OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vejdy


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2015 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zřejmě myslíte toto : Rhodiola Rosea-VemoHerb,proti únavě lepší jak kofein,Inosin ?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
19losos94


PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pancreolan forte. Môže sa užívať aj dlhodobejšie ako podpora trávenia?
Ak áno koľko tab. denne? Ak nie, prečo?

Ďakujem vopred za odpovede.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrdli


PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2015 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, chtěl bych se zeptat na Vase zkušenosti se ZMA. Poměr cena/výkon,dávkování? Díky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem začal užívat hořčík před spaním,zbavil jsem se nepříjemných svalový křečí lýtek,ale někdo tu psal zma společně s vitamínem D by měl trochu zvedat testosteron,nevím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holota


PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2016 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Má cenu kupovat nať kotvičníku (tribulus) a dělat z něj čaj? na eshopu s bylinama se dá sehnat 1kg natě v ceně cca 600kč. Píšou, že prý kvalitní z Bulharska a že má i semena.. nemá někdo zkušenost s touhle formou? Ty tabletový maj asi čistej extrakt ze semen což? By mě zajímalo jak si stojí v "cena/výkon" Nerad bych si jen připlácel za vložení do kapslí a nalepení fešnýho obalu na pixlu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co si myslíte o těch preworkoutech údajně z USA s DMAA, který se teď nabízej na Fb ve skupinách za nastřelený ceny? Nejsou to fejky z Polska? Je divný, kde se vůbec berou, protože většina (všechny s DMAA?) se už ani v USA nevyráběj... Osobně jsem si na Fb psal s jednim týpkem, co to nabízí a moc přesvědčivě na mě nepůsobil. Někdo zkoušel nebo nějaký info o tom? Já jsme takhle už tak před rokem a půl jeden preworkout koupil s DMAA a účinek skoro žádnej...
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Normálně moc doplňky neřeším, ale Paul Carter na svém blogu zmínil docela zajímavou věc, která se u nás zatím neprodává, třeba by to někoho zajímalo:

http://www.lift-run-bang.com/2016/01/exogenous-ketones-how-hell-did-i-get.html

Je to výrobek určený do nízkosacharidové diety, případně na předsoutěžní přípravu.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2016 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Normálně moc doplňky neřeším, ale Paul Carter na svém blogu zmínil docela zajímavou věc, která se u nás zatím neprodává, třeba by to někoho zajímalo:

http://www.lift-run-bang.com/2016/01/exogenous-ketones-how-hell-did-i-get.html



Četl jsi to celý pořádně? Nebo někdo jiný? Já teď nemám čas, mrknu na to zítra, ale vypadá to zajímavě, něco málo jsem četl, suma sumárum že ketony jsou víc prospěšnější, než se zdá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roby


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar sportovci,

mám dotaz ohledně nějakého stimulu k treninku. Mám fyzicky náročnější práci a na trenink nemám ani chuť ani energii. Posilování mě normálně hodně baví, ale po práci se k tomu musim dost nutit. Máte tedy nějaký tip, jaký nakopáváč zkusit? Předem říkám, že zatím mi nic nefungovalo - Agrezz, Hellgel, Explosin, Nitrox pump, Napalm, N1 shot, kofein, guarana

Po kofeinu se akorát více potim, jinak se nic neděje. Stejný problém mám i s léky proti nachlazení třeba. Prostě nefungujou.

Přijmu každou radu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roby napsal:
Zdar sportovci,

mám dotaz ohledně nějakého stimulu k treninku. Mám fyzicky náročnější práci a na trenink nemám ani chuť ani energii. Posilování mě normálně hodně baví, ale po práci se k tomu musim dost nutit. Máte tedy nějaký tip, jaký nakopáváč zkusit? Předem říkám, že zatím mi nic nefungovalo - Agrezz, Hellgel, Explosin, Nitrox pump, Napalm, N1 shot, kofein, guarana

Po kofeinu se akorát více potim, jinak se nic neděje. Stejný problém mám i s léky proti nachlazení třeba. Prostě nefungujou.

Přijmu každou radu.

Co zkusit posilku před prací?
Jen takový nápad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roby napsal:
Prostě nefungujou.

Přijmu každou radu.


Známe ... buď nezabralo nic, nebo se mi po efku trénovalo super ... až na to, že se mi současně chtělo hrozně spát a hlad jsem měl, že jsem doma okamžitě sežral lednici skoro i s dvířky. Jediné, co jakž tak cítím, je RedBull ... ale čistě jen ten. Ale ten si šetřím do auta, když je někdy fakt potřeba.

Co se trenálu týče ... ten pocit "jetosti" zmizí tak během prvních pár sérií. To se holt musí vydržet. Mohla by fungovat i nějaká krátká zahřívací aerobka, ale tu před tréninkem nesnáším, takže nevím:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roby napsal:
Zdar sportovci,

mám dotaz ohledně nějakého stimulu k treninku. Mám fyzicky náročnější práci a na trenink nemám ani chuť ani energii. Posilování mě normálně hodně baví, ale po práci se k tomu musim dost nutit. Máte tedy nějaký tip, jaký nakopáváč zkusit? Předem říkám, že zatím mi nic nefungovalo - Agrezz, Hellgel, Explosin, Nitrox pump, Napalm, N1 shot, kofein, guarana

Po kofeinu se akorát více potim, jinak se nic neděje. Stejný problém mám i s léky proti nachlazení třeba. Prostě nefungujou.

Přijmu každou radu.


Tak ona tam taky možná hraje roli určitá míra tachyfylaxe, popřípadě jednoduše snížená senzitivita. Spíš bych v první řadě zkusil sestavit svůj vlastní "nakopávač" - pravděpodobně by bylo lepší se vyhnout klasickým vysokým dávkám čistého kofeinu...

Když zmiňueš i energii, tak bych to zkusil nastavit třeba tenhle základ a od toho se postupně odvíjet - přidávat/ubírat množství nebo přidávat další jednotlivé komponenty - HMB, Beta-Alanin. Pokud bude výsledný efekt totožný jako u toho, co jsi zkusil předtím (o čemž bych ale silně pochyboval), tak bych udělal, to co by jsi měl btw. udělat primárně - více spánku, více kalorií, přesunout jednotku před práci, před jednotkou nedávat v jídle žádné sacahridy ale čistě tuky+bílkoviny.

+ Jeden velmi chytrý člověk pronesl "Vždycky připomínám, že největší vliv na to, jak se ti reálně chce cvičit a co reálně sneseš, mají zásoby glykogenu v těle (ovlivněno tím, cos jedl den předem) a ionty, co máš v krvi - čili zásobení minerály poslední 2-3 hodiny před tréninkem. Na tohle jsou nejlepší Pure Ionts kapsle nebo i Sodík v kapslích. Za dost malé peníze hodně muziky. (V podtstatě jen opakuju, co říká třeba Ben Pakulski - základ výkonu tvoří voda, glykogen a ionty-elektrolyty). Všechno ostatní jsou píčovinky navíc. Pokud se bavíme o přímo o výkonu."

5g Citrulinu
3g AAKG/3g Argininu
1-1,5g Taurinu
3g Inosinu
2-3g extraktu se zeleného čaje
10g glukózy
10-15g MCT
min. 5g BCAA
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste jednou dekuji za vzorecek. Konecne jsem se k tomu dokopoval.

Vyzkousel jsem PreWorkout Fusion Fair Power® a jak uz u me byva obvykle zvykem, nemaji tyto produkty na me velky vliv. A to ani s timhle. Ono, rozpohybovat 100 kg sadla neni zadna sranda. Po otevreni mi vune i chut pripomnela mix mezi vitacitem a tangem. Naopak musim kladne hodnotit narust energie. I po narocnem dni jsem citil velky rozdil, konecne jsem nezyval a trenink mi trval kratsi dobu nez normalne.

Verim, ze si i pres vyssi cenu najde svoje nadsence, protoze na 1 davku ma opravdu zajimave a silne slozeni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych poděkoval za vzorek PreWorkout Fusion, bohužel na mne tyto suplementy přílišný vliv nemají. Chuťově byl produkt v pořádku (vždycky jde dolít více vody žejo:) ). Už po pár minutách konzumace jsem začal cítit příjemně svrbění (to už jsem necítil dlouho, je to fajn ). Žádná negativa u tohoto produktu nevidím, pro někoho, u koho tyhle přípravky fungují (nebo pociťuje změnu když jde na trénink s nakopávačem) určo příjde vhod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předně děkuji za vzorky předtréninkovky od Survivalu. Chuťově je ok, účinek už byl horší. Dodržel jsem veškerý postup, ale kromě mravenčení a lehké nevolnosti se nedělo nic. Vic k hodnocení nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
N1 Shot | Nutrend
Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití.
45 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: