Incline BP nebo ne ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Incline BP nebo ne ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Incline BP nebo ne ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Volím raději ...
Benchpress
76%
 76%  [ 33 ]
Incline BP
23%
 23%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
agnez


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
PAVUK napsal:
A to ste este zabudli na decline bench, ze ano ...
Ja osobne incline bench moc rad nemam, pretoze mam ruky v uhle, kde moje prave rameno zle spolupracuje a pravdu povediac, dost sa bojim zranenia. Ale v rozpise ho mam, no ... Asi sa nanho vyseriem a pojdem klasicky.
Inac, my v posilnovni mame lavicky pre klasicky BP, pre incline aj pre decline. A tie posledne dve su aj nastavovatelne ;-) Hec~ ;)

zkus dat uzsi uchop a lotky k telu... ja osobne bych treba incline bench tak jak je obvykle videt na videich - tzn. lokty uplne od tela sirokym uchopem vubec necvicil ale to uz je vec preferenci

Ale když dá lokty blíž k sobě,tak se zapojí více triceps a přední delty ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak já vždy začínám na šikmé,vršky jsou základ,sice mám slabý bench,ale to mi může být docela jedno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

agnez napsal:

Ale když dá lokty blíž k sobě,tak se zapojí více triceps a přední delty ne?
to prece nevadi, ja jsem se davno nejakych iluzi o "vrsku prsou" vzdal takze primarne resim to jestli je ten cvik pohodlnej a da se na nem zvednou nejaka slusna vaha aniz by mi to nekde neco utrhlo
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:26 pm    Předmět: Re: Incline BP nebo ne ? Odpovědět s citátem

YUD napsal:
arkan napsal:
Qwake napsal:
Jaký bench press preferujete ?



Benchpress ke krku ,nebo až dotek na krk ,alespon vás přejde chut odrážet činku.


Tuhle šílenost doporučoval Gironda, jestli se nepletu. Holt byl to podivín...


Doporučoval to i Kazmaier četl jsem jeho článek o benči asi před 20 lety a od té doby mě to nějak chytlo .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
agnez napsal:

Ale když dá lokty blíž k sobě,tak se zapojí více triceps a přední delty ne?
to prece nevadi, ja jsem se davno nejakych iluzi o "vrsku prsou" vzdal takze primarne resim to jestli je ten cvik pohodlnej a da se na nem zvednou nejaka slusna vaha aniz by mi to nekde neco utrhlo

Aha,jakože ti prsa moc nereagují jo?No jak nevadí?Pokud mám odjed šikmý bench a cítím přílïš triceps a přední dlety,tak to vadí (aspon mi),ale záleží co komu vyhovuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

agnez napsal:
CIZOPASNIK napsal:
agnez napsal:

Ale když dá lokty blíž k sobě,tak se zapojí více triceps a přední delty ne?
to prece nevadi, ja jsem se davno nejakych iluzi o "vrsku prsou" vzdal takze primarne resim to jestli je ten cvik pohodlnej a da se na nem zvednou nejaka slusna vaha aniz by mi to nekde neco utrhlo

Aha,jakože ti prsa moc nereagují jo?No jak nevadí?Pokud mám odjed šikmý bench a cítím přílïš triceps a přední dlety,tak to vadí (aspon mi),ale záleží co komu vyhovuje.

kdysi davno jsem jednu dobu zkousel nejak "udelat ten vrsek hrudniku" a porad dokola jsem cvicil jednorucky hlavou nahoru (snad jsem tenkrat dokonce cvicil i hlavou nahoru v multipressu pokud si dobre vzpominam) a vysledek byljedna velka nula... takze cvicim bench a kdyz me nebavi tak cvicim jednorucky ale nejak extra to neresim

a jestli citim u cviku to nebo tamto (konkretne u bence hlavou nahoru) taky moc neresim, hlavne kdyz mi ten cvik vyhovuje
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cizo: presne tak ja treba cvicim na prsa klasicky bench a pak jeste klasicky bench no a abych nelhal tak pullover
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
agnez napsal:
CIZOPASNIK napsal:
agnez napsal:

Ale když dá lokty blíž k sobě,tak se zapojí více triceps a přední delty ne?
to prece nevadi, ja jsem se davno nejakych iluzi o "vrsku prsou" vzdal takze primarne resim to jestli je ten cvik pohodlnej a da se na nem zvednou nejaka slusna vaha aniz by mi to nekde neco utrhlo

Aha,jakože ti prsa moc nereagují jo?No jak nevadí?Pokud mám odjed šikmý bench a cítím přílïš triceps a přední dlety,tak to vadí (aspon mi),ale záleží co komu vyhovuje.

kdysi davno jsem jednu dobu zkousel nejak "udelat ten vrsek hrudniku" a porad dokola jsem cvicil jednorucky hlavou nahoru (snad jsem tenkrat dokonce cvicil i hlavou nahoru v multipressu pokud si dobre vzpominam) a vysledek byljedna velka nula... takze cvicim bench a kdyz me nebavi tak cvicim jednorucky ale nejak extra to neresim

a jestli citim u cviku to nebo tamto (konkretne u bence hlavou nahoru) taky moc neresim, hlavne kdyz mi ten cvik vyhovuje

Genetika no,nemůžes mít všechno dobré Já v tréningu kladu důraz na procítění,ale tak ty trénuješ jinak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se vršky nejlíp zlepšily z jednoruček na šikmé,dvakrát týdně sem to tak jel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

agnez napsal:

Genetika no,nemůžes mít všechno dobré Já v tréningu kladu důraz na procítění,ale tak ty trénuješ jinak.

ja bych tomu prociteni i rad veril, jenze od te doby co trenuju silove jsem zaznamenal jediny rozdil a to ten ze se na me tech svalu nalepilo vic a jsou kvalitnejsi... nicmene je pravda ze uz zase moc dlouho jedu v treninku 3-5 opakovani a musim zvysit protoze svalova vytrvalost a kondice me jaksi opousti
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
agnez napsal:

Genetika no,nemůžes mít všechno dobré Já v tréningu kladu důraz na procítění,ale tak ty trénuješ jinak.

ja bych tomu prociteni i rad veril, jenze od te doby co trenuju silove jsem zaznamenal jediny rozdil a to ten ze se na me tech svalu nalepilo vic a jsou kvalitnejsi... nicmene je pravda ze uz zase moc dlouho jedu v treninku 3-5 opakovani a musim zvysit protoze svalova vytrvalost a kondice me jaksi opousti

No jako ne vždy to tak jedu,někdy si dám 4-5opáček,ale u základních cviků,Bench,dřep,tlaky.A pak hned musím dát další pumpovací o 20
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cízo tak PM pls setny mi něco vyzvonil ale já tomu nemůžu uvěři
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je sranda, že se tady CIZO prezentuje jako slabý bencher (to je lepší slovo než benchar, vypadá to skoro jako becher:), přitom se vsadim, že bude dávat nejméně o 30kg více než většina přihlížejících, než já teda určitě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
setny


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

on mysli slaby vuci jeho vykonum v ostatnich pwl disciplinach
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Agnez: I kdyz se obcas chovas jak malej debilek ,tak se mne libi tve treninkove filozofie a to nemyslim jen ve vztahu k tomuto topiku
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Incline BP nebo ne ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: