Denníček "Dobre už bolo" Carabasa

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 368, 369, 370 ... 388, 389, 390  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2023 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
ty leg press varianty mi něco připomínají... krevety můžeš grilovat, vařit... do sendvičů... a to je asi tak všechno

ale chápu, kdo by odolal, mít v home gymu takovou hračku

Teraz neviem... To je dobre, či zle?

cohen999 napsal:
...a preto nechodim na kupaliska, kto by sa na to pozeral. Uplne si vystacim sam pred zrkadlom. Bez tetovania. 😅

No okej, ty si chcípák, ale ženu máš určite krajšiu a deti štíhle!

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2023 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zakopávanie:
3x20

Bulharské drepy:
1x10xCarabas
3x10xCarabas + 10kg

Rozpažky JČ:
1x minúta x22kg

Plate press:
1x minúta x15kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
2x11x100kg
1x20x60kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x6xCarabas + 20kg
+
Kliky:

3x10

Superset
Incline bench press:

3x10x50kg
+
Zhyby:

3x10xCarabas

Triset ramená ruky destroyer:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cu478Ngu8p0/

Huu prišiel Rišo. Hneď som ho zneužil!
Na podávanie činky.
Teda, najprv nejaké rehabky na nohy, kolienku treba pomáhať, ale potom sme hneď už aj utekali na bench press.
Dostal som sa na 140kilo, ale popravde, zbytočná robota. Pauzu na hrudi už som nezvládol a tak som to len odrazil ako trampolínka a hrozne sa s tým vycukal, než som to bezpečne odložil. Keby som tam porobil nejaké trojky so 120kou, malo by to väčší benefit. Ale čo už, občas aj ego sa ozve... A dostane takto trápne po pysku a zas je pár týždňov kľud.
Objem som potom dobehol so stovkou a so šesťdesiatkou, takže pohodička. Unavilo ma to celkom slušne a kliky na bradlách teda žiadna hitparáda. Ale keď som na videu videl rozsah pohybu, dobre aj tak, idem pekne hlboko. Vravela Soraya.
Čo tam ešte bolo...
A jo, zhyby a incline tlak, to je také klasické ľahké kombo, ani som sa nezadýchal a ani nespotil, len chudák Rišo sa tam dusil a lapal po dychu a slano kvapkal po linoleu (ale to on už od bulharov) - toľko k Davidovej nedávnej otázke, či som zlepšil fyzičku - očividne áno, aspoň konkrétne na tie moje supersety. Ale keby som pobehol za autobusom, dostanem infarkt a explodujem kolená. Ale možno ani nie, včera som v lejaku utekal domov a tých 50 metrov som zvládol bez nehody.
Ramená na konci hnus, Rišo ani nebol schopný to dorobiť, šlo o superset arnoldových tlakov a tlakov s tyčkou striedavo pred a za hlavou. Váhy neboli dokopy žiadne, arnoldky s 12 kilami a tlaky len s 20kg tyčkou, zato 20 opakovaní. Ramená pri tom zhoria po prvej sérii a my sme šli tri...

Keď už sme boli napumpovaní a spotení a mastní a bez trička, využili sme, že Rišo na ozdobu gymu priniesol repliku Conanovho meča a spravili si pár latentne, ale aj otvorene homo snímkov, kedy sme ten hrubý ťažký nástroj pevne zvierali v dlani a tvárili sa rádoby drsne
Rišo má lepšie fotky, lebo síce má tučnoformu, ale ja viem lepšie fotiť Som v pokušení si zmáknuť nejaký barbarský kostým a sfúknuť s tým fotošút, ale odrádza ma, že mi chýba 30kg čistej svaloviny do Arnieho

cohen999

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2023 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co chceme?!
Kostym Conana barbara!
Kedy to chceme?!
Hned!
Preco to chceme?!
Nevieme!
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2023 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Co chceme?!
Kostym Conana barbara!
Kedy to chceme?!
Hned!
Preco to chceme?!
Nevieme!
Hlavně tohle už si říká o obrovskou zarámovanou fotku do fitka s podpisem .o)
vlk#

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2023 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

svalové hmoty je tam dost, v klidu můžeš jít na kompars ;)
decarabas

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2023 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hajzlíci

Najprv strongman! Nešil som si leopardie celotelové plavky, aby som to zahodil kvôli meču!

EDIT: Akurát včera som dokončil a dnes vyskúšal komplet strongmana (podkladom mi boli pôvodné fotky z prelomu 19/20 storočia a áno, nosili biele gymnastické legíny k tým dresom, tá kožušina a historizujúci motív bol odkazom na antiku a ich telesné ideály). Celkom som spokojný, v nejakej dobrej lokácii to kvalitne nafotím a potom budú aj tie plagáty s podpisom

cohen999

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2023 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked sa to prezenie cez nejaky vhodny vintage filter a budes mat okolo seba nejake to zelezo, bude to dobre!
Turakam

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2023 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Panebože
vlk#

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2023 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ta křídla vypadají dobře... nedřel si se nadarmo :D
decarabas

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2023 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A hlavne je to prdel a spájam si hobby, ktoré ma bavia: cvičenie, históriu a šitie a fotenie

Bol som teraz s kolenom u nejakého Ukrajinca, co tu občasne ordinuje. Počul som naňho samé chvály, že funguje cez tlakové body a podobná čierna mágia. Moc sa mi k nemu nechcelo, ale bola uňho aj moja mama a švagor a pomohol im, tak reku skúsim.

Ani som nepochopil, čo všetko tam so mnou robil, ale keď som sedel na kraji lehátka a mal som mu predkopom tlačiť propti ruke, tak som sa celkom trápil a koleno bolelo. Potom mi čosi kdesi palcom zatlačil v boku a zrazu som ho celého nohou zdvihol
A takých momentov bolo viac. Zapínal a vypínal mi nohy podľa ľubovôle, načisto som nechápal, čo sa deje. Potom mi nahodil nazad stavec a lopatku, čo som mal ustrelené.
Potom sa pýtal, či cvičím s činkami, ja že hej a on, že koľko drepnem. Tak ja že okolo 200. Povedal "no do piči" a vysvetlil mi, že mám dysbalancie a že všetko rvem jednou stranou tela - jednu lopatku mám vyššie, z toho sa pri drepe dostáva do rotácie chrbtica a stavce si putujú hore dole, cez panvu to ide do kolien a keď som mu ukázal, ako robím drep, tak vraj mám jedno chodidlo viac vpredu a ani si neuvedomujem Radosť.

Ešte povedal, že bez dobrej rehabilitácie sa proste nedá, že nemôžem mať tréingy ako profík a rehabky ako baník v 1932.

Potom mi rozmasíroval koleno. Masáž spočívala v jeho palci zajebanom v mojom kĺbe a vo mne, stukajúcom na lehátku. Nakoniec ma pustil a mohol som prestať fňukať.

Výsledok je, že ešte k nemu určite skočím, urobil na mne najväčší pokrok, čo som za tie roky skúšal u rôznych masérov a fyzioterapeutov. Koleno stále cítim, ale prestalo byť také stuhnuté, bolí menej a bol som schopný normálne bezbolestne a s plnou kontrolou pohybu robiť split drepy na pravú nohu Ale varoval ma, že za 15 minút ma nevie dať úplne dokopy, takže to bude chcieť asi viac sessions.

MilanT

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2023 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cvičenie, históriu a fotenie

Taky to mam rad. A historii nemyslim nejlepsi leta pana Ustinova
decarabas

PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2023 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
decarabas napsal:
cvičenie, históriu a fotenie

Taky to mam rad. A historii nemyslim nejlepsi leta pana Ustinova

Tak o Ustinovovom živote bol natočený film. Cesta do praveku, mal som to rád odjakživa.

Predkopávanie jednonož
:
3x10

Zakopávanie :
3x10

Legpress jednonož
:
1x20x25kg
4x20x50kg

Lýtka v legpresse
:
4x20x50kg

Deadlift :
1x3x70kg
1x3x120kg
1x1x150kg belt on
1x3x170kg
1x10x170kg
1x3x170kg

Pendlay rows
:
3x6x100kg

Príťahy JČ na lavici
:
3x12x22kg

Superset
Zhyby:

3x6xCarabas +20kg
1x6xCarabas
+
Kliky na bradlách
:
3x15xCarabas

Hodnotenie tréningu : Píšem na mobile, tak nevložím video. Ale mám ho!
V prvom rade som musel preskúšať koleno. Černokňažník sa na ňom vybláznil a zaujímalo ma, ako bude fungovať.
Pri predkopávaní som ho cítil. Ľahká bolesť tesne nad jabĺčkom, lenže neobmedzujúca. Predtým som v spodnej polohe vygeneroval len minimum sily, musel som si často držať koleno, aby som mu pomohol. Včera už nie. Bolelo, ale bolo schopné prenášať silu a ja som nemusel kompenzovať kadejakým krútením sa. A to bez bandáže.
Takisto leg press. Šiel som cez špičku, do extrémnej hĺbky, a stále to šlo. Áno, bol tam diskomfort, ale noha šla plynulo a silno.
Orgazmus prišiel, keď som testoval bulharský drep. Absolútna možná hĺbka, 20kg činka v ruke a bezbolestne som sa zdvihol. Takže ukrajinské kúzla a čary očividne zabrali. Keď som potom v ktorýsi moment vstal z kľaku bez pomoci rúk a bez bolesti, mal som bezmála slzu v oku.
Deadlift ľahký. Povedal som Erikovi, že sa mi v tom dusne nechce robiť žiaden objem a tak som si dal len 3 opakovania. Potom v druhej sérii som sa asi prepočítal, alebo čo, a nasekal ich tam 10. Hups.
Pendlay so stovkou. Na videu mám háky, ale potom som ich zhodil. Nebolo ich treba.
A pumpy a pumpy a tak. Kliky na bradlách som čakal ľahšie, asi únava zo stredy. Takisto zhyby na záver boli pain.
Bez doplnkov, mozno skočím dnes len na ramená a ruky.

Rišo neprišiel, pretože je čaptoš a podvrtol si kotník. Teraz sa modlí, aby bol do svadby fit. Na jeho mieste to využijem a svadbu rýchlo presuniem na 2041, aby sa kotník naplno zhojil, ale on si nedá povedať.

vlk#

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2023 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
a vysvetlil mi, že mám dysbalancie a že všetko rvem jednou stranou tela - jednu lopatku mám vyššie, z toho sa pri drepe dostáva do rotácie chrbtica a stavce si putujú hore dole, cez panvu to ide do kolien a keď som mu ukázal, ako robím drep, tak vraj mám jedno chodidlo viac vpredu a ani si neuvedomujem Radosť.

tak takového šamana si važ, já ho začnu hledat, až mě ty moje dysbalance doženou..., tohle vše je poměrně častá věc, vidím to i na sobě - zvláště chodidla mě baví, hlava má pocit, že je to cajk, že je to ta nejsilnější pozice, a taky že asi je, pak se podívám dolů a chodidla nejsou v rovině ani stejně vytočená, a viděl jsem to skoro u každého, s kým jsem cvičil, a ještě mají tihle šamani pravdu, že každá, i malá neřešená dysbalance se postupně rozšíří do celého řetězce kostí, kloubů, šlach, svalů a úponů, takže je z tebe quasimodo ani nevíš jak.
decarabas

PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2023 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Predkopávanie jednonož:

4x10
+
Zakopávanie jednonož:

4x10

Leg press jednonož:

1x10x25kg
1x10x75kg
5x6x100kg

Drepy:
1x6x20kg
1x3x70kg
1x3x120kg belt on
3x6x150kg
1x6x120kg

Predkopávanie:
1x10
1x1 a jebs, lanko prasklo

Takže zmena

Triset
Lýtka s VČ:

4x10x150kg
+
Lýtka v legpresse:

4x10x50kg
+
"Predkopy" v legpresse:

4x10x50kg

Superset
Incline tlaky JČ:

1x10x12kg
4x10x22kg
+
TRX pazhyby:

5x10xCarabas

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CvFohIDtC0z/

V nedeľu som ešte mal rýchly tréng rúk a ramien, ktorý som v piatok vynechal.
Včera teda sólo leg day, všetci sa na mňa vyprdli.
Koleno vyzeralo byť najlepšie za posledný rok či dva. Tak som mu rovno napálil testovaciu jazdu
Jednonožný leg press so 100 kilami? Fuu, pred týždňom bez šance. Včera super. Jasne, že to koleno som cítil, ale úplne bez problémov s tým šlo odmakať a konečne som pravú nohu reálne zapájal a neviezla sa len tak s ľavou
A potom sa šlo na drepy, ktoré boli najlepšie technicky za pekne dlhý čas. Neprenášal som váhu nikam, rovnováha super, nebál som sa o koleno, akurát som nevládal a hĺbka nebola úplne ideálna Stehmá už mali dosť a keďže som bol sám, chcelo to veľa premáhania, aby som dorobil aspoň tie tri série. Potom som chcel urobiť ďalšie tri so 120kou, ale nasrať, po prvej som to zabalil, cítil som, že to začína byť nepríjemné na telo aj psychiku.
Chcel som sa doraziť predkopávaním, ale zjavne stroj nezmákol nápor dvoch (skoro) zdravých kolien a proste som urval kábel. Na to, že to má mať nosnosť nejakých 200 kilo a mal som naložených možno 60... Celkom fail. Bude to chcieť asi regulérne oceľové lanko miesto náhradných vežových pogumovaných, ako sme kúpili predtým.
A tak náhradný plán a "predkopávanie" som si dal v legpresse. Išiel som hodne hlboko a cez špičky a sústredil som sa na to, aby som platformu hýbal nie tlakom skrz hamstring kolmo hore a narovnaním nohy, ale ako keby predkopávacím pohybom. Tých 50 kg na to bolo akurát a na dorazenie to bohato stačilo.

Inak sa zo mňa lial pot a bolo mi nejako ťažko, asi za to môže predtréningovka v kombinácii s trópmi, ale holt včera boli podmienky, že som sa musel nakopnúť. Nadrel som sa ako blbec a samozrejme koleno podržalo, ale večer mi dávalo jasne najavo, že má svoje limity, tak som ho zaplácol ľadom, nech sa skľudní.
Dnes sa už rozbieha svalovka, ale masírovacia pištoľ sa už nabíja, tak to trochu roztrasiem, dúfam.

decarabas

PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2023 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bulharské drepy:
1x10xCarabas
1x10xCarabas + 22kg
3x10xCarabas + 44kg
1x10xCarabas s výskokom

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
5x6x100kg
1x10x60kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x10xCarabas
+
Kliky:

3x10xCarabas

Superset
Incline bench press:

3x10x50kg
+
Zhyby:

3x10xCarabas

Superset
Rozpažky:

3x10x22kg
+
Plate press:

3x10x15kg

Hodnotenie tréningu: Pred tréingom sme skočili do obchodu po oceľové lanko na predkopávačku, nech to môžme cez víkend opraviť. Ale pretože Erik sa v stavebninách správa ako žena v butiku, smutne som prešľapoval s lankom v ruke, kým on si obzeral špárovačky a silikón (bohužiaľ nie na hrudi nejakej slečny, ale len taký v tube) a farby a tesnenia. Z toho dôvodu sme sa dostali do hodinového sklzu a tréning bolo treba trochu popohnať...
Začal som testovaním kolena, takže bulhary. Kolienko obstálo dobre - stav sa nemení, pobolieva, ale šliape. Na rozdiel od predošlého pobolieva a nešliape. Šaman asi poopravoval čo šlo, ale holt to zranenie sa musí najprv zhojiť, než bude fungovať úplne (len pripomínam, že pravé koleno prdlo pri 250kg sumo ťahu bez rozcvičky vo februári. Ale potiahol som to, no.. Jeeej...).
Na predvyčerpanie nebol čas. A už to beztak idem dva mesiace, možno sa na to vyprdnem a pôjdem zas chvíľku normálne, nech je zmena.
Všetko bolo ľahké, ale haluz, aký nerozhýbaný som sa cítil, keď som predtým nerobil rozpažky a plate press. Trvalo mi tri série, než sa všetko premazalo a začalo fungovať.
Na klikoch som potom úplne vyhorel. Trochu väčší objem a už som bol hotový. Ale asi to je tým krutým kombom, lebo aj Erik cítil, že to nie je easy a to je iný krosfiťák s kondičkou.
Incline tlaky ku krku, precítené - v prvej sérii. Potom ma zhyby tak zadýchali, že nebol čas na preciťovačky a chcel som to mať čím skôr z krku
Nakoniec sme si našli pár minút čas ešte na rozpažky a plate press, čím sme dokončili dielo skazy.
Bohužiaľ doplnky neboli... Ak by Soraya vzala deti a svokru na celodenný výlet v piatok, ako plánuje, po práci to napálim v gyme na max a pritlačím aj na doplnkoch, nech si to vynahradím.

V sobotu sa Rišo žení - chceli sme ísť do MaĎarska na kupko, ale miesto toho sa budem kúpať vo vlastnom pote, kým sa konečne ozve ÁNO a druhé ÁNO a my Riša už nikdy neuvidíme.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 368, 369, 370 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: