Jak dlouho cvičíte?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak dlouho cvičíte?  Úvodní stránka -> Trénink -> Jak dlouho cvičíte?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak dlouho cvicíte?
do 1/2 roku
4%
 4%  [ 4 ]
do 1 roku
11%
 11%  [ 10 ]
do 1 1/2 roku
14%
 14%  [ 12 ]
do 2 let
13%
 13%  [ 11 ]
přes 2 roky
16%
 16%  [ 14 ]
přes 3 roky
4%
 4%  [ 4 ]
přes 4 roky a více
34%
 34%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 84

Autor Zpráva
LJ


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
kdyz to hodne nadsadim tak proto vznikla K1...at jsi karatista,boxer,thaiboxer,sumista,judista nebo cokoli je to jedno,proste 3x3min dle nejakych pravidel a ukazte se....polemiky jako aikido nejlepsi apd,me uz nudi za ty leta......
Já sem nepsal že je nejlepší, já sem psal že je to blbost to hodnotit max. ti něco víc sedí. K1 nevím co znamená, jen sem loni hrál na nějakejch ultimátních zápasech kde vyhrávaly největší prasata co se prostě rozběhly a srazily ty boxery k zemi a tam už je nějak pak zalehly ...
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimmer


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
Já sem nepsal že je nejlepší, já sem psal že je to blbost to hodnotit max. ti něco víc sedí. K1 nevím co znamená, jen sem loni hrál na nějakejch ultimátních zápasech kde vyhrávaly největší prasata co se prostě rozběhly a srazily ty boxery k zemi a tam už je nějak pak zalehly ...

http://www.sherdog.com/
S tema nejvetsima prasatama to neni az tak uplne pravda. Kdyz vemu extrem tak Emanuela Yarbrough vs nejakej neznamej chroust byl zjimavej zapas. Emanuel sel po 2 minutach k zemi. Jen dodavam ze Emanuel je sampion sumo a ma asi 300 kil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičím 2,5 roku, je mi 20.
Když počítám 3 tréninky týdně po 90 minutách, tak to vychází na 560 hodin, neboli 23 dnů nonstop ve fitku
nahoru
Mára


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
kdyz to hodne nadsadim tak proto vznikla K1...at jsi karatista,boxer,thaiboxer,sumista,judista nebo cokoli je to jedno,proste 3x3min dle nejakych pravidel a ukazte se....polemiky jako aikido nejlepsi apd,me uz nudi za ty leta......


Kurňa nevíš kdy bude ta K1 už sem na to zvědavej:-)))

Jinak v boxu máš určitě sparinga Romana Kracíka,ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
JIM


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rimmer napsal:
LJ napsal:
Já sem nepsal že je nejlepší, já sem psal že je to blbost to hodnotit max. ti něco víc sedí. K1 nevím co znamená, jen sem loni hrál na nějakejch ultimátních zápasech kde vyhrávaly největší prasata co se prostě rozběhly a srazily ty boxery k zemi a tam už je nějak pak zalehly ...

http://www.sherdog.com/
S tema nejvetsima prasatama to neni az tak uplne pravda. Kdyz vemu extrem tak Emanuela Yarbrough vs nejakej neznamej chroust byl zjimavej zapas. Emanuel sel po 2 minutach k zemi. Jen dodavam ze Emanuel je sampion sumo a ma asi 300 kil.


No jestli si ten zapas sledoval pozorne tak ti musi bejt jasny ze to bylo domluveny...kdyby se Yarbrough jednou rozmach tak toho skreta sundavaj ze stropu...jinak pro me je zapasnik no.1 Vitor Belfort, jeste sem ho nevidel prohrat? A telo ma taky supr
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JIM


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted na to koukam (http://www.sherdog.com/fightfinder/fightfinder.asp?fighterid=156)par proher tady ma...ale ty jeho zapasy stojej za to...ma snad 10 uderu za sekundu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimmer


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JIM napsal:

No jestli si ten zapas sledoval pozorne tak ti musi bejt jasny ze to bylo domluveny...kdyby se Yarbrough jednou rozmach tak toho skreta sundavaj ze stropu...jinak pro me je zapasnik no.1 Vitor Belfort, jeste sem ho nevidel prohrat? A telo ma taky supr

Ja si taky myslim ze to nebylo uplne koser. Ale kde je potom regulernost celeho zapasu, kdyz sou tam domluveny souboje.Ale to ze nekdo ma 150 kilo jeste nen zaruka uspechu. Kolikrat tam vyhraje cernoch kterej vypada ze kazdou chvili upadne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JIM


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rimmer napsal:
JIM napsal:

No jestli si ten zapas sledoval pozorne tak ti musi bejt jasny ze to bylo domluveny...kdyby se Yarbrough jednou rozmach tak toho skreta sundavaj ze stropu...jinak pro me je zapasnik no.1 Vitor Belfort, jeste sem ho nevidel prohrat? A telo ma taky supr

Ja si taky myslim ze to nebylo uplne koser. Ale kde je potom regulernost celeho zapasu, kdyz sou tam domluveny souboje.Ale to ze nekdo ma 150 kilo jeste nen zaruka uspechu. Kolikrat tam vyhraje cernoch kterej vypada ze kazdou chvili upadne.


Jasne, ale pri tehle zapasech bez pravidel neni urcite vaha prekazkou, spis naopak...i kdyz Yarbroughovi uz asi jo ;) A to ze prohral bylo proste domluveny..lidi chteji videt jak prcek zmlati obra..naopak uz to znaj...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ten Emanuel to je fakt dobytek! TEd mel asi 350kg jenze ten rano vykona potrebu a je o 30 lehci:-]
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daveM


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 2:00 pm    Předmět: ? Odpovědět s citátem

nevi nekdo, jak se jmenoval takovej menci manik v kimonu ? vypadalo to na takovy poulicni karate. Odkud by mohl byt znam > Sepultura mela klip attitude predmetem klipu byl on. Na konci klipu " in memmoriam of Dana ." dan to asi ale neni..? Je to beloch, ne moc velikej, vsechny zapasy ,co sem videl mel v kimonu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Rimmer


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.sepultura.com.br/v6/en/biography.php
Dana Wells ale ten asi moc nezapasil.

jinak Fighter Finder je http://www.sherdog.com/fightfinder/fightfinder.asp
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2004 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mára napsal:
Mike Tyson napsal:
kdyz to hodne nadsadim tak proto vznikla K1...at jsi karatista,boxer,thaiboxer,sumista,judista nebo cokoli je to jedno,proste 3x3min dle nejakych pravidel a ukazte se....polemiky jako aikido nejlepsi apd,me uz nudi za ty leta......


Kurňa nevíš kdy bude ta K1 už sem na to zvědavej:-)))

Jinak v boxu máš určitě sparinga Romana Kracíka,ne?


ted 8.4.byla v Pze...s romanem jsem nikdy nesparroval,ale chtel bych..uvidime co vse jeste prijde.......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2004 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurňa tak to sem prospal...až budeš vědět do předu nějakou tak napiš...

díkes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sucharid


PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2004 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s přestávkama tak přes 3 roky
bez přestávek tak 1,5 roku
a jediný co tak nějak mělo účinek je tak 5 měsíců
_________________
Mám rád svoje záda.....a nakládací činku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missues


PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2004 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sucharid napsal:
s přestávkama tak přes 3 roky
bez přestávek tak 1,5 roku
a jediný co tak nějak mělo účinek je tak 5 měsíců


......taky tak nějak........
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak dlouho cvičíte? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: