"Lepší" drůbež, maso (Makro, farmy)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - "Lepší" drůbež, maso (Makro, farmy)  Úvodní stránka -> Kuchařka -> "Lepší" drůbež, maso (Makro, farmy)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:

Prostě absolutně mimo.


Tak upřímnou sebereflexi jsem od tebe tedy nečekal, to zase klobou dolů. A na oplátku slibuji, že pokud nebudeš psát nějaké jooo ujeté výsledky své dojmologie, tak se je nebudu pokoušet uvádět na pravou míru.

Jídlu z dvorku mír!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2016 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si dneska schválně upekl celé bio kuře (bio jako od kolegy z farmy, ne bio z globusu) a musím říct, že chutná naprosto stejně jako normální kuře, ne-li hůř. Vejce dostávám už dlouho, ty chutnají též uplně stejně, jen víc "žlutí".
Udivuje mě ale ta lidská psychika, že někdo je opravdu schopen sám sebe přesvědčit a vsugerovat si, že bio chutná líp Asi nějaká slabá mysl, že dokáže mindfucknout sama sebe
_________________
"Každá válka je válkou občanskou, neboť všichni muži jsou si bratry."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tip pro Pražáky a střední Čechy, kdyby chtěl někdo shánět maso a další lepší věci:

(sakra tenhle projekt by taky mohl přikvačit až na Moravu - líbí se mi to).

Otestováno kamarádkou z Prahy a prý spokojenost - kvalita nadstandartní.

https://www.nakupzfarmy.cz/

http://www.asz.cz/cs/regiony/praha-vychod-zapad/projekt-nakup-z-farmy-je-vitanou-konkurenci-supermarketum.html
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Barbar Conan napsal:
Tak jsem bio kuře z farmy


_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Tip pro Pražáky ...


Pražáci si zajdou ke Kšánovi ...

EDIT ... akorát by kua nemuseli parkovat na té Patočkově!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
net40


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Barbar Conan napsal:
Tak jsem si dneska schválně upekl celé bio kuře (bio jako od kolegy z farmy, ne bio z globusu) a musím říct, že chutná naprosto stejně jako normální kuře, ne-li hůř. Vejce dostávám už dlouho, ty chutnají též uplně stejně, jen víc "žlutí".
Udivuje mě ale ta lidská psychika, že někdo je opravdu schopen sám sebe přesvědčit a vsugerovat si, že bio chutná líp Asi nějaká slabá mysl, že dokáže mindfucknout sama sebe


Patříš prostě k lidem, kterým chybí chuťové buňky a tím pádem ti všechno chutná stejně. O nic nejde, takových lidí je většina a někdy to může být i výhoda, protože člověk pak dokáže sníst skoro cokoliv, což se může hodit například v objemové fázi. Já jsem bohužel opačný typ a tak mezi masem v bio kvalitě a masem ze supermarketu vnímám chuťově přímo propastný rozdíl. Uspokojit svoje chuťové buňky mě stojí dost peněz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

net40 napsal:
Barbar Conan napsal:
Tak jsem si dneska schválně upekl celé bio kuře (bio jako od kolegy z farmy, ne bio z globusu) a musím říct, že chutná naprosto stejně jako normální kuře, ne-li hůř. Vejce dostávám už dlouho, ty chutnají též uplně stejně, jen víc "žlutí".
Udivuje mě ale ta lidská psychika, že někdo je opravdu schopen sám sebe přesvědčit a vsugerovat si, že bio chutná líp Asi nějaká slabá mysl, že dokáže mindfucknout sama sebe


Patříš prostě k lidem, kterým chybí chuťové buňky a tím pádem ti všechno chutná stejně. O nic nejde, takových lidí je většina a někdy to může být i výhoda, protože člověk pak dokáže sníst skoro cokoliv, což se může hodit například v objemové fázi. Já jsem bohužel opačný typ a tak mezi masem v bio kvalitě a masem ze supermarketu vnímám chuťově přímo propastný rozdíl. Uspokojit svoje chuťové buňky mě stojí dost peněz.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pantaloon


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 11:35 am    Předmět: Maso Odpovědět s citátem

Já kupuju občas ve sklizenu, ale většinou v makru. Ten výběr oproti klasickému marketu je neporovnatelnej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - "Lepší" drůbež, maso (Makro, farmy) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: