Deadlift - sehr lieber Übermensch


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Deadlift - sehr lieber Übermensch  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Deadlift - sehr lieber Übermensch
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smím blbý laický dotaz čistě ze zvědavosti? Někde jsem četl, že CKD je riziková pro starší osoby s tendencí k vyššímu krevnímu tlaku a zanášení krevního řečiště....to je slovo. Ty nejsi pravděpodobně ani jedno, ale není to pro organismus (krom uvedeného i např. pro žaludek, játra a co já vím ještě) trochu záhul, jet to 3x po sobě v průběhu jednoho roku? Fakt se jen ptám, nekecám ti do toho!!!!!! Díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Smím blbý laický dotaz čistě ze zvědavosti? Někde jsem četl, že CKD je riziková pro starší osoby s tendencí k vyššímu krevnímu tlaku a zanášení krevního řečiště....to je slovo. Ty nejsi pravděpodobně ani jedno, ale není to pro organismus (krom uvedeného i např. pro žaludek, játra a co já vím ještě) trochu záhul, jet to 3x po sobě v průběhu jednoho roku? Fakt se jen ptám, nekecám ti do toho!!!!!! Díky.
v květnu jdu na každoroční vyšetření...pracuju v rizikovém prostředí, takže projdu přes genetiku a plicní, přes všechny krevní testy až po takový banality jako je měření krevního tlaku....za sebe můžu říct, že není jedinej důvod obávat se problémů se žaludkem....s játrama Ti to potvrdím nebo vyvrátím po těch testech - teď by to bylo mlácení slámy....osobně si myslím, že zdravému člověku to neublíží...jinak co se týče tlaku...klesl mi na 130 / 80 ( z 145 / 90 )...ale to není CKD nebo vlnama nebo bůh ví čím...to je tím, že jsem zredukoval svoji hmotnost...až budu mít kolem 110 kg...budu mít tlak 120 / 80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji...btw....s tím tlakem je to asi logické, hubneš a děláš pravidelně aerobní činnost, což by obojí mělo mít logicky pozitvní vliv na kardiovaskulární systém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlifte, moc zajímavé počtení - ještě by mě zajímala jedna věc - jak jsi psal ty míry (že se dokonce zvětšily) - předpokládám, že to měříš po tom nacukrování (když máš zpět původní hmotnost), pááč bych tak tipl, že po tom tejdnu seš pěkně splasklej. Je to tak? A ještě jedna věc - kdybych chtěl tu dietu převzít (i s jídelníčkem, pááč se mi zdá docela dobrej), jaký by byly ty dávky na 95 kilo váhy? uber z toho procenta - třeba všechno - 10 procent. Díky
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pk1777 napsal:
Deadlifte, moc zajímavé počtení - ještě by mě zajímala jedna věc - jak jsi psal ty míry (že se dokonce zvětšily) - předpokládám, že to měříš po tom nacukrování (když máš zpět původní hmotnost), pááč bych tak tipl, že po tom tejdnu seš pěkně splasklej. Je to tak? A ještě jedna věc - kdybych chtěl tu dietu převzít (i s jídelníčkem, pááč se mi zdá docela dobrej), jaký by byly ty dávky na 95 kilo váhy? uber z toho procenta - třeba všechno - 10 procent. Díky
míry jsou měřený jak kdy...ale většinou v průběhu carb upu...na 95 kg chlapa bys potřeboval sníst řekněme 2600 kcall ( 27 kcall / kg ) pokud jsi ektomorf...a to nejsi:o) a pokud jsi zástupce mezo - endomorfního typu s tak pitomým metabolismem jako já...doporučil bych 2400 kcall denně ( 22 - 25 kcall / kg dle energetického výdeje) s tím že 75 % kalorií brát z tuku a 25 % z bílkovin...tj. cca 200 g tuků a cca 150 g bílkovin...s tím, že sacharidů ( skrytých tam maximálně 20 g den ( někde píšou 40 ) + pročíst vše dostupné o CKD ...o víkendu vyhodnotím ten měsíc co jsem s CKD absolvoval a sepíšu pár poznatků a doporučení - ale až bude jasný jak se mi dařilo

a ano...v pátek po kruháči jsem plochej jak ráhno...ale v carb upu rostu před očima...ono taky + 6 kg za dva dny je docela solidní skok

jinak energetické tabulky k vytvoření vhodných " kombinací" do CKD se dají stáhnou třeba zde:

http://www.musculus.cz/programy.html

pozn. to zda hubnu nebo ne je dáno porovnáním úbytku hmotnosti v pátek po kruháči...pokud sleduju progres...je vše O.K....carb up je nevyspytatelnej...jednou můžeš nabrat dvě kila...jindy šest
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
pk1777 napsal:
Deadlifte, moc zajímavé počtení - ještě by mě zajímala jedna věc - jak jsi psal ty míry (že se dokonce zvětšily) - předpokládám, že to měříš po tom nacukrování (když máš zpět původní hmotnost), pááč bych tak tipl, že po tom tejdnu seš pěkně splasklej. Je to tak? A ještě jedna věc - kdybych chtěl tu dietu převzít (i s jídelníčkem, pááč se mi zdá docela dobrej), jaký by byly ty dávky na 95 kilo váhy? uber z toho procenta - třeba všechno - 10 procent. Díky
míry jsou měřený jak kdy...ale většinou v průběhu carb upu...na 95 kg chlapa bys potřeboval sníst řekněme 2600 kcall ( 27 kcall / kg ) pokud jsi ektomorf...a to nejsi:o) a pokud jsi zástupce mezo - endomorfního typu s tak pitomým metabolismem jako já...doporučil bych 2400 kcall denně ( 22 - 25 kcall / kg dle energetického výdeje) s tím že 75 % kalorií brát z tuku a 25 % z bílkovin...tj. cca 200 g tuků a cca 150 g bílkovin...s tím, že sacharidů ( skrytých tam maximálně 20 g den ( někde píšou 40 ) + pročíst vše dostupné o CKD ...o víkendu vyhodnotím ten měsíc co jsem s CKD absolvoval a sepíšu pár poznatků a doporučení - ale až bude jasný jak se mi dařilo

a ano...v pátek po kruháči jsem plochej jak ráhno...ale v carb upu rostu před očima...ono taky + 6 kg za dva dny je docela solidní skok

jinak energetické tabulky se dají stáhnou třeba zde:

http://www.musculus.cz/programy.html


no mám 188cm/93 kilo a někde kolem 15 procent tuku (dle váhy). četl jsem o téhle dietě v ironmanovi a docela mě to zaujalo. počkám teda na poznatky (i ty zdravotní, co na to třeba játra), jsem moc zvědav. klidně ty moje příspěvky pak mázni, ať ti nezasírám log
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

počkejte...myslím že to bude docela bomba... a z toho, že mi zasíráte log si nic nedělejte...šak to beztak nikdo nečte
edit: STŘEDA VEČER AERO 52 MINUT...VÁHA 115,1 KG


Naposledy upravil Deadlift dne čt březen 15, 2007 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže vážení kolegové - CKD právě skončilo !!!

y důvodu studijně pracovních se nedostanu do neděle do fitka a bez pohybové aktivity nebudu dál držet dietu....tj. zkrátil jsem CKD o den.

Výsledky:

rozdíl mezi 20.2.07 a 15.3.07 ...tj za 25 dní ( původní hodnoty v závorkách )

hmotnost: 114,4 kg ( 121,5 kg ) = - 7,1 kg
pas: 95 cm ( 106 cm ) - 11 cm

jen pro zajímavost ostatní míry

hrudník 128 cm ( 125 cm ) + 3 cm
biceps 45 cm ( 43,5 cm ) + 1,5 cm
stehno 72 cm ( 72 cm ) 0 cm
lýtka 42,5 cm ( 42 cm ) + 0,5 cm

silové výkony bez předchozího treninku:
legpress 300 x 30, 400 x 12
bic. zhyb s jednoručkama ( kladivo )30 x 15
seated dips sloup závaží x 12
triceps. stah. kl. 95 x 15
bic. zhyb na kladce 95 x 6
lateral raise 95 x 6
předkopy sloup závaží x 12

jsem mrzák...cvičím na strojích ( bohužel musím )

myslím že - 11 cm v pase za dobu 25 dní je dobrej výsledek...stejně tak úbytek 7 kg hmotnosti.... vše bez chemie...prostě samý přírodní tuky ...postřehy...nápady....zkušenosti...další postup... dodám během víkendu

anebo ne...mám chvilku času...takže tady to je:

vycházím pouze ze svých zkušeností a sauronova článku.
Vše co popisuju bude sedět na chlapa nad 100 kg ...takovýho spíš endomorfa nabírajícího poměrně snadno tuk.

začínáme pondělím...první dva dny low carbu je třeba nepřijímat ani v náznaku něco co má na sobě napsáno...mouka....dextrosa atd...mluvím tady o tatarce, majonese,paštikách, uzeninách...pondělí a úterý je dobrý "povečeřet" trochu oleje - pokud jste normální...něco si na tom oleji usmažíte...nejlíp vajíčka šmrnclý anglickou slaninou...a to nejlíp po treninku...takto opakujte i v úterý....v úterý odpoledne nebo večer budete v ketose...jestli ne - je někde chyba...je středa a Vy jste v ketose...teď si klidně dejte májku...vysočinu...i tu tatarku...teď už v ketose jste a můžete si dovolit těch 20 g sachrů za den ( na naráz!!! )...do pátku nemáte žádnej kloudnej trenink, takže můžete ubrat z pondělních a úterních 25 - 27 kcall / kg / den na 22 - 25 kcall / kg / den....silně doporučuju rozdělit po a út trenink do dovou fází a to z tohoto důvodu. Po hodině intenzivního treninku se budete ve fitku motat a jakákoliv intenzita bude v háji ( a to vás čeká nejmíň další půlhodina až hodina )...takto ráno a večer absolvujete extra intenzivní treninky...celou dobu požene vidina toho vymlátit co nejvíc glykogenu...budete se těšit na další den až stoupnete na váhu a ta ukáže o kilo míň o vlivu na rychlost metabolismu po absolvování dvoufázového treninku tady mluvit nemusím,že? ...středa , čtvrtek a pátek dopoledne je flákací...ale je škoda nevyužít nakoplýho metabolismu a aerobním treninkem ve velmi mírném tempu urychlit metabolismus ještě o třídu výš....doporučuju nalačno 20 - 40 minut denně ( ne - po anglické slanině se běhá opravdu blbě )...takže aero st,čt a pá...v pátek v poledne toho budete mít právě tak dost...jednak si to pofrčíte pátý den na nule sachrů...a ty zbytečky glukosy co se Vám v těle tvoří z bílkovin, který si nenecháte vymluvit a ze strachu abyste nepřišli o 4 gramy svalů žerete jich víc než 25 % energ. příjmu ( a pak se divíte proč nejste v ketose:o)...ale zpět...ty zbytečky glukosy vyfičí právě tou aerobkou...v pátek odpoledne absolvujete kruháč ( nebo v mém případě trenink celého těla v antagonistických supersériích )...ještě než vlezete do sprchy sežerete několik lžic glukopuru ( asi jsem divnej, ale mě chutná ) a co nejdřív po sprše naplno rozjedete carb up...přichází doba hojnosti...celý víken v nebi....v pátek sežerete stovky gramů sacharidů ( v mém případě 800 g )...z větší části jednoduchých....odborníci na výživu si teď zacpou uši...ideální je shake od McD...ten největší...v cukerným komatu pokračujete do večera....v sobotu Vás čeká ještě tak o třetinu vyšší porce...ale z větší půlky komplexních...podíváte se do zrcadla...stoupnete na váhu...omotáte se metrem a zjistíte, že jste hovado a neděle bude ve znamení lehkého docukrování striktně z komplexních cukrů....pokud naznáte, že v so carb up pro Vás skončil a je zbytečný se dál cpát cukry...klidně v neděli začněte low carbem....a to bych silně doporučil...pro těžký chlapy jen dvoudenní carb up ( pá odpoledne a so ) a low carb od ne do pá....treninky v ne, po ( 2 fáze )...út aero...st. kruháč...čt. aero...pá kruháč....tohle je značka ideál...při aeru s mírou...neběhat...nehonit se...tepovku tak 140...prostě piánko.

z doplňků je vhodný šumivý multivitamin ( bez cukrů!!!! )
denně jsem ho sežral tak 6 tablet ( chutná mi )...dál pak B6 a B - komplex forte...vyzkoušejte jestli Vás nevyhodí z ketosy céčko...pokud ne...jedna šumivá tableta vás nezabije....pokud máte problémy s trávením - žerte vlákninu....my co je nemáme a sereme na nějakej 15 ti denní test s aktivii pá,so a ne futrujeme vlákninu přírodní....a občas si dáme k vepřovýmu trochu brokolice přelité sýrovou omáčkou.
nepijte kolu...je to svinsto...rozpouští hřebíky, už dávno v ní není kokain a taky vás vyhodí z ketosy....spolehlivě ( deci je v pohodě...4 litry jako piju já už ne )...co se týká treninku...nepokoušejte se mimo po a út podávat nějaký vrcholový výkony...je to k ničemu...50 - 70 % PB je ta správná volba...naopak v po a út snižte počty opakování klidně na 3 - 6...kašlu na to, že ostatní píšou 8...kdo je tady übermensch??? ...proto taky dvě fáze...abyste nemuseli cvičit pět sérií na sval...klidně jich dejte 8 - 10...pokud jste treninkový maniak i víc...ale ze čtyř serii benchpressu 1 x týdně si tak leda upotíte rukavice...jinak je to na nic....zapomněl jsem na něco????
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p1ke


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za postřehy :)) Bez tebe bych asi nebyl v ketoze ani po měsíci ckd. Dobrá práce....
PS: fotky nebudou?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno zašlapala ti ta dietka moc pěkně. S těma mírama už musíš bejt skoro kultík ne?.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Mno zašlapala ti ta dietka moc pěkně. S těma mírama už musíš bejt skoro kultík ne?.
...takovej vyžranej kultík:o))...chci stáhnout minimálně ještě 10 kg a 10 cm v pase....takže ještě dva cykly CKD...fotky budou až bude to břicho koukatelný:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty woe, tak to je hustý -11cm v pase za metr? A nenaskočí ti to třeba během týdne něco nazpátek? Bo budeš nějak pozvola přecházet na "normal" stravu...?
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BUFU napsal:
ty woe, tak to je hustý -11cm v pase za metr? A nenaskočí ti to třeba během týdne něco nazpátek? Bo budeš nějak pozvola přecházet na "normal" stravu...?
ani ne za metr:o)...dnes jsem si zlehka dopřál...ale budu držet sachry dole...řekněme první dva dny 250 g den...další dva dny 350 g / den a další dva dny 500 g....no a to je tak maximum...spíš míň...excelentně reaguju na vysoký příjem bílkovin ( cca 250 - 3OO g za den...s jen o trochu větší porcí sacharidů )...a taky aerobka zůstává - teď bude 3 týdny udržovačka ( školení, služebky )...z toho šest dní po sobě úplně bez treninku...a jakmile přijedu z Německa, začnu další kolo CKD s cílem 88 cm v pase a 108 kg...je to troufalé....ale jak název logu napovídá....ono to půjde

jinak během udržovačky se budu snažit držet váhu do 115 kg a pas do 97 cm ( to, že se troška vrátí - s tím se počítá )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2007 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes carb up....2x big mek,dvoje velký hrancle, litr koly...největší shake a mek fléééééry....takže orgie skončily a od zítra útlum sacharidů a kalorií...od zítřka a lot of moooc chutných bílkovin od "vědecké stravy"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když to tak čtu....je to impozantní..ale to odvezeš snad celý šatník do Armády spásy, ne ???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Deadlift - sehr lieber Übermensch Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: