Hovězí maso


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hovězí maso  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Hovězí maso
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Které maso máte nejradši?
Hovězí
49%
 49%  [ 41 ]
Drůbež
34%
 34%  [ 29 ]
Zvěřina(srnčí atd.)
9%
 9%  [ 8 ]
Ryby
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 83

Autor Zpráva
Martin Vrablík


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 9:37 pm    Předmět: Hovězí maso Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,chtěl jsem se zeptat jak moc vám pomáha konzumace hovězího?Jestli vám dostatečně pomáhá nabrat svalovou hmotu?A jaké mate nazory na jiné druhy masa?Ja teď koupil 2 kg hovězího zadního (nejlibovější kousek co tam měli ) ,tak jsem zvědavý.
_________________
Yeah Buddy,Light weight baby :D:D:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

výborné na silu, má pomerne vysoký podiel prirodzeného creatínu, je ideálne do objemovky, keďže aj podiel tuku je vyžší
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maria napsal:
výborné na silu, má pomerne vysoký podiel prirodzeného creatínu, je ideálne do objemovky, keďže aj podiel tuku je vyžší


jako, že obsah kreatinu v červeným mase, má za následek zvýšení síly po jeho konzumaci ? to se mi nezdá...20g/kg to asi nemá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maria napsal:
výborné na silu, má pomerne vysoký podiel prirodzeného creatínu, je ideálne do objemovky, keďže aj podiel tuku je vyžší


Sorry,neda mi to - vyssi,bez z
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k ceně nejčasteji jim kuřecí, ale pákrát za týden tam loupnu pár pořádných roštěnek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak říká Sváča - hovězí sem tam pro vyšší cenu, ale protože sem nezkušenny kuchař tak i pro těžší přípravu (pro mě). Jinak hovězí určitě musí být
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FilipDruss


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak je drahý, ale jednou za čas si ho rád dopřeju to je jasný, je nejlepší. Kuřecí jím pořád, občas vepřový steaky když jsou dobrý akce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Vrablík


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně hovězí je fakt drahé taky ho mam sem tam,skoro furt žeru kuřecí a ryby no a sem tam hodím nějaké to hovězí ,ale fakt jen když je dobrá cena.Hodně byvejí slevy v tescu a v intersparu tak většinou tam nakupuju a trošku víc ať mam nějaké ty zasoby (Tk 2-4kg),což maš prakticky za chvili sežraný ale i tak je to pomoc určitě.
_________________
Yeah Buddy,Light weight baby :D:D:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh já mám dobrý, že táta dělá řezníka v rakousku, takže máme plnej mražák masa . Nutno dodat, že máme 3 mražáky. Jinak jako řezníkův syn říkám, že hovězí je nej! Ikdyž taková zvěřina taky není špatná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azmodan


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V anketě mi chybí vepř. Kuřecí je jak papír, ryby jsou vopruz - kosti, po hovězím je mi občas dost těžko. Vepř je jasná volba...i když popravdě mám nejčastěji kuřecí. Občas už mi z něj je na grccc ...
_________________
Šťasten ve svém šílenství hlupák objal Ďábla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvíc jím kuřecí jelikož je lehký a rychlý na přípravu. Taky je levný. No ale na grilovačce takovým vepříkem nepohrdnu Nebo třeba nějakým dobře udělaným hovězím. Ale to bohužel není tak často....
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

supporter napsal:
maria napsal:
výborné na silu, má pomerne vysoký podiel prirodzeného creatínu, je ideálne do objemovky, keďže aj podiel tuku je vyžší


jako, že obsah kreatinu v červeným mase, má za následek zvýšení síly po jeho konzumaci ? to se mi nezdá...20g/kg to asi nemá

ako si na to prišiel, že som to takto formulovala?
robila som prípravu na hovädzine,750g denne, aj na kuracine a bol to rozdiel, preto spomínam silu
podiel kreatínu bol čisto informačný, ako 2 moja info k téme
tretia info hovorila o tuku, nie o tom, že z tuku je človek silnejší
takže tak
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to co píše maria je pravda. Jednou za čas mam den, kdy žeru jenom hovězí, nakoupim kvalitní maso, udělám třeba kg, žeru to ve více jídlech, k tomu menší příloha/obloha a člověk to prostě cejtí, cejtí se líp, je cejtit ta síla, je to znát v tréninku.

Takže pokud má někdo rád hovězí, já ho teda miluju, tak doporučuju vyzkoušet a poznáte to sami.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro me je take jednoznacne lepsi flak stavnateho hoveziho...a to nejen kvuli chuti...takova krasne stavnata naruzovela rostena jen laka k jidlu...kureci je OK...ale jak sem videl v jedne drubezarne cim to krmi..tak mi presla chut (dobytek ve velkochovech na tom neni o nic lepsi)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 5:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kilo hovězina má cca 7 g kreatinu...s tím tukem má Maria pravdu...pokud člověk nemá dnu - je hovězí maso naprosto ideální.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hovězí maso Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: