Fitness Authority a suplementace

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fitness Authority a suplementace  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Fitness Authority a suplementace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Davesix

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Co je polské rozhodně není špatné. Problém je v tom, že poláci jsou národem rozených obchodníků a tak vyrobí komukoli jakýkoliv shit, pokud jim za to zaplatí. Vyrobí Vám nadstandardní kvalitu, ale i produkt na hranici všech možných (hygienických) norem). Kde je poptávka je i nabídka.

Lépe bych to nenapsal. Dokud ti lidi ty sh*ty (všeobecně) budou kupovat, tak se budou i vyrábět. Logické.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
...a to, že mu nejde jen 100% o kšeft...

Dnes tu moc nebudu a tak nemůžu reagovat na texty výše, resp. na předchozí stránce, jak bych chtěl, každopádně jen k té jedné větě teď citované výše - takhle, kdyby to bylo, tak už web dávno není v mých rukách a je prodaný některé z nabídek, co čas od času přijdou, šetřím nervy, zdraví a trénuji si v klidu na nějaký závod...:)

A stejně tedy ještě pár vět - FA nechci z úplně jiných důvodů, než je to, jak by se prodávalo nebo neprodávalo. Specifikovat je ale nechci, kdybych chtěl, měl jsem tu k tomu příležitost na třech uplynulých stránkách. Respektuji, že tuhle značku někdo vyhledáváte, v daném případě mi je jako obchodníkovi pochopitelně líto, že ji nelze koupit u nás (zvlášť píšete-li, že byste ji rádi zde kupovali), ale nemyslím, že se to (alespoň v době, kam teď v plánování dohlédneme) změní.

Jinak v shopu teď kompletně nějaké celé nové značky pravděpodobně přidány budou, resp. třeba i já mám teď jednu rozjednanou (nákup jinak dělají kolegové jiní). Zrovna ta bude ale cenově dost vyšší, každopádně věřím, že i tak zaujme složením, chutěmi a celkovým vyzněním.

Btw. od jednoho výrobce tu je pak možnost, zapojit do výroby nových produktů, resp. do ovlivňování složení, naše čtenáře a zde lidi z fóra, tzn. třeba i tohle Vás zaujme, protože pokud to dopadne a zrealizujeme to, tak by z toho mohly vznikat zajímavé věci... A nebo to bude aspoň zajímavý pokus:).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
duke.dukem

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych krom FA na ronnie shopu uvital take veci napr. od PHP. Treba takove hydro IsoGrow (2268g/1099 Kc), BCAA Spiked (265g/416 Kc) nebo i Pro T Fusion (2270g/799 Kc) jsou me oblibene produkty v domnivam se docela slusnem pomeru cena/vykon. No ale samozrejme, pokud je skutecne problem znacky jako jsou napr. FA ci PHP zavest do nabidky, tak se neda nic delat...
Korny

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To, že se tu FA neprodává nevidím jako problém...dá se bez problémů sehnat jinde a to za (pro mě, coby Brňáka) příznivou cenu, protože nemusím platit poštovný a zboží si objednám a pak rovnou vyzvednu v obchodech. Ronnie má sortiment hodně širokej a pokud chce člověk nakupovat vyloženě tady, tak vždycky najde alternativu.
Luster

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
Ja bych krom FA na ronnie shopu uvital take veci napr. od PHP. Treba takove hydro IsoGrow (2268g/1099 Kc), BCAA Spiked (265g/416 Kc) nebo i Pro T Fusion (2270g/799 Kc) jsou me oblibene produkty v domnivam se docela slusnem pomeru cena/vykon. No ale samozrejme, pokud je skutecne problem znacky jako jsou napr. FA ci PHP zavest do nabidky, tak se neda nic delat...

souhlas, PHP je jedna z mejch nejoblibenejsich znacek, ale treba se i tady dockame btw, mam info, ze tu brzo bude mozny koupit 10lb. baleni Pro T Fusion, ktery bude cenove minimalne konkurovat FA a chutove na tom bude jeste lip
Mates-daoc

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rada
ti kteří jezdíte do pl. Tak si fa kupte tam. Budete se divit kolik ještě Ušetříte.
ps: ronnie moc bych neříkal že uvažuješ že si budu moci vytvořit suplik. Už
to vidím Mates monstrum Mass extreme formula. Hehe.
Jinak super nápad. Hlásím se jako pokusný králík.
nEcro

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FA je proste polsko, kvalitu bych necekal. zkuste popremyslet co nam kdy polsko dalo dobreho. Max tak krowky (rozumej karamelove bombony ktere se lepi na zuby).
Luster

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a i ty krowky se pak dost rychle prejedly
Mates-daoc

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nEcro napsal:
FA je proste polsko, kvalitu bych necekal. zkuste popremyslet co nam kdy polsko dalo dobreho. Max tak krowky (rozumej karamelove bombony ktere se lepi na zuby).

Osobně nemám nic proti pl. Spíše naopak. Tady jde vidět mediální masirka. Kdybys někdy zajel do pl. Do řezníka změnil bys názor. Mám velký přehled ohledně masa z Polska. Mam tam rodinný blízký. Rodiče bydlí na hranici. A hodně mojich známých rezniku tam jezdí. Všude jsou podvodnici stačí se podívat na naše super markety. Takže se Poláků zastanu.
nEcro

PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, ja sem z ostravy takze do polska to mam taky kousek a furt jen afery s posypovou soli, vsecko maso brutalne precpane antibiotiky atd. takze polsko neni pro me znamka kvality. Kvalita se na kompasu vyskytuje presne na druhou stranu
Michal Orel

PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem z Ostravy a nesnáším ty Polské pšonky.Nejezdím tam nakupovat a celkově Poláci mi jako národ nesedí.Celkově si v principu podle mě nezadají s cigánama.Jsou všude a hvono z toho....
jachym

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal Orel napsal:
Taky sem z Ostravy a nesnáším ty Polské pšonky.Nejezdím tam nakupovat a celkově Poláci mi jako národ nesedí.Celkově si v principu podle mě nezadají s cigánama.Jsou všude a hvono z toho....

Pracuju ve firmě kde několik Poláků máme a s timhle komentářem naprosto nemůžu souhlasit. Prostě je to jak s těma výrobkama, ano, možná může být větší podíl šmejdy, ale určitě ne všechny, a o lidech to platí tuplem. Naopak bych mohl říct, že několik Čechů se kterýma pracuju bych nejradši poslal někam.... a co si budem namlouvat, však všichni furt chtěji všechno "český, domácí", super, ale plno z toho sou taky s prominutim sra*ky - ne všechno samozřejmě, ale prostě tyhle globální řeči mi trochu vadí
nEcro

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

naopak, cesky je mozna jen o malinky kousek lepsi nez polsko pokud nemusim nechcu ani nic ceskyho (zabte me za to )
Deadlift
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nEcro napsal:
Nezlob se, ale tohle je stereotyp.
Solferino

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem díky své práci v Polsku každej druhej den, a hodně tam jím, jinak to ani nejde. A třeba cottage sýrů mají v každém tescu x druhů na výběr, a většina je chuťově dobrá a za cca poloviční cenu než u nás. A to nemluvím o rybách, třeba ty 125 gramové porce uzeného lososa v plastrech u nás vůbec nejsou, a za cenu necelých 60ti korun bychom si to tady v životě nekoupili.. . Když tu stojí 100g syrového lososa 140kč, a odkud myslíte, že se k nám dováží.. Možná z Norska, ale stoprocentně přes Poláky.. Nedělám tu reklamu na Polsko, taky mě tam spousta věcí vyloženě se.e, ale když si člověk metodou pokus-omyl vybere to dobré, není nutné Polsko hned kompletně zatratit..

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fitness Authority a suplementace Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: