Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1174, 1175, 1176 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2017 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
"poslat do hazlu", tím bylo myšlený případný odmítnutí fouknutí ..

mimochodem ten paragraf 19 je fakt kouzelnej, na to se dá navlíct naprosto cokoliv ..

JJ tem paragraf 19 je hustej, to by si asi neměl chlastat v hospodě, protože by si se tam mohl porvat a rozbít židle nebo okno...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2017 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepřestane mě udivovat inteligence a rychlost pošťaček na poště. Člověk má při odběru balíku pocit, že osoba za přepážkou je znuděná sudokopytnice (jelikož jsem slušný, nepíšu schválně slovo „kráva“) s Alzheimerem v pokročilém stádiu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Nepřestane mě udivovat inteligence a rychlost pošťaček na poště. Člověk má při odběru balíku pocit, že osoba za přepážkou je znuděná sudokopytnice (jelikož jsem slušný, nepíšu schválně slovo „kráva“) s Alzheimerem v pokročilém stádiu.

Tak ono za 15k hrubýho tam asi nebude na to místo stát fronta jaderných fyziček
A blbce najdeš všude, já mám třeba s poštou jenom dobré zkušenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hněv bohů se snesl na nejzbožnějšího člena fóra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Roper napsal:
Nepřestane mě udivovat inteligence a rychlost pošťaček na poště. Člověk má při odběru balíku pocit, že osoba za přepážkou je znuděná sudokopytnice (jelikož jsem slušný, nepíšu schválně slovo „kráva“) s Alzheimerem v pokročilém stádiu.

Tak ono za 15k hrubýho tam asi nebude na to místo stát fronta jaderných fyziček
A blbce najdeš všude, já mám třeba s poštou jenom dobré zkušenosti.


Ale to mě jako zákazníka vůbec nezajímá. Když jí to tam nebaví, tak ať jde jinam. Při nejmenším je slušnost, po cca 20-30 minutovém čekání ve frontě, projevit alespoň snahu o svižnost.

Ekvivalentní příklad je, že když člověk jde v Praze do Alberta, tak na pokladnách z 99% sedí ženský kydance dopíjejíc Fantu a dokousávajíc dietní párek. „Chce se mi zvracet.“

Občas nechci žít v Česku. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:

Ale to mě jako zákazníka vůbec nezajímá. Když jí to tam nebaví, tak ať jde jinam. Při nejmenším je slušnost, po cca 20-30 minutovém čekání ve frontě, projevit alespoň snahu o svižnost.

Ekvivalentní příklad je, že když člověk jde v Praze do Alberta, tak na pokladnách z 99% sedí ženský kydance dopíjejíc Fantu a dokousávajíc dietní párek. „Chce se mi zvracet.“

Tady si vezmi inspiraci
http://cestovani.idnes.cz/milionar-david-glasheen-ostrov-restoration-island-f83-/kolem-sveta.aspx?c=A170626_144552_kolem-sveta_hig
Když neuděláš něco podobného, vždy tě budou lidi okolo srát.
Mimochodem, nepoložil jsi si někdy otázku, čím na oplátku ty sereš lidi okolo sebe?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Roper"]
Spazik napsal:
Roper napsal:
Nepřestane mě udivovat inteligence a rychlost pošťaček na poště. Člověk má při odběru balíku pocit, že osoba za přepážkou je znuděná sudokopytnice (jelikož jsem slušný, nepíšu schválně slovo „kráva“) s Alzheimerem v pokročilém stádiu.

Ekvivalentní příklad je, že když člověk jde v Praze do Alberta, tak na pokladnách z 99% sedí ženský kydance dopíjejíc Fantu a dokousávajíc dietní párek. „Chce se mi zvracet.“

Njn, na jadernou fyziku je asi nevzali a za peníze taky souložit nemůžou...

Ne vážně - važme si toho co máme tady. Byl jsem třeba v Kanadě a bez legrace - tady v ČR za den na ulici vidíš víc hezkých ženských, než tam jsem viděl za 3 týdny...
A slovo obezita tam dostává nový rozměr, to ani nechci vidět jak to vypadá třeba v USA...
Nedávno tu byl jeden známý - Brazilec - a taky byl u vytžení z místních ženských, prý kam se hrabe Brazílie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Spazik"]
Roper napsal:
Spazik napsal:
Roper napsal:
Nepřestane mě udivovat inteligence a rychlost pošťaček na poště. Člověk má při odběru balíku pocit, že osoba za přepážkou je znuděná sudokopytnice (jelikož jsem slušný, nepíšu schválně slovo „kráva“) s Alzheimerem v pokročilém stádiu.

Ekvivalentní příklad je, že když člověk jde v Praze do Alberta, tak na pokladnách z 99% sedí ženský kydance dopíjejíc Fantu a dokousávajíc dietní párek. „Chce se mi zvracet.“

Njn, na jadernou fyziku je asi nevzali a za peníze taky souložit nemůžou...

Ne vážně - važme si toho co máme tady. Byl jsem třeba v Kanadě a bez legrace - tady v ČR za den na ulici vidíš víc hezkých ženských, než tam jsem viděl za 3 týdny...
A slovo obezita tam dostává nový rozměr, to ani nechci vidět jak to vypadá třeba v USA...
Nedávno tu byl jeden známý - Brazilec - a taky byl u vytžení z místních ženských, prý kam se hrabe Brazílie.


Ok, jenže porovnáváš téměř nesrovnatelný. Bylo by i divný, kdyby v tak velkým státě, jako je Kanada/USA, nebylo víc (výrazný) obezity než v ČR.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Při tomhle typu kontaktní práce s lidma, je naprostým základem, především když se jedná o vztah k zákazníkovi 1. Slušně pozdravit 2. Usmát se 3. Udělat job - naskenovat kód, poslat balík, zabalit zboží. 4. Popřát pěkný den.
Když přijdu k pokladně a pizda mě ani nepozdraví (vrchol je, když já ji pozdravím a ona mě ne), je protivná, tak se není o čem bavit. A je mi jedno jestli bere 12k čistého nebo 24k, jestli se ten den nevyspala, nebo se pohádala se starým. Od jisté doby jsem tyhle typy začal dost hlasitě a explicitně posílat do určitých míst, protože si někdy až moc zvykají na to, že jim jejich chování projde. Berou peníze za něco, co by po měsíčním tréninku dokázal dělat i průměrně inteligentní orangutan a ještě ti podělají den tím, že se k tobě chovají jako k póvlu. Když jsem dělal překlady v Rakousku, tak jsem tam narazil na takové chování tak v 1 případě ze 100. Tady je to pravidelnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Při tomhle typu kontaktní práce s lidma, je naprostým základem, především když se jedná o vztah k zákazníkovi 1. Slušně pozdravit 2. Usmát se 3. Udělat job - naskenovat kód, poslat balík, zabalit zboží. 4. Popřát pěkný den.
Když přijdu k pokladně a pizda mě ani nepozdraví (vrchol je, když já ji pozdravím a ona mě ne), je protivná, tak se není o čem bavit. A je mi jedno jestli bere 12k čistého nebo 24k, jestli se ten den nevyspala, nebo se pohádala se starým. Od jisté doby jsem tyhle typy začal dost hlasitě a explicitně posílat do určitých míst, protože si někdy až moc zvykají na to, že jim jejich chování projde. Berou peníze za něco, co by po měsíčním tréninku dokázal dělat i průměrně inteligentní orangutan a ještě ti podělají den tím, že se k tobě chovají jako k póvlu. Když jsem dělal překlady v Rakousku, tak jsem tam narazil na takové chování tak v 1 případě ze 100. Tady je to pravidelnost.


Výstižně napsaný, i když úsměv bejt nutně nemusí.

Nicméně jsou kraje, kde je za tohle chování facka z každý strany obličeje davem chápána.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
to ani nechci vidět jak to vypadá třeba v USA...



A to já se tam díval rád .... a bylo rozhodně na co:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jestli máte z pošťačky podělanej den a máte ještě potřebu to řešit na netu, tak bych chtěl žít ve vašem světě
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Křik a nadávky jsou jen důkazem vlastní nevyrovnanosti...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pavouk napsal:
tak jestli máte z pošťačky podělanej den a máte ještě potřebu to řešit na netu, tak bych chtěl žít ve vašem světě


níc neřeší, jeden posílá do prdele, druhej rovnou mlátí
nová doba, smraďoši útočí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek_D


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se Grznár snaží zaujmout jako fighter, troska
_________________
"Weak arms = weak bench." Boris Sheiko 2017
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1174, 1175, 1176 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: