Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út duben 23, 2019 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Tommy je to jen hra víš.


XD No prikladem budiz sam Brenton Tarrant a jeho vyjadreni z manifestu:


Were you taught violence and extremism by video
games,music,literature,cinema?

Yes, Spyro the dragon 3 taught me ethno-nationalism. Fortnite trained me
to be a killer and to floss on the corpses of my enemies.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak tommy, pravdu mas. Len som zvedavy ake hry hrali ludia v minulosti, ked viedli tolko vojen. Asi medal of honor a battlefield
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím tommy já jsem hrál skoro vše třeba 12 hodin gta jel jsem pak autem a neměl jsem potřebu nikoho zabíjet narážet nic. Nebo Dark Souls jsem dohrál a ani jednou jsem se u toho nevztekal jsem zkrátka asi kurevsky vyrovnanej. Ale věřím, že když je někdo duševní kripl nebo vyfetovanej duševní kripl tak skutečně ve filmech hrách takováhle duševní a lidská nula a odpad může najít inspiraci. Ale třeba i v knihách, televizních zprávách vlastně ve všem


Řešení je jednoduché všichni se zavřeme mezi 4 stěny nebudeme chodit ven nebudeme číst ani nic sledovat a nikoho nezabijeme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasne ale sou takovy jako Tarrant ktery to sam rekl a kdyz po jeho utocich zakazali utocne zbrane asi by meli logicky i hry? Ted si predstav jak by to vypadalo kdyby misto Fortnite a Spyro the dragon hral zmineny Mortal Kombat, nebo Soldier of Fortune a Doom
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud někdo řekne, že ho inspirovali hry tak lže. Měl to už v sobě.. To je jak kdyby hraní airsoftu inspirovalo k tomu jít si zastřílet lidi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď si představ Tommy, kolik je smutnejch lidí, co hrajou farming simulator, ale nemůžou si zařídit kombajn a sklidit pořádnou dávku obilí
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Teď si představ Tommy, kolik je smutnejch lidí, co hrajou farming simulator, ale nemůžou si zařídit kombajn a sklidit pořádnou dávku obilí


!!! Od dob farmville vznilo Guerilla gardening - de facto farmářský terorismus, který přímo útočí na místa, která sloužila jako odkladiště nedopalků a psích exkrementů! Ohrožení společnosti číhá všude
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Grimley napsal:
Teď si představ Tommy, kolik je smutnejch lidí, co hrajou farming simulator, ale nemůžou si zařídit kombajn a sklidit pořádnou dávku obilí


!!! Od dob farmville vznilo Guerilla gardening - de facto farmářský terorismus, který přímo útočí na místa, která sloužila jako odkladiště nedopalků a psích exkrementů! Ohrožení společnosti číhá všude


Škoda, že kruhy v obilí byly dřív než farming simulátor viděl bych v tom jistou souvislost jinak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Pokud někdo řekne, že ho inspirovali hry tak lže. Měl to už v sobě.. To je jak kdyby hraní airsoftu inspirovalo k tomu jít si zastřílet lidi.


on primo rika ze ho ta hra neco naucila a vycvicila , myslim ze ty hry hral prave proto aby byl pripraveny a hry pouzival za timto ucelem.... ve stejnem smyslu jako vojaci kdysi pouzivali jako trenazer a simulator valky nasi hru Operation: Flashpoint

nemyslim ze je ten pripad ze mel neco v sobe a hra to v nem vzbudila, coz potvrzuje ten jeho manifest... on sel zabijet vedome na zaklade migracni krize. Takze tim spoustecem u nej bylo tohle a ne hry... tak bych to pochopil.... minimalne z toho co rika o te hre Fortnite je to zrejme
u toho Spyro the dragon uz lze o inspirovani polemizovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele tohle fakt udelaji s clovekem drogy nebo ses uz tak proste narodil?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: pá květen 03, 2019 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: pá květen 03, 2019 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
nevim no nehral sem tu hru a nevim o cem to je, hral to nekdo? Ale neco na tom bude.... https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/503966-fortnite-je-horsi-nez-drogy-nebral-si-servitky-princ-harry.html?fbclid=IwAR3yRnPgeY5IXR0Yb4k9AQ60bpOLjJh1dQPrybYp0aTT8cs41Fvho1JSn5k


Od někoho kdo sám byl několikrát vyfetovanej a od někoho kdo střílel lidi in real life to neberu jako argument. Co bys dítěti dal na hraní stříkačku s herakem nebo PC hru fortnite nebo jakoukoliv jinou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: ne červen 16, 2019 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci si koupit koneccne lepsi mys a herni, celou dobu sem pouzival obyc malickou laserovou Geniusku ale cim vic se divam kterou vybrat tim vic se dotoho zamotavam a zjistitl sem ze je to dost sazka do loterie, protoze jsou zde 3 uchopy podle ktereho jsou 3 druhy mysi pro ten dany uchop.
Ja zjistil ze vzhledem k malym rozmerum me dosavadni mysi pouzival finger tip grip, ale jak mam zjistit jestli by me nesedel vic claw grip kdyz nemam moznost si to zkusit? Ten treti uchop mysi palm grip zavrhuju protoze z pohledu laika to jsou velke mysi do cele dlane a nepracuji tak v mireni prsty ale dlan....aspon z toho co sem se docetl na netu.

Jaky uchpop pouzivate a jaky je podle vas pro hrani FPSek nejlepsi? Mam obavy ze koupim mys a zjistim ze mi nebude sedet do ruky.

Mohl by nekdo znalejsi detailneji popsat rozdil mezi claw a finger tip gripem,protoze jako laikovi mi prijdou dost podobne a ja nevim jesi pro ktery se rozhodnout (ja mam extremne malou mys a u ni neni moznos aby se vubec dotykala dlane.... pokud by byla delsi a dotykala se dlane tak uz to neni finger tip grip ale claw grip? A jake sou vyhody a nevyhody mezi obouma uchopama hlavne v kontextu pro hrani FPS her?

Jinak z tech ostatnich kriterii beru jako jasnou volbu optickou,dratovou a ostatni tak dulezite neni ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne červen 16, 2019 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup si xbox a usetris si starosti s mysi ...usetrenej cas venuj hledanim dabla v obycejnejch vecech....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2019 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Chci si koupit koneccne lepsi mys a herni, celou dobu sem pouzival obyc malickou laserovou...

Zálaší spíš jak velkou máš ruku.

Já mám velkou ruku, a větších myší se moc nedělá.

Pokud chceš něco top za 1500-2000,-, tak bych bral Logitech (G502), ten mám doma.

Pokud si na budgetu, tak okolo 500,- je podle mě docela ok třeba A4tech Bloody...

Jinak do 14dnů můžeš v klidu vrátit z eshopu, takže nic neriskuješ, jen cestu na pobočku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: