DEPRESE a cvičení



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DEPRESE a cvičení  Úvodní stránka -> Trénink -> DEPRESE a cvičení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bodyisterapy


PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 6:17 pm    Předmět: DEPRESE a cvičení Odpovědět s citátem

Ahoj, lidi posledni dobou z ničeho nic, cca 2 tydny zpatky jsem prodelal panickou ataku, bal jsem se jestli nemam cukrovku nebo jinou nemoc, vsechno je ale v poradku, cukr v krvi super a vitaminy atd. Doktorka rikala ze je to jen v hlavě, že je to v mém věku normlani je mi 17 let, odechl jsem si, a mam v planu zase začít po 2,5 tydení pauze, vím že po cvičení se budu citit fajn jelikož vyplavim endorfin. Ale spis se chci zeptat jak se donutit v takovych stavech jít cvičit ? Jestli ten trening bude stat za to, protoze v hlave bude bordel a potrebuju se soustredit na to jake svaly zapojuju atd.. (Proste se potrebuju soustredit na trening) a ne se soustredit na to ze mam uzkost, tlak v hlave atd... Je to neprijemny pocit kdo zna pochopi, kulturistika je nadherny sport a celkove cviceni je bezva a nechci prijit o to co me bavi, kvuli toho ze mam bordel v hlave... Zazil neco podobneho, co vam pomaha ? Diky chlapy a at to roste :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě jdi, zacvič si a uvidíš. Půjde-li to, prima, budeš-li se cítit nedobře, zabal to a přijď jindy. Žádný tlak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bodyisterapy


PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2018 5:38 pm    Předmět: Děkuju Odpovědět s citátem

Děkuju ti zkouším to už 2 týdny, ale mám strach jestli nezatěžuju srdce, i když víš že je to v mé hlavě. tak je těžké jet přes ten pocit v hlavě. Hold asi nemužu tomuto sportu obětovat vše, na ukor zdraví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dodo1985


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus se jít proběhnout do přírody. Jen tak zlehka, k tomu třeba pár kliků. Běh venku, nejlépe v lese, opravdu spolehlivě čistí hlavu.
A cvičit spíš pro radost, spíše lehčí váhy. S těmi bych počkal, až to přejde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak tromu nerozumím. V 17 letech deprese a panika? Co budeš dělat ve stáří? Viděl bych to na opačný přístup: mít podezření na vážnou nemoc a pak se dozvědět, že jsem zdravý, není přece důvod k depresi, ale naopak - je to důvod k dobré náladě, užívání si života, dosahování nových cílů a konkrétně v posilovně se do toho pořádně zakousnout!
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaq


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Nějak tromu nerozumím. V 17 letech deprese a panika? Co budeš dělat ve stáří? Viděl bych to na opačný přístup: mít podezření na vážnou nemoc a pak se dozvědět, že jsem zdravý, není přece důvod k depresi, ale naopak - je to důvod k dobré náladě, užívání si života, dosahování nových cílů a konkrétně v posilovně se do toho pořádně zakousnout!


Já zas nechápu ten stále rozšířený názor, že na depresi "má nárok" leda starý nemocný člověk, nebo veterán z Vietnamu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V - depresia je choroba, nie zla nalada ktoru ludia volaju "depka".
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tannhauser


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mel asi pul roku zpet neco podobneho. Je mi 23 a myslel jsem si, ze mam melanom. Mel jsem na noze pekne hnusny nevus a kdyz jsem si o tom neco zjistoval, tak to presne odpovidalo popisum- hrbolaty, velky, nepravidelne okraje, heterogenni pigmentace a vedel jsem, ze se oddetstvi furt zvetsoval. A propadl jsem stejne panice jako ty. Nemohl jsem spat, myslet, nikam jsem nechodil a jen doma sedel a litoval se. Pak jsem zvedl mobil a zavolal do kozni ambulance, kde mi rekli, ze me vemou az za mesic. Nakonec jsem je presvedcil, ze je to fakt vazne a vzali me driv. A ukazalo se, ze to byl naprosto benigni nevus a taky to bylo jen v me hlave. Pro klid v dusi jsem si ho nechal vyriznout a od te doby se to zlepsilo. Zhruba po tom jsem zacal i se cvicenim a nejaky mesic zpet jsem si tu zalozil i log a vsechno jede pri starem. A i kdyz obcas taky mam nekdy opet smisene pocity po precteni nejakeho odborneho clanku, tak uz se pres to dostavam znacne lip.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Marky V - depresia je choroba, nie zla nalada ktoru ludia volaju "depka".

Ale to já vůbec nezpochybňuju! Bodyisterapy ovšem nepíše nic o tom, že by mu byla deprese diagnostikována. To, co popisuje, je spíš jenom taková lidová depka nebo splín. Na to navrhuju zvolit opačný přístup, jak jsem psal v prvním příspěvku.
Jinak tě ujišťuju, že fatální důsledky nemoci zvané deprese jsem měl možnost už několikrát vidět na vlastní oči - sebevraždy úspěšné i neúspěšné - často právě z důvodu deprese. Takže depresi bych nepodceňoval, ale snažil bych se jí odlišit od blbý nálady, splínu a sebelítosti (netvrdím s určitostí, že to je Bodyisterpyho případ), proti čemuž musí člověk bojovat vlatní vůlí. Vzpomeň např. životní postoje a filozofii gen. Šnejdárka, psali jsem si o něm.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DEPRESE a cvičení
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: