriem"...."
Nech sa páči, no ja mu to teda nezožeriem.
Choďte všetci čitatelia Ronnie na tréning o 04:30 alebo o 06:00 (ktorí nie ste zvyknutí na tréning ráno), a nech aspoň jeden z vás urobí svoj "osobák"...... NEUROBÍ NIK, ale Study, práve ten čo tu založil tému s myšienkou "Je dobrý taký skorý ranný tréning alebo nie je ???" je z mimozemskej civilizácie, on ho urobil možno okolo piatej ráno, na svojom prvomrannom tréningu - aj keď na ranný tréning nie je vôbec telesne zvyknutý , a ráno je človek pravidlom viac "drevený" ako okolo 10-tej či popoludní, takže z obdobia, keď mal Study svoj predchádzajúci osobák...

Ja som na túto tému dohovoril. Ovca uverí, ja nie.
Len je mi smiešne, že má niekto potrebu tak trápne vyzdvihovať svoj nápad štýlom typu : "Vidíte, dokonca som urobil osobák na benči hneď v môj prvý skorý ranný tréning - takže áno, rozhodol som sa správne ,a ten kto so mnou nesúhlasil že takto skorý ranný tréning je vhodný, je vôl, lebo vidíte, osobáky sa nerobia každý deň, a mne sa to podarilo o piatej ráno, na mojom prvom rannom tréningu...."
Na prvom rannom tréningu je KAŹDÝ SLABŠÍ (pokiaľ teda nepočítame indivídum, ktoré šlo cvičiť o 17-tej, a dovtedy zjedlo 6 jedál, a to posledné z nich pol hodinu pred cvičením - napr. ryžu s mäsom, a pri cvičení mu bolo zle). NEPOZNÁM NIKOHO zvyknutého trénovať o desiatej doobeda či niekedy poobede, kto by na svojom prvom ,druhom, treťom........rannom tréningu bol taký výkonný, dokonca výkonnejší (lebo spravil osobák) ako na svojich "neranných" tréningoch.... VY SNÁĎ ÁNO ??? Ale áno, Study bude výnimka, lebo nikto ho nekameroval a nikto nepozná jeho osobáky, tak mu to "nemôžeme" vziať....
Bye bye...


Naposledy upravil DikobrazieDieťa dne st září 17, 2014 3:28 pm, celkově upraveno 4 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cored


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu co řešíš... Hádáš se o ho*ně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cored napsal:
Nechápu co řešíš... Hádáš se o ho*ně


Nenávidím zámerných klamárov (čo klamú schválne, nie z nevedomosti), to je všetko. Maj sa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsi se jednou rozloučil. Prosím, nevracej se. Papa
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proč tě to tak žere? Aj kdybych nešel a jen vás tu trolil, co bys z toho měl (a co bych z toho měl já)? Nemůžeš snad překousnout to, že mně se proste ráno zadařil PR na bench? Fakt nevím co furt řešíš. Já se ptal na VÝHODY/NEVÝHODY tréninku takhle brzo ráno + zkušenosti a názory.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to marný, je to marný, je to marný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Brzo ráno Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: