CKD by Blongie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - CKD by Blongie  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> CKD by Blongie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
8Shade


PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blongie007 napsal:
Bohužel nejsem, doktor, chemik ani biochemik a ráda se o tom dozvím víc. Vím jen to, co si načtu, nebo mi někdo vysvětlí

Líbí se mi tvůj zápal, ale pro tebe by bylo asi nejlepší si zvolit jednoho trenéra (např na netu), jeden program a ten jet na 100% a nezkoumat v tu chvíli, co o tom řikají jiní trenéři apod. Je to jako když máš v kuchyni 5 šéfkuchařů. Každý to dělá jinak a nedokážou se shodnout, proto je výsledek mizernej.

Jinak s těma kcal jsi to měla dobře. 1kcal = 4,něco KJ, to ví každej. To, že podle wiki se kcal (tedy 1000 cal) značí jako Cal už je věc jiná, ale hádat se tu o tom dvě stránky mi přišlo od Reicha zbytečný, když se to ve většině anglický literatury na netu uvádí právě v kcal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blongie007


PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8Shade napsal:
Blongie007 napsal:
Bohužel nejsem, doktor, chemik ani biochemik a ráda se o tom dozvím víc. Vím jen to, co si načtu, nebo mi někdo vysvětlí

Líbí se mi tvůj zápal, ale pro tebe by bylo asi nejlepší si zvolit jednoho trenéra (např na netu), jeden program a ten jet na 100% a nezkoumat v tu chvíli, co o tom řikají jiní trenéři apod. Je to jako když máš v kuchyni 5 šéfkuchařů. Každý to dělá jinak a nedokážou se shodnout, proto je výsledek mizernej.

Jinak s těma kcal jsi to měla dobře. 1kcal = 4,něco KJ, to ví každej. To, že podle wiki se kcal (tedy 1000 cal) značí jako Cal už je věc jiná, ale hádat se tu o tom dvě stránky mi přišlo od Reicha zbytečný, když se to ve většině anglický literatury na netu uvádí právě v kcal.


Tak právě proto jsem se rozhodla pro CKD, že to po té době vyvážené stravy bez dalších pokroků vyzkouším. Nevím, proč se tu vlastně hádáme o věcech, které s CKD vůbec nesouvisí. CKD mi zatím maximálně vyhovuje, nejsu unavená, nemám hlad ani chutě, jsem v pohodě. na testy si zajdu tak po měsíci a uvidím. Jsem ještě mladá, tak fakt neřeším, jestli se mi na měsíc zvednou tuky v krvi, nebo něco podobnýho. Žaludku to vyhovuje a mozku očividně taky, když se cítím tak dobře. Trénink jsem si sestavila tak sama, dokonalej ani skvělej nebude, ale snažím se během týdne aspoň trochu zapojit všechno a ne skákat z místa na místo. Vše si zapisuju, váhy, opak. pokroky, vše, abych věděla, co mi dělá dobře a co ne.
PS: Zrovna Wiki jako důvěryhodnej zdroj neberu, protože tam může psát každej a kolikrát jsou tam takový výplody, že by se smál i můj 5-ti letej syn
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blongie007 napsal:
8Shade napsal:
Blongie007 napsal:
Bohužel nejsem, doktor, chemik ani biochemik a ráda se o tom dozvím víc. Vím jen to, co si načtu, nebo mi někdo vysvětlí

Líbí se mi tvůj zápal, ale pro tebe by bylo asi nejlepší si zvolit jednoho trenéra (např na netu), jeden program a ten jet na 100% a nezkoumat v tu chvíli, co o tom řikají jiní trenéři apod. Je to jako když máš v kuchyni 5 šéfkuchařů. Každý to dělá jinak a nedokážou se shodnout, proto je výsledek mizernej.

Jinak s těma kcal jsi to měla dobře. 1kcal = 4,něco KJ, to ví každej. To, že podle wiki se kcal (tedy 1000 cal) značí jako Cal už je věc jiná, ale hádat se tu o tom dvě stránky mi přišlo od Reicha zbytečný, když se to ve většině anglický literatury na netu uvádí právě v kcal.


Tak právě proto jsem se rozhodla pro CKD, že to po té době vyvážené stravy bez dalších pokroků vyzkouším. Nevím, proč se tu vlastně hádáme o věcech, které s CKD vůbec nesouvisí. CKD mi zatím maximálně vyhovuje, nejsu unavená, nemám hlad ani chutě, jsem v pohodě. na testy si zajdu tak po měsíci a uvidím. Jsem ještě mladá, tak fakt neřeším, jestli se mi na měsíc zvednou tuky v krvi, nebo něco podobnýho . Žaludku to vyhovuje a mozku očividně taky, když se cítím tak dobře. Trénink jsem si sestavila tak sama, dokonalej ani skvělej nebude, ale snažím se během týdne aspoň trochu zapojit všechno a ne skákat z místa na místo. Vše si zapisuju, váhy, opak. pokroky, vše, abych věděla, co mi dělá dobře a co ne.
PS: Zrovna Wiki jako důvěryhodnej zdroj neberu, protože tam může psát každej a kolikrát jsou tam takový výplody, že by se smál i můj 5-ti letej syn


Prosim?! Takže Ti je zdravý u pr*ele, když to řeknu jinak. V dnešní době Ti je tohle jedno? Kort když víš, jak vypadáš a ani nevíš, kolik můžeš mít již uloženého toho nebezpečného viscerálního tuku? Promiň, ale já myslel, že jsi rozumná... tak hodně štěstí.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blongie007


PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:

Prosim?! Takže Ti je zdravý u pr*ele, když to řeknu jinak. V dnešní době Ti je tohle jedno? Kort když víš, jak vypadáš a ani nevíš, kolik můžeš mít již uloženého toho nebezpečného viscerálního tuku? Promiň, ale já myslel, že jsi rozumná... tak hodně štěstí.


Ne, zdraví mi není jedno, jen si myslím, že když se mi na měsíc zvednou nějaký tuky, tak gto není smrtelnej problém a pak se to zase srovná. Za měsíc půjdu na testy a podle toho se uvidí, co dál, žádná nemoc se nevytváří jen proto, že něco děláš nezdravýho měsíc:-)

Specielně dotaz na tebe, protože tě považuju za člověka, kterej ví, co mluví, a pokud víš, tak tě poprosím o normální odpověď a ne ve stylu, že su úplně blbá, když to nevím
Po snídani z vajec a slaniny jsem si byla bráchovým glukometrem změřit cukr, protože předtím mi lítal kolem 7-8, tak jsem chtěla vědět, jak to mění ketodieta. Změřila jsem se a naskočilo tam 5,2. To je normální hodnota u zdravýho člověka. To vím, ale myslela jsem si (asi úplně blbě a zcestně), že když jedu skoro úplně bez sachrů, tak ta hodnota bude nižší. Teda myslím to tak, že zdravej člověk ani s nízkou hodnotou cukru nepadá do hypa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jí ti přeju hodně štěstí a ty se mě ještě na něco zeptáš, po tom, co si napsala? Ty se mi asi jen zdáš.
5,2 je v normě, proč by si chtěla míň? A zdravej člověk ti taky spadne do hypa, akorát to není pořád, záleží taky na tom, co sníš a co děláš atd. Tělo není stroj, chvíli trvá než zareagujou regulační mechanismy. Pokud máš při normální stravování nalačno 6, tak nemůžeš chtít v CKD po ránu 4,5. Očividně nemáš dost senzitivní buňky na inzulin, bude tam nějaká mírná rezistence.

Já se poroučím. Nejsem příznivcem CKD, takže další věci řeš třeba s Reichem, ten se vyzná.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blongie007


PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Jí ti přeju hodně štěstí a ty se mě ještě na něco zeptáš, po tom, co si napsala? Ty se mi asi jen zdáš.
5,2 je v normě, proč by si chtěla míň? A zdravej člověk ti taky spadne do hypa, akorát to není pořád, záleží taky na tom, co sníš a co děláš atd. Tělo není stroj, chvíli trvá než zareagujou regulační mechanismy. Pokud máš při normální stravování nalačno 6, tak nemůžeš chtít v CKD po ránu 4,5. Očividně nemáš dost senzitivní buňky na inzulin, bude tam nějaká mírná rezistence.

Já se poroučím. Nejsem příznivcem CKD, takže další věci řeš třeba s Reichem, ten se vyzná.

Nezdám se ti
No, nechtěla bych míň, normálně mám tak 7,5-8, takže paráda, jen jsem myslela, že když člověk nejí sacharidy, tak je tam prostě míň, jakože hladina cukru nízká.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blongie007


PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Den 10. Úterý 2/9 low carb

Váha- 116,4 teplota 36,7*, 6:00 ketóza 2

09:30 3 vejce + 34 g slanina
10:30 8g olej
12:20 106g blaták + 24g slanina
14:30 110g krkovice + 120g špenát + 6g česnek

16:50 8g olej
18:30 28g krolewski + 14g taveňák
20:15 200 mleté maso + 45g sýr +64g okurek + 3g česnek

20:40 ketóza č. 1

Celkem= 9099KJ; 111g b; 7g S; 190g T


Naposledy upravil Blongie007 dne čt říjen 04, 2012 8:43 am, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blongie007


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Den 11. Středa 3/10 Low carb

Váha 116,4; teplota 36,5*; ketóza 6:00 1.

06:00 8g olej

07:00 - 07:50 posilka- vše stroj (227 kcal)

Leg press 5*5*120kg
Předkopy 5*5*20kg
Zákopy ve stoje 5*5*25kg
Horní kladka 5*5*50kg
Biceps. kladka 5*5*20kg
Tric. kladka + tric. 1ruční kladka v návaznosti 5*5*35kg+5*5*10kg
Delt deck 5*5*15kg
abdomino machine 5*5*40kg

08:45 3 vejce+ 34g slanina¨
12:30 60g krolewski + 24g slanina
16:00 60g krolewski + 24g slanina
17:00 8g olej
20:20 138g kuřkozy + 50g mozzarella + 70g špenát + 4g olej + 5g máslo + 60g okurka


Celkem= 6633 KJ; 104g B; 3g S; 133g T;
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
headlong23


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v prvom rade, je skvele, ze si sa odhodlala k zmene. Najdolezitejsou a najtazsou vecou je zacat nieco robit a prestat nariekat. A to si urobila.

A hlavne, je to beh na dlhu trat, nemozes cakat vysledky hned. Uvedom si, ze svoju staru vahu dosiahnes mozno za niekolko mesiacov, mozno rok a viac. Dolezitymi vecami su vytrvalost, sustavnost, stereotyp. Ked skoncis CKD, co nebude trvat dlho, dolezite je nedostat sa do starych kolaji. Ked si nastartujes metabolizmus, pojde to, ale nepojde to samo.

Na tvojom mieste by som sa vobec nezatazoval detailami, ale jedol zdravo a najma poriadne makal . Tvoje telo si casom urcite na zataz zvykne a bude si pytat zvysenie vah, intenzity, dlzky cvicenia. Zmeny v kondicii su len otazkou casu, vysoka tepova frekvencia sa bude znizovat.

Je pekne, ze ti tu radia ludia, ktori vedia o com hovoria, ale pochybujem, ze z nich mal niekto tvoju hodnotu BMI.

Drzim palce :)

BTW: Myslis, ze sa do Vianoc dokazes dostat na 99kg?
_________________
Fuck, shit, cock, ass, titties, boner, bitch, muff, pussy, cock, butthole, Barbra Streisand!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Blongie007


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

headlong23 napsal:
Tak v prvom rade, je skvele, ze si sa odhodlala k zmene. Najdolezitejsou a najtazsou vecou je zacat nieco robit a prestat nariekat. A to si urobila.

A hlavne, je to beh na dlhu trat, nemozes cakat vysledky hned. Uvedom si, ze svoju staru vahu dosiahnes mozno za niekolko mesiacov, mozno rok a viac. Dolezitymi vecami su vytrvalost, sustavnost, stereotyp. Ked skoncis CKD, co nebude trvat dlho, dolezite je nedostat sa do starych kolaji. Ked si nastartujes metabolizmus, pojde to, ale nepojde to samo.

Na tvojom mieste by som sa vobec nezatazoval detailami, ale jedol zdravo a najma poriadne makal . Tvoje telo si casom urcite na zataz zvykne a bude si pytat zvysenie vah, intenzity, dlzky cvicenia. Zmeny v kondicii su len otazkou casu, vysoka tepova frekvencia sa bude znizovat.

Je pekne, ze ti tu radia ludia, ktori vedia o com hovoria, ale pochybujem, ze z nich mal niekto tvoju hodnotu BMI.

Drzim palce :)

BTW: Myslis, ze sa do Vianoc dokazes dostat na 99kg?


Palce budu potřebovat, díky*a02*
Výsledky očekávám, ovšem hned to nejde, to je jasný. Snažím se jak to jde.
V březnu, když jsem začala, jsem si dala távazek mít do Vánoc 100. Tak snad se to povede:-)
Právě si myslím, že vůbec tady nikdo netuší, jaký to chce odhodlání a neplakat nad rozlitým mlíkem, netuší jakej je to boj. Nechápou, že momentálně musím zhodit za jakoukoliv cenu, i za špatný krevní hodnoty, za cenu ztráty svalů. To můžu řešit potom. Je to boj, ale já ho vyhraju!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuk, co Tě "zabíjí", je viscerální. Pneumatiku kolem pasu bych já osobně spíš řešil až za krevními hodnotami, aktivní hmotou atd... Zvláštní je, že Ti co např. s Havlíčkem zhubnuli, tak se jim i zlepšili krevní parametry, přestali brát některé léky atd. Šlo to ruku v ruce. Všímáš si, že ty jdeš opačným směrem? Že by si radši léky, hlavně aby si byla štíhlá? Ale každý strůjcem... To byla má poslední reakce k Tobě, snad o tom trochu popřemýšlíš.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blongie007


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Tuk, co Tě "zabíjí", je viscerální. Pneumatiku kolem pasu bych já osobně spíš řešil až za krevními hodnotami, aktivní hmotou atd... Zvláštní je, že Ti co např. s Havlíčkem zhubnuli, tak se jim i zlepšili krevní parametry, přestali brát některé léky atd. Šlo to ruku v ruce. Všímáš si, že ty jdeš opačným směrem? Že by si radši léky, hlavně aby si byla štíhlá? Ale každý strůjcem... To byla má poslední reakce k Tobě, snad o tom trochu popřemýšlíš.

Neberu žádný léky, protože jsem zdravá! K doktorovi chodím a všechny testy mám v pořádku, asi proto mě to tak nestresuje. Nemám tady o čem přemýšlet. Žádný prášky na hubnutí nejím ani jíst nebudu. Kdybych je chtěla jíst, tak je jím, mám je doma asi 3 různý balení vnucený od různých doktorů. Nepotřebuju jít nejjednodušší cestou, vůle mám na rozdávání a berličky nepotřebuju a mysli si o tom co chceš.
Mimochodem viscerální tuk mám 4,5 kg, což je podle všech, co mě měřili v normě!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avanti


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blongie007 napsal:
eSko napsal:
Tuk, co Tě "zabíjí", je viscerální. Pneumatiku kolem pasu bych já osobně spíš řešil až za krevními hodnotami, aktivní hmotou atd... Zvláštní je, že Ti co např. s Havlíčkem zhubnuli, tak se jim i zlepšili krevní parametry, přestali brát některé léky atd. Šlo to ruku v ruce. Všímáš si, že ty jdeš opačným směrem? Že by si radši léky, hlavně aby si byla štíhlá? Ale každý strůjcem... To byla má poslední reakce k Tobě, snad o tom trochu popřemýšlíš.

Neberu žádný léky, protože jsem zdravá! K doktorovi chodím a všechny testy mám v pořádku, asi proto mě to tak nestresuje. Nemám tady o čem přemýšlet. Žádný prášky na hubnutí nejím ani jíst nebudu. Kdybych je chtěla jíst, tak je jím, mám je doma asi 3 různý balení vnucený od různých doktorů. Nepotřebuju jít nejjednodušší cestou, vůle mám na rozdávání a berličky nepotřebuju a mysli si o tom co chceš.
Mimochodem viscerální tuk mám 4,5 kg, což je podle všech, co mě měřili v normě!


Dopsala bych: Zatím jsi zdravá. Někdy je ta hranice velmi tenká.
Ale jak psal výše eSko: "Každý svého štěstí strůjcem."
_________________
"Hubené holky vypadají dobře v šatech, fitness holky vypadají dobře svlečené."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že jí nenecháte dýchat

Pro povzbuzení výsledky zkoumání následků nízkosacharidové diety podle Kwašniewského :

citace:

Lodž, 16. 10. 1987
Spolupráce našeho Institutu výživy cloveka s doktorem Janem Kwašniewským trvá již více než 10 let.
Vznikla v dobe, kdy tehdejší ministr zdravotnictví a sociální péce jmenoval speciální komisi pro zhodnoceni
výsledku výzkumu provádeného J. Kwašniewským. Stal jsem se clenem této komise, které predsedal prof.
dr. J. Aleksandrowicz.
Od té doby byl J. Kwašniewski s námi ve stálém kontaktu, mimo jiné se aktivne (referáty) zúcastnoval
semináru, konajících se na naší katedre a na s námi spolupracující I. klinice interních nemoci naší
vysoké školy. Aktivne se zapojil pri zpracováni meritorických, metodických a organizacních principu vedeckého
výzkumu nazv. „Vliv nizkosacharidové diety na zdravotní stav. výživu a premenu lipidu a dusíku
v organizmu“ realizovaného v rámci resortního programu MZSP „Optimalizace výživy obyvatelstva“ a
koordinovaného Institutem potravin a stravování ve Varšave. Je treba dodat, že pojem „nízkosacharidová
dieta“ odpovídá pojmu „optimální dieta“, používanému J. Kwašniewským.
Pocátecní výzkum, provádený na pokusných zvíratech prokázal, že nízkosacharidová dieta podstatne
snižuje hladinu cholesterolu a jiných lipidu v krvi.
Následný výzkum už byl prováden na dospelých mužích, trpících nemocem i krevního obehu v úzké
spolupráci s I. klinikou interních nemoci a Ústavem laboratorní diagnostiky institutu patologie naší vysoké
školy. Prokázal, že nízkosacharidová dieta, aplikovaná po dobu 6 mesícu zpusobila znacné sníženi telesné
hmotnosti u osob s nadváhou a dále:
a) nezpusobila postižitelne nepríznivé zmeny zdravotního stavu (hodnoceného na základe komplexního
laboratorního a klinického vyšetrení),
b) zpusobila postižitelné príznivé zmeny zdravotního stavu mužu, kterí byli predmetem výzkumu.
Mezi ne pocítáme mimo jiné (krome snížení telesné hmotnosti)
• zlepšeni fyzické kondice
• zlepšeni výkonnosti krevního obehu
• zmírnení projevu nemoci vencitých tepen
• zlepšeni funkce dýchacího ústrojí.
V prubehu 6 mesícu dodržování diety se neobjevily u zkoumaných mužu projevy ketózy, hypercholesterolemie
nebo hyperurikemie, které jsou hlavními výhradami vuci používáni nízkosacharidové diety.
Je treba dodat, že pred námi výzkumy vlivu „optimální“ diety provedl na krysách kolektiv vedcu vedený
prof. dr. S. Bergerem (SGGW), který prokázal mimo jiné i pozitivní vliv této diety na funkci centrální
nervové soustavy (mozku) u krys. Výše uvedená fakta jsou dukazem rozsáhlých vedomosti dr. J. Kwašniewského
v oblasti vedy o výžive a dovednosti jejich využití v praxi.
Prof. dr. Henryk Rafalski. Katedra Hygieny Lékarské akademie Lodž
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blongie007


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Den 12. Čtvrtek 4/9 low carb

Váha 116,1 teplota 36,6; ketoza 1,5

08:45 3 vejce + 30g slanina
13:00 48g mozzarella + 18g slanina + 4g olej
16:00 58g krolewski + 16g sádlo +8g olej
20:25 130g krkovice + 15g špek + 70g okurka + lž hořčice

Celkem´= 6094 KJ; 65g B; 2g S; 133g T
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - CKD by Blongie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: