Pakostuv prvni boxersky zapas


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pakostuv prvni boxersky zapas  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Pakostuv prvni boxersky zapas
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2018 3:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdaar, tak za 28 dni je muj prvni zapas. Vahu uz jsem stahnul na 178lbs, takze ted uz to je podrzim. Kondice tam myslim ze uz je, takze ted jen pilovat techniku.

Ukazka treninku kazdy den:

20min svihadlo
8-10km beh venku (1x tydne to protahnu na 15km)
1h pytel/sparovani/lapy
+30 min condicni cvico

Kaloricky prijem byl do ted do 1,500/den, ale jelikoz jsem hotov se shazovanim, trochu pridam, abych byl v dobrem pomeru vydej/prijem.

Poslu nejaka videa ze sparovani.
Tady je aktualka


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: st duben 11, 2018 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2018 5:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2018 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechceš někdy v budoucnu závodit v mens physique az skončis s boxem ?
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnold Strong napsal:
Nechceš někdy v budoucnu závodit v mens physique az skončis s boxem ?


Vubec. Nechci uz brat zadny sracky. Po zapase ale zacnu trochu vic s cinkama, ted se to vse toci kolem boxu a podle meho me cinky delaj pomalym, takze proto se jim ted obloukem vyhybam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz jen par dni, necekam, ze se nekdo z vas ukaze tady v New Yorku, ale kdyby, dejte vedet. Jde do tuheho:/

Denne pridavam content na Instagram @PetrPrielozny

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2018 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ouch, od černocha dostaneš na budku
Pak dej vědět jak to dopadlo :-)

Bojové sporty jsem nikdy nijak moc nepochopil, co vede dospělé lidi k tomu, že si dobrovolně nechají mlátit do palice a že se najde dostl lidí, kteří platí za to, aby se na to mohli koukat
Přijde mi to jako děsná nuda. Možná ještě filmové zpracování ala Rocky je trochu zajímavé, ale reálný box je strašná nuda. To už i ten fake wrestling mi přijde zajímavější - to je aspoň trošku show.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2018 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drzim palce, at se ti to hlavne povede!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2018 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 3:53 pm    Předmět: Re: Pakostuv prvni boxersky zapas Odpovědět s citátem

Tak cau, dneska je 4/21 a ja uz mam jen par dni do prvniho zapasu. Mam trochu vic casu dneska, tak sem pridam par radku.

Priprava jde dobre, zadna zraneni. Jsem jenom dost unavenej a je malo energie kvuli malo jidla a moc nespim, tak 4-5h denne protoze je hodne prace. Tady v New Yorku se proste ty dolary honej kdykoliv jsou k dispozici :) Myslim, ze kondicne uz jsem pripravenej, takze ted se dost jen zameruju na techniku. Vse uz mam nakoupene, vse musi byt v souladu s pravidly federace. Muj souper je o pul hlavy nizsi, takze klasicky se bude snazit dostat bliz na telo. Ja jsem dost pracoval na predni ruce, pokusim se drzet si ho od tela a zejmena v 1. kole boxovat. Ve 3.kole to bude asi all out. Nejaci boxeri tady s radama?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moja boxerska rada - nemusis v kazdom prispevku zdoraznovat TADY V NEW YORKU, my ti to fakt verime
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Moja boxerska rada - nemusis v kazdom prispevku zdoraznovat TADY V NEW YORKU, my ti to fakt verime *a19*
Tak boxerska rada to neni. Takze ji neprijmam a taky te nikdo nenuti to tu cist - prispevek jsem napsal z New Yorku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Boxerská není, ale zato je dobrá.
I když v tomto případě marná.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2018 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau, pisu z N.E.W Y.O.R.K.U. , to je v Americe.
Mam po zapasu, bral jsem prohru, chlapec me v 1. kole pekne napalil a byl jsem pocitanej. Hodne zajimava zkusenost, jakoliv, cokoliv trenujes, nic te nepripravi na to co te ceka kdyz zazvoni zvon a musis se rezat o preziti. Vaha mi trochu uklouzla na 172lbs, v kategorii do 178. Diky vsem haterum za prispevky a ja uz vas nebudu na par let zase otravovat.
Video ze zapasu je pod fotkama.

koncim, z New Yorku, Petr.






nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2018 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, vysledok ma potesil.

Pisem ti z Bratislavy
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pakostuv prvni boxersky zapas Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: