Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1182, 1183, 1184 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:

Avšak nikdo nemůže zpochybnit fakt, že kdyby průměrnej, závistivej a kolegům nepřející Čech někde za pásem ve fabrice (viz operátor ve výrobě) měl obrovskou šanci bejt manažer/podnikatel zmíněné fabriky - tudíž značnou příležitost tu pozici lehce zneužít v ještě větší finanční prospěch a v eventuální pomstě - tak jí na 99,9% využije. A jak známo, tak v Česku tenhle "nešvar" platí tak pětinásobně.



Tak tohle jsem nějak nepobral .... vůbec ... bylo by možno myšlenku nějak rozvinout?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

EDIT: omylem jsem dal svůj trénink do tématu co mi leze na nervy
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Roper napsal:

Avšak nikdo nemůže zpochybnit fakt, že kdyby průměrnej, závistivej a kolegům nepřející Čech někde za pásem ve fabrice (viz operátor ve výrobě) měl obrovskou šanci bejt manažer/podnikatel zmíněné fabriky - tudíž značnou příležitost tu pozici lehce zneužít v ještě větší finanční prospěch a v eventuální pomstě - tak jí na 99,9% využije. A jak známo, tak v Česku tenhle "nešvar" platí tak pětinásobně.



Tak tohle jsem nějak nepobral .... vůbec ... bylo by možno myšlenku nějak rozvinout?


Co na tom nechápeš? Holt jeden z X českejch povahovejch rysů...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ropera už jsem nechápal, co chtěl říct přelíváním polévky ve školních jídelnách, ale tahle myšlenka je teda ještě tak nějak víc mimo mísu .... nejdřív tu mele cosi o tom, že by se prodavačky měly stydět a pak tu vyplodí tohle lejno .... anebo jsem unavenej a nepochopil jsem myšlenkový pochod a omlouvám se....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
ygg napsal:
Roper napsal:

Avšak nikdo nemůže zpochybnit fakt, že kdyby průměrnej, závistivej a kolegům nepřející Čech někde za pásem ve fabrice (viz operátor ve výrobě) měl obrovskou šanci bejt manažer/podnikatel zmíněné fabriky - tudíž značnou příležitost tu pozici lehce zneužít v ještě větší finanční prospěch a v eventuální pomstě - tak jí na 99,9% využije. A jak známo, tak v Česku tenhle "nešvar" platí tak pětinásobně.



Tak tohle jsem nějak nepobral .... vůbec ... bylo by možno myšlenku nějak rozvinout?


Co na tom nechápeš? Holt jeden z X českejch povahovejch rysů...


Já to chápu. Každý soudí ostatní podle sebe a svého okolí. Mluví se o tkzv. sociální bublině, ve které člověk žije a ze které nevystrčí nos
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mu tu jeho bublinu teda nezávidím ... nehledě na to, že si to představuje jak Hurvínek válku.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Ropera už jsem nechápal, co chtěl říct přelíváním polévky ve školních jídelnách, ale tahle myšlenka je teda ještě tak nějak víc mimo mísu .... nejdřív tu mele cosi o tom, že by se prodavačky měly stydět a pak tu vyplodí tohle lejno .... anebo jsem unavenej a nepochopil jsem myšlenkový pochod a omlouvám se....


Ty nechápeš tak nějak víc věcí, nehledě na kontext...

Nicméně „otočme list“, tohle už je vyřešený, respektive skoro každej k tomu něco napsal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mna by zaujimalo (lebo mi to lezie na nervy), ze este kolko rokov bude na hlavnej stranke hned hore poptavka po otazkach na Weinlicha a Spingla... Na striedacku svieti raz meno jedneho, raz druheho... Bud nezaujimaju dostatocny pocet ludi a tak je malo otazok (co by bol aj tak blby krok ich tam nechat vkuse figurovat), alebo ten co sa stara o mainweb (kto?) to trochu flaka....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co napsat přímo Ronniemu a ne si tu vylejvat srdce?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Důvod je ten, jak píšeš, že se tu flákáme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Grimley


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://vary.idnes.cz/zasah-policie-policiste-v-civilu-ridic-pistole-video-pcl-/vary-zpravy.aspx?c=A171005_130134_vary-zpravy_ba#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

To už je jak někde v Rusku... doufám, že ti dva zkurve*nci z Mercedesu už jsou na dlažbě
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2017 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná mi něco uniká, ale jakej smysl/význam má dělat čelní dřepy podhmatem a výpony na hackenech stylem, že v polovině excentrický fáze mám z dotyčnýho pocit, že vytuhne a naložená platforma se na něj sesune?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2017 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čelní dřepy podhmatem? A to vypadá jak?
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2017 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To asi v polohe jak keď končíš bicepsový zdvih
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2017 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
To asi v polohe jak keď končíš bicepsový zdvih


Jo, přesně.

Beztak ale bylo pikantnější sledovat minule idiota, co dělá ani ne čtvrtinový dřepy s vypodložením pat, přičemž řve u toho, jak kdyby byl zajatcem afrických studentů v gangbangu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1182, 1183, 1184 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: