Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
flew


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 6:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pláčeš, protože to nerozjedeš bo co
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Myslíš ten nejvíc hype shit 2016? Optimalizace na PC je jako cestovat v čase, ta grafika odpovídá hrám tak o 10 let dozadu. Je to smutný, hodně hodně smutný. A ještě si za to říct 60E je docela drzost

Z tohoto důvodu mám rád Steam. Když se mi sekal a padal Zaklínač, vrátil jsem ho a dostal jsem zpátky peníze.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozjedu. Odehrál jsem tak 6hodin. Ostatně i metacritic tomu dává "slušný" score 2.9. To hodnotí lidi ne zaplacený herní časopisy/weby.
Se koukni na twitch, na PC verzi a ne, nemají staženou grafiku aby mohli streamovat, ono to je fakt tak hnusný. Ta ps4 zatím vypadá líp. A to konzolový ovládání i na pc je prostě strašnej mor poslední doby. Fakt netuším, co by tam člověka bavilo víc jak řekněme dát tak 5-10 planet max, všechno je to potom stejný.
PS: ještěže existuje GOG verze na vyzkoušení, za tohle dát 60E může fakt šílenec

http://www.metacritic.com/game/pc/no-mans-sky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to se dalo cekat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hrajete nekdo Division ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, rychle to omrzelo .. opět více slibů předem než reality. Čekám na ty ještě dva přídavky, co tam maj letos přidat ..

*edit* - update
http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-US/news/152-270142-16/the-hunt-for-loot
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2016 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem neodolal a po cca 2 letech zase zacal parit WoWko. Posledni 2 - 3 mesice, a pekne me to zatim drzi.
Kdyby nekdo mel zajem se pridat tak tady, free server, co obcas spadne a laguje atd ) ale moji postavu tam ma uz od 2009, a to je na free server podle me dost dobre.
http://www.twinstar.cz/ Verze Cata 4.3.4. , max lev 85.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2016 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam tam druida lvl 84 uz min. rok mozno 2 a nejak ma to odradilo dalej hrat :\ Cata je proste chujovina. Ostatne na Kronos 1 mam 60 enh shamana kvoli tomu aby som vedel ake to na vanille bolo a kvoli rozdavaniu IK co som predtym nezazil >:) .

No TBC je a ostane srdcovka. Co tam maju server tak sa hovori o tom ze tam bude wipe a dostanes instant 60tku. Tak to vypada, ze najskor zakotvim tam ked to spustia riadne. Teraz je to len taky test.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2016 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

speedy napsal:
Mam tam druida lvl 84 uz min. rok mozno 2 a nejak ma to odradilo dalej hrat :\ Cata je proste chujovina. Ostatne na Kronos 1 mam 60 enh shamana kvoli tomu aby som vedel ake to na vanille bolo a kvoli rozdavaniu IK co som predtym nezazil >:) .

No TBC je a ostane srdcovka. Co tam maju server tak sa hovori o tom ze tam bude wipe a dostanes instant 60tku. Tak to vypada, ze najskor zakotvim tam ked to spustia riadne. Teraz je to len taky test.


Ja tam taky parim od TBC casu, ale vubec me neprijde, ze by wotkl nebo cata bylo v necem horsi.
Samozrejme to patch od patchu je stale jednodussi, jako levelovani, kilovani atd... ale v pvp je to pro vsecny stejne a uzivam si to jako arcane mage )
Ale pvp na TBC bylo taky super, a klidne bych to zase skusil, dostat 60ku tak 10 levelu uz se da dodelat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2016 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole kdo hraje nějaký starý zabugovaný free, když teď vyšel našlapanej Legion...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2016 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Legion dobrej tak na mesic jinak ta hra je jak chození do prace , akorat cloveka nuti bejt ve hre i kdyz to nikam nevede + ten prvni raid je hnus a nuda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2016 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, chtěl bych se zeptat na radu. Koupil jsem xbox one a mám půjčené tři hry na xbox 360. Půjdou mi přehrát? Mě se to nepodařilo rozjet, nevím jak. Nastaveno mám My home xbox one. Musím mít jen hry na xbox one? Nejsem velký znalec her, takže skoro nic o tom nevím. Popřípadě mi můžete hodit nějaký odkaz na hry, kde se dají koupit nové i použité. Díky vám za váš čas a odpovědi.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2016 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Xbox storu se dají stáhnout zdarma hry, hratelné dema nebo ukázky her před vydáním. Já si třeba ač odpůrce fotbalu (a hlavně fotbalistů) stáhl PES 2017 a ve dvou je to sranda a je mě jedno, že mám jeden stadion a pár týmů.
Jinak hry se dají sehnat klasicky na sbazaru, bazos, bazary najdeš klasicky přes google, žádný nemám vyzkoušený, tak nebudu dávat radši odkaz.
Spoustu dobrých informací jsem našel na https://console-forum.net/ kde máš i sekci bazar.
Tu zpětnou kompatibilitu na X360 neznám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2016 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Len tak na okraj, preco si predtým, ako nieco podobne kupis, trosku informácií nenastudujes, aj tu spatnu kompatibilitu ano/nie vies zistit za 15sekund na googli. Zvlastne...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: