Brzo ráno


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Brzo ráno  Úvodní stránka -> Trénink -> Brzo ráno
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judson


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou jsem sel rano cvicit MT a este ted po 2 letech mam z toho dojebany zada
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A není to spíš z nečeho jiného (technika) než že si šel cvičit ráno?
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Večer před jsem pojedl kvalitní jídlo ... třeba hovězí steak mega kus :D, brambory a dost zeleniny. Ráno BCAA + spalovač, trochu delší rozehřátí složené ze švihadla, foam rolleru a cca 3 min procvičení ramenních rotátorů. Celkem pohoda, během tréninku piji taky bcaa/amina a po tréninku hydro a po sprše snídani pořádnou. Ale vstávat ve 4-4:30 před školou je sranda .. po nohách do schodů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuju vstát s dostatečným předstíhem, aby ses probral a vyhradit si opravdu hodně času na rozcvičení a zahřátí. Pokud si dáš předchozí večer slušné jídlo, nepotřebuješ snídat, maximálně si můžeš dát nějaké to amino, ale i bez toho se dá obejít. O to víc ti bude chutnat první jídlo po cvičení. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Myslím, že jde jen o to se "přeorientovat" se spánkem. Přijde mi to stejné, jak když někdo proste chodí na noční.

Nebo z čeho usuzuješ, že je to špatný čas?


Z toho, že telu to nevyhovuje. Z čoho iného by som mal vychádzať ? Je iné cvičiť o polnoci a k tomu pred spánkom, a iné o štvrtej ráno, chvíľu po zobudení...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénovat se dá kdykoliv, je to jenom o zvyku, když si předtím dá dostatečně dlouhou rozcvičku, tak bych v tom neviděl problém
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seazer


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičit takto brzo ráno není dobré. Ve 4 hod. ráno je nejvyšší hladina hormonu melatoninu + se po celodenní aktivitě ustaluje velká řada hormonů (napadla tě někdy otázka, proč vlastně spíme?). Také v noci (a to není žádné tajemství) dochází k maximálnímu růstu svalů. Z tohoto všeho mi vyplývá, že se spíš o výsledky okradeš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkovac


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chodím na 6 už asi 3 roky.. že je síla menší jsem si zvykl.. navíc jsem dlouho nebyl cvičit odpoledne, takže ani nemám porovnání.
30 min. před tréningem dávám pravidelně banán, lžíci arašídového másla + před odchodem z domu bcaa, kafe..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 1:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda chlapi, to jsem potřeboval-pořádnou sprchu komentů :)

Já vím, že svaly rostou hlavně v době odpočinku, ale o ten já se odpírat nebudu, pouze si to přesunu. To znamená, místo spánku zhruba od 23-6h, budu spávat cca od 19-4h. Podle mě, se tělo samo přeorientuje jen to bude trošku tvrdší. A tak brzo chci chodit i z toho důvodu, jak již Magumi zmínil, že mi trvá než se probudím a rozcvičím. A začnu cvičit tak 4:30.
Mohl bych chodit až na patou, ale to bych už musel moc spěchat. Vyzkouším a uvidím. Když se mi to bude zdát kontraproduktivní, tak se na to vykašlu.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 4:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco málo

http://kulturistika.ronnie.cz/c-17102-jason-ferruggia-par-tipu-pro-ty-kteri-cvici-brzo-rano.html
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, to sem potřeboval. U mě to vypadalo dnes zhruba takto 2:00 sem se vzbudil... Už sem nemohl dospat:) tak sem dal amina a šel sem se ještě válet... 3:45 sem si dál kávu, 40g malty+kreatin 4:05 sem byl ve fitku, 20 min rozcvicka no a šel sem na to, dokonce padl osobacek na bech :),behem treninku sem pil vodu s trochou malty,po tréninku hydro + 50g malty a teď tam tlacim ryzu,maso a zeleninu.. Hodlám to tak dělat i nadále s tím že ještě zapracuji na rozcvicce a dám tam možná i tu horkou sprchu
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký má význam ta horká sprcha? Po té bych už tuplem nebyl schopnej cvičit, když jdu někdy ráno a nebo i jen když dávám ráno sprchu před prací tak musím vlažnou/studenou, po teplé/horké jsem strašně oslabenej a cejtím se jak kdybych měl chřipku :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
.....4:05 sem byl ve fitku, 20 min rozcvicka no a šel sem na to, dokonce padl osobacek na bech :)....


čo padlo ??? Osobáček na beh, či na benč ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Jaký má význam ta horká sprcha? Po té bych už tuplem nebyl schopnej cvičit, když jdu někdy ráno a nebo i jen když dávám ráno sprchu před prací tak musím vlažnou/studenou, po teplé/horké jsem strašně oslabenej a cejtím se jak kdybych měl chřipku :D


Ja ti neviem, ale podľa mňa tu study "trolluje".... Už si videl niekoho, koho telo je šokované prvým skorým ranným tréningom, vyvedené z miery, "drevené" viac než inokedy (veď ako inak, kto je skoro ráno telesne "sviežejší" než o desiatej doobedači popoludní ???), a hneď tam dá "osobáček" ??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

uz dost lidi mi tvrdilo, ze odcvici lip brzo rano...treba v 6h nez doplodne 10-11h

ja treba u sebe vim, ze mezi 10-15h ty vykony jsou silove slabsi, ikdyz pocitove se treba citim fajn a odpocate, ale je pravda, ze nikdy jsem nejaky ultra ranni trening nezkousel...jsem sova a radeji bych sel cvicit o pulnoci nez ve 4h :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Brzo ráno Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: