Dýchání


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dýchání  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Dýchání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kidik


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 1:12 pm    Předmět: Dýchání Odpovědět s citátem

Dobrý den, chtěl bych se zeptat... vůbec nevím co si myslet.. jednou čtu že je nádech při zvedání,nebo stažení kladky či tak... a výdech při povolování.. (prý kvůli okysličení svalstva nebo něco takového) a na přeskočím na stránku vedle a tam je, že se má vydechovat při tlačení,stažení a zvedání... (zabírání) a nadechovat sew při povolování.. když jsem byl v posilce tak mi jeden pán ukázal takovou jinou formu MT s držením "zamku" .. a ten říkal že nádech je na horu a výdech jak du dolu.. tak můžete mi to tu povysvětlovat .. ještě bych rád napsal
legpress (nádech kdy a výdech kdy?)
bench (to je nadech dolu výdech nahoru?)
stahování horní kladky na hruď - na posilování zad (to je kdy nádech a výdech?)
Bicepsový zdvih na Scotově lavici (nádech při pohybu "nahoru" a výdech při povolení?)
a triceps taky na něčem podobným jak scottova lavice (to je nadech když du dolů (zabírám) a nahoru výdech když pvooluju?) předem dík..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 1:26 pm    Předmět: Re: Dýchání Odpovědět s citátem

Kidik napsal:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat... vůbec nevím co si myslet.. jednou čtu že je nádech při zvedání,nebo stažení kladky či tak... a výdech při povolování.. (prý kvůli okysličení svalstva nebo něco takového) a na přeskočím na stránku vedle a tam je, že se má vydechovat při tlačení,stažení a zvedání... (zabírání) a nadechovat sew při povolování.. když jsem byl v posilce tak mi jeden pán ukázal takovou jinou formu MT s držením "zamku" .. a ten říkal že nádech je na horu a výdech jak du dolu.. tak můžete mi to tu povysvětlovat .. ještě bych rád napsal
legpress (nádech kdy a výdech kdy?)
bench (to je nadech dolu výdech nahoru?)
stahování horní kladky na hruď - na posilování zad (to je kdy nádech a výdech?)
Bicepsový zdvih na Scotově lavici (nádech při pohybu "nahoru" a výdech při povolení?)
a triceps taky na něčem podobným jak scottova lavice (to je nadech když du dolů (zabírám) a nahoru výdech když pvooluju?) předem dík..


legpress: dolu nadech, nahoru vydech
bench: dolu nadech, nahoru vydech
biceps. zdvih: já dělám výdech nahoru, dolu nádech

je to v podstatě všude stejný, někdo zkušený ti to tu vysvětlí
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andy516


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zjednodusene receno, vzdycky, kdyz ti sval zabira v pozitivni fazi (tj. neco zvedas, tahas dolu apod.), tak vydechuj. Pokud neco poustis, tak se nadechuj...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kidik


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

andy516 napsal:
Zjednodusene receno, vzdycky, kdyz ti sval zabira v pozitivni fazi (tj. neco zvedas, tahas dolu apod.), tak vydechuj. Pokud neco poustis, tak se nadechuj...

jo dík za ujasnění =)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím ale třeba u mrtvoly je nádech když zvedám výdech když odhazuju. Jinak to snad ani nejde. To samý biceps, shyby, veslování, powerclean atd.

Naopak benč, dřep, legpress, kliky na bradlech, push press atd je výdech při zvedání a nádech při pomalém spouštění.
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kadd napsal:
Tak nevím ale třeba u mrtvoly je nádech když zvedám výdech když odhazuju. Jinak to snad ani nejde. To samý biceps, shyby, veslování, powerclean atd.

doufam ze jsi se jen upsal, protoze tohle je nesmysl pochopitelne :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abecedarian


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

viz.
http://muscul.az.free.fr/uk/dos.html
_________________
Don't smile Little Johnny, don't conform to the masses.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

abecedarian napsal:
viz.
http://muscul.az.free.fr/uk/dos.html

obavam se ze na strankach si tu animaci trochu popletli, maji to totiz otocene u vsech cviku, coz je zcela bez diskuse nesmysl
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Kadd napsal:
Tak nevím ale třeba u mrtvoly je nádech když zvedám výdech když odhazuju. Jinak to snad ani nejde. To samý biceps, shyby, veslování, powerclean atd.

doufam ze jsi se jen upsal, protoze tohle je nesmysl pochopitelne :)


Nebudu nic nalhávat neupsal jsem se. Není to týden či měsíc ale několik let co nejen tohle si pamatuju (a momentálně i tak cvičím) z rad co jsem kdysi jako 16 letý klučina dostal atd atd.

Můžeš se o tom víc rozepsat? klidně po pm to můžem vyřešit
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u mrtvoly, powercleanu se nadechovat by byla asi moje smrt... u techle cviku + drep dejcham az dokoncim opakovani jinak celou dobu zadrzim a zpevnim stred tela
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako marně uvažuji jak se dá u powercleanu či mrtvoly vydechovat při záběru, Kurec mě to tam nesedí ani za zlatý prase.
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
u mrtvoly, powercleanu se nadechovat by byla asi moje smrt... u techle cviku + drep dejcham az dokoncim opakovani jinak celou dobu zadrzim a zpevnim stred tela


Tak to nevím to bych umřel zas já při všech cvikách musím dýchat tak jak při každým úderu. Nejde zadržet dech a něco provázet bere mi to sílu a i rychlost.
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kadd napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Kadd napsal:
Tak nevím ale třeba u mrtvoly je nádech když zvedám výdech když odhazuju. Jinak to snad ani nejde. To samý biceps, shyby, veslování, powerclean atd.

doufam ze jsi se jen upsal, protoze tohle je nesmysl pochopitelne :)


Nebudu nic nalhávat neupsal jsem se. Není to týden či měsíc ale několik let co nejen tohle si pamatuju (a momentálně i tak cvičím) z rad co jsem kdysi jako 16 letý klučina dostal atd atd.

Můžeš se o tom víc rozepsat? klidně po pm to můžem vyřešit


Nevim, co chceš vysvětlovat, prostě negativní fáze nádech, pozitivní výdech. Rozhodně ne naopak a rozhodně necvičit serii se zadrženym dechem, jak je to občas k vidění....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba proč tomu tak je co se děje atd.
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abecedarian


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
abecedarian napsal:
viz.
http://muscul.az.free.fr/uk/dos.html

obavam se ze na strankach si tu animaci trochu popletli, maji to totiz otocene u vsech cviku, coz je zcela bez diskuse nesmysl

Právě jen u těch zad je to obráceně. U ostaních partií je to myslím správně. Z toho pak vznikají bludy...
_________________
Don't smile Little Johnny, don't conform to the masses.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dýchání Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: