Návrh supplementu?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Návrh supplementu?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Návrh supplementu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shokarta


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 8:00 pm    Předmět: Návrh supplementu? Odpovědět s citátem

Zdravím,

vím že to tu padlo již asi 1000x, nicméně pokaždé je to vysvětlené jinak, pokaždé jiné informace a téměř nikdy nepadlo nic na mojí konkrétní situaci.
Takže přes to, že můj dotaz naštve hromady lidí že bude muset něco vysvětlovat znovu dokola, tak se zeptám, ať nekupuji blbost, nemíchám špatné kombinace nebo nepoužívám špatně

Vážím 76kg, cvičím zhruba 5 let, ale nikdy jsem hlavně pořádně nejedl, takže jsem akorát zvyklí na cvičení ale bez vzhledových reálných výsledků (něco tam roste, ale extrémně pomalu)
V tuto chvíli jsem koupil creatin (gymbeam.cz/kreatin-monohydrate-gymbeam.html) a gainer (gymbeam.cz/512-jumbo-professional-1620-g-scitec-nutrition.html). Nicméně protože ten gainer obsahuje už dost creatinu sám o sobě, tak navíc ten koupený creatin neberu...

Prosím tedy, jestli mi můžete hodit návrh všeho, co bych mohl (respektive měl) koupit. Vidím to na kombinaci Gainer+BCAA+ (creatin?)+DAA+ (nějaké vitamíny?). Ideálně i s infem, co kolik míchat, kdy co brát.
Prosím berte ohled na můj VELICE omezený jídelníček (jen dvě jídla denně - oběd/večere z kantýnového stravování), proto zbytek co tělo bude potřeba, budu muset nahrabat ze supplementů : (

Rozumím, že hromadě z vás se nebude líbit moje stravování atd, ale prosím, zkuste dát co nejlepší radu na konkrétní situaci...

PS: Ideálně hledám info typu, že potřebuji přijmout xx gramů bílkovin denně, hodil by se ti gainer (link), creatin (link), bcaa (link), daa (link), vitamíny (link). A dej si na ráno jen čistej gainer xx gramů, před tréninkem si dej gainer xx gramů a k tomu yy graml kreatinu, po tréninku dej kombinaci všeho xx yy zz gramů a na noc opět všechno najendou xx yy zz gramů...

Děkuji předem všem, a snad jsem tímto stupidním dotazem naštval co nejméně lidí...
Ono čím víc informací čtu, tím víc se mi rozchází co každý používá pro svojí situací a tím více sem z toho jelen :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 3:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. proc nemuzes jist normalne? Doplnky jsou od slova doplnovat
2. kdyz clovek nevi, jak jis, tezko se radi doplnky
3. zalezi i na tom, jak trenujes- v treningovy den vic proteinu, v netreningovy sacharidu
4. kup a precti si: https://obchod.ronnie.cz/s-6768-moderni-vyziva-ve-fitness-a-silovych-sportech.html ( po tomhle ti ubyde otazek)
https://obchod.ronnie.cz/s-4706-priprava-na-soutez-v-kulturistice-od-a-do-z-lukas-roubik.html

moje typy na doplnky:
https://obchod.ronnie.cz/s-6564-levrolegendary-mass.html
https://obchod.ronnie.cz/s-2276-jumbo.html
https://obchod.ronnie.cz/s-4731-oat-n-whey.html
https://obchod.ronnie.cz/s-4679-fitness-protein-mash.html
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shokarta


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 5:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

v tuhle chvíli jím takhle:

7:00 - Gainer 50g (cca 25g sacharid, z toho 15g cukru, 17g bilkovin)
9:00 - Gainer 50g (cca 25g sacharid, z toho 15g cukru, 17g bilkovin)
11:30 - Obed z kantyny (nejaky steak s hronalkami, ryzi, bramobry nebo podobny druh jidla)
15:00 - Gainer 50g (cca 25g sacharid, z toho 15g cukru, 17g bilkovin)
16:00 - cviceni
17:30 - Vecere (vetsinou koupim pulku kurete bez prilohy nebo neco podobneho)
21:30 - Gainer 50g (cca 25g sacharid, z toho 15g cukru, 17g bilkovin)

gymbeam.cz/512-jumbo-professional-1620-g-scitec-nutrition.html

je to daleko od idealni situace, ale nejak by se na tom mohlo stavet... kdybych tedy k tomu doimixoval bcaa, creatin, baa a po ranu nahradil gainer proteinem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no TY VOLE
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 5:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle to dopadá kdyz je člověk línej jako prase... Nebo nemas zuby?
Jsk tohle muze vůbec nekoho napadnout?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shokarta


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 6:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

línej nejsme, zuby mám, sám vím že je to blbost, nicméně tohle v tuhle chvíli změnit nemůžu... vařit nemůžu, respektive nemám kde - nerad bych tohle dále rozváděl.

Prosím tedy zkuste to překousnout, že je to blbost, a zkuste poradit cestu ven...
Když jídlo není možnost, tak hold supplementy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 6:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přístup k elektrice mas?
Nebo do obchodu pro zitnej chleba se šunkou? 🙈
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shokarta


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Přístup k elektrice mas?
Nebo do obchodu pro zitnej chleba se šunkou? 🙈


To mám :) Ale chleba se šunkou jsem nepovažoval za plnohodnotný jídlo, který by bylo lepší než kokteil...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

shokarta napsal:
Humanic145 napsal:
Přístup k elektrice mas?
Nebo do obchodu pro zitnej chleba se šunkou? 🙈


To mám :) Ale chleba se šunkou jsem nepovažoval za plnohodnotný jídlo, který by bylo lepší než kokteil...


No tak je 👌. Co se tyce vareni, kdysi jsem se chystal na zavody na jednom stole kde byl ryzovar, gril, konvice a slo to. Kuchyn jsem tehdy bohužel neměl a slo to... Tak jen takova inspirace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shokarta


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Inspirace dobra :) minimalne nacpu chleba se sunkou kam to pujde, navecer chci tahat tvarohy, ale po ranu a dopoledne to vidim furt na nejakej ten drink, po ranu do sebe proste nic nenacpu : ( cejtim se hrozne plnej, parkrat si do neceho kousnu a sem jak precpanej, i kdyz zaludek je prazdnej...

Zpet tedy k puvodni otazce (penize nehrajou roli), jak a kdy co namixovat? ceho vic tim lip, to tolika letech cviceni, bych rad zacal videt nejaky versi vysledky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako podle mě i koblížek s čokoládou je lepší než žrát gainer :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Návrh supplementu?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: