Peklo s Landou


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Peklo s Landou  Úvodní stránka -> Ostatní -> Peklo s Landou
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Sledujete Peklo s Landou?
ano
55%
 55%  [ 61 ]
ne
44%
 44%  [ 49 ]
Celkem hlasů : 110

Autor Zpráva
mysH


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tezko je muzou v poslednim dile nechat sestrelit. Ono neni rozdil jen mezi tim jak dlouho trenujou, ale i v tom, ze oni do toho zapasu by dobrovolne nesli (nebyt toho, ze tim mel porad koncit) - narozdil od tech souperu.
Mozna ten 17ti letej kluk jel "naplno" .. ty ostatni moc ne ..

Btw kdyby proti Martinovi (jede na kole z Brna do Prahy - predposledni dil) nastoupil Armstrong a Martin dojel prvni (nebo jen tesne druhej), tak asi i debil pochopi, ze je to hrany. A ty zapasy je neco podobnyho ..

Ten porad nebyl o tom z nich za 3 mesice udelat zabijaky - na to z tech vsech nema povahu ani jeden .. spis jim ukazat naky novy cesty nebo cile a to se jim celkem povedlo.

PS: by me zajimalo kolik z nich bude dal trenovat a hlavne jak dlouho ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysh: na to ti odpovim - zadnej.....a vsadim se klidne....

* ja nevim tak bych jim dal fightery umerny k nim (ti prvni dva byli v pohode oba to dali necelej rok coz se da srovnat s klukama +-) treti budto byl totalni srac nebo proste si dal sparing ale nevim ja bych se nemohl takhle schodit "prodat zapas"..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
mysh: na to ti odpovim - zadnej.....a vsadim se klidne....

* ja nevim tak bych jim dal fightery umerny k nim (ti prvni dva byli v pohode oba to dali necelej rok coz se da srovnat s klukama +-) treti budto byl totalni srac nebo proste si dal sparing ale nevim ja bych se nemohl takhle schodit "prodat zapas"..

ja bych spis rekl, ze si dal sparing. Kdyby jel naplno tak otika z ringu nesou na nositkach taky se mohl vic predvest po tech kecech jak do 35 udela karieru v mma a jakej je rvac! jediny co dokazal bylo sourat se lemra a kryt se. Docela me zklamal. Ale zbytek pohoda. sou to mazaci:] bych taky bral takhle si strihnou 3 mesice treninky pod machackem, to musi bejt hroznej mazak, aspon podle toho jak se prezentoval. Jak je mlatil tim bambusem nebo hlaska o sexualistickym hovnu
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jewix


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
treti budto byl totalni srac nebo proste si dal sparing ale nevim ja bych se nemohl takhle schodit "prodat zapas"..


No ten poslední tam říkal že trenuje 10 let tuším...taky jsem čekal, že 10 let (myslím 18 fajtů) proti 3? měsícům treningu bude trochu rozdíl a kdyby bouchal naplno, tak Otu asi sfoukne jak svíčku.
_________________
We don't need no education!!!
www.jewix.borec.cz

Forza AEK FC:
http://hofyland.cz/?club&klub=31285
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lear


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jde o Otu, tak jsem ho potkal v klubu a je to namachrovanej primitiv, k tomu neni co dodat.. Ale jinak maji kluci muj velkej respekt, ze do toho sli.. Zvlast ti, kteri se tolik necitili jako treba Richard.. A Simon predved peknej vykon nahodou.. Celkove vzato mi to prislo jako docela povedenej porad.. A shazovat usili tech kluku jenom kvuli Landovi nebo tomu kolik z toho ma Stream je prece blbost..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leare, nikdo neshazuje úsilí, ale já sem zase takový úsilí neviděl. Nekoukal sem na všechny díly, ale nezlob se na mě, kdyby chodil do Arény a chodili domů tři měsíce s rozbitou držkou a dřeli do vyčerpání, ráno nalačno běhali aby zhubli, tak fajn, ale to jaksi nedělali.

Průměrnej vrcholovej sportovec dře daleko víc a nikdo se nad tím nepozastavuje a nedělá z něho hrdinu. Opakuju, to že na začátku byli liní, to je jejich ostuda, nic víc. Překonává se člověk co čelí nějaký nepřízni osudu a bojuje, ale to mi snad nechceš tvrdit, že nějakej pokérovanej debílek co v tom předposledním díle utekl z ubytovny jenom proto, že tam má zůstat a nemá se jít ožrat jako prase, tomu říkáš jako boj??
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lear


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ: Nejde prece jen o trenink.. jasne, ze do toho mohl kazdej dat vic (vzdy se da dat vic), ale zase si vem, ze ti kluci nejsou profici, vsichni nekde pracujou, maji zensky a povinnosti a tak, nejsou to nejaci sedmnactileti stredoskolaci kteri by mohli venovat cely dny treninkum.. ty mluvis o "prumernym vrcholovym sportovci", jenze tihle kluci prave zadni sportovci nejsou! nemuzes chtit aby trenovali jako atleti, musis brat, z ceho vysli.. na pupkaty paprdy co se leta jen valeli nekde na gauci to zase nebylo tak spatny.. nemuzes zmenit celej zivotni styl za mesic.. a hlavne, kolik mas natrenovano je jedna vec a zda vlezt do ringu druha.. to proste chce odvahu.. behat ti muzu dve hodiny kazdy rano a mlatit do pytle pul vecera ale porad te to mentalne nepripravi na to, kdyz proti tobe v ringu stoji nejakej typ jehoz jedinou snahou je te sejmout.. stoupnout si do ringu chce o dost vic odvahy nez atletika nebo krasobrusleni.. pokerovanyho magora neresim, to je jina vec..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je právě ta blbost, můžeš změnit celej životní styl ze dne na den. Podívej se na Dragona. Stačí chtít. Dragon je u mě machr že to zvládl. Plno sportovců maká a má rodiny, a speciální otík asi těžko doma hlídá děcka a práci típl, takže z něho hrdinu fakt neuděláš .
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lear


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
To je právě ta blbost, můžeš změnit celej životní styl ze dne na den. Podívej se na Dragona.

Já teda nevím, jestli tohle je ten ideální případ.. Při vší úctě k Dragonovi a jeho skvělým výsledkům, co na svém životním stylu tak převratně změnil? Cvičil léta. Teď prostě jen vylepšil stravu a možná zařadil aerobku.. Dietu drží z času na čas skoro každý, kdo cvičí, na tom není nic tak převratného..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dragon byl línej léta, ze dne na den vyměnil komplet prasečí stravu za dietní, z nuly aerobky udělal normu, z cvičení bez cíle udělal cílenou přípravu, to u mě znamená víc než nějakej otylej primitiv co se překonává tím, že si dá svejch každodenních deset o hodinu později.
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
Dragon byl línej léta, ze dne na den vyměnil komplet prasečí stravu za dietní, z nuly aerobky udělal normu, z cvičení bez cíle udělal cílenou přípravu, to u mě znamená víc než nějakej otylej primitiv co se překonává tím, že si dá svejch každodenních deset o hodinu později.


asi protože chce. moc chce, nejvíc na světě chce. takovej otík se chce předvést, nejvíc na světě předvést a to se mu nepovedlo protože je hloupej. je to o cílech. richard v pekle chtěl, ale nemá srdce, ale chtěl, hrozně moc chtěl a taky to dokázal:-)
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrbaterka
(ban)


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
pozor pozor uz je dofightovano mrknete na to .............


jako nejlepsi je ten 30ti letej fighter prej fightuju 10rokem a vyucuju to kdyz sem ho videl fightovat tak mne rozbrecel smichy

SPOIL





ota vypada na nejlepsiho figheta pritom v ringu totalne spatny..... strasnej drsnak ale v ringu jen zabbalenej snad neudelal jeden kloudnej uder....

ale vsechna cest ke klukum ze do toho ringu sli.......
pekne...


No myslim že je ti kluci dost šetřili. Myslim že kdyby chtěli, tak jim tam dají mnohem krát větší sodu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lear


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ: Ja to zkusim jeste jinak: ty jsi asi nikdy muay thai nedelal, vid.. protoze ja ti muzu rict, ze zacit z niceho, bez predchozich zkusenosti trenovat plnokontaktni sport kde ti nekolikrat tydne hrozi, ze dostanes poradne pres hubu a nevzdat to je fyzicky i psychicky podstatne narocnejsi nez chodit do posilky, jezdit na rotopedu a hlidat si stravu. zkusil jsem oboji a ver mi, ze se to neda srovnat. a to jsem nikdy nestal v ringu jako oni.

P.S. a nevytahuj uz ty reci o tetovanym primitivovi, mne se ota taky nelibil a uz jsem to napsal nahore. o to tu ted nejde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honda20


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, já se nestačím divit. Nečet jsem všechny příspěvky, ale ty co jsem čet mi úplně postačilo k tomu, abych si o určitých lidech udělal obrázek.
Tak za prvé: Ať je Landa jaký je, je to u mě pan machr, za to co za život dokázal a včem se angažoval. (teď se nebavím o Orlíku) To, že vyznává nějaký řád, je jen a jen jeho věc a nikdo nemá právo ho kritizovat.

Za druhé: výborný nápad ta reality show a kdo si myslí, že ne, tak je u mě šulín.Je spousty lidí co maj hubu plnou sraček, ale v životě nic nedokázali a o tom to je.

Za třetí: jak už bylo řečeno, kluci nejsou žádný fighteři a trouf bych si podotknout, že na to ani nemaj talent..... ale šli do toho a toho si na nich vážím....

Za čtvrtý: kritizovat Macháčka přes sklo počítače umí kde kdo, ale to co dokázal nebo dělá, mluví za vše!

A na závěr, přirovnávat Peklo s Landou k Vyvoleným je pěkná .ičovina.

Ocenil bych, aby se každý zamyslel sám nad sebou a pozdržel se infantylních poznámek...
HOWG
_________________
Áááá, pojď mi hop....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz chces byt mentor tak se napred nauc pravopis... jinak to vyzni docela srandovne
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Peklo s Landou Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: