Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 959, 960, 961 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
MalajskyTygr napsal:

Na jednu stranu se jede natřásat na vojenskou přehlídku do Moskvy a na druhou stranu když tady projíždí konvoj NATO tak se jako vrchní velitel ozbrojených sil neobtěžuje pohnout zadkem z hradu nebo aspoň vydat nějaké prohlášení.

Vzhledem k tomu, že jsme členem NATO, tak průjezd pár aut spojeneckých vojsk byl asi taková událost, jako když jede autobus Student Agency z Brna do Prahy


Navíc psali, že jich během roku projede 3x tolik a nikdo si toho ani nevšimne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
MalajskyTygr napsal:

Na jednu stranu se jede natřásat na vojenskou přehlídku do Moskvy a na druhou stranu když tady projíždí konvoj NATO tak se jako vrchní velitel ozbrojených sil neobtěžuje pohnout zadkem z hradu nebo aspoň vydat nějaké prohlášení.

Vzhledem k tomu, že jsme členem NATO, tak průjezd pár aut spojeneckých vojsk byl asi taková událost, jako když jede autobus Student Agency z Brna do Prahy


Samozřejmě, že technicky máš pravdu. Ale v tomto případě se jednalo pro komunisty i antikomunisty, pro odpůrce i spojence NATO a USA o záležitost symbolickou, která se neopakuje každý měsíc ani rok.
Já neříkám, že za nimi musel nutně jet, pronést pár slov podpory atd. Ale pokud už se tedy rozhodl jet do Moskvy kynout z tribuny ruskému vojsku, které momentálně není pro NATO zrovna největší kamarád, tak by to bylo v rámci aspoň náznaku nějaké rovnováhy velmi vhodné.
To samo o sobě ale nebylo to co mě naštvalo. Co mě naštvalo k tomu všemu navíc bylo jako třešnička a podtržení zabouchnutí dveří US velvyslanci a tím zhoršení už tak ne zrovna ideálních vztahů s USA. Ze zcela malicherných a ješitných důvodů.

Už se v tom nechci dál pitvat, ale zpětně když to všechno vidím tak jsem hrozně rád, že Zemanovi dříve nevyšel jeho ďábelský plán. Plán spočívající v sesazení Sobotky z čela ČSSD a vytvoření koalice z ČSSD pod vedením Haška, KSČM a Zemanovců. A tím potažmo sestavení vlády kterou by přímo ovládal a získal tak spolu s dalšími pravomocemi skoro absolutní moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Štve mě, že ani ti nejsilnější nepřežijí, a musí jednou odejít.

Bill Starr, RIP

_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoda ho, dobry sportovec i trener...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Už se v tom nechci dál pitvat, ale zpětně když to všechno vidím tak jsem hrozně rád, že Zeman ovi dříve nevyšel jeho ďábelský plán . Plán spočívající v sesazení Sobotky z čela ČSSD a vytvoření koalice z ČSSD pod vedením Haška, KSČM a Zemanovců. A tím potažmo sestavení vlády kterou by přímo ovládal a získal tak spolu s dalšími pravomocemi skoro absolutní moc .

Teď už ti tu chybí jen zjištění že Zeman je iluminát.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:
MalajskyTygr napsal:
Už se v tom nechci dál pitvat, ale zpětně když to všechno vidím tak jsem hrozně rád, že Zeman ovi dříve nevyšel jeho ďábelský plán . Plán spočívající v sesazení Sobotky z čela ČSSD a vytvoření koalice z ČSSD pod vedením Haška, KSČM a Zemanovců. A tím potažmo sestavení vlády kterou by přímo ovládal a získal tak spolu s dalšími pravomocemi skoro absolutní moc .

Teď už ti tu chybí jen zjištění že Zeman je iluminát.



Hahaha. Ta jeden mě tu nazývá soudruhem, svazákem a řiťolezcem USA, druhej zase konspirátorem. Čeho se dočkám příště? :-D Já jsem tady ten poslední kdo by se tu na rozdíl od jiných vyžíval v konspiračních teoriích. Na druhou stranu by také ale člověk neměl být úplně blbej a naivní.

1) Chceš snad popřít, že Zeman pořádal po vobách v ČSSD puč na Sobotku , za účelem dosazení do čela Haškova křídla které mu šlo na ruku?
2) Chceš snad popřít, že Zeman celou dobu silně tlačil na zrušení Bohumínského usnesení a proražení zákazu možnosti vytvoření koalice ČSSD+KSČM?
3) Chceš snad popřít, že "nadstranický" Zeman podporoval pře volbama Zemanovce jak jen mohl?
4) Chceš snad popřít, že Zeman po sesazení Nečase si najmenoval vládu svých kamarádů, kterou držel při životě navzdory zvyklostem vyplývajícím z ústavy jak jen to šlo?
5) Chceš snad popřít, že si chce Zeman najmenovat do vedení ČNB lidi kteří budou plnit přesně to co on chce, tzn zavedení eura co nejdřív?

Je jasné, že tomuto borci z Prognosťáku nejde o službu lidu, o stmelení 10 milionů, jak před volbami sliboval, ale jen o co největší moc a mstu všem smyšleným či reálným oponentům.
Jediné co nás od tohoto, pro každého člověka disponujícího jistými analytickými schopnostmi zřejmého scénáře který jsem naznačil bylo, že se Sobotka nakonec ukázal silnější než vypadá a že Zemanovci totálně vyhořeli.

Btw. kdyby byl Illuminát, tak nejede natřásat se do Moskvy na tribunu a žehnat ruskému vojsku. To je přímo v protikladu k NWO. Jedině, že by to byl nějaký Illuminátský trojský kůň Spíše mi připadá a postupem času i vizáží, mimozemšťana
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Premyslim, jak moc nanic musi mit clovek zivot, aby travil svuj cas vypisovanim takovych nesmyslu jako MalajskyTygr a podobny...

Doporucuji nastudovat http://www.vojtarocek.cz/resis-picoviny-protoze-ctes-sracky/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Premyslim, jak moc nanic musi mit clovek zivot, aby travil svuj cas vypisovanim takovych nesmyslu jako MalajskyTygr a podobny...

Doporucuji nastudovat http://www.vojtarocek.cz/resis-picoviny-protoze-ctes-sracky/



Takže si to shrňme. Jsem

1) soudruh
2) konspirační teoretik
a nově
3) mám úplně nanic život

Olejnasi starej se laskavě o svůj vlastní perkfetní život.
Když tu tvoji blbost co jsi postl vemu důkladně, tak nemá smysl zabývat se ničím jiným než jak sehnat něco k žrádlu a v druhém sledu rozmnožit se. Doufám, že se svýho kréda sám držíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leze mi na nervy, že z neviné a trefné Malajcovy poznámky na nevhodnost spousty Zemanem prováděných věcí se tady stala flame na dva dny.

S Malajcem naprosto souhlasím.

Leze mi na nervy, že já idiot Zemana volil. Bohužel jsem si jej pamatoval z dob, kdy jeho inteligence (a opravdu blbej nebyl) ještě převažovala nad arogancí a sebestředností, do které spadnul i Klaus.

Ad Olejnas: tyhle "jak jsem prohlédnul a začal žít plnohodnotný život" kecy jspou na facepalm.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Olejnasi starej se laskavě o svůj vlastní perkfetní život.
Když tu tvoji blbost co jsi postl vemu důkladně, tak nemá smysl zabývat se ničím jiným než jak sehnat něco k žrádlu a v druhém sledu rozmnožit se. Doufám, že se svýho kréda sám držíš

Ze nerozumis psanemu textu, to jsi tu prokazal nekolikrat. Nicmene ma zminka o tobe byla jen prach sprosta zavist. Zavidim ti, ze mas na vsechny tyhle hovna energii a cas. Zavidim ti, ze tvuj zivot je tak prazdny, ze ho vedome zaplnujes takovymi vecmi. Zavidim ti a jeste jednou zavidim ti. Chapes? Obycejna lidska zavist...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
MalajskyTygr napsal:
Olejnasi starej se laskavě o svůj vlastní perkfetní život.
Když tu tvoji blbost co jsi postl vemu důkladně, tak nemá smysl zabývat se ničím jiným než jak sehnat něco k žrádlu a v druhém sledu rozmnožit se. Doufám, že se svýho kréda sám držíš

Ze nerozumis psanemu textu, to jsi tu prokazal nekolikrat. Nicmene ma zminka o tobe byla jen prach sprosta zavist. Zavidim ti, ze mas na vsechny tyhle hovna energii a cas. Zavidim ti, ze tvuj zivot je tak prazdny, ze ho vedome zaplnujes takovymi vecmi. Zavidim ti a jeste jednou zavidim ti. Chapes? Obycejna lidska zavist...


To není závist, ale jen tvoje hloupost, drzost a neomalenost. Léčíš si útokem na mě jakýsi svůj komplex. Když nečteš sračky tak bys neměl číst ani Ronnie.cz.

Tím končím definitivně toto téma, nemíním se tady vybavovat s psychopatama.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Olejnas napsal:
MalajskyTygr napsal:
Olejnasi starej se laskavě o svůj vlastní perkfetní život.
Když tu tvoji blbost co jsi postl vemu důkladně, tak nemá smysl zabývat se ničím jiným než jak sehnat něco k žrádlu a v druhém sledu rozmnožit se. Doufám, že se svýho kréda sám držíš

Ze nerozumis psanemu textu, to jsi tu prokazal nekolikrat. Nicmene ma zminka o tobe byla jen prach sprosta zavist. Zavidim ti, ze mas na vsechny tyhle hovna energii a cas. Zavidim ti, ze tvuj zivot je tak prazdny, ze ho vedome zaplnujes takovymi vecmi. Zavidim ti a jeste jednou zavidim ti. Chapes? Obycejna lidska zavist...


To není závist, ale jen tvoje hloupost, drzost a neomalenost. Léčíš si útokem na mě jakýsi svůj komplex. Když nečteš sračky tak bys neměl číst ani Ronnie.cz.

Tím končím definitivně toto téma, nemíním se tady vybavovat s psychopatama.

Škoda, až na ty vulgarismy si dokázal ostatní pobavit.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2015 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám rád slováky a už pět let tam pracuji, ale kdy už ku*va přestanete někteří mít komplex z ČR????

http://sportky.topky.sk/c/135743/hokejove-sialenstvo-v-cesku-iba-zboznym-prianim-atmosfera-u-nas-jednoznacne-lepsia

Kdyby v ČR vychcípalo půl národa na choleru, tak mi připadá, že někteří slováci se budou chlubit, že u nich vychcípal ten národ celý a tudíž jsou lepší. Vždyť o co jde? Nějak nechápu, kde se bere ta touha pořád v něčem soutěžit a dokazovat si, že jste lepší než ČR?...vždyť ČR přeci není vůbec žádné měřítko:o) Tady není tráva zelenější. Moji předci byli slováci a být slovák, tak se cítím uražen, kdybych musel číst podobné články s tím, že bych si říkal jestli to mám zapotřebí. Všem normálním slovákům omluva...ale někdy žasnu co za pi8oviny u Vás zazní, to zlatý seznam.

On se někdo diví, že do Jihlavy na přátelák s SR a vstupenkou za 500 kč nepřijelo moc lidí? Já tedy ani ne. Taky bych to nedal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xnewstedx


PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2015 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEADLIFT
Topky resp sportky vytiahnu titulok na ktory 'musis' kliknut. Cielom je namotat co najviac ludi na clanok. Myslim, ze su lepsie alternativy na browsovanie. Nehodnot podla tohto vacsinu.
Z nenavistnych komentarov proti slovakom na ceskych weboch tiez nemenim svoj pohlad na cechov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2015 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na jakých webech např? Nezaznamenal jsem. Kdežto na zoznam.sk to je prostě šmíra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 959, 960, 961 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: