Motorky - naši miláčci


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Motorky - naši miláčci  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Motorky - naši miláčci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je nádhera ako ozaj
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
to je nádhera ako ozaj


Nádhera to je a hlavně pořádnej zážitek z jízdy. Do 150 km/h, nebo na pružný zrychlení např. za obcí tzn. třeba 50-200 to řeže i litrový superbiky. Bohužel na to na co jsem si ho pořídil nemám čas a na to abych na něm jel jednou za měsíc 60 km do práce mi přijde zbytečný ho mít. S těžkým srdcem ho předám dál někomu kdo si ho užije.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak by som zhanal novy stroj tak urcite idem do neho. pripadne warriora. neskutocne sa mi paci takyto druh motorek. ale zatial som so svojim "srsnom" spokojny

btw. nekupoval si introsa nahodou (miesto prerabky kuchyne si kupil masinu - ale mozno sa mylim) prednedavnom?
nahoru
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

filipino23 napsal:
ak by som zhanal novy stroj tak urcite idem do neho. pripadne warriora. neskutocne sa mi paci takyto druh motorek. ale zatial som so svojim "srsnom" spokojny

btw. nekupoval si introsa nahodou (miesto prerabky kuchyne si kupil masinu - ale mozno sa mylim) prednedavnom?


Ano, hned po novém roce, první týden v lednu. Je to víceméně nedávno. Bohužel jsem si tenkrát naivně myslel, že letos na něm dám nějakou tu dovolenou a představoval jsem si i spousty vyjížděk atd... Člověk míní a šéf mění.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja snad pridem a pojdem sa previezt :D
nahoru
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

filipino23 napsal:
ja snad pridem a pojdem sa previezt :D


jasně až mi složíš na prkno 200 tis jako zálohu, svez se dle libosti. :)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj.to je jasne. to uplne chapem.
bude stacit manzelka? :D
nahoru
Judson


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny, ale vubec ne muj styl. Ja jsem, nebo spis byl, na silnicky. Ale jedna bouracka na Kawe me stacila, motorka na srot, vic jsem na nicem podobnym nejel a ani me to nechyby.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas to nejak upraveny na svoji velikost? Pokud se nepletu tak nepatris mezi nejmensi chlapy? Jednou jsem sedel na chopperu kamose, kterej ma pres 2m a skoro jsem ani nedosahl na riditka
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne že bych se v tom chtěl rýpat, ale jestli platí nějaké fyzikální zákony, potom stroj s výkonem 120 hp může těžko porážet v jakémkoliv zrychlení stroje s výkonem 160-200 kobylek...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha stroje hraje nemalou roli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
ne že bych se v tom chtěl rýpat, ale jestli platí nějaké fyzikální zákony, potom stroj s výkonem 120 hp může těžko porážet v jakémkoliv zrychlení stroje s výkonem 160-200 kobylek...

to by motorka nikdy nemohla porazit tatru... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reagoval jsem na tvrzení o cruiseru co porazí superbike...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mistr vseved Hulkie...

Opet si upravujes skutecnosti jen abys vyvolaval nejakou hadku...

Napsal jsem na zrychleni do 150 (to jede na 2) a na pruzny zrychleni kdy tam v 50 nechas ctyrku a otocis heftem a letis 2 kila. Rozhodne jsem nepsal, ze bych dojel nekam driv nez borec na SB.

Hochu, za prvy se 120 konma si trochu ulit :-) a 160-200 koni co pises ty, co maj superbiky ve spici je sice pekny a pro tupce co vidi jen cisla na papire jiste ohromujici, ale pak tu mas taky druhou velicinu a tou je kroutak, kterej ma intros uz v zakladu 160 nm, litrovy superbiky se pohybujou kolem 100-110. Muj intros se pohybuje na cca 170, mozna vic, coz je o nejakych 70% vic a tam se nejakej metrak vahy navic lehce ztrati. Pocitej si co chces ty fyzikalni zakone v praxi to vypada proste tak, ze nez kolegove na GSX-R 1000, RC 8 nebo ninja 1000 nalovili na spojce idealni zaber k rozjezdu, zmizel jsem jim s horici gumou v dali. Plnej kroutak je tam od cca 3800 do 7500 otacek, navic s hodnotou maly lokomotivy, neni se cemu divit, prece jen skoro dva litry objemu delaj svy. supersportovni biky, maji vsechno postaveny jen ve spicce.

No a v neposledni rade zalezi taky na soferovi.

Jestli se chces jeste o necem dohadovat, radim aspon si neco precist o M1800R, kdyz uz nemuzes mluvit z praxe.

Pro Smetaka:
Neni potreba neco upravovat. Intros je pro normalni cesky chlapy jak delanej. :-)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Specialne pro Hulkieho. To jen abys byl trochu v obraze o cem je tu rec. A samozrejme ze to je test serioveho biku, uz tak hodne nasranyho. U myho upravci odvedli skvelou praci a jede to podstatne vic...

http://www.icmn.cz/testy/suzuki-m-1800-r2-intruder_5560.cmn-foto
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Motorky - naši miláčci Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: