Ikee a CIZO - (un)born to run 2016


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ikee a CIZO - (un)born to run 2016  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ikee a CIZO - (un)born to run 2016
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ikee


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 8:45 pm    Předmět: Ikee a CIZO - (un)born to run 2016 Odpovědět s citátem

Jak už říká nadpis, jsem holčičí 24 leté mládě, které rádo posiluje a sem tam díky úžasnému okolí siláků přičuchne i ke strongmanství. Před více jak rokem jsem bohužel pro dvě práce a studium musela s cvičením skončit a nyní se vrací s naprostým basics....

Mám 54 kg, nechci hubnout, ani zásadně nabírat, držet diety či podobné. Moje strava je racionální, spíše zdravá s běžnými prohřešky.

Posiluju 3 - 4 x týdně, občasně se přidá ještě strongman trénink. Cvičení mě vyloženě baví, dělám ho pouze pro radost, protože ráda zvedám a tahám těžké věci. A čím víc uzvednu, tím víc mi svítí očíčka radostí. Proto bych ráda využila tohoto logu, abych i na základě vašich zkušenějších rad, si řádně trénink utřídila a mohla zvýšit své silové výkony.

Momentálně cvičím asi čtrt roku, mám ráda základní cviky jako je mrtvý tah, dřep, úplně začínám s benchem a zdvihem a k tomu přidávám ostatní. Bohužel jsem se teď kousla na ne moc vysokých vahách a i kvůli ne-masu hůř regeneruju. Jsem slabší na nohy a triceps.

Ráda si doopravdy zamakám a vybiju se po celodením sezení v práci, tak se nebojte mi případně naložit a řádně a férově mě zkritizovat. Jsem dost umíněná a co si stanovím, za tím si jdu.


Naposledy upravil Ikee dne po červen 20, 2016 7:24 am, celkově upraveno 5 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 8:53 pm    Předmět: Středa 29. 5. prohlídka Hara a Eagle gym Odpovědět s citátem

Středa 29. 5. prohlídka Hara a Eagle gym

V tomto osudném dnu soutěže v benchi (kdy jsem pouze fotila a fandila drahým mužům ) jsme se přesunuli do Eaglu gymu vyzkoušet si strongman chloubu a já neodolala krásnému místečku pro log lift a mrtvoly.

Při mé současné maximálce tahu 75kg ale uviděli můj zádatahající styl známí profi lifteři a byla jsem řádně poučena o správné technice. Proto od tohoto dne schazuju váhy max. na 60kg a piluju techniku.


Naposledy upravil Ikee dne st červen 05, 2013 9:54 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 9:16 pm    Předmět: Pátek 31. 5. Nohy + břicho Odpovědět s citátem

Pátek 31. 5. Nohy + břicho

Tak start nohou klasicky na zahřátí 10 min eliptical.

Legpress
20x rozcvička
10x 20 kg
10x 30 kg
10x 40 kg
8x 50kg
8x 60 kg
6x 70 kg

Hackendřep
4x10

Zákopy
2x10 2 cihly
2x 8 3 cihly

Dřep
10x osa
8x 30kg
8x 40 kg
6x 50 kg s páskem
5x 55 kg s páskem
10x osa

Předkopávání
2x10x 2 cihly
2x8x 3 cihly

Snožky a roznožky
4x20x 6 cihel
4x20x 7 cihel

Lýtka
4x20x 6 cihel

Břicho

20 minut pomalých zdvihů z leže se zastávkami a podobným týráním
10 minut dolní břicho na lavici - zdvih nohou a takové srandy

Další půlhodina se známými, kteří si chtěly vyměnit cviky a zkušenosti...


Konečně dřepy, tak jsem se těšila a vcelku bída. nebyla jsem ani po čekání na sparinga tak unavená, ale při posledních dvou vstávání jsem se už kroutila jak žížala v dešti... Když to jde, přesouvám dřep co nejvíc na začátek, bohužel záleží na časových možnostech spara. Jinak energie plno, super trénink, i to HC břicho jsem dala. Mno, trénink se protáhl na 3 hodiny, ale když sedne, není co řešit. [/b]


Naposledy upravil Ikee dne st červen 05, 2013 9:55 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 9:29 pm    Předmět: Neděle 2. 6. Odpovědět s citátem

Neděle 2. 6.

Místo zamýšleného strongman tréninku 5 hodin pískování pytlů... Kralupy nad Vltavou, není co dodat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 9:54 pm    Předmět: Středa 5. 6. Odpovědět s citátem

Středa 5. 6. Na co padlo oko a co se dá

Voda pomalu opadá a pro mé nervy kvůli nedostatku cvičebních endorfinů v těle a nahromaděnou energii spare radši domluvil fofr (méně jak 2 hodiny) trénink v takové home posilovně, než se otevře zítra naše. Snad aby mě uklidnil a trochu se mě možná i zbavil s požadavkem svaření kufrů.

Bench jednoručky
4x10x 10kg

Přítahy jednoručky v předklonu
4x10x 12kg

Mrtvý tahy
15x osa
15x 40kg
10x 50kg
5x 50 kg sumo Grrrrrr....
5x 60kg s páskem

Bench
15x osa
2x10x 20kg
10x 25kg
8x 20kg


Mno buďme rádi, že jsou i jinak blázniví lidé, kteří z baráku udělají například posilovnu a pak tam za 30 Kč pouští na zvonek své kamarády. Jak jsem byla ráda za takovou možnost, i když nebylo moc času. Super protažení, naladění na cvičební vlnu.
Mrtvý tahy jsem fakt tahala nohama, kde byla znát má slabost nohou. O pokusu sumo ani nemluvím Ale po dlouhé době jsem odcházela z tréninku bez bolavých zad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 10:16 pm    Předmět: Čtvrtek 6. 6. Nohy Odpovědět s citátem

Čtvrtek 6. 6. Nohy aneb do mrtě...

na zahřátí 10 minut rotoped

Legpress
20x stroj
10x 20kg
10x 30kg
10x 40 kg
10x 50kg
8x 60kg
8x 65kg
6x 70kg
6x 75kg
5x 80kg


Zakopávání

12x 2 cihly
10x 3 cihly
4x 8x 3 cihly


Kondiční masakr dřepy

10x osa
6x 10x 30kg ke konci nasazuju pásek
5x 5x 40kg
1x 5x 30kg
1x 10x osa

Předkopávání
4x 10x 2 cihly kdy konci

Pumlíč jménem Bosa
2x 10x dřep
1x 15x dřep
1x 20x dřep

Břícho
cca 20 minut na dojetí, horní a dolní


Jak jsem po sparovi chtěla, jdeme po síle nohou, proto dnes čistě kondiční lehce umrtvující trénink. Bylo to dlouhý a ke konci mě už pálily stehna, ale bylo to jednoduše super. Možná jsem byla i lehce překvapená, že nohy vydržely víc, než záda po dřepech.
Každopádně příjemná změna, kterou jsem přesně potřebovala a která neuvěřitelně sedla. Vím, že takový trénink nejde často opakovat, ale utvrdil mě, že nejde jen o nej záteže, ale někdy se prostě dotrhat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 8:39 pm    Předmět: Sobota 8.6. Odpovědět s citátem

Sobota 8. 6. Fofr trénink

Po dlouhém cestovním pátku, vstávání v 5 ráno jsem stihla pouze fofr trénink ve Sporting Apis Hlobětín před cestou do Plzně na Strongman Champion League Plzeň 2013. Taky to podle toho vypadalo... Protože jsem měla místo mých 2,5 hodin tréninku čas pouze hodinu, vabrala jsem si jen důležitější cviky.

Tlaky na prsa s jednoručkama
4x 10x 6kg

Bench
2x 10x osa
2x 8x 25kg
10x osa

Mrtvý tah

10x osa
10x 50kg
5x 60 kg
1x 70kg

Zdvih
15x osa
3x 10x 17kg
10x osa

Byla to celkově bída... Únava mi většinou nevadí, i tak se dokážu hecnout, jestli snad trocha stresu. Nejhorší byl snad bench, chtěla jsem už zvednout váhy, ale vyloženě to nešlo, zůstala jsem přibližně i na počtu opakování. Chtěla jsem si náladu zvednout mrtvolou, do 60kg ještě uhlídám, abych jí tahala nohama, ale od 70kg mi vystřelí zadek a veškerou iniciativu přebírají čistě záda. Hold jsem stále u potřeby posílit nohy a zajet se s nižšíma váhama. Fakt jsem s výkonama kouslá a nejde to dál. Sparing to přisuzuje nejezení masa. Hold tam naflákám víc vajec a o to větší se budu muset obrnit trpělivostí a makat, makat, makat...

Daví tys mi říkal, abych se na BCAAčka vykašlala, že je to nepotřebná věc, ale i tak nad nima stále přemýšlím. I kdyby mi to pomohlo jen regenerovat... Třeba to proberem ještě ve Šterneberku. Fakt nevím, jsem obklopená profíkama, lifterama a trenérama a každý říká něco jiného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:24 pm    Předmět: Neděle 9.6. Odpovědět s citátem

Neděle 9. 6. Strongman

Dnes po odmlce se nám povedl fakt super strongman trénink a to především díky spolupráci Jarina a Mulisha Teamu na starém odstaveném hřišti v Žatci.

9 - 12x Tyre flip 100kg

5x 20m Farmer´s walk 27 kg

Výpady s osou na ramenou cca 50m

2x Tahání Berlinga s kšírama po trávě cca 15m

2x Tahání IVECA po asfaltu cca 15m


Konečně jsem si mohla vyzkoušet naše nové polohotové kufry. Až budou i přivařené trupky na zátěž, budou mít něco cca 30kg, teď jsou lehce pod. Škoda, že mám od včerejších zdvihů lehce skříplou pravou lopatkou, což mě limitovalo v hlubokém dýchání a mám osekané pravé lýtko od nožiček, ale to se vychytá...
Malinko jsem si polepšila v pneušce, moje má 85kg a tuhle mi Jarin sehnal 100kg, i když v poledních vedrech nešla tak snadně.
Tahání auta téma samo o sobě. Už jsem si rozthala Octávku v sedě zádama na konopném laně, ale měla jsem problém s úchopem a nedotáhla jí. Dneska byla změna, poprvé jsem si zkusila roztáhnutí na kšírech. Bohužel kšíry byly jen přes jedno rameno a nebyla taková možnost rozložení váhy, tak mám pohmožděnou pravou klíční kost a střed prsou, ale stálo to za to. První pokus stál za nic, ale už při druhém jsem dotáhla Berlingo k fotbalové brance.
Pak kluci tahali 3 auta s Ivecem v čele na asfaltu, mně stačilo samotné Iveco a opět nadvakrát. Porvé jsem se dotsla asi na polovinu k hupu, ale na poduhé jsem ho dotáhla už celé.
Co mám povídat, jsem jak zmlácená... Oba bicáky modré od gumy, lícní kost a prsa s cucákama od kšír a pohmožžděniny... Ale stálo to za to, super trénink!!!!


Naposledy upravil Ikee dne po červen 10, 2013 10:20 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sčítání škod...

Mno, včerejší trénink mi dal lehce zabrat, ani ne silově jako fyzicky. Modré bicáky, jak jsem se opírala do té nízké holčičí pneumatiky, šlicy, cucáky s tím člověk tak nějak počítá, v práci se už radši neptají... Lehce skříplé cosi u pravé lopatky se taky nějak drží, ale co mě ale fakt čílí je pohmožděná klíční kost. Nějak mi to jde do levého ramene, doufám, že dneska při dřepech udržím osu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvělý blog, držím palce.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju, je to opravdu má veliká záliba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cesnek67 napsal:
A nějaký kardio by nebylo?


Třeba 15 deka? Když zbývá čas a nedřepuju tak dlouho, tak si dávám 20 minut elipticalu po tréninku nohou a břicha, ale určitě ne pokaždé. Spíš když všechno důležitý, co jsem chtěla, mám splněný a prostě mám ještě čas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 10:19 pm    Předmět: Pondělí 10. 6. Odpovědět s citátem

Pondělí 10. 6. a opět nohy...

Zahřátí 10 minut rotoped.

Legpress
20x stroj
10x 30kg
10x 40kg
10x 50kg
8x 60kg
8x 70kg
6x 80kg
25x stroj

Zakopávání
10x 2 cihly
3x 10x 3 cihly

Dřepy opět na zesílení do mrtě
10x osa
10x 30kg
2x 8x 40kg
2x 8x 50kg a nasazuju pásek po včerejším tréninku, dopomoc při zvedání
2x 5x 55kg ...
3x 60kg velká dopomoc při zvedání
15x 30kg dopomoc od dobré poloviny
20x 30kg další negativní opakování

Předkopávání
10x 2 cihly
4x 10x 3 cihly

BOSA
2x 15x dřepy klasika
2x 15x dřepy na obráceném

Lýtka
2x 20x 6cihel klasika
20x 6 cihel špičky k sobě "na debila"
20x 6 cihel špičky od sebe "na chaplina"

Břicho
20 minut pomalé zdvihy, dolní a však to znáte...


Opět na 3 hodiny, a to jsem si slíbila, že dneska po strongmanech ne! Jak jsem se bála klíční kosti a levého ramene, tak na něj jsem při dřepech rychle zapomněla a spíš se ozvala má skříplá lopatka, kde se rychle odhalil původce - držení osy při dlouhých dřepech. Ponaučení, musím se před nimi celá pořádně ještě prohýbat. Tak abych nebyla malý modrý s prominutím už krypl, přidala se i druhá... Mno jak málokdy cítím při tréninku únavu, tenle byl po včerejšku znát.
Rozsekaná se navrátím domů, abych zjistila, že: Dopomoc je fůůj. Že? Chvíli jsem přemýšlela, kde se oběsím, ale radši jsem vychladla v horké vaně a něco na tom bude. Budu toho dřepat o dobrou půlku míň, ale jestli mě to posune, hmm...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 10:27 am    Předmět: Úterý 11. 6. Odpovědět s citátem

Úterý 11. 6. Den blbec...

Po uplynulých dnech bych si dnes už naordinovala odpočinek, jsem lehce pobitá, taková skříplá a vůbec nějak v křeči, prostě mě bolí člověk a nejsem to já. Bohužel jsem slíbila mé drahé kolegyni, že až půjde prvně do fitka, že půjdu s ní jako opora a abych jí ukázala, jaký stroj na co je, a ten osudný den nastal dnes. Vybrala si nějaké Wellness centrum na Barrandově, tašku mám zabalenou, jestli a co zvládnu ještě odcvičit, aby to mělo cenu sem vypisovat, to fakt nevím.

EDIT: Domněnka se stala realitou, dneska už úplně nemožná. Nevím jak, ale podařilo se mi strhnout stroj na břicho, když jsem odbavila kolegyni, sama jsem byla hotová, bych se snad styděla sem cokoli vypisovat. Nazvala bych to hodinkovým protažením a na konci 20 minut oldschool insportline eliptical. Cestou ven jsem měla pár návalů a udělalo se mi akorát blivno, zítra prostě ODPOČINEK!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aaz dravi dokralup kdy budou ty zavody neviš? zhruba... sice stejně nepojedu pže to mate moc lehky a daleko ale tak pro zajimavost možna někdo odemě z SPCgymu pojede :)

jinak makej makej co to dá a ještě více...ale hlavně netahej na krev co nejvíc...vím že si tu někde psala že ubereš váhu a pojedeš techniku...tohle je strašně důležitá věc

cvič těžce a správně a do teho dávej strongmana a třeba crossfit a budeš krásná fit a silná ;)

jídlo to si rozvrhni sama věřím že víš co a jak když doplnuješ protein...přidej klidně i nějaky bcaa alespon par denně jenom jako lehky doplnek když nejiš masenko :)

psalas o menší regeneraci...na to je nej dat před spanim tvaroh (cottage, mliko,... protein)

nic lepšiho na regen neni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ikee a CIZO - (un)born to run 2016 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: