Kolik kalorií - kalkulačky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kolik kalorií - kalkulačky  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Kolik kalorií - kalkulačky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moth dont care


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2018 7:04 pm    Předmět: Kolik kalorií - kalkulačky Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebuju poradit. Díval jsem se na netu na nějaký kalkulačky kalorií (na ty kvalitnější podle hodnocení). Chtěl bych se zeptat, zda se tomu dá věřit co vyjede nebo ne. Totiž všude se mi zdá vyjede až moc velký počet kalorií :D Měřím 190, vážím 80, je mi 20, cvičím 4x týdně a vyskakuje na mně 3000 kalorií na "muscle gains". Myslíte že k těm údajům je to možné ? Doteď jsem dával 160g bílkovin, 200g sachrů a 85g tuků ( vše +- ) což je nějakých +- 2200 kalorií. Mám cíl nabírat svaly, ale nechci nabírat tuk, neříkám že potřebuju hubnout, ale aspoň si držet váhu . Co myslíte, mám to nechat , nebo přidat na těch kaloriích ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2018 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám 180cm, 85kg s tukem pod 10% a jedu denně hrubě 4500-5500kcal.

Bože, co se to teď s váma všema děje? Kalorické kalkulačky jsou debility pro matky v přechodu, nic víc nic míň. Je to asi stejně relevantní jako plánovat si trénink podle horoskopu. Dej si základ XYZ a podle výsledků to upravuj. Třeba dáš 3000kcal, po dvou týdnech vidíš, že se zalíváš, ok dáš víc kardia nebo ubereš o 300kcal atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kolik kalorií - kalkulačky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: