Grogy...Nový začátek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grogy...Nový začátek  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grogy...Nový začátek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grogy


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk- Jo, Alavis mi vždy pomohl, za mě je to fakt nejkvalitnější produkt kterej se dá koupit (kterej znám) a kterej fakt pomůže. Předávkování bych se u alavisu nebál, to by ty dávky musely bejt fakt hodně extrémní. Animal flex jsem nikdy nebral ale ten má tady obecně docela pozitivní ohlasy, jenom cenově to bude o kus jinde než alavis.


IronAndrew- Rozhodně nesouhlasím, že dávkování nad 5g je zbytečný. Záleží na hmotností toho kdo to bere (pro někoho kdo má 50kg by 5g asi mohlo bejt dostačující) ale když mám 120kg, tak nevidím důvod, brát jen těch 5 gramů. Samozřejmě, pokud bych si to chtěl z nějakýho důvodu "šetřit" aby mi to vydrželo delší čas,tak je lepší 5g jak nic a za nějakej čas zlepšení určitě nakonec taky přijde. Ale rozhodně to nebude tak efektivní s tak malým dávkováním. Těch 5g bude ideální dávka po ustoupení bolesti, na doléčení, popřípadě kdykoliv jindy, kdy není problém, čistě jako prevence. Toť můj názor, ale každej si to může brát, jak uzná za vhodné
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já to vidím jinak.. tvých 30g je jak dávka pro 600kg osvalené hříbě. A zvýšený dávky pro tebe zhruba o 5násobek nebude mít takovou využitelnost možná ještě 2násobek věřím, že tělo zvládne. Ale tohle je tvůj boj. Odjel jsem nedávno Smolova, který jsem měl na dřepy a zároveň i na benche (4x týdně dřepy, benche v intezitě 70-85 při vysokém objemu v základním cyklu a v intezivním cyklu 85-95 3x týdně při vysokém objemu) na běžném doporučeném dávkování alavisu a trénink jsem odjel a to jsem začínal s tím, že jsem měl v píči úpon v kolení, který při vyšší intezitě byl po cestě z posilky cítit i ten den. Takže mi běžný dávkování pomohlo jak s "vyléčením" tak udržení pevnosti vazů a šlach.. z toho usuzuji i ze zkušenosti jiných, že vyšší dávkování u tohodle nemá žádný vliv. Ale třeba sem napíše někdo kdo ví o látkách v Alavisu jako je methylsulfonylmethan, glukosamin sulfát, a kolagenu a jejich zvýšeném dávkování nad rámec DDD. A budeme tím pádem oba chytřejší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
No já to vidím jinak.. tvých 30g je jak dávka pro 600kg osvalené hříbě. A zvýšený dávky pro tebe zhruba o 5násobek nebude mít takovou využitelnost možná ještě 2násobek věřím, že tělo zvládne. Ale tohle je tvůj boj. Odjel jsem nedávno Smolova, který jsem měl na dřepy a zároveň i na benche (4x týdně dřepy, benche v intezitě 70-85 při vysokém objemu v základním cyklu a v intezivním cyklu 85-95 3x týdně při vysokém objemu) na běžném doporučeném dávkování alavisu a trénink jsem odjel a to jsem začínal s tím, že jsem měl v píči úpon v kolení, který při vyšší intezitě byl po cestě z posilky cítit i ten den. Takže mi běžný dávkování pomohlo jak s "vyléčením" tak udržení pevnosti vazů a šlach.. z toho usuzuji i ze zkušenosti jiných, že vyšší dávkování u tohodle nemá žádný vliv. Ale třeba sem napíše někdo kdo ví o látkách v Alavisu jako je methylsulfonylmethan, glukosamin sulfát, a kolagenu a jejich zvýšeném dávkování nad rámec DDD. A budeme tím pádem oba chytřejší.


"Tvých 30g"? já jsem psal něco o 30ti gramech? Jediný co jsem napsal, bylo to, že 5g je málo. Pokud bys mě chtěl chytat za slovo tak jsem napsal že alavis dávkuju jako pro 300kg koně (což byla stejně lehká nadsázka, ale budiž) tak by to byla dávka 13,5g, což má do údajných (rozhodně ne mých) 30g dost daleko. Takže buď tak hodnej a nepiš tady tyhle ty bludy. Navíc nikdo se na tvůj názor na dávkování neptal, takže si dávkuj jak chceš a nezasírej mi to tady.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink z 16.10.

Mrtvola
3x70
1x120
1x170
1x220
1x260
1x270


No, asi by se hodil nějakej komentář k tomuhle tréninku. Celej den stál úplně za hovno. Byl jsem unavenej, takovej skoro jak nemocnej, asi jsem i něco blbýho snědl, bylo mi fakt na hovno. Do toho mi ještě psal sparing, že ten den nebude stíhat a že potřebuje jít později. Já teda úplně nesnáším večerní tréninky, jsem většinou už unavenej a za moc to nestojí. Ale nechtěl jsem to rušit, takže jsem šel, někdy asi na 6tou nebo 7mou cvičit. V plánu byly mrtvoly ale už na těch mrtvolách jsem cítil, že jsem fakt měl zůstat doma, trošku se mi motala hlava a chtělo se mi zvracet. No, na nátlak sparinga jsem stejně jedničkama došel až na 270 ani to nebylo tak hrozně těžký. Víc jsem na mrtvoly jít nechtěl, už tohle byl výkon tak jsem si říkal že si sednu někam na stroj, trošku doprotáhnu záda a vyseru se na to. Nakonec po jedný sérii stahování horní kladky jsem naznal, že se na to vyseru hned tak jsem se zbalil a jel domů. Ještě jsem si, už za asistence přítelkyně, udělal večeři, 500g brambor a 500g hovězí steak, snědl jsem to, pak jsem lehl a ležel, už začínaly přicházet takový ty klasický příznaky chřipky jako je bolest kloubů, atd. To bylo úterý. Středu jsem celou proležel, to mi fakt nebylo dobře, měl jsem teploty skoro 39, zvracel jsem, průjmy jsem měl, to byla lahoda. No a v čtvrtek už jsem byl naopak zdravej stejně jsem ještě kus dne proležel ale už jsem pořeboval dělat i nějakou neodkladnou práci, takže už jsem zase normálně fungoval. Tréninky jsem ale nakonec vynechal dva, takže jsem pak šel zase až po týdnu.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink z 23.10

Dřepy
3x20
3x60
3x100
3x140
3x160
3x180
1x200
3x140
3x140
3x140

GHR
10x
7x
7x
7x
7x
7x
7x

Benč
10x20
5x60
5x100
5x120
3x140
3x140
3x140

Na první trénink po týdnu, po nemoci, docela dobrý. Dřepy šly hezky, nejdřív jsem se divil, ale 200 už jsem zkurvil. Benče byly docela těžký, nějak jsem se do toho nemohl pořádně namostovat, ale úplná tragédie to nebyla.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nechci ti rušit log s takovýma dardama. Jenom bych ti rád ušetřil peníze z Alavisu. Jednoduše nefunguje. Nebyl vědecky prokázaný mechanismus, proč by měla kloubní výživa fungovat. Není na to jediná klinická studie.

Vím o čem mluvím. Sežral jsem Alavisu kila, než jsem byl přesvědčen o nefunkčnosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2018 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Ahoj, nechci ti rušit log s takovýma dardama. Jenom bych ti rád ušetřil peníze z Alavisu. Jednoduše nefunguje. Nebyl vědecky prokázaný mechanismus, proč by měla kloubní výživa fungovat. Není na to jediná klinická studie.

Vím o čem mluvím. Sežral jsem Alavisu kila, než jsem byl přesvědčen o nefunkčnosti.


2/0 příspěvků? že by další fake profil iroandrew?


Děkuju ti za názor, nicméně alavis je jediná kloubní výživa která mi kdy minulosti pomohla (a právě teď zrovna taky pomáhá), věděcky prokázaný mechanismus, i klinický stude mi jsou ukradený, cvičím už dost dlouho na to, abych na sobě zvládl posoudit jestli to funguje nebo ne. A alavis je opravdu jediná kloubní výživa kterou považuju za opravdu funkční. Pokud znáš něco co funguje ještě lépe než alavis, tak posílej odkaz, moc rád se podívám.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2018 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink z 25.10.

Mrtvola
3x110
3x160
3x200
3x250
1x280
1x280

Tlaky s jč v leže
10x10
10x20
7x30
7x40
5x50
5x50
5x50

Peck deck
10x
10x
10x
10x
10x


První mrtvola po nemoci. S ohledem na to, docela ok. Bez ohlednu na to, dost těžký. Do 250ti úplně v klidu, rezerva několik opakování. 280 těžký, to už by na trojku rozhodně nebylo. dvojka, v první sérii, možná.
Tlaky s jednoručkama docela dobrý, tím jak se rameno lepší, tak už to můžu docela v pohodě jet, i když ve spodní fázi nemám 100%ní rozsah, tam se s tím ramenem necítím tak komfortně. 50tky na tlak lehkoučký, ale je to dost rozklepaný, zase nezvyk.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2018 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy napsal:
OukyDouky napsal:
Ahoj, nechci ti rušit log s takovýma dardama. Jenom bych ti rád ušetřil peníze z Alavisu. Jednoduše nefunguje. Nebyl vědecky prokázaný mechanismus, proč by měla kloubní výživa fungovat. Není na to jediná klinická studie.

Vím o čem mluvím. Sežral jsem Alavisu kila, než jsem byl přesvědčen o nefunkčnosti.


2/0 příspěvků? že by další fake profil iroandrew?


Děkuju ti za názor, nicméně alavis je jediná kloubní výživa která mi kdy minulosti pomohla (a právě teď zrovna taky pomáhá), věděcky prokázaný mechanismus, i klinický stude mi jsou ukradený, cvičím už dost dlouho na to, abych na sobě zvládl posoudit jestli to funguje nebo ne. A alavis je opravdu jediná kloubní výživa kterou považuju za opravdu funkční. Pokud znáš něco co funguje ještě lépe než alavis, tak posílej odkaz, moc rád se podívám.


Já si pak míchal vlastní Alavis na 4fitness, vyšlo to levněji, akorát chuť byla hnusnější. Tady moc není co dokazovat, ten mechanismus funkčnosti kloubní výživy jednoduše neexistuje. viz. https://en.wikipedia.org/wiki/Clinical_trials_on_glucosamine_and_chondroitin Je důvod, proč je to potravinový doplněk a ne lék.
Sám rozhodně nejseš relevantní vzorek, abys poznal účinek. Jsi ovlivněn milionem faktorů, může tam být placebo efekt, můžeš si účinek namlouvat. Nefunguje to, vyhazuješ peníze oknem. ( Taky mne to sralo když jsem na to přišel, běhám, posiluju a mám hodně přes sto kilo, myslel jsem si že bez toho nemůžu existoval a voilá rok bez Alavisu a nohy jsou nemlich stejný....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2018 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
grogy napsal:
OukyDouky napsal:
Ahoj, nechci ti rušit log s takovýma dardama. Jenom bych ti rád ušetřil peníze z Alavisu. Jednoduše nefunguje. Nebyl vědecky prokázaný mechanismus, proč by měla kloubní výživa fungovat. Není na to jediná klinická studie.

Vím o čem mluvím. Sežral jsem Alavisu kila, než jsem byl přesvědčen o nefunkčnosti.


2/0 příspěvků? že by další fake profil iroandrew?


Děkuju ti za názor, nicméně alavis je jediná kloubní výživa která mi kdy minulosti pomohla (a právě teď zrovna taky pomáhá), věděcky prokázaný mechanismus, i klinický stude mi jsou ukradený, cvičím už dost dlouho na to, abych na sobě zvládl posoudit jestli to funguje nebo ne. A alavis je opravdu jediná kloubní výživa kterou považuju za opravdu funkční. Pokud znáš něco co funguje ještě lépe než alavis, tak posílej odkaz, moc rád se podívám.


Já si pak míchal vlastní Alavis na 4fitness, vyšlo to levněji, akorát chuť byla hnusnější. Tady moc není co dokazovat, ten mechanismus funkčnosti kloubní výživy jednoduše neexistuje. viz. https://en.wikipedia.org/wiki/Clinical_trials_on_glucosamine_and_chondroitin Je důvod, proč je to potravinový doplněk a ne lék.
Sám rozhodně nejseš relevantní vzorek, abys poznal účinek. Jsi ovlivněn milionem faktorů, může tam být placebo efekt, můžeš si účinek namlouvat. Nefunguje to, vyhazuješ peníze oknem. ( Taky mne to sralo když jsem na to přišel, běhám, posiluju a mám hodně přes sto kilo, myslel jsem si že bez toho nemůžu existoval a voilá rok bez Alavisu a nohy jsou nemlich stejný....



Co na to říct...snad jen to, aby ses naučil, nevnucovat svůj názor lidem, kteří ti taktně naznačí, že je absolutně nezajímá
Opravdu nemám čas ani náladu se s tebou o něčem dohadovat, takže když tomu nevěříš tak to neber, já sem naivní trouba co tomu věří (a to prokazatelný zlepšení je čistý placebo), tak to budu dál brát a vyhazovat za to peníze.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2018 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink z 27.10.

Dřepy
3x20
3x60
3x100
3x140
3x160
3x160
3x160
3x160
3x160

Leg press
10x
10x
10x
10x
10x

Hip Trust
8x110
8x140
8x170
5x210
5x250

Benč dynamika
10x20
5x60
3x80
3x80
3x80


Dobrý. Dřepy sice nejsou silově nic extra, ale technicky se to teď fakt zlepšuje.
Hip truster docela peklo. Ani ne tak silově (docela jsem čuměl na 5x250 to už je těžký i na mrtvole) ale hrozný peklo je to, jak ta činka tlačí na břicho. Nevím jestli je v tom nějakej grif, nebo prostě jen držet hubu a pak se někde v koutě vybrečet , ale když jsem viděl video od Big Z jak to jede s 400kg nevypadalo to, že to bude tak bolet Jinak ty poslední asi 3 série jsou pravděpodobně PR, nikdy jsem to nešel víc než s asi 140kg, ale zvýrazňovat to tam nebudu, protože silově to fakt těžký nebylo, příště zkusím 300+ a uvidíme.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2018 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LOL jaký názor ? Pochop že ten princip té výživy ani nemá jak fungovat, není absolutně nic prokázané. To není o názoru. Btw měl jsem za to, že je to tu diskuzní fórum.


grogy napsal:
OukyDouky napsal:
grogy napsal:
OukyDouky napsal:
Ahoj, nechci ti rušit log s takovýma dardama. Jenom bych ti rád ušetřil peníze z Alavisu. Jednoduše nefunguje. Nebyl vědecky prokázaný mechanismus, proč by měla kloubní výživa fungovat. Není na to jediná klinická studie.

Vím o čem mluvím. Sežral jsem Alavisu kila, než jsem byl přesvědčen o nefunkčnosti.


2/0 příspěvků? že by další fake profil iroandrew?


Děkuju ti za názor, nicméně alavis je jediná kloubní výživa která mi kdy minulosti pomohla (a právě teď zrovna taky pomáhá), věděcky prokázaný mechanismus, i klinický stude mi jsou ukradený, cvičím už dost dlouho na to, abych na sobě zvládl posoudit jestli to funguje nebo ne. A alavis je opravdu jediná kloubní výživa kterou považuju za opravdu funkční. Pokud znáš něco co funguje ještě lépe než alavis, tak posílej odkaz, moc rád se podívám.


Já si pak míchal vlastní Alavis na 4fitness, vyšlo to levněji, akorát chuť byla hnusnější. Tady moc není co dokazovat, ten mechanismus funkčnosti kloubní výživy jednoduše neexistuje. viz. https://en.wikipedia.org/wiki/Clinical_trials_on_glucosamine_and_chondroitin Je důvod, proč je to potravinový doplněk a ne lék.
Sám rozhodně nejseš relevantní vzorek, abys poznal účinek. Jsi ovlivněn milionem faktorů, může tam být placebo efekt, můžeš si účinek namlouvat. Nefunguje to, vyhazuješ peníze oknem. ( Taky mne to sralo když jsem na to přišel, běhám, posiluju a mám hodně přes sto kilo, myslel jsem si že bez toho nemůžu existoval a voilá rok bez Alavisu a nohy jsou nemlich stejný....



Co na to říct...snad jen to, aby ses naučil, nevnucovat svůj názor lidem, kteří ti taktně naznačí, že je absolutně nezajímá
Opravdu nemám čas ani náladu se s tebou o něčem dohadovat, takže když tomu nevěříš tak to neber, já sem naivní trouba co tomu věří (a to prokazatelný zlepšení je čistý placebo), tak to budu dál brát a vyhazovat za to peníze.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2018 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink z 30.10.

Mrtvola
3x70
7x120
3x170
3x220
3x220
3x220

Veslo
10x
10x
7x
7x
7x

Horní kladka
8x
8x
8x
8x
8x

Benč
10x20
5x60
5x100
5x120
2x140
2x150
2x160
2x170
2x140
2x140
2x140


Nějak teď nemám úplně čas ani chuť řešit stravu, a občas to je docela poznat. Mrtvoly byly dneska strašně utahaný a těžký. Na to že to mělo bejt pár rychlých a lehkých sérií, tak nic moc. Alespoň benče byly ucházející. 170 už ztěžklo víc než jsem podle předchozích sériích čekal, ale furt to bylo hezký a jistý, pravděpodobně i s rezervou pro 1 opakování, ale vejš už jsem jít nechtěl, pocitově, v rukách, to bylo docela těžký.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2018 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink z 1.11

Dřepy
5x20
2x70
2x120
2x160
2x180
2x200
3x160
3x160
3x160

GHR
10x
10x
7x
7x
7x

Benč
5x20
5x60
5x100
5x130
5x130
5x130


Super. Poprvé se mi povedlo dřepnout 200 technicky hezky (to první opakování, druhý bylo tak na 90%, což je ale stejně super).S 200 to dřív byl vždy automaticky mega předklon. Silově to samozřejmě stojí furt stejně za prd, ale teď nemá smysl rvát to na krev, nevěřil bych že to zrovna já někdy řeknu, ale aktuálně je pro mě fakt důležitější ta technika. Budu pomalu přihazovat a uvidíme. Taky mám radost, že teď tam ty chyby sám vidím, přestože je to hezčí než dřív, kdy jsem chyby neviděl.

Benče jen takový lehčí, jednak po minulých benčích se tomu moc nechtělo, a taky jsem pak už trošku spěchal a musel jsem to zkrátit.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2018 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink z 3.11.

Mrtvola
3x70
3x120
3x170
1x220
1x260 Video
1x290 Video
2x250 Video

Trap bar
5x70
5x120
5x170
5x220
5x250

Přítahy na stroji
10x
10x
10x
8x
8x


Dobrý. Mrtvoly lehce nad očekávání. 290 mi přišlo strašlivě těžký, na videu to ale nevypadá úplně tragicky. Trap bar jen tak lehce na protažení, už se mi moc nechtělo.

Video z mrtvol: https://www.instagram.com/p/BpxqFfHBIac/

_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grogy...Nový začátek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: