Golden six


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Golden six  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Golden six
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 6:45 am    Předmět: Golden six Odpovědět s citátem

Zdravím,
zkoušel někdo tenhle tréning?Nějaké zkušenosti,tipy?A je použitelný/vhodný pro začátečníka?
Diky za reakce

3x týdně
Dřep - 4x10
Bench - 3x10
Shyb - 3xmax
Ramena VC za hlavou 4x10
Biceps VC - 3x10
Bricho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 7:36 am    Předmět: Re: Golden six Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Zdravím,
zkoušel někdo tenhle tréning?Nějaké zkušenosti,tipy?A je použitelný/vhodný pro začátečníka?
Diky za reakce

3x týdně
Dřep - 4x10
Bench - 3x10
Shyb - 3xmax
Ramena VC za hlavou 4x10
Biceps VC - 3x10
Bricho


Podle me na prd, je toho malo a je furt to same.
Chybi tam tricaky, a ramena bych urcite jel pred hlavou, za hlavou max jako doplnek obcas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2016 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tohle pry jel Arnie v zacatcich, pry doporuceno pro zacinajici pro slusny narust hmoty, nic jen jsem chtel vedet jestli nekdo nezkousel, klidne to muzete locknout :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2016 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No tohle pry jel Arnie v zacatcich, pry doporuceno pro zacinajici pro slusny narust hmoty, nic jen jsem chtel vedet jestli nekdo nezkousel, klidne to muzete locknout :)


Tohle bude fungovat, je tam dřep, tlak, přítah, plus doplněk na ruce, víc do začátku nepotřebuješ. Jen bych přidal tak dvě série dřepů a aspoň tři série shybů.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle tréning mi docela vyhovuje, cvičím teprve třetí týden, tak se určitě nechci tlačit do nějakého splitu, který bych stejně neodcvičil kvalitně (po hlubokých dřepech mám docela dost ) akorát doufám že to vydrží kolena a ramena.U těch ramen to rači střídám i před hlavu.Jen nevím jak dlouho si můžu dovolit takový tréning cvičit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 6:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cose tyce me
Uber dve seky na ramenou a delej je vepredu
A asi bych prudal na drepech i shybech ( a potom bych soupll dve serky tricaku,na biceps staci taky jenom dve)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ na ty ramena budu dávat rači pozor a uberu, sice zatím níc nebolí, nepraská :D ale riskovat nechci.U shybu určitě chci přidat, ale momentálně jsem na tom silově dost bledě, jsem rád že udělám 3x6 s oporou , jěště jsem se chtěl zeptat, na břicho cvičím krčení kolen ve visu, může to mít negativní efekt na ramena, jakože je to jěště dál přetížit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, cvičím tenhle systém cca 3 měsíce s tím, že jeden den v týdnu dávám místo dřepu MT a mám tam jěště doplněné něco na triceps.Stravu střídám obden kdy jeden den vypadá např.ráno 4ks vejce,svačina buď asi 100g masa nebo konzerva tuňáka,oběd co restaurační menu nabídne takže většinou zase nějakých 100-120g masa,po tréningu dvě odměrky proteinu,odpo svačina buď cottage nebo sýr nebo šunka,na večeři nějaké maso cca 200g,před spaním protein.Další den zase ráno banán,150g jogurt a protein,svačina jogurt+musli nebo vločky,oběd zase menu,odpo svačina a večeře stejná.Věc je taková, že po těch cca třech měsících jsem možná tak kilo nahoře, otázka zní je li to adekvátní progress nebo ne.Snad každou webovku co jsem prolezl,všude jsem se dočetl defakto to samé, začátečnická rutina: základní cviky, zbytečně nedrtit malé svaly jako biceps, prostě fullbody 3x týdně.Další věc je že každý je jiný,takže uvažuju jestli u toho tréningu vydržet třeba do konce roku, nebo zkusit něco jiného.Díky za reakce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 5:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký je tvůj cíl?

Jak dlouho cvičíš?

Jak dlouho chceš ještě v životě cvičit?
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelikož mám nějakých 81kg na 179cm tak bych chtěl prvně určitě nabrat svaly,potom se hlavně zlepšovat v dřepu,MT a benchi.
Cvičím cca ty tři měsíce, od začátku vlastně jedu ten golden six routine.
Cvičit budu tak dlouho dokud mě to bude bavit a tělo mi to dovolí (28 let )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a telo vypada jinak ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fotky nedělám, ale řek bych že břicho trochu splasklo,stehna a hrudník se možná nepatrně vylezly, ale může to být jen pocit protože něco dělám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak se vyfot to je nejlepsi kontrola :-) na vahu se vyprdni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tři měsíce jsou málo na cokoliv. Pokud chceš cvičit dlouho, nauč se i vydržet u jednoho tréninku relativně dlouho. Pokud ti jde o tyhle tři cviky, udržuj je v tréninku, jen měň provedení. Sklon navice,velká činka, jednoručky, postavení nohou, rovné nohy nebo klasický MT, sumo, u dřepu také, postavení nohou, přední, zadní dřep, low bar, high bar. A doplňky si měň dle libosti. Pokud budeš pár let udržovat v tréninky tři základní cviky a třeba jednou za 3 měsíce modifikuješ provedení, budeš vidět výsledky.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně no tři měsíce je prd, právě jsem se chtěl zeptat jestli se u takovýho tréningu dá vydržet třeba rok v kuse a mít progress, protože různě po netu jsem čet že jsou to tréningy třeba na 4-8 týdnů a já jsem po třech měsících defakto beze změny, na druhou stranu zase beru že třeba to žrádlo asi není uplně ideální.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Golden six Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: