OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arty64


PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2018 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Na tohle jsou nejlepší Pure Ionts kapsle

Můžeš nahodit co máš odzkoušeno?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
axel147


PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2019 1:09 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

ganxterko napsal:
no mne bez debaty treba nieco take ako maso alebo protein, protak btw som este nikdy nemal....a ten moj pomer bielkovin na kg je osemetny...no ale dost OT


ten je to nejdulezitejsi :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2019 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, co mi doporučíte za nakopávač? Prom-in Nitrox Pump, GymBeam Thor Fuel + Vitargo , Extrifit Agrezz, nebo něco jiného?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2019 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já když chci "to nejvíc", beru Agrezz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak ten Agrezz chutná? Já to mám na boxerské tréningy a nakopávač beru, že půlku si vezmu předem a druhou půlku upíjím, abych to ty 2 hodiny vydržel.

Aktuálně mám borůvkový Explosin a to bych se poblil s prominutím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Jak ten Agrezz chutná? Já to mám na boxerské tréningy a nakopávač beru, že půlku si vezmu předem a druhou půlku upíjím, abych to ty 2 hodiny vydržel.

Aktuálně mám borůvkový Explosin a to bych se poblil s prominutím.


Chutná tak nějak podobně jako spousta nakopávačů, není to žádný zázrak, ale vypít se to v pohodě dá. Explosin jsem už dlouho neměl, tak nedokážu porovnat. Tím, jak já tady občas dostávám různé vzorky, co se testují ještě před hromadnou výrobou, jsem zvyklej na hodně (fakt tu mám někdy úplně nepoživatelné věci:) a tak mi Agrezz vlastně i chutná. Jenom si ho nedávám často, protože je na mě spíš až dost silný, tzn. mám to v pořadí 1) normální tekutý kofein na probuzení jen trochu, 2) tekutá N1 od Nutrendu, když chci víc (která mi jednak hezky funguje a druhak tím, jak je tekutá, je snadná na přípravu:), 3) Pre-Workout Survivalu a 4) Agrezz.

Btw. pokud Ti Explosin nebo jakýkoliv jiný nakopávač nechutná, smíchej to trochu s instantními aminokyselinami nějakými dobrými, ono to mnohdy dost pomůže. Jak jsem tu měl ten Pre-Workout ještě v nějaké pracovní verzi, co obsahovala tuším hromadu nějakého ženšenu a jiný pepř, tak vůbec nešla vypít - a právě smíchání s instantními BCAA tomu vždycky výrazně chuťově pomohlo. Jinak ten finální, co je v prodeji, je už normálně dobrý a v pohodě pitelný samozřejmě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, zkusím to. Já si často nakopavač zapomenu, tak si musím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2019 10:14 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

TheGhost napsal:
Ahojte, co mi doporučíte za nakopávač? Prom-in Nitrox Pump, GymBeam Thor Fuel + Vitargo , Extrifit Agrezz, nebo něco jiného?


Ahoj, na každého funguje něco jiného, ale za mě jasná volba Prom-in Nitrox Pump. Užívám ho už léta, funguje na mě skvěle, kdy se kolikrát nemůžu dočkat pořádného tréninku a chuťově též výborný (je kapku víc sladší). Mám rád příchutě malina a meloun. A poměr cena/užitek - super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so srpen 10, 2019 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

btw: agrezz jahoda-mata je hodne prijemna chut na upijeni. Z domacich pre asi nejchutnejsi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře, díky všem za radu:).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na bojove intenzivni treninky bych volil spis upijet EAA a elektrolyty. Nejlepe stylem jako to delaji bezci, ze se hodinu pred trosku zavodni a pak upijeji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
N1 Shot | Nutrend
Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití.
45 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: