Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

njn Prinzi... ses buh proste.. ono je logicky ze PKcko nemuze delat nic jinyho nez PvP ..
VFP - mak nebo negr?? vidim dobre blood rock plate leginy?? to je totiz to o cem mluvim..
Jinak nevim kdes nabral to ze sem byl nbik.. moje zakladni postava byl vamp, na PvM best a ve stone morfu byl hafo dobrej aj proti PK, jenom trochu pomalej.. PvP sem hraval taky za clerika, ten nemel chybu, nesmrtelnej..

Jinak nechapu jak se muze prodat zasrany crafted by za takovou palku.. u nas jedine kdyz to bylo rare- cerny nebo flekaty.. viz. roby apod.
btw. hral sem na DP1
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prodal sem to za 450k a novy majitel to za tri ctvrte roku vydrazil za 650k...

na kelu je skillcapismus jestli si tomu nerozumel tzn ze vfp muzes mit pokud si udelas nekro quest mas magery 100 a nekromancy minimalne 80.. ale ted se pri pvp pouziva prevazne kvf svitky. taky je to o tom ze jaky skily si namakrujes takovy mas.. ja jsem delal pouze a jedine pvp a pak bs na crafty. a v podstate nic jinyho nez poradny pvp nema cenu na uo hrat.. pvm je prave pro newbiky

black dragon napsal : zakladni postava byl vamp, na PvM best a ve stone morfu byl hafo dobrej aj proti PK, jenom trochu pomalej.. PvP sem hraval taky za clerika

ano.. vzdyt jsem to rikal .. newbik :-)

black dragon napsal: njn Prinzi... ses buh proste

mam slusnej skill to jo , se statikovanim me vetsinou nedaji ani 4-5 lidi pokud jsem v lese.. je to ale mazec.. ses porad v pare a jen na tebe litaji kvf svitky.. bez staticu uhealim tak 3-4 ale jak kdy, vetsinou se da hodne vyhidovat.. nekdy lehnu taky.. proste kazdej nekdy lehne.. i ti nejlepsi
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak to dp1 sem hral uplne prvni.. to bylo nekdy v roce 2001 ale SUX.. vykaslal sem se na to .. dp bylo hodne sux.. hodne hodne hodne hodne sux :-) navic kelevar je prvni shard u nas :-)
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne ja narazel to ze hazes VFP a ze je to negr a na nohach mas platovy brneni, chapes to?
TO je ta nejvetsi demence co muze byt Kelevar proste pic*vina kdyz tam magove litaji v brneni a hazou KVF o tom mluvim..
hmm zacit hrat na DP v roce 2001 bych bral docela, kdybych tam vydrzel, tak bych byl snad aj supportovanej hrac:)
nj kazdymu podle jeho gusta.. me PvM bavilo, pac sem se bezproblemu drzel jako posledni zivej a i jako blbej vamp sem zachranoval vypravy..
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neni to picovina .. proste je to jako OSI .. mas 50 skilu a kdyz mas chut muzes mit na 100 vsechny.. diky tomu je taky na OSI shardech nejrychlejsi a nejnarocnejsi pvp na skill.. navic mag + kvf picovina neni.. vzhledem k tomu ze je to kouzlo ze ano ? :-) proste jsou lidi co radsi hnijou v dungach a pomalicku si hrajou a sou lidi ktery to nebavi.. me bavilo zabijet ostatni hrace pac je to vetsi vyzva.. umrit pri pvm muzou skutecne jen newbici :-)
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bushman


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BG1, BG2 (to je asi to nejlepsi co jsem hral), IWD I,II.. osobne se mi libi hry delane v tomhle engine vice nez treba NW Nights v aurore.

dost casu jsem mydlil TES (vsechny), ale Mrrowind s datadiskama je mezi nima nej... Tesim se na Oblivion!

Obecne nepohrdnu zadnym RPG a tahovou strategii.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu si myslet ze to spatne pisu, ne to ze si dement ..
je logicky ze mak bude hazet VFP, KVF , zrcadlo a podobny blbosti .. o to mi nejde, de mi o to ze je mag oblecenej v platovym brneni!

pomalicku no nevim, mel sem stejny bohatsvi jako lidi co jeli PvP .. nerikam ze me to nebavilo, ja to taky obcas jel, s vampem bez morfu - v cloveku aj s tim clerikem co sem mel.. jenom primarne sem jel PvM ..
s moc potvorama ses asi nesetkal, ze? kdyz flusnul takovej LAW - Lord Ancient Wyrm .. takovej peknej dracek, tak chcipl aj naboostovanej war
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baza


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukam ze tu sou samy tahovy strategove a RPG mani dyt to sou taky nice hry.moje nejlepsi hry sou asi Jagged aliance 2,W3,Diablo 2 atd......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TuKE


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V súčasnosti pravidelne hrávam:
World Snooker Chapionship 2005 (cca. 3xtýždenne)

Rekreačne:
CS - kedysi závislosť, teraz hodinku dve cez víkend

Hra na ktorú nezabudnem:
Dungeon Keeper

Mám ešte rád:
NHL, aj keď 04 sa mi naposledy páčila, 05 des a hrôza, 06 sa celkom dá, aj keď môj Sidewinder už nepostačuje :-/
Warcraft 3 aj FT - som lama, ale sem tam ma to chytí :-)

To je asi tak všetko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Budu si myslet ze to spatne pisu, ne to ze si dement ..
je logicky ze mak bude hazet VFP, KVF , zrcadlo a podobny blbosti .. o to mi nejde, de mi o to ze je mag oblecenej v platovym brneni!

pomalicku no nevim, mel sem stejny bohatsvi jako lidi co jeli PvP .. nerikam ze me to nebavilo, ja to taky obcas jel, s vampem bez morfu - v cloveku aj s tim clerikem co sem mel.. jenom primarne sem jel PvM ..
s moc potvorama ses asi nesetkal, ze? kdyz flusnul takovej LAW - Lord Ancient Wyrm .. takovej peknej dracek, tak chcipl aj naboostovanej war


ehm ja chapu co se mi snazis rict.. nechapu ale co ti na tom ze amg am brneni vadi.. resp na osi shardech nejsou povolani tudiz tam ani nemuze byt zadnej mag.. ja to asi blbe napsal asi to nebude tim ze ses uplnej dement :-)
proste nechapu proc furt dokola opakujes picovinu o magovi v plate kdyz sem ti vysvetlil ze na kelu zadny specializace nejsou . tudiz mag muez byt craft atd.. jasny ?

ad wyrm.. no lol jen newbik se necha sflusnout drakem.. protoze nezlob se na me moment kdy drak fluse se da nadherne vystihnout a zdrhnout tomu
o pvm mi nemluv za ty 4 roky hrani jsem v par dungach byl ver mi.. navic nez se clvoek pvp nauci tak do dungu chodi.. a teda bez lhani ti rikam ze v dg me zabili akorat lagli +7 lucistnici a to jen v dg v kterym diky dispelum nemuzes jet v morfu :-)
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to je to klasicky vybirani skillu na zacatku ne?
Vadi mi na tom ten princip, videls nekde jinde maga, kterej je schopnej navliknout zbroj urcenou pro valecnika?proste by mel mit jenom jednu specialiazi, pripada mi to tak lepsi..

Ten drak se da vychytat to mas recht.. byl tam dungeon - Fire (nevim jak u vas), ale u nas to bylo tak ze si tam vesel a nemel si vubec nic.. musel sis tam naharvit, crafti ti udelali zbroj, rangeri natamovali zvirata apod. .. u nas to pekne upravili.. asi na 1/10 obrazovky byli u sebe dva LAWove, chtel bych te videt maestro, jak bys ani jednou nelehnul.. btw. LAW, Balron sou svine co davaji IK bez mrknuti, vzdycky sem byl nasranej kdyz sem ho dostal jako stone vamp, naboostovanej od clera a jeste rybkama.. a to ani nemluvim o LD..

Kdyz sem to hral naposledy, tak sem ani moc nechodil dungy, koupil sem si lodku a udici, sel sem chytat kouzelny rybky a mapy :) behem dvou tydnu se tak da vydelat i 1M, bohuzel zacli delat vsici.. a ja se na to vysral uplne..
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na kelu je stejnej ancient wyrm ale novy verdata daly svetu chromatic wyrma a to je masakr.. ten skutecne dava instant i kdyz ses v morfu.. ale jinak ? balron.. tomu zdrhnes, drakum vsem zdrhnes.. v podstate vsem krome archery zdrhnes.. archer jak vystreli 5 sipu zaraz z +7 luku a +2 sipky tak ses v pici :-)

zkus si zahrat na kelu.. uvidis ze te ta svoboda bude bavit daleko vic nez povolani
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja uz se na to vykaslal a nechcu to hrat uz vubec, je to neskutecne na zavislost.. jeste ze se nikde ty hodiny na UO nepocitali.. jenom na GZ mam nahranejch asi 3000 hodin cistyho casu,mozna vic..

Ty to nechapes, ty premyslis za maga.. ja premyslim za vampa v morfu.. to je proste ten co to vsecko musi vymlatit a oddrit to rucne.. jelikoz u toho Wyrma stojim a kdyz chce flusnout,tak nestiham utect.. o Balronovi ani nemluve, kdyz do nej rubu a dostanu IK, tak nemuzu nijak utect..
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WoW nic moc?? tak to si asi ani necetl recenzi natoz abys to i hral ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broken


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo wow je bezva,jenze jsem musel s touhle hrou zavcas skoncovat,jinak by se zase vytvorila nebezpecna zavislost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: