Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Plazer


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spider1029 napsal:
http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/16446-diablo-iii-vypada-dobre


abych začal šetřit na stolní PC, to asi na svám NTB nerozjedu :- ( .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
ja mam dobrou zkusenost posledni dobou z funn servrama...sice to neni ono, ale porad dokola expit je nuda
Přesně - nemám na to čas a bavit mě to bude stejně jen chvilku (než mi přijde Mass Effect 2 :-)) ), doporuč něco (server).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spider1029 napsal:
http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/16446-diablo-iii-vypada-dobre


Na DIII se těšim, ale teď jsem po letech nainstaloval stařičkou Ultimu Online, oprášil accounty a pořád je to pecka. r.v.97 a nějaký Wowko,GW apod. to sfoukne jak svíčku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Já mám na mysli přípravu na raid, při kterém se progressuje, počítá se s umíráním a taky tím, že opravy,jídlo,flasky nejsou nejlevnější věc, a 10 min na přípravu na ně určitě nestačí. A to ani nemluvím o crafted itemech.

Když si chytrej tak stačí, ja lognu 15min. před raidem, koupim na aukci nějaké suroviny, udělám s toho gemy a enchanty, naházim na aukci a po raidu jsem tak o 200-300g bohatší, což na večer raidu bohatě stačí a ještě zbyde. Všechno je teď neuvěřitelně levné, jen tak pro srovnání, 3 roky zpátky stála flaska asi 40g, ale goldy se vydělávali tak těžko, že je to jako kdyby teď flaska stála 500-1000g. (a ona zatím stojí pořád 30-40)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Gohan napsal:
Já mám na mysli přípravu na raid, při kterém se progressuje, počítá se s umíráním a taky tím, že opravy,jídlo,flasky nejsou nejlevnější věc, a 10 min na přípravu na ně určitě nestačí. A to ani nemluvím o crafted itemech.

Když si chytrej tak stačí, ja lognu 15min. před raidem, koupim na aukci nějaké suroviny, udělám s toho gemy a enchanty, naházim na aukci a po raidu jsem tak o 200-300g bohatší, což na večer raidu bohatě stačí a ještě zbyde. Všechno je teď neuvěřitelně levné, jen tak pro srovnání, 3 roky zpátky stála flaska asi 40g, ale goldy se vydělávali tak těžko, že je to jako kdyby teď flaska stála 500-1000g. (a ona zatím stojí pořád 30-40)

Nj, já bohužel nemám to štěstí a enchanting ani jwc nemám. Navíc už wowko ani tři měsíce nehraju a jsem vysmátý jak lečo, protože najednou je čas na vše
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Všechno je teď neuvěřitelně levné, jen tak pro srovnání, 3 roky zpátky stála flaska asi 40g, ale goldy se vydělávali tak těžko, že je to jako kdyby teď flaska stála 500-1000g. (a ona zatím stojí pořád 30-40)


Flaska driv byla na 2h, ted je na jednu. V TBC padali tokeny na Flasky a byla vic rozsirena alchemy, ktera je ted uplne k nicemu (na mainech), maximalne na transmute, flasky .. poty jsou k nicemu.
Levny .. jak se to vezme .. treba primordial saronite byl ze zacatku pres 2000g kus .. ted to kleslo na 1800 .. ale i tak, craft kde potrebujes 5-8 ks .. to uz tak levny neni. A to nemluvim o legendarce, kde jich potrebujes 25 ..
Goldy jsou vic dostupny nez driv, equip taky, veci na ench diky LFG uz nekupuje asi nikdo ..
kde to hrajes? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tie saronity to si vystihol veru, pálky teda pekné, esťe že bude nový boss vo voa teraz a možem skusať šťastie na legy, tých 5 na boots sa dá ešte nasisliť.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EmbrYoYo


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomi88 napsal:
EmbrYoYo napsal:
Tomi88 napsal:
Broken napsal:
Mass efect


ME2 nedávno vyšlo, super hra :)


ME2 výborná hra , ale bylo to nějaký krátký .... každopadně kdo nehrál doporčuju začít jedničkou a pak si přeimportovat charakter do dvojky... je to super když vás postavičky ve hře poznávají , vědí jakou máte minulost a co jste kde provedli :)


Ja som 1 prešiel, ale bolo to už dávno a savy som si nenechával. Napriek tomu môjho Sheparda starí známi spoznávali, tak to je asi jedno. Teraz ale viem, že si niekam uložím savy z 2, pretože sa budú dať importovať do ME3.


Jasný že ho jako takhle poznají , nicméně kupříkladu v jedničce jsem nechal umřít Urndota wrexe a když jsem pak dojel na tu kroganí planetu tak mi to dali pěkně vyžrat :) asi se to na postupu ve finále nijak neprojeví , ale je to maličkost která potěší ...
_________________
[img:9dd7d9ace4]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1130585834_1.jpg[/img:9dd7d9ace4]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spider1029


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 2:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hraje tu někdo runescape? Strašná bejkovina
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Hraje tu někdo runescape? Strašná bejkovina

JOOO nejlepší MMORPG ever
Zrovna teď ho hraju
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Gohan


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Gohan napsal:
Hraje tu někdo runescape? Strašná bejkovina

JOOO nejlepší MMORPG ever
Zrovna teď ho hraju

Jaký máš nick a jaké lvly? Sem to hrál už dááávno ale pak sem pařil wow a ted to azse pařím odznova :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně.Já to hrál tak 4-5 roky zpátky...A pak jsem se jen tak na to vzpomenul na podzim a začal jsem opět.Ale tentokrát už jako member.

Momentálně combat 105 a total 1620.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Gohan


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha member tak to je jiné kafe :D Máte nějaký český klan nebo tak něco?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuba14


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jsetli to tady už bylo ale já ted hraju hru poweplaymanager , podle mě nejlepší hra na internetu, máte svůj hokejovej klub ,včetně zaměstnanců ,zázemí, stadionu, sportovní akademie, každá zem zde má svou ligu ,která má nespočetně divizí (česko-6000 klubů) , zkuste si tuto hru a enjoy :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: