Doktoři


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Doktoři  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Doktoři
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jsou doktoři normální ??????
Ano, samozřejmě - ¨jsou to študovaní lidé :-)
19%
 19%  [ 13 ]
Ne, nejsou - maj to v tý hlavě vyhrabaný
11%
 11%  [ 8 ]
Občas dost chlastaj, takže to se na nich taky dost podepisuje :-))))
25%
 25%  [ 17 ]
Jsou prostě věci, do kterejch by kecat neměli.
43%
 43%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 67

Autor Zpráva
SCHWACA


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:09 am    Předmět: Doktoři Odpovědět s citátem

Tak dneska jsem se opět pobavil a znovu se přesvědčil, že doktoři jsou paka (netvrdim že všichni).
Byl jsem na odběru krve, opět jsem byl tázán zda neuživám AS, na to už jsem si celkem zvykl (jsem natural), ale byl jsem dotázán, zda neberu snad nějaké iontové nápoje - sestra mi řekla, že na ty si mam dávat bacha, nikdy totiž nemůžu vedět, co do toho dávají a že prý už takové případy měli.....
Tak jsem ji řekl hmmm, nechal si odebrat krev a šel radši pryč. Opravdu jsem zvedavej co se dozvim příště .

Pokud máte podobnou zkušenost sem s ní, rád se zasměju i tomu

P.S.
Tu hlasovací anketu neberte až tak vážně :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stan


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem byl nedavno na krevnich testech a cesko-americka zdrav.sestra mi rekla,ze ji mam dat i chcanky,ze budu mit urcite bilkoviny v moci,protoze si picham ty protejny
_________________
" Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí , proti nemocím, o nichž vědí ještě míň, lidem, o kterých nevědí vůbec nic. "
Voltaire
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maroceps


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me brali krev pred tydnem. Vysledek jeste nevim. Ale doktorka se me ptala jestli piji iontove napoje a beru creatin. Ze pry mi to znici jatra a ledviny. Tak nevim.
_________________
stagnuji . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo, osvěta ještě na medicínu nedorazila
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nathaniel


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, prakticti lekari se na me divaji vzdy jak na nejake pomatene individuum. Naposled se me dochtorka taky ptala na AS, a kdyz jsem ji rekl, ze beru jen protejnak, koulela ocima a pry tomu neveri, ze to muze fungovat. Pak zmerila vahu a vysku (102kg, 186cm) a spocitala podle toho poblblyho vzorce, ze jsem na hranici obezity. A pry s tim mam neco delat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nathaniel napsal:
No, prakticti lekari se na me divaji vzdy jak na nejake pomatene individuum. Naposled se me dochtorka taky ptala na AS, a kdyz jsem ji rekl, ze beru jen protejnak, koulela ocima a pry tomu neveri, ze to muze fungovat. Pak zmerila vahu a vysku (102kg, 186cm) a spocitala podle toho poblblyho vzorce, ze jsem na hranici obezity. A pry s tim mam neco delat.

BMI rules!!!
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm BMI, ten už už neřeším dávno, kdybych se měl řídit dle tabulek, tak se rovnou na kulturistiku mužu vys*at a vypadat jako jako věšák, na kterym hadry jen visej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beryl


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nathaniel napsal:
No, prakticti lekari se na me divaji vzdy jak na nejake pomatene individuum. Naposled se me dochtorka taky ptala na AS, a kdyz jsem ji rekl, ze beru jen protejnak, koulela ocima a pry tomu neveri, ze to muze fungovat. Pak zmerila vahu a vysku (102kg, 186cm) a spocitala podle toho poblblyho vzorce, ze jsem na hranici obezity. A pry s tim mam neco delat.


Buď rád, protože až budou tlusty hubeny, hubeny budou studeny...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bronwyn


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusenosti s lekari - 13 let, spatna stitna zlaza - dali mi blby lek, nabrala jsem ze 48kg na 60kg (tuku ) a uzavrely se mi rustove sterbiny (zaplat Buh za mych 164cm).
16 let - tri mesice behani po lekarich (kulhani) nez mi zjistili, ze krome natrzenych vazu mam cesku o 2 cm vys nez ma byt. mezitim mi tam pichli kortikoidy, ktere odvapnili uz tak dost poskozene misto
19 let - úraz na koni - neposlali me ani na rentgen, pak mi ruku iniciativne zafixovali do pevné dlahy a teprve kdyz mi ochrnula za tri dny se zjistilo, ze mam utrzene tri vazy (srostly mezitim, ale nakrivo)
22 let - uplne zbytecne honeni po hematologii, kdyz mi v dusledku natrzeni naskocila uzlina na prsaku. Btw: tam mi take bylo sdeleno, zda ty svaly takhle mam normalne, nebo je to otekle (cumela mi na biceps) a varovani, ze nemam nikde ve fitku PIT PROTEINOVE DRINKY, NEBOT VYROBCI, ABY ZAJISTILI ODBYT, PRIDAVAJI DO TOHO STEROIDY tahle rada byla minena vazne - protoze jsem se nevericne zeptala, zda to dotycna mysli vazne. Myslela. Tohle jsem docela nepochopila.

Pritel: Utrzene rameno - prvni diagnoza - namozene, prvni masticka, druha diagnoza (po 3 tydnech) - natrzene, druha masticka, treti diagnoza (po dalsich trech tydnech) - KONECNE na RTG, klicni kost v hajzlu - neoperuje se to, ma smulu, po tydnu - da se to operovat v prvnich 3tydnech PO uraze, ted uz se to da zachranit, ale tezko - cekani na operaci 6 mesicu. To taky hovori za vse..... *16*
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na obhajobu lékařů...mám skvělého stomatologa!...i když mě už unavuje můj obvodní lékař co léčil už moji babičku s tím jak stanovuje diagnosy a bezmyšlenkovitě předepisuje penicilin i na bakterie které jsou vůči němu rezistentní... ( pozn. mám doma dvě plata penicilinu místo tetracyklinů které jsem měl dostat na tu patogenní E. coli )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johan


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedá se ta operace ramene někde zaplatit.Jestli to teda neni za 2 mega. By se tady něco nezkusilo vybrat na dobrou věc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hack


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doktoři nás nemaj moc rádi holt...Ale je pravda, že taky dost chlastaj a sjížděj se na morfiu, tak možná jim z toho hrabe..
_________________
STOP AND SMELL THE AMMONIA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johan napsal:
Nedá se ta operace ramene někde zaplatit.Jestli to teda neni za 2 mega. By se tady něco nezkusilo vybrat na dobrou věc.

jestli se jedna o moje rameno tak dik za napad , ale musi to jit i jinak
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johan


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to sem myslel,je tu spousta členů,tu a tam někdo něco,kdyby něco,sem pro.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johan


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to standart dnešní doby,od konto Míša,povodně 02,tsunami atd.sme zvyklí pomáhat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Doktoři Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: