Dieta a aerobní aktivity


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dieta a aerobní aktivity  Úvodní stránka -> Trénink -> Dieta a aerobní aktivity
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké aerobní aktivity absolvujete na rýsování?
Běh
41%
 41%  [ 32 ]
Stacionární kolo
35%
 35%  [ 28 ]
Stepper
3%
 3%  [ 3 ]
Švihadlo
6%
 6%  [ 5 ]
Aerobic, spinning atd.
2%
 2%  [ 2 ]
Žádné
10%
 10%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
Miguelito


PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2003 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MOJE ZKUSENOST JE TAKOVA, ZE AEROBNI AKTIVITY VCELKU BRUTALNE ZVYSUJOU CHUT DO JIDLA...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henno


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi je kolo, ale klasicke, ne stacionarni a inline brusleni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Fernet-stock


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, když už to tu řešíte měl bych dotaz. Skoro všechny možnosti co tu máte mi přijdou zátěž hlavně pro nohy (tedy kromně běhu, kde se dá zapojit celé tělo)
Jde mi hlavně o to, jestli nemáte nějaký nápad na aerobku horní poloviny těla. Já osobně jezdím na kole (kolo, ne rotoped). Cross-country. Cca 2-3 000 km za rok. Squash a nohejbal min. jednou v týdnu. Výsledek je že nohy mám v celku silné a dovolím si říct, i že celkem bez tuku (s jistou nadsázkou samozřejmně), ale co mě trápí je všechno od pasu nahoru. Hlavně hrudník a břicho samosebou.
Máte nějaký nápad, jaká činnost by pomohla shodit hlavně v této oblasti? O běhu raději uvažujte jako poslední možnosti (koleno, vzpomínka na florbal v bráně).
Za jakoukoli odpověď předem děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neexistuje zadne hubnuti v urcite oblasti, bud hubnes celkove nebo vubec.
Aerobka na horni partie me napada treba veslovani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fernet-stock


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Neexistuje zadne hubnuti v urcite oblasti, bud hubnes celkove nebo vubec.
Aerobka na horni partie me napada treba veslovani


Jj jasně. já jsem jen chtěl zdůraznit ten kontrast s tím, že když používám na všechno nohy tak že se mi nedaří shodit v jiných partijích. Ale veslování by mohlo být fajn. Napadlo mě ještě plavání, ale to i přijde pomalé (mimo kraula), ale ono by smíš asi záleželo jakou tepovou frekvenci při tom budu mít než na intenzitě dané činnosti ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fernet-stock napsal:
Majesty napsal:
Neexistuje zadne hubnuti v urcite oblasti, bud hubnes celkove nebo vubec.
Aerobka na horni partie me napada treba veslovani


Jj jasně. já jsem jen chtěl zdůraznit ten kontrast s tím, že když používám na všechno nohy tak že se mi nedaří shodit v jiných partijích. Ale veslování by mohlo být fajn. Napadlo mě ještě plavání, ale to i přijde pomalé (mimo kraula), ale ono by smíš asi záleželo jakou tepovou frekvenci při tom budu mít než na intenzitě dané činnosti ne?



nejlepsi aerobka je ta, kde zapojis co nejvice svalu, takze napr. veslovani je ve srovnani napr. s rotopedem uplne neco jineho, protoze tam zapojis skoro cele telo
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne út listopad 16, 2010 12:30 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nebo chod krast jablbka sousedum a zdrhej pred jejich vlcakem pres ploty
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud se pamatuju tak moje jedina aktivita pri rysovani byl FB 3x tydne...hehe na kolo a tyhle kojotiny v posilovne sem vubec nelezl..sem tam sem si vyjel na svih na klasika kole ale to bylo tak jednou tejdne max...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono neni az tak nutne v diete aerobku zarazovat, pokud dostatecne omezis stravu, ale pokud kardio davas, tak si krom jinych pozitivnich veci udrzujes rychlejsi metabolizmus a muzes tak i vice jist, coz rozhodne neni na skodu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Draperem, těžko najít komplexnější aerobku, než veslo.

Jinak s tím lokálním hubnutím to není až tak jednoznačné. Někteří staří praktici jako i např. Tlapák o úplné nemožnosti lokálního hubnutí pochybují. Osobně si myslím, že zrovna cyklističtí veteráni s pupky a vydrátovanýma nohama ty pochybnosti hodně vzbuzují. Pokud lokální hubnutí nějakým způsobem funguje, tak asi jenom u opravdu dlouhodobé zátěže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kid napsal:
Souhlasím s Draperem, těžko najít komplexnější aerobku, než veslo.

Jinak s tím lokálním hubnutím to není až tak jednoznačné. Někteří staří praktici jako i např. Tlapák o úplné nemožnosti lokálního hubnutí pochybují. Osobně si myslím, že zrovna cyklističtí veteráni s pupky a vydrátovanýma nohama ty pochybnosti hodně vzbuzují. Pokud lokální hubnutí nějakým způsobem funguje, tak asi jenom u opravdu dlouhodobé zátěže.


Veteráni s pupky a vydrátovanýma nohama?
No, myslím že i tady to taky moc nefunguje, většinou je na vině genetika a hlavně mizerná životospráva - vyjedou na švih hladoví, bez zásob, cestou nejedí a začnou pálit svalové bílkoviny, s vypětím sil se doplouží domů a tam se naperou vším možným, co jde do ukládání tuků.
A lokální hubnutí na vršek? To už myslím větší službu udělá sauna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fernet-stock


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zase sauna moc hubnoucí efekt nemá nebo snad jo? Tam bych předpokládal úbytek max vody, ale tuku? na jakém základě by to fungovalo? To že jem i horko a potim se jako pašík neznamená že hubnu ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fernet-stock napsal:
Tak zase sauna moc hubnoucí efekt nemá nebo snad jo?

To byla pointa :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fernet-stock napsal:
Majesty napsal:
Neexistuje zadne hubnuti v urcite oblasti, bud hubnes celkove nebo vubec.
Aerobka na horni partie me napada treba veslovani


Jj jasně. já jsem jen chtěl zdůraznit ten kontrast s tím, že když používám na všechno nohy tak že se mi nedaří shodit v jiných partijích. Ale veslování by mohlo být fajn. Napadlo mě ještě plavání, ale to i přijde pomalé (mimo kraula), ale ono by smíš asi záleželo jakou tepovou frekvenci při tom budu mít než na intenzitě dané činnosti ne?

Plavání na hubnutí neeee. Plavání je sice asi nejzdravější sport, ale jeho nevýhodou je že podporuje ukládání podkožního tuku.
Co se nohou týče, jen málokdo má nohy tlusté. Tam se tuky moc neukládají. Spíše tam dost lidí nemá seprované svaly takže to je jednolitá masa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Plavání na hubnutí neeee. Plavání je sice asi nejzdravější sport, ale jeho nevýhodou je že podporuje ukládání podkožního tuku.
Co se nohou týče, jen málokdo má nohy tlusté. Tam se tuky moc neukládají. Spíše tam dost lidí nemá seprované svaly takže to je jednolitá masa


Co???
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dieta a aerobní aktivity Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: