Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2021 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-200x (52,33,34,28x ráno-52x)
shyby-58x (nadhmat-6,5,5,5,4x podhmat-6,5,5x ráno nadhmat-8x paralel-9x)
dřepy-42,35,32x
zadní kliky-33x

spodní záda balon planky-7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: út duben 20, 2021 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem byl na VO2max testu v laboratoři, tak měl pás nastavené stoupání 1% a začínalo se chůzí na rychlosti 5 km/h. Pak se zrychlovalo vždy po 1 km/h, ale nevím po jakém časovém úseku, myslím, že po 30s. Takže by to mělo jít nasimulovat i bez nějakých velkých kopců.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: út duben 20, 2021 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

xMichalx napsal:
Když jsem byl na VO2max testu v laboratoři, tak měl pás nastavené stoupání 1%


Beh na pasu se lisi od normalniho behu protoze tam nemusis rozrazet vzduch pred sebou. To 1% stoupani se tam pouziva prave jako nahrada odporu vzduchu.

Takze potom by to melo byt priblizne totozne jako normalni beh po rovine
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út duben 20, 2021 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
Brod-Újezdec (cyklo na polichno)-Brod
čas:1:01:37
vzdálenost:12,39km

Zkusil jsem si dnes pro porovnání nebrat pás a měřit tep jen hodinkama.No byly tam dost rozdíly teda (bez pásu tepovka o dost vyšší než s pásem - prakticky se ale víc blížila normálním smrtelníkům ).Každopádně bude samozřejmě asi přesnější pás.
Pro info:
průměrná:138
nejvyšší:161

pozn:
trať byla dnes dostkopcovitá, proto ty výkyvy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 20, 2021 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navrhujem urobit si co najskor test maximalky s pasom postupnym navysovanim tempa a vychadzat z neho.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út duben 20, 2021 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne urcite mam to v planu co nejdriv.Toto byl jen takovy pokus pro zajimavost jako budou odchykky s pasem vs bez.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st duben 21, 2021 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-200x (52,33,35,29x ráno-52x)
shyby-60x (nadhmat-6,5,5,5,4x podhmat-6,5,5x ráno paralel-10x nadhmat-7X)
dřepy 17kg činka - 3x20
břicho twisty balon-4x40-60

Tak ikdyž se mě dnes vůůůbec nechtělo tak jsem se klasicky donutil, odcvičil a dobrý.Co je horší je to, že mě začal dost bolet levý loket a oblast kolem (triceps, předloktí ale vychází to z lokte).Začalo to pobolívat cca před týdnem a dnes to při cvičení vygradovalo a bolí to už fest Hlavně při a po klicích.Nevím čím to může být, možná přetížené.Dělám dlouhodobě cca 600 kliků týdně a možná už jsem ho přetížil kdoví (ikdyž je fakt, že takto svičím už roky a nikdy problém nebyl..možná ta pověstná kapka vody co kape roky na kámen..)Takže asi budu muset dát aspoň pár dní pauzu minimálně od kliků a uvidíme no, aspoň chytnu novou chuť d cvičení, je fakt, že to byla poslední dobou dost nuda arutina už spíš z povinnosti a moc mě to ani nebavilo, spíš jsem se do toho musel dost nutit..
Pauza od běhání by mě srala podstatně víc..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2021 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Luhačovice (od Rimini výběh k přehradě, kolem přehrady a zpět přes město)


Tak dnes po dlouhé době běh v Luhačovicích.
Šlo to celkem hezky.
Průměrná tepovka je trošku zkreslená tím, že cca mezi 1. a 2. km mi ukazovali hodinky tep kolem 70-80 což je asi ptákovina, už jsem myslel, že bude někde problém, ale pak se zničeho nic chytly a už to vypadalo reálně (nevím čím to bylo, možná až jsem se trošku zpotil?těžko říct..) Tempo v grafu taky trochu zkreslené podle mě, v místech kde se běželo lesem mi přišlo že to ukazuje blbě..Průměrné tempo každopádně sedí.No a nastoupané a "naklesané" metry tak trochu nesedí, vzhledem k tomu,že start i cíl byly na stejném místě měly by se logicky nastoupané metry rovnat i seběhnutým z kopce..

Ještě mě při běhu napadlo, že to jak mám neustále opakovaně nutkání se zhluboka nadechnout by možná mohlo souviset i s tím, že mám tempo a tím pádem i tepovku při běhu moc vysoko (tělo potřebuje okysličit) - možná blbost nevím ,jen mě to tak napadlo při běžeckém přemýtání (to člověka kolikrát napadnou věci až žasne..
)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2021 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota:
Běh Brod-Nivnica-Brod



Šlo to krásně zlehka dnes žádná dřina, tak by to mohlo být vždycka
Po cestě dvě pauzy první na 13tém na pití a cukry, druhá nedobrovolná nucená na 16 (běžci pochopí) od té doby až do cíle trochu se strachem..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2021 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neděle:
kolo Brod-Kunovice-UH-Starák-Kostelany-Kunovice-OSTROH-Hluk (po cyklo)-Dolněmčí-Nivnice-Brod



Tak cca do 40tého se jelo krásně, pak přišla menší energetická krize, kterou jse zkusil zahnat jenom pár cukrama a sladkým kafem, což ale pomohlo jenom na chvilku.Energie ubývala a navíc přišel i hlaďák, takže ikdyž jsem to chtěl už dojet nakonec jsem si dal asi 10km před cílem dvě proteinové tyčinky, které pomohly (hlavně kvůli závěrečnému asi 700 metrovému kopci který fakt stál za to - byl to masakr) kdyby to byla rovina tak to dojedu "na morál" i bez jídla ale takto jsem si ty tyčinka radši dal.Poučení pro příště je nečak až přijde krize a pokles energie a dát si ty tyčinka zavčasu dřív - pak už je pozdě a člověk se zbytečně trápí.
pozn: celkový čas je i s přestávkama.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po duben 26, 2021 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu (sídliště.
,olšava,pepčín)

51:30 - cca 10km Vzdálenost jen odhadem, páč jsem bohužel blbec zapomněl doma hodinky (vybíhal jsem od našich) takže jsem si musel vzít staré
Jelikož nohy dostali přes víkend docela zabrat tak jsem si dal dnes jenom rege pomalý běh (takový byl aspoň plán). Snažil jsem se pocitově držet pomalé tempo, ale i přes to to byla pocitově kupodivu dost dřina, stehna byly ztuhlé a těžké.Včera jsem je poctivě půl hodiny válcoval ale fakt mám pocit že paradoxně potom na druhý den místo aby byly uvolněé naopak ještě ztvrdnou - zajímavé
Štve mě ten zapomenutý sportester dnes by mě tempo a tepy dost zajímaly, protože jsem měl pocit že běžím jak šnek ale přesto to fakt šlo dost těžko, asi jsou ty nohy fakt unavené po tom víkendu.
Zítra jsem chtěl zkusit ten test maximálky, ale po dnešku jsem se rozmyslel a odkládám to na čtvrtek ať do toho nejdu z tak rozsekanýma nohama, to by nemělo význam..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út duben 27, 2021 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičba
kliky/shyby nadhmat/dřepy - 4 kola
kliky-52,33,34,29x
shyby-7,6,5,5x
dřepy-42,35,32,31x


kliky-30x
shyby-nadhmat-5x paralel-6,5x podhmat-6,5x


spodní záda planky balon-7 sérií

Fajn, ráno před snídaní.
Zítra volno a ve čtvrtek mám v plánu tu maximálku, akorát ještě váhám jestli bude varianta kopce nebo atletický ovál
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2021 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tf max namereno 156..fakt celkem bida
No jsem rad ze to mam za sebou byl to celkem hnus ikdyz jsem tovcekal jeste horsi
Odpo doplnim data
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2021 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsi potom nezvracel a nemuseli tě odvézt na kolečkovém křesle, tak to není TFmax
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2021 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

do bliti to sice nebylo ale myslim ze se to fakt dost blizilo.neumim si predszavit ze nych sel jesze vic nadoraz..u me je to tepovka hodne ovlivnena i tim ze nemam stitnou zlazu a nahrazuju ji hormonama - letrox.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: