OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2015 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj,
dobírám essential nitrox pump jako nakopávač, a budu kupovat nějakej novej.

máte někdo něco na doporučení?
nejlépe bez kreatinu, kofein být může.
Díky :)
nahoru
I.N.G.


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzorek
PROM-IN Essential Nitrox Pump, příchutě meloun a višeň


Moje vůbec první setkání s předtréninkovými nakopávači v mých 40+ letech .
První vzorek s příchutí meloun jsem si vzal odpoledne, po práci, kdy jsem byl celkově unavený. Necítil jsem během tréninku žádný nával energie, mravenčení, zvýšenou teplotu etc. Na konci tréninku jsem si ale uvědomil, že jsem pořád celkem čilý a necítím nástup únavy.
Druhý vzorek (višeň) jsem měl dnes dopoledne a efekt byl celkem zjevný. Opět bez mravenčení a tepla, ale byl jsem slušně nakopnutý a cítil jsem se celý trénink dobře a bez únavy. Na to, že šlo o poslední trénink v objemovém cyklu Korte, to byl fajn pocit.

Takže u mě to fungovalo, což mě příjemně překvapilo a seriózně zvažuju, že si tenhle výrobek pořídím. Chuťově oba vzorky výborné, višeň dost sladká, ale to se dá doředit vodou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, chtěl bych se zeptat zda-li existuje něco jako toto:
https://obchod.ronnie.cz/s-5323-essential-nitrox-pump.html

tzn. stejné gramáže různých látek na 100g, ale BEZ kreatinu.
Nejpodobnější mi přišel Actinox, ale ten je bez taurinu a kofeinů, navíc má menší obsah látek a k tomu má v sobě BCAA, který si chci dokoupit zvlášť.

když nic nenajdu tak kupuju actinox a nemusím řešit BCAA, a koupim si kofeinový tablety, ale nevím jestli něco není, nic jsem totiž nenašel.

Díky
nahoru
Chadzi


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč bez kreatinu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

actinox jako pre work je na hovno
na cz shopech se da sehnat treba

Cellucor NO Extreme ZERO
BPI 1.M.R. Vortex
Pump Igniter
Universal Animal Rage
Neon Sport Volt
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím přidat svou zkušenost, vyzkoušel jsem NO gel od Nutrendu a měl na něj nepěknou alergickou reakci :) Musím ale podotknout že jsem užíval např. Assault, nebo taky Hell NO gel od extrifitu a jiné nakopávače a zatím nikdy nic. Nevím co za šložku to způsobilo, ale už si jej nikdy nedám...:D Jinak nakopával pěkně
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reset


PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co Cizo? nejaky podrobnejsi info o tom uzivani ecdysteronu uz bude?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky Nitrox Pumpu...
Něco k němu - dával jsem základní dávku 15g a účinek byl takový: větší soustředěnost, lehká pumpa, mírné štípání rukou a obličeje....nakopnutí žádné, ale to je tím, že dávám každý den guaranu, takže jsem na kofein zvyklý.
Příchuťe pomeranč, višeň, meloun a je ok, taková klasika, neurazí ani nenadchne. Ale malina, to je něcé, fakt bomba...jako taková ta klasická čepovaná malinovka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

beru jenom 2 dny:
https://obchod.ronnie.cz/s-2745-mega-tribulus-1000-1-1-zdarma.html
dávám 4 tablety denně před spaním a mám znovu betonové erekce, jenom pomyslím na nějaké kozy a mám erekci, díky Ronnie, je to fakt pecka, doporučuji všem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
beru jenom 2 dny:
https://obchod.ronnie.cz/s-2745-mega-tribulus-1000-1-1-zdarma.html
dávám 4 tablety denně před spaním a mám znovu betonové erekce, jenom pomyslím na nějaké kozy a mám erekci, díky Ronnie, je to fakt pecka, doporučuji všem...


Tak myslím, že to snad lidé kupují i kvůli jiným kvalitám:o))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já to kupuji právě kvůli těmto kvalitám a lepší regeneraci po těžké fyzické práci v práci...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak takhle degustatori zvysuji hladinu testosteronu
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus, hledal jsem různě po netu nějakej nakopávač s dobrym složením, kterej by fungoval a na jednom SK shopu jsem narazil na takový pecky jako Lipodrene nebo Black mamba, ale nakonec jsem se rozhodl, že zůstanu u těch legálních . Z těch se mi nejvíc asi líbí TPW Pre-works . Zaujal mě tam hlavně ten agmatine, což je velký plus a ostatní ingredience tam jsou docela ve slušný koncentraci. Možná jen škoda, že je tam tolik toho kofeinu. Pro mě složením určitě jeden z nejlepších nakopávačů.

Má tu s ním někdo zkušenosti?

_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainier


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 11:49 am    Předmět: Napalm PRE- Contest Odpovědět s citátem

Čaues, je tady někdy komu šlape Napalm PRE- Contest od FA? Mě funguje z legálně dostupných dá se říct nejlépe, ale sháním třeba ještě něco účinějšího a jelikož funguje každému něco jiného, tak co by mi poradil někdo, komu šlape Napalm :)

Jinak mi ještě docela účinkoval HellGell, ale Hellnox nic, stejně tak No-Xplode 2.0 - nic, Compress gel - nic.

BTW pokud někdo budete objednávat ze zahraničí nějaké šmakulety (Jack3D, Mesomorph, vše s 1-3 DMAA :-P) tak mi napište, ať se složíme na poštovný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Muscle napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Cca před týdnem jsem začal užívat ecdysterone. Po 16 letech tréninku už nejsem moc náchylný k tomu, aby mě nějaký doplněk nadchl účinkem, ale tentokrát se to stalo. Podrobnější recenzi dám až za další 2 - 3 týdny, ale zatím jsem hodně příjemně překvapený.

Má s ním zkušenosti i někdo další?


Já s ecdysteronem experimentuju a hlavní účinek vidím, že dokážu sníst daleko víc bílkovin. Při dávkování 1g/den je to ale trochu drahá sranda.

Taky jsem zkoušel od Vemoherbu Rhodiolu a ta taky bomba - náhrada kofeinu bez vedlejších účinků. Je tam výhoda i cena a vydrží docela dlouho.

A na zlepšení výkonu se mi osvědčil Inosin. Tam jsem účinek poznal okamžitě.


Taky mám zkušenost a užívám Rhodiloa Rosea . Dávkování 500mg ráno s jídlem a 500mg po téninku. V netréninkový den jen ráno.
Energie na rozdávání i když jsem na 0 se sachrama. Jsem po tom nadrženej jak nevim co
A nesmí se užívat večer před spaním jinak neusnete jsem byl jak motorová myš

Jinak ecdysterone - zvýšení síly, napumpovanost. To jak píše big muscle...pokud se bere ve velkém množství (1g) tak je to drahá sranda
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
N1 Shot | Nutrend
Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití.
45 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: