METALPOWER POWERLIFTING NOVÝ BOR - pravidelné videoblogy


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - METALPOWER POWERLIFTING NOVÝ BOR - pravidelné videoblogy  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> METALPOWER POWERLIFTING NOVÝ BOR - pravidelné videoblogy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 11:19 pm    Předmět: METALPOWER POWERLIFTING NOVÝ BOR - pravidelné videoblogy Odpovědět s citátem

Zdravím všechny příznivce silového trojboje, od následujícího týdne, budeme postovat na toto fórum pravidelné tréninkové videoblogy, budeme mapovat činnost našeho oddílu do detailu.
Chceme tento náš undegroundový sport trochu rozšířit, inspirovat lidi, kteří teprve začínají a hlavně vynést ho trochu na světlo, takže se těšte, každou neděli na nový videoblog z celého týdne.
Piště komentáře, vzkazy, přijímame objektivní a subjektivní kritiku, haters neřešíme :)

Jako ochutnávku, Vám na pobavení postuji 1. video, jsou to vystřihovánky z informativního videoblogu, který zveřejníme zde v neděli 27.1.

Díky moc, zdar a sílu, za Metalpower NB, Pavlis

TOHLE pod čarou PUSTIT NA YOUTUBU ;-)
___________________________________

Metalpower vystřihovánky (HQ):
youtube.com
_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Monika1


PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přidávám video :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 2:32 am    Předmět: Metalpower 1. videoblog Odpovědět s citátem

Čau lidi, zdraví Vás Pavlis a celý Metalpower Nový Bor, zde postuji náš 1. videoblog, slíbil jsem ho v neděli, ale z technických důvodů se to nepodařilo sem hodit dříve. Více informací v popisku videa, díky moc za pozornost. Mějte se fajn, Pavlis

WWW.YOUTUBE.COM
______________________ ZADAT NA YOUTUBE TO POD ČAROU

Metalpower Powerlifting 1. Videoblog

_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Monika1


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám odkza na video:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
spekounP


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěknej log
těším se na další pokračování
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Pěknej log
těším se na další pokračování


Díky moc za podporu, bylo to 1. video, pokus jak to bude vypadat, další videoblog bude trochu jiný, doufám že lepší :) a nebudou tak dlouhé, chtěl bych to dostat na cca 20 minut :)
_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 12:23 am    Předmět: METALPOWER POWERLIFTING 2. VIDEOBLOG Odpovědět s citátem

Čau lidi, zdraví Vás Pavlis a Metalpower Nový Bor :)

Přináším Vám zde náš 2. videoblog, doufám že se Vám bude líbit, nezapomeňte přečíst popisek pod videem.

Díky moc za pozornost a mějte se fajnově,

Pavlis

Pustit na youtubu:
Metalpower powerlifting 2. Videoblog
_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Monika1


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čautě lidi, přikládám odkaz na videolog:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konečně jsem si udělal čas a skoukl jsem to všechno najednou. Určitě super nápad, budu sledovat. A Pavlisi, takový moderátorský vlohy... no kdo by to do tebe řekl. Fakt jsem se u toho zasmál.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
konečně jsem si udělal čas a skoukl jsem to všechno najednou. Určitě super nápad, budu sledovat. A Pavlisi, takový moderátorský vlohy... no kdo by to do tebe řekl. Fakt jsem se u toho zasmál.


Čau Tome, díky moc těší mě, že na to někdo kouká, moderátorský vlohy tsss jsem byl vždycky takovej, moderoval jsem i MČR v benchi loni :D Tak ještě jednou díky moc, a budu rád pokud budeš sledovat dál Jsem rád, že si se i sem tam zasmál, je to schválně dělané, aby to nebylo jednotvárné a nudné, nebo se o to aspoň snažím :)
_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 1:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau lidi, zdraví Vás Pavlis a celý Metalpower powerlifting Nový Bor,

přináším Vám nový videoblog, tentokrát již 3 vydání, snad Vás bude bavit, myslím, že tam všechno odsejpá a nenudí to Smile

Díky moc za to, že nás sledujete a budete sledovat i nadále. Ve videu se nám objevilo pár malých chyb, tak doufám, že to nezkazí celkový dojem.

Mějte se pěkně,
Pavlis

youtube.com - zadat:
Metalpower powerlifting 3. videoblog
video je v nějvyšší kvalitě 1080p HD
_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Monika1


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 4:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čautě lidi :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No čautě teda

Jako Moňule, Pavlis neumí okopírovat odkaz, nebo to máte záměrně jako dělbu práce nebo jak tomu mám rozumnět?
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika1


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavlis nemůže vkládat, je tu chvilku :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já umím dělat jenom ty videa, internetové aplikace... to je pasééé
_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - METALPOWER POWERLIFTING NOVÝ BOR - pravidelné videoblogy Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: