Mr Asphalt - dennik sprintera


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr Asphalt - dennik sprintera  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Mr Asphalt - dennik sprintera
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mr_Asphalt


PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2015 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29.5 patek - Posilovna

10 minut beh

Tlaky s JC hlavou nahoru
12 x 17,5kg
10 x 25kg
10 x 30kg
8 x 32,5kg
8 x 35kg

Shyby - siroky uchop
6xBW
6xBW+2 negativni
5xBW+2 negativni
5xBW+2 negativni


Pritahy JC k pasu
4 serie 30kg

Bricho
3x superserie
15 minut

5 minut celkove protazeni
10 minut na pase

Vsechno v tempu max 1 minuta mezi seriema.

Vaha 96kg. Dieta pokracuje do dvou mesicu bych chtel byt na 90kg, tak uvidime
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr_Asphalt


PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2015 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neco pro motivaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr_Asphalt


PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

31.5.2015 - Nedele

Dynamický trenink

Rozklusani
1,5km beh

Dynamicky strecink + rozsvihani
5 min

Atleticka skolka
20 minut
Zakopavani, predkopavani, lifting, skiping, "trhani jablek" , vyskoky do strany, beh do strany

Skolce prikladam pomerne velky vyznam. Sprint je pomerne komplexni cinnost, jednotlive pohyby se snazim osvezit/naucit atletickou skolkou.

http://www.fotbal-trenink.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=147%3Aatleticky-trenink-sprinter&catid=26%3Arychlost&Itemid=70&showall=1

Trenovani prace rukou v sede
3x

Soustredi se pouze na praci rukou, uvolnena ramena, ruce ve spravnem uhlu.
Vypada to sice vseljak ale je to vyborny "cvik" jak nekam doskakat po zadku

Pokud ruce dodavaji telu spravny drive, vypadato jak kdyz sedi te na vosim hnizde. Pokud jen svihate rukama a nic se nedeje neco je spatne.

Rovinky 2x 80m

Dynamicky trenink- sprinty

30m
40m
50m
40m
30m

Stopky jsem pouzival pouze na pauzy mezi behama, min 3 min chuze mezi sprintama.
Dynamika se trenuje na usecich max do 60-70 m, protoze pote je jiz dosazeno maximalni rychlosti a styl behu se meni.

Protahnuti
3min

Vyklusani
1,2km

Trenink neco malo pres hodku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaujimavy trening, abecedu si pred behom si vzdy dam tak minutku (3 vybrane cviky) a bezim.

Ale kedze si robil kedysi atletiku, ako pises, mam otazku: ake dlhe behy behaju sprinteri v ramci regeneracie? Asi to nebudu polmaratony ako v pripade 800-vkarov, ale odhadujem, ze v ramci tyzdna tam nejaky ten beh do hodiny urcite bude...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:

Ale kedze si robil kedysi atletiku, ako pises, mam otazku: ake dlhe behy behaju sprinteri v ramci regeneracie? Asi to nebudu polmaratony ako v pripade 800-vkarov, ale odhadujem, ze v ramci tyzdna tam nejaky ten beh do hodiny urcite bude...


Atletiku jsem dělal zhruba 5 let a my jsme měli konkrétně naordinované fartleky v lese, většinou 5km (nějaké 8 a více km běhy jsou pro sprinty kontraproduktivní), hlavně v klidu na pohodu. Mezitím byly občas nějaké rovinky, ale zase na pohodu, nic na krev, spíš vyběhání. Já byl zaměřený na 60, 100 a 200m a v tréninku jsem nejdelší tratě běhal 400m, ale to spíš jen občas.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz: Dik za odpoved. V kazdom sporte samozrejme ide o najdenie efektivneho minima, pri ktorom sa mozno zlepsovat. Tiez chapem, ze sprinteri, diskari, ostepari atd. nebudu behavat polmaratony, kedze potrebuju zachovat hmotu. Co ma zaujima je budovanie vytrvalostneho zakladu u tychto disciplin, kedze vacsia vytrvalost = rychlejsia regeneracia = menej unavy = moznost absolvovat viac tazkych treningov. Ako casto ste mali na programe ten 5km vyklus?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždy o víkendu, tedy 1x týdně.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr_Asphalt


PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj pulmaraton se mi zda hodne i na stredopolare.
Nepamatuju si ze by nam trener rikal, tak si dejte doma pulmaraton na regeneraci. Behal jsem vetsinou stredni trate v te dobe. (Krajsky titul na 1500m za kraj Vysocina).

Na doma spis mezi 5-10km 2x tydne, 3x tydne byl trenink na ovalu.

Ted mam plan vzhledem k casu 2xtydne oval, 2x posilovna ,1x tydne v posilovne 30 min behu na pase.

Jake si mel casy Frozz kdyz jsi behal ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vdaka, toto som potreboval vediet "z praxe" - vyklus 2x tyzdenne 5 - 10km. Ked sa k tomu prirataju rozohrievacie behy a vyklusy pocas ovalovych (3x) treningov, celkova kumulacia nabehanych kilometrov tyzdenne prevysuje 25km...

V zasade sa pytam preto, lebo kombinaciu behu/bicykla (2 - 3x tyzdenne) a posilovania (kettlebells, vlastna vaha 4x tyzdenne) aplikujem na seba a celkom to ide. Ako vytrvalostny typ skor idem tempa, sprinty zatial len velmi obcasne, ale rad by som to posunul aspon na jeden sprintersky trening za dva tyzdne.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr_Asphalt napsal:

Jake si mel casy Frozz kdyz jsi behal ?


Uf, myslím, že to bylo takto (vše samoz. elektronicky):
60m - 7,2s
100 - 11,95s
200m - to bylo horší, asi 23,8s

Byl jsem v té době permanentě přetrénovaný, nedělali jsme žádný pořádný strečink, kompenzace, rehab (sauna, bazén, nic). Ale většinou jsem se umisťoval na předních příčkách v rámci obcí/krajů.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr_Asphalt


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Mr_Asphalt napsal:

Jake si mel casy Frozz kdyz jsi behal ?


Uf, myslím, že to bylo takto (vše samoz. elektronicky):
60m - 7,2s
100 - 11,95s
200m - to bylo horší, asi 23,8s

Byl jsem v té době permanentě přetrénovaný, nedělali jsme žádný pořádný strečink, kompenzace, rehab (sauna, bazén, nic). Ale většinou jsem se umisťoval na předních příčkách v rámci obcí/krajů.


Hezky casy, hlavne tech 60m . S 60m za 7,2s si mel urcite i na lepsi cas na 100m.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a to je s pouzitim tretrov a blokov? Respektive aky vplyv na 100 by mali tretry a bloky? nech si to viem nejak predstavit na seba :))
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr_Asphalt


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.6.2015 - Posilovna - lehky den

Rozehrati
8 min. behu

Tlaky s VC ve stoje
8x40kg
8x40kg
8x40kg
8x40kg
8x40kg

Upazovani

3 serie

Predpazovani

4 serie

Kliky na bradlech
4 serie

Hyperextenze
4 serie

Protazeni

5 minuty

8 minut chuze

BW: 95,6kg pomalu to leze dolu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
a to je s pouzitim tretrov a blokov? Respektive aky vplyv na 100 by mali tretry a bloky? nech si to viem nejak predstavit na seba :))


Jojo, to jsou závodní časy. Tretry maj obrovský vliv a bloky můžou být i nevýhodou, když z nich neumíš startovat - a já jsem na to odborník zrovna nebyl .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr_Asphalt


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
a to je s pouzitim tretrov a blokov? Respektive aky vplyv na 100 by mali tretry a bloky? nech si to viem nejak predstavit na seba :))


Na 60m-100m maj tretry vliv nejvetsi, ale neni to zas o sekundu nekde jinde.

Na suchem povrchu mozna az par desetin na 100m, ale i to se mi zda moc.

Pokud je povrch mokry tak to je pak s tretrama jina hitparada, tam tretry kralujou a davaj ti i psychickou vyhodu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr Asphalt - dennik sprintera Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: