Fitness Authority a suplementace


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fitness Authority a suplementace  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Fitness Authority a suplementace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenda66


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám doma FA Whey Protein a jako jsem spokojen nad míru chuť je vynikající nepráší nepění stravitelnost taky výborná, takže je dost možné, že jak doberu koupím ještě jedno balení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Házím do placu, co je a co není pravda netuším.

citace:
DOTAZ (ZKRÁCEN):

Mal som moznost otestovat protein od spolocnosti FA - Velmi ma oslovila chut tohto vyrobku, tak som si u vas objednal aj Casein a opat Whey v inej prichuti.

Na internete som vsak nasiel aj info, ze ide o polsku znacku - poslkeho vyrobcu. Po desiatkach potravinovych skandalov s polskymi vyrobkami na Slovensku sa vyhybam comukolvek z Polska….

….ale pokial je to znacka co sa vyraba v Polsku, radsej sa jej do buducna vyhnem.

Tiez by som bol rad ak by ste mi zaslali linky na testy proteinov, ci skutocne obsahuju co maju pripadne info kde by sa taketo testy dali najst.



ODPOVĚĎ DISTRIBUTORA:

Dobrý den,

Chápu vaše obavy, vždyť to co jíme, určuje kvalitu našeho života.

Fitness Authority se sídlem v Gdansku:

Firma dokončila transformaci importéra suplementů z USA pro EU na společnost projektující vlastní řady suplementů FA Xtreme, FA Wellness, FA CORE, Carborade, Vitarade. Produkty jsou navrhovány odborníky na výživu, potravinářství, obalové technologie, legislativu, farmacii atd. Například nová řada FA CORE vznikala cca 2 roky. Veškeré takto vzniklé produkty jsou testovány a konzultovány sportovci z FA XTREME TEAM, PolognueMaraton atd. Ve finálním stavu jsou zakázkově vyráběny u renomovaných producentů splňujících nejvyšší standardy (Výrobní certifikace Good Manufacturing Practices (GMP)).

FA se sama řídí managementem kvality, úspěšně obhajuje certifikát ISO 9001 (fanutrition.cz/Certifikat.pdf ) FA se zabývá i publikační činností jakožto vydavatel polské mutace MD (musculardevelopment.pl). Značka FA je poslední léta prezentována na výstavách: FIBO POWER (DE), BODY POWER (ENG), ARNOLD CLASSIC (S). Naše Česko-Slovenská pobočka se sídlem na trojmezí ČR-SK-PL už jen předkládá tyto špičkové výrobky v neporušeném stavu zákazníkům s patřičným servisem.

FA WHEY PROTEIN vyrábí zakázkově Carbery Group Ireland (carbery.com) zároveň s produkty FA PLATINUM, FA DIAMOND, FA H.P. PROTEIN, FA MASS CORE, Amino 5400, NAPALM atd…

Carbery je technologicky na špičce v EU ve zpracování syrovátky. Má patentovány vlastní hydrolyzáty s nízkou hořkostí, instantní proteiny atd ( viz: Optipep, Carbelac, Isolac,). Logistika je progresivní a FA WHEY jsou dodávány v zapečetěných kontejnerech přímo z Irska do ČR – SK. Důkazem vám může být i rozvíjející se prodej ve vyspělých zemích EU. (fanutrition.eu).



zdroj: email od Fitness Authority ditributora pro ČR a SR
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TR


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si teda na jejich Whey protein nemůžu stěžovat. Měl jsem malinu s čokoládou , čoko-kokos a vodní meloun. I přestože se nejedná o obvyklé příchutě, všechny byly výborné, rozpustnost a stravitelnost taky ok. Potěší i hodně příznivá cena. Pokud by byl tento protein v ronnie shopu, kupoval bych je tam, takhle nemám jinou možnost než se obrátit na jinej e-shop.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, pokud to Ronnie dáš na Eshop a tvrdíš že ti to neohrozí stávající značky, tak ti to může jen prospět protože to lidi budou kupovat u vás. A když to nepojede tak se nic nestane. Něco se prodává více, něco méně... Třeba jejich BCAA, Napalm a Whey Protein jsou z mého hlediska skvělé výrobky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám doplňky od FA už asi půl roku a jsem hodně spokojenej. Měl jsem whey protein - příchuť čoko-kokos, chutnal jsem i čokoládu a sušenku a všechny o level jinde než všechny ostatní proteiny, který jsem kdy měl...teď od nich mám ten Gold - čokoláda a taky pecka. Sypký čistý BCAA bez příchutě - sice humus, ale dá se to sníst a zapít a za tu cenu...takový ty předsudky proti nim nechápu, zvlášť když se určitě najdou i horší kousky, který se prodávaj úplně v každým e-shopu a propagovaný jsou všude...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker napsal:
Přesně tak, pokud to Ronnie dáš na Eshop a tvrdíš že ti to neohrozí stávající značky, tak ti to může jen prospět protože to lidi budou kupovat u vás. A když to nepojede tak se nic nestane. Něco se prodává více, něco méně... Třeba jejich BCAA, Napalm a Whey Protein jsou z mého hlediska skvělé výrobky.


Mat na sklade tovar co sa nepredava je teda terno,no
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker napsal:
...a když to nepojede tak se nic nestane...


A na to jsi přišel jak?

Napadá mě třeba, že...
...výrobce by po nás mohl chtít zboží zaplatit (ten bastard! )...
...ten, kdo ho doveze, by vcelku bral uhradit náklady...
...dobrovolníci zadarmo zboží nevyloží...
...skladovat nám ho, vzhledem k našim objemům, jen tak nikdo také nebude...
...pak je prima ho nafotit a zpracovat textové popisky...
...a pokud po tomhle všem, zboží jen tak leží a neprodává se, nepřijde mi to jako "nic se nestane":).

Ale vážně, máme-li skladem to, co máme (a je toho aktuálně opravdu, ale opravdu hodně), pak přidat novou značku není jen o tom "zkusíme to, uvidíme", ale o hromadě dalších souvislostí. Nemluvě o tom, že nové značky a produkty nám výrobci/dovozci nabízejí prakticky non-stop a kdybychom si jen tak vzali každého, těžko by to spělo k dobrému konci.

Btw. to jsme ale trochu odbočili, protože zrovna zboží FA by nějak v rámci mezí v pohybu nejspíš bylo, v shopu jsou horší ležáky, co se hýbou mnohem méně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, to je nam vsem jedno, my jen chceme kvalitni levny supple
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Hele, to je nam vsem jedno, my jen chceme kvalitni levny supple


a to FA jednoznečne je, vid aj Mateso a ostatných, ktorý do toho troch vidia, že s radoťou Fa užívajú.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
RavenStalker napsal:
...a když to nepojede tak se nic nestane...


A na to jsi přišel jak?

Napadá mě třeba, že...
...výrobce by po nás mohl chtít zboží zaplatit (ten bastard! )...
...ten, kdo ho doveze, by vcelku bral uhradit náklady...
...dobrovolníci zadarmo zboží nevyloží...
...skladovat nám ho, vzhledem k našim objemům, jen tak nikdo také nebude...
...pak je prima ho nafotit a zpracovat textové popisky...
...a pokud po tomhle všem, zboží jen tak leží a neprodává se, nepřijde mi to jako "nic se nestane":).

Ale vážně, máme-li skladem to, co máme (a je toho aktuálně opravdu, ale opravdu hodně), pak přidat novou značku není jen o tom "zkusíme to, uvidíme", ale o hromadě dalších souvislostí. Nemluvě o tom, že nové značky a produkty nám výrobci/dovozci nabízejí prakticky non-stop a kdybychom si jen tak vzali každého, těžko by to spělo k dobrému konci.

Btw. to jsme ale trochu odbočili, protože zrovna zboží FA by nějak v rámci mezí v pohybu nejspíš bylo, v shopu jsou horší ležáky, co se hýbou mnohem méně.


Nemusíte toho hned nakoupit 3 kamiony nebo ano?

Navíc my to myslíme dobře :) možná kdyby bylo FA u vás za stejnou cenu jako má nejmenovaný shop, začal bych nakupovat i u vás.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
david.lee.hat


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám doplňky od FA už 7 měsíců a jsem spokojen Max.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TR napsal:
Já si teda na jejich Whey protein nemůžu stěžovat. Měl jsem malinu s čokoládou , čoko-kokos a vodní meloun. I přestože se nejedná o obvyklé příchutě, všechny byly výborné, rozpustnost a stravitelnost taky ok. Potěší i hodně příznivá cena. Pokud by byl tento protein v ronnie shopu, kupoval bych je tam, takhle nemám jinou možnost než se obrátit na jinej e-shop.


Pod tohle se podepisuju. Bral sem Weider 80, ale bohužel finančně už je to teď trochu problém. Přešel jsem na Whey Core 100, ale moc mi to nesedlo, ani složením, ani chutí. Teď mám už třetí balení FA Whey. Vyzkoušel jsem zatím vanilka/pomeranč, kokos/bílá čoko a teď mám toffee/karamel.
Chuť naprosto famozni, stravitelnost super, rozpustnost taky.... a cena ještě lepší než Whey Core.
Psal jsem Ronniemu, že klidně udělám změnu, ale občasi si určitě dál budu FA kupovat a mrzí mě právě, že si to nemůžu kupovat od Ronnie, ale u konkurence. Určitě bych taky kupoval pokud by v nabídce byl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 12:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jen bych ještě dodal,
já třeba taky moc nesouhlasim s tim, že co je polský, to je špatný, takhle to paušalizovat to si myslím je blbost. Určitě existují mizerný věci z Polska, o tom žádná, ale dám ruku do ohně, že existují i kvalitní věci (třeba takový polský krowky.... ale těch se asi v eshopu nedočkáme ) Každopádně problém je, že jestli FA je nebo není v té či oné skupině se bez nezávislých testů nedovíme - a ty nikdo nedělá, ptž je to relativně složitý a hlavně drahý.... a na testy firem není nikdo zvědavý, protože nejsou objektivní samozřejmě....

Ať tak či onak, jednu věc bych ale ještě chtěl vypíchnout. I kdyby to dál bylo tak jak je - FA neni v eshopu, jedna věc je na tom pro mě hodně pozitivní. Totiž FA už se tady řešilo víckrát a já si myslim, že Ronnie, byť si myslí, že je to sh*t, tak dobře ví, že kdyby to do eshopu dal, že se to prodávat bude (a tohle vlákno je toho zase jen důkazem), i přesto to neudělal, protože on si myslí, že to dobrý neni, a i když jak jsem psal třeba s ním uplně nesouhlasim, tohle ocenuju. Proč? Protože to svědčí o jedné dost podstatné věci, která se dneska už taky tak často nevidí... a to, že mu nejde jen 100% o kšeft... jasně, je podstatný vydělávat, jinak by to ani nešlo, ale to že někdo staví svoje vlastní hodnoty nad možnost většího výdělku oceňuju a má to pozitivní dopad i jinde. Takže asi tak...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 5:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, že bych se chtěl někoho dotknout, ale tohle vlákno zatím opravdu nemá žádnou výpovědní hodnotu o tom, jestli se Ronniemu vyplatí zavádět novou značku do eshopu z mnoha důvodů jaký napsal Ronnie sám a naopak jde moc dobře vidět, že jde o kšeft.
Pokud sklad a lidi nestíhají, tak zavedení nové značky není zrovna sranda, protože to sebou nese rozšíření skladových prostor a nabrání nových lidí, což může ve výsledku vést k nižším výdělkům. Pokud by se víc prodávaly výrobky s nižší marží na úkor výrobků s vyšší marží, tak to může vést opět k nižším ziskům. Ronnie není nejlevnější, ale pokud má firma slušné prodeje, tak je samozřejmě lepší držet vyšší ceny a tím i marže, protože ikdyž se třeba prodá míň výrobků, tak zisk může být stejný nebo i vyšší za míň práce atd. Tohle je prostě rozhodnutí na vedení firmy a může tam ovlivňovat spoustu věcí různé důvody, o kterých nevíme.
Každopádně je vidět, že se Ronniemu daří.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je polské rozhodně není špatné. Problém je v tom, že poláci jsou národem rozených obchodníků a tak vyrobí komukoli jakýkoliv shit, pokud jim za to zaplatí. Vyrobí Vám nadstandardní kvalitu, ale i produkt na hranici všech možných (hygienických) norem). Kde je poptávka je i nabídka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fitness Authority a suplementace Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: