Milan Šádek - fotky , videa atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Milan Šádek - fotky , videa atd...  Úvodní stránka -> Videa -> Milan Šádek - fotky , videa atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hansen


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

David Walli, můj tip ikdyž Milanovi fandím.
_________________
BP: 70 | DL: 140 | SQ: 90
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

=) Snad tu bude někdo, kdo rozebere, proč to nevyhraje Fritz ani Walli. Respektive všichni víme, proč to nevyhraje Šádek a i u těchto by se našly super důvody =)
nahoru
jnerez


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peca napsal:
Nasser napsal:
Peca: snez kilo fazolovych lusku, 300g masa, 500g ledovy salat a podivej se, jak budes nafouknuty ;)

mimochodem ty rozjete boky taky dela salat? nech toho oba vime co za tim je,arnold a spol jedl trikrat vic nez ty a mel nekdo pupek tenkrat?nemel. tim koncim ...nechci te nejak urazit,nezaslouzis si to,zaslouzis dostat na vyucenou na zavodech, aby trosku splaskla ta bublina.


Média mají obrovský vliv. Kdyby do nás denně ronnie a další kulturistické servery nehustily , že si jde Milan pro profi kartu.... už aby bylo po závodech. Milan je sympaťák, ale už je těch článků, rozhovorů a fotek za tak krátku dobu až příliš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me by zajimalo jedno... jak a proc resi Milan detoxikaci organismu. Tohle tema se nejak moc neresi, ale cpat do sebe nadbytek jidla oproti normalnim lidem asi neni moc zdrave a pretezuje se organismus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE, hlavně neskákej z okna, až vyjde na mw článek o tom, že skoky z prvního patra zabraňují katabolismu.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Me by zajimalo jedno... jak a proc resi Milan detoxikaci organismu. Tohle tema se nejak moc neresi, ale cpat do sebe nadbytek jidla oproti normalnim lidem asi neni moc zdrave a pretezuje se organismus.
A on i tvrdý trénink je nezdravý na klouby...proto necvičím a jenom žeru. Podle mě je to stejně nezdravé jako to co produkuje Milan (jen trochu jinak vypadám, ale za to jsem těžší a tím se to srovná).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
A on i tvrdý trénink je nezdravý na klouby...proto necvičím a jenom žeru. Podle mě je to stejně nezdravé jako to co produkuje Milan (jen trochu jinak vypadám, ale za to jsem těžší a tím se to srovná).


Pro tohle přesvědčení založ topic, sejde se nás tam víc
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo sportovci= mrzaci

Ne jen jsem si vzpomnel, ze milan v jednom videologu rikal neco o detoxikaci, tak jsem chtel vedet jak se citi a tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Peca


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"Od naší výpravy v Columbusu dorazila krátká zpráva, která se samozřejmě týká i Milana Šádka a skutečnosti, že se při své první účasti na Arnold Classic Amateur přes veškerá očekávání neprobojoval do finále"
nerikal jsem to? ted muze sadek dalsich pet let drit a mozna,opravdu mozna arnolda nekdy vyhraje,zadny prekvapko se nekonalo,pral jsem milanovy at skonci spravedlive vzhledem k forme kterou ma a to se taky stalo,dostal za vyucenou a mozna uz nebudu nucen cist v kazdem druhem prispevku nesmysly o brzkem prestupu do profi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně souhlasím s tím, že by se měl Milan vykašlat na mediální propagandu, která mu říká jak je skvělý, vyvážený a jak na sebe nalepil 5 kg svalů, které se perfektně rozložily a nic tím pádem nechybí. Je to možný, ale není pravda, že nemá slabiny, jak uvádí ve svých videoblogách. Rozhodně nesouhlasím s tím, že Milan je mladý a musí na sebe nalepit ještě svaly, aby mohl konkurovat. Pro mě je rozhodně konkurence schopný všem závodníkům na AC a je to člověk na správném místě, nicméně jeho problém jsou zadní postoje. Dostává v nich od soupeřů na prdel a bohužel ani forma nebyla dle očekávání, byť před soutěží to vypadalo brutálně. Dále trapezy, ramena a vršek hrudníku mně příjde ještě nedopracovaný. Nicméně jenom to, že se Milan objevil na tak prestižní soutěži a bojoval, je dle mého názoru úspěch a velmi dobrý startup i pro jeho sponzora a trenéra. Milan na profi rozhodně má a po Tomášovi Burešovi a Lukáši Osladilovi jej vidím jako jednoho z nejlépe poskládaných kulturistů u nás.
nahoru
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I když to Milan asi tak právě teď necítí - blahopřeji k účasti i umístění na ACA. Není mnoho našich závodníků, kteří by se tam ukázali a byli konkurenceschopní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blohoželáš a k čomu?, že nebol ani vo finále? Prosím ťa, pekne drahý výlet teda, no aspoň si pozrie dnes profi hádam naživo...forma mu nevyšla, chrbát je stále málo plastický a o spodnom chrbte ani nehovoriac, ten je prázdny, neviem, či to zle pózuje alebo čo, ale je tam prd a nie vzpriamovače ako dva epcne chleba, musí prísť nadoraz, ked nechce opäť zapadnúť medzi vyzretejšími pretekármi, neviem, tipujem, že ho sponzor potlačí na ac amateur europe, tam to možno bude na finále, ale reálne ,čo z toho?...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ve vítězství asi nemohl doufat. Je první rok nejunior. Za dva roky, může být o pět kilo těžší a v top 3.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Tak ve vítězství asi nemohl doufat. Je první rok nejunior. Za dva roky, může být o pět kilo těžší a v top 3.

pět kilo svalů?
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Milan Šádek - fotky , videa atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: