Gurmánova kuchařka


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gurmánova kuchařka  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Gurmánova kuchařka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gurmán


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 4:33 pm    Předmět: Gurmánova kuchařka Odpovědět s citátem

V tomhle topicu bych se s vámi rád podělil o zážitky (nejen) z mojí kuchyně Nechci zakládat milion topiců na každé jídlo zvlášť, takže si zařídím jeden delší topic.

Recepty budu přidávat postupně, popř. komentovat/upravovat/přidávat variace...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proteinové "hovno"

Trochu zavádějící název, nemyslíte ? No, k tomu se dostanu...

S receptem se pojí celkem otřepaný příběh. Přišel za mnou kamarád, že si koupil protein, který chutná hrozně. To mi udělal už podruhé - nejdříve si koupil protein Soja Protein 85 Čokoláda od Jágr-Fitness (za 300 Kč/kg ). Kvalita pochybná, chuť ve vodě příšerná, chuť v mléce ještě celkem šla (ale berte to s rezervou, o mě každý říká, že bych sežral cokoliv, což je skoro pravda), ale zase nešel rozpustit. Tak si ho dělal v mlíce, a časem si zvyknul, dokud ho nespotřeboval. Netuším, jestli to mělo nějaký efekt...

Ale někteří lidé jsou prostě nepoučitelní. Říkám mu : když chceš chutný a ověřený protein, kup si třeba MyoFusion ! (ten mám já...a zatím nechci jiný, moc mi chutná ) A víte, co si koupil ? HI-TEC protein od HI TEC Nutrition (2.5 Kg za 830 Kč, Aukro.cz) Tedy, pokud je tu nějaký fetišista, kdo si libuje v této "lahůdce", tak sorry, že urážím jeho oblíbený produkt, ale co je moc, to je moc. Tohle se prostě nedá žrát. A kdyby jen to, ten protein je 3složkový - obsahuje syrovátkovou bílkovinu, pšeničnou bílkovinu a kasein. Nojo, ale ono to NEJDE rozpustit ! Psal jsem mail do HI TECu, kde jsem se ptal, jak to mám k***a rozpustit, a oni mi napsali :

citace:
Dobrý den,
příčina vzniku hrudek je prostá: Hi Tec Protein je protein 3-složkový. Skládá se jak ze syrovátky, tak z rostlinné bílkoviny (kasein, pšenice) a právě rostlinná bílkovina způsobuje horší rozpustnost a hrudky. Rostlinné proteiny na škodu rozhodně nejsou, právě naopak dokážou tělu dodat jiné aminokyselinové spektrum, jaké běžná syrovátka neumí. Bohužel je to na úkor horší rozpustnosti. Tyto typy proteinů (vícesložkové) se doporučují hlavně na noční užití.

V případě, že máte problémy se stravitelností tohoto proteinu kvůli hrudkám, lze to částečně řešit smícháním syrovátkového proteinu, který má výbornou rozpustnost nebo příště koupit Whey Protein - tyto proteiny se používají během dne a taky jim odpovídá mnohem vyšší cena. Z naší nabídky syrovátkových proteinů to jsou: WHEY MATRIX a WHEY PROTEIN


Fajn, bezva reklama ..."bohužel, náš protein je nerozpustný, kupte si jiný z naší nabídky" . Bylo mi líto mu to přeposílat a taky jsem si říkal, že je to škoda peněz. Jen tak pro představu - zkoušeli jsme to rozpustit ve vodě, v mlíce, v tuku - v ničem to nešlo ! Protein plaval na hladině šejkru, a když jsme to dali do mixéru, tak ani po pěti minutách mixování se vůbec nerozpustil ! Ten od Jágr Fitu, když už nic jiného, šel aspoň rozpustit. A ptáte se na chuť ? Na vanilku zapomeňte. Výrobce si hrál se sladidly a zvolil sacharin+cyklamát. Výsledkem je extrémně hnusná kovová chuť, je to plné hrudek a de facto žerete prášek s mlíkem/vodou. Humáč

No, ale já jsem nažhavil chuťové buňky...a vzpomněl jsem si, jak pejsek s kočičkou vařili dort...a nápad byl na světě (později jsem zjistil, že podobný recept je celkem běžný).

Napadlo mě smíchat protein s rozmočenými vločkami (v mléku), kakaem (klasika na vaření), cukrem (sladidla nepoužívám), bílým jogurtem a s vejci. Tak jsem si na noc dal rozpustit vločky a ráno jsem to spáchal.

Ingredience :

100 gramů ovesných vloček (Tesco)
300 ml polotučného mléka
200 gramů bílého jogurtu - Pilos 3% (Lidl)
100 gramů toho hnusného proteinu, ale můžete použít libovolný
4 celá vejce
20g kakaa
30g cukru - jen tak pro chuť, nemusím tolik sladit - kdo chce, může dát klidně víc, nebo si to může dát třeba s ovocem

No a teď ta pointa...když jsem to smíchal, bylo mi jasné, že placky z toho udělat nepůjdou. Nechápu, co se stalo, ale protein "zmizel". Prostě hrudky tam nebyly. Že by byl rozpustný v jogurtu nebo ve vejcích ? ...no tak jsem to prdnul na teflonku a udělal to jako míchaný vajíčka. A světe div se, ono se to dá žrát ! Jenom netuším, co se stane s využitelností takto upraveného proteinu...

No a proč hovno ? No posuďte sami



Když jsme to s kámošem potom žrali, reakce kolemjdoucích byly opravdu zajímavé Chuťově to celkem šlo, kámoš to žral s meruňkovým džemem, já jenom tak. Asi určitě záleží i na použitém proteinu.

Jinak uvažuju, že z toho zítra zkusím udělat bábovku, tak jestli to dopadne, určitě napíšu recept. Tak zatím bye.

Edit : Výživové hodnoty na 100g : B 14,3 || S 13,6 || T 5,1 >> tady to máte : http://www.kaloricketabulky.cz/proteinove-placky/


Naposledy upravil gurmán dne so březen 24, 2012 2:45 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jablečný perník s vločkami (a s proteinem)

Tak dneska něco serióznějšího a použitelnějšího

Boj s proteinem pokračuje (a dokud neskončí, bude se protein vyskytovat téměř ve všech mých receptech). Tentokráte jsem stál před nelehkým úkolem - čekal jsem návštěvu, takže jsem musel něco upéct. Že to bude s proteinem, to jsem věděl už od začátku. Ale řekněme si to upřímně - předložit návštěvě proteinové hovno z předchozího příspěvku, "šavle" by na sebe nenechala dlouho čekat.

Dalším problémem byla ona kovová pachuť po sacharinu tu jsem musel něčím přebít, protože něco takového přece nemůžu podávat návštěvě. Tak jsem si říkal, že zkusím protein smíchat s jablky, ty by mohly tu chuť narušit. A světe div se, nevědět, že je v tom protein, tak bych to nepoznal ani já.

Takže k receptu :

Ingredience :

500g najemno nastrouhaných jablek (ideálně nějaká starší/moučná - pokud pěstujete jablka a skladujete je dlouho ve sklepě, víte, o čem mluvím)
125g vloček s rozinkami (používám vločkovou směs z Lidlu - 50 Kč, jsou v tom tak z 80% vločky a zbytek je sušené ovoce a rozinky)
130g vanilkového proteinu
50g cukru
2 vejce
50g granka
50g slunečnicového oleje
350ml mléka
+ prášek do perníku 10g - dá tomu chuť a částečně pomůže přebít chuť proteinu

Postup :

Je to fakt věda - všechno hoďte do mísy (doporučuji nechat předem rozmočit ty vločky v mlíku), pořádně to promíchejte a pak to kydněte na vymazaný plech a pečte 25 minut na 180°.

Vznikne asi 1,5 cm tlustý koláč, který v půlce rozkrojíte , jednu půlku namažete RYBÍZOVÝM džemem (má výraznou chuť, proto rybízový) a na to ještě vrstvu nízkotučného tvarohu s cukrem (celá 250g vanička + cca 20-30g cukru). Na to připlácnete tu druhou půlku a nechte to ztuhnout v ledničce. Vršek můžete ozdobit čokoládou nebo jemně posypat cukrem. Fajnšmekři můžou místo tvarohu a džemu použít nutelu - jsem si jistý, že by to chutnalo ještě lépe

Jinak tenhle recept jsem si kompletně celý vymyslel a fakt jsem netušil, co z toho vznikne, takže jsem byl rád, že to všichni ve zdraví přežili

A takhle to vypadá (jenom jsem to pak ještě pocukroval, aby to vypadalo líp)


Edit : Výživové hodnoty na 100g (bez tvarohu a marmelády >> přidejte si něco do bílkovin a do sacharidů, ten tvaroh je slazený) : B 11,2 || S 20 || T 6 >> http://www.kaloricketabulky.cz/proteinovy-vlockovy-pernik-s-jablky-a-hrozinkami/


Naposledy upravil gurmán dne so březen 24, 2012 2:48 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kua, at jde arnold1976 do prdele a ty jdi delat do rubriky "dneska varim ja", tohle nema chybu
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počkej, až budou fotky

Edit : Máte to tady...další proteinové recepty coming soon
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to "hovno" vypada opravdu jako hovno ale ten pernik vypada luxusne
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkná proteinová nálož.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doplnil jsem k receptům výživové hodnoty a odkaz na kaloricketabulky.cz , kdo to používá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem tu zase.. bohužel teď nemám moc času na vaření a dieta mi moc výmyslů nedovoluje, takže jsem převážně na menzovní stravě + tvarohu a proteinu

Dneska jsem měl 200s den (jedu 75 - 75 - 200 - 75 - 75 - 200 - 300), takže jsem si mohl něco ukuchtit. Bohužel právě nebyl ten čas, tak jsem sáhnul po superrychlém a superjednoduchém receptu - po proteinových palačinkách.

Proteinové palačinky - express edition

Tohle jídlo má děsnou výhodu v tom, že je za 20 minut a člověk ho může žrát v podstatě celý den jako zdroj proteinů. Je to dost sytý, takže kdo si to dá k svačině, má do oběda vystaráno.

Viděl jsem milion různých receptů na palačinky, přesto jsem to udělal po svém. Vzal jsem de facto recept na normální palačinky, jen jsem místo mouky dal protein a cukr jsem vynechal a ještě jsem použil jen 1/2 ingrediencí.

Oukej - tady jsou ingredience :

1 vejce
80g whey proteinu
160 ml polotučného mléka
půl kávové lžičky kypřícího prášku
malá špetka soli

Jo, fakt jen tohle. Hodil jsem to do šlehače a vytvořil z toho lívancové těsto. Jo a bacha, až to budete šlehat, tak to mrtě práší, takže začínejte šlehat pomalu. Šlehejte to asi minutu, prostě dokud to nebude - to poznáte

Chtěl jsem to urychlit, tak jsem dělal malé tlusté lívanečky (průměr 10 cm, tloušťka cca 0,5 cm). Máme dobrou pánev, takže olej nebyl potřeba - ale až to budete smažit, tak max na dvojku (ze šesti), protože na trojku se to připaluje (i s olejem). Jinak ta "dobrá pánev" je 3 roky stará, téměř denně používaná teflonová TEFALka, koupená v Tescu za 350 Kč, takže když se vám to připálí, na pánev to nesvádějte

Těsto vyjde asi tak na 10 palačinek, ale jelikož se dělají po 4 a každá 2 minuty z každé strany, tak to je hnedka.

Tyhle palačinky se dají servírovat na milion způsobů, ale NASLADKO !! Osobně si myslím, že není třeba je doslazovat, protože protein je sám o sobě sladký jak cumel. Ale tu marmeládu/nutelu/med/arašídové máslo/... si k tomu klidně dejte, pokud nerýsujete.

Já osobně jsem si je zalil kefírovým mlékem (smetana by určitě byla lepší) a jemně posypal grankem...lahoda. V létě zkuste s jahodami a se zmrzlinou (ale to už fakt dietní není).

Nutno podotknout, že zásoby "hnusného proteinu na vaření" se tenčí Zjistili jsme, že protein lze celkem slušně rozmíchat v jogurtu nebo v kefírovém mléce - de facto čím hustší, tím se to líp rozmíchá a je to chutnější. A ani ta pachuť po sladidlu není tak výrazná.

Na závěr přikládám foto :



Výživové hodnoty na 100g : B 24,6 || S 4,5 || T 3,2 >> dietní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgo_K


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muhaha, supr recepty a jeste se u toho lamu smichy :D jen tak dal pane, jsem zvedavej na dalsi recepty... ! diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super!
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tie palacinky vyskusam este dnes. Som zvedavy, ci sa hydro bude na to hodit
Super, Gurman...len tak dalej!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle vypade luxusne

To se ti z tech ingredienci, co jsi napsal, udelaji takove pekne placky? Nic jineho neni potreba?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem za pochvalu , další recepty budou co nevidět - příští týden si hodím spešl vlnu 100 - 200 - 100 - 200 - 25 - 150 - 250 , o dvoustovkách budu vařit, tak se těšte

@Draper : Jo, fakt jen tohle stačí ...normálně místo toho dáváme hladkou mouku, ale protein má dost podobnou konzistenci. Koneckonců, placku můžeš udělat ze všeho, i z mého prvního receptu (ale bacha na ty vločky, ty se můžou lepit).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale musite pocitat s tim, ze v hi-tec proteinu je pravdepodobne mouka obsazena, takze z hydra nebo combatu to mozna nepujde..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gurmánova kuchařka Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: